Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.05.2014, 23:36
Ask_Sehidi

Standard

Orasi öyle de ama ben biliyorum Yozgat-Merkez'e bagli bir cok alevi köyleleri AKP'ye oy veriyor! Alevilerden kaypak cikmayacak diye bir kanun mu var? Artvin-Hopa'da ama AKP'nin tozu bile görünmez! Artvin-Hopa'da da Alevi yok! Yani yerlisi, köylüsü möylüsü vesarie.

Zitat:
Zitat von penalti Beitrag anzeigen

AK-sahtekarlık diyebiliriz bu tür üçkağıtçılıklara!
Tayyip'in İstanbul-Kazlıçeşme ve Ankara mitinglerinde de AKP'liler aynı sahtekârlığı yapmışlardı. AKP'li olup da MHP bayrak ve pankartları açan bir grup vardı.

AKP'ye oy veren vatandaşlarımızın inançlarıyla alay edip onları kandırdıkları gibi, Alevileri kandırma taktikleri bunlar. Alevilerin örgütlü yapısından korkuyor AKP. Alevi örgütlerini parçalamak, içten fethetmek, satın almak gibi Osmanlı oyunları boldur AKP'nin.
Alt 24.05.2014, 23:47
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Yeni hinzir pasalar!

Alevi olupta oy veren vardir,bunu zaten biliyoruz...Bazi haysiyetsiz kisilikler kendini para karsiliginda satiyor!Mesela dersime hic giremeyen gerici yobazlar,bir kac uyusturucu taciri araciligiyla dersimde oy almistir....
Fakat bu adi gecen kurum,direk akp destekli bir gurup oldugundan alevileri temsil etmesi imkansizdir!
Bu paylasimi yapanda bu kurumda,ak partinin turuva oyunlari isiginda ortaya cikmistir!
Mesela denimor adi altinda ki zat ta ayni kisilikte biridir,satilik beyinler bunlar!
Namertlik,sahtekarlik ve yalandan baska birsey bilmezler......
Alt 24.05.2014, 23:57
Benutzerbild von _DaNiMoR_
_DaNiMoR_ _DaNiMoR_ ist offline
Neuer Benutzer

Standard

http://m.haberler.com/secim/2014/hopa/

Yav He He

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Orasi öyle de ama ben biliyorum Yozgat-Merkez'e bagli bir cok alevi köyleleri AKP'ye oy veriyor! Alevilerden kaypak cikmayacak diye bir kanun mu var? Artvin-Hopa'da ama AKP'nin tozu bile görünmez! Artvin-Hopa'da da Alevi yok! Yani yerlisi, köylüsü möylüsü vesarie.
Alt 24.05.2014, 23:58
Ask_Sehidi

Standard

Dogrudan temsil etmesi imkansizdir diyorsun ama netice oylari aliyor mu sen ona bak!
Ben Yozgat'li birisini taniyorum! Yozgat bizim oralara fazla uzak degil. Neymis AKP hizmet etmezmis eger AKP'ye oy vermezselermis.. Aslinda ayni yere cikiyor satiliklar!
Allah'a büyük konusmak istemiyorum ama onlarin da kendilerine göre düsünceleri vardir!

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Alevi olupta oy veren vardir,bunu zaten biliyoruz...Bazi haysiyetsiz kisilikler kendini para karsiliginda satiyor!Mesela dersime hic giremeyen gerici yobazlar,bir kac uyusturucu taciri araciligiyla dersimde oy almistir....
Fakat bu adi gecen kurum,direk akp destekli bir gurup oldugundan alevileri temsil etmesi imkansizdir!
Bu paylasimi yapanda bu kurumda,ak partinin turuva oyunlari isiginda ortaya cikmistir!
Mesela denimor adi altinda ki zat ta ayni kisilikte biridir,satilik beyinler bunlar!
Namertlik,sahtekarlik ve yalandan baska birsey bilmezler......
Alt 24.05.2014, 23:59
Ask_Sehidi

Standard

O oylari calmislardir! Mezarlarda yatanlarin oylarini o kefenleriye dolasan neandertal hortlaklari toplamislardir

Zitat:
Zitat von _DaNiMoR_ Beitrag anzeigen
Alt 25.05.2014, 00:00
Benutzerbild von _DaNiMoR_
_DaNiMoR_ _DaNiMoR_ ist offline
Neuer Benutzer

Reden

Hep aynı nakarat

Zitat:
O oylari calmislardir! Mezarlarda yatanlarin oylarini o kefenleriye dolasan neandertal hortlaklari toplamislardir
Alt 25.05.2014, 00:09
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Dogrudan temsil etmesi imkansizdir diyorsun ama netice oylari aliyor mu sen ona bak!
Ben Yozgat'li birisini taniyorum! Yozgat bizim oralara fazla uzak degil. Neymis AKP hizmet etmezmis eger AKP'ye oy vermezselermis.. Aslinda ayni yere cikiyor satiliklar!
Allah'a büyük konusmak istemiyorum ama onlarin da kendilerine göre düsünceleri vardir!
Ben dersimde akp ye oy verenleri yakindan tanidigim icin,tek bildikleri ekonomik cikar!Zaten fazla oy alamadilar,bir iki akraba hisim falan oy vermis!Sonucta halklarin kaderini gecicide olsa degistiren olaylarda,insanlar kendilerini satmamali!Bu tiktatör recep ve ulemalari cok pis bir kültür yerlestiriyorlar halklarimiza!Bunuda görmek gerek,vijdansiz ve cikarci bir toplum,dejenere olmus bir toplum doguyor türkiyede.......
Alt 25.05.2014, 00:13
Ask_Sehidi

Standard

Valla sana acik söylüyorum en cok satiliklar arasinda Erzincan-Tercan'lilar cikiyor. Onlar kadar, serefsiz, kaypak, cigeri bes para etmez, satilik namertler görmedim ve yok Türkiye'de! Erzincan-Tercan'liyim dedimiydi birisi kusasim geliyor!

Zitat:
Ben dersimde akp ye oy verenleri yakindan tanidigim icin,tek bildikleri ekonomik cikar!Zaten fazla oy alamadilar,bir iki akraba hisim falan oy vermis!Sonucta halklarin kaderini gecicide olsa degistiren olaylarda,insanlar kendilerini satmamali!Bu tiktatör recep ve ulemalari cok pis bir kültür yerlestiriyorlar halklarimiza!Bunuda görmek gerek,vijdansiz ve cikarci bir toplum,dejenere olmus bir toplum doguyor türkiyede.......

Geändert von Ask_Sehidi (25.05.2014 um 00:17 Uhr).
Alt 25.05.2014, 00:16
Ask_Sehidi

Standard

Toplumun dejenere olmasi icin aslini unutmasi lazim! Insanlarda artik kimlik bunalimi dedigimiz bir sey ortaya cikiyor! Ben bu konuya fazla sosyoloji acisindan yanasmak istemiyorum.
Bir söz vardir bizde, kaplumbaga cikmis kabugunu begenmemis!
Öyle tiplemelerin kendilerini hayiri yok ki baskasina hayiri olsun!

Zitat:
Valla sana acik söylüyorum en cok satiliklar arasinda Erzincan-Tercan'lilar cikiyor. Onlar kadar, serefsiz, kaypak, cigeri bes para etmez, satilik mallar yok Türkiye'de! Erzincan-Tercan'liyim dedimiydi birisi kusasim geliyor!
Alt 25.05.2014, 01:43
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:

Dersim demenize bile bu hukumet izin verdi unutma.

Chp mhp dsp anap dyp dersim dedinmi kaziga oturtutlardi seni.

Bu kadar mi senini bilgin .

Birde derxim liymisin.

Senin daha cok birlikcilik yapman gerekirken boluculugu tercih ediyorsun.

Dersimin turkcesini de soylede millet anlasin nerden geldigini.

Dersimi pek batidaki ler bilmez.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche