Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.02.2010, 02:40
Benutzerbild von Teoman69
Teoman69 Teoman69 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard yok mu haber alan, yomu gören, bumudur adetin, bumudur tören...

bu sözler sertab erener ait.

klibi iki sevisen bir cifti ifade ediyor ve sonrada birbirini gözlerden kayipeden.
bir anlik sevk ardindan terk eden diger tarafi ifade eder. ister erkek ister bayan.

biz bumuyuz ??? malesef gercekleri ifade eden!!!

biz bu olamayiz, biz bu degiliz arkadaslar.

biz bir anlik zevk icin diger tarafi karalamayiz.

benim düsüncelerimi paylasmak zorunda degilsiniz.#

ama yakinlarinizla kiyaslayin lütfen. nkim ister yakininin eziyet cekmesini???

arkadaslar bir hoca bir rahibe kesilmek istemem basinizda.hatalar insana mahsusdur. ama inisani degerleri soruyorum ben.

icindeki malzemeyi aldiktan sonra cöpe atilan paketmiyiz biz???
yoksa tümünü seven miletmiyiz???

Geändert von Teoman69 (01.02.2010 um 02:49 Uhr).
Alt 02.02.2010, 12:12
zamk

Standard

teo - durum bundan daha beterdir aslinda:tek kurtulusumuz bencilliktir:nihai cezamiz da baskalarinin bencilliginden kaynaklanmaktadir..
Alt 02.02.2010, 19:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von zamk Beitrag anzeigen
teo - durum bundan daha beterdir aslinda:tek kurtulusumuz bencilliktir:nihai cezamiz da baskalarinin bencilliginden kaynaklanmaktadir..
zamk haklisin. ya asil kimsenin basina hoca kesilmek istemem. benim demek istedigim kendine istemedigini baskasina yasatma. cinsellikte bu konuyu icerir.
Alt 02.02.2010, 22:48
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von Teoman69 Beitrag anzeigen
bu sözler sertab erener ait.

klibi iki sevisen bir cifti ifade ediyor ve sonrada birbirini gözlerden kayipeden.
bir anlik sevk ardindan terk eden diger tarafi ifade eder. ister erkek ister bayan.

biz bumuyuz ??? malesef gercekleri ifade eden!!!

biz bu olamayiz, biz bu degiliz arkadaslar.

biz bir anlik zevk icin diger tarafi karalamayiz.

benim düsüncelerimi paylasmak zorunda degilsiniz.#

ama yakinlarinizla kiyaslayin lütfen. nkim ister yakininin eziyet cekmesini???

arkadaslar bir hoca bir rahibe kesilmek istemem basinizda.hatalar insana mahsusdur. ama inisani degerleri soruyorum ben.

icindeki malzemeyi aldiktan sonra cöpe atilan paketmiyiz biz???
yoksa tümünü seven miletmiyiz???
Teoman, eger genc bir delikanli hizlilik döneminde böyle seyleri yasamizsa eger, bir nevi dogal olarak karsiliyorum. Ancak senin sözü nereye getirmek istedigini tahmin ediyorum. Yaniliyorsam beni düzelt, senin elestirdigin nokta, gittikce yüzeyselelle$en insanlarin cinsel iliskillerin sihirini yokettigini dile getirmeye calisiyorsun degil mi? Ha tuvalete gidip Osman Aga'ya borcunu ödemissin. Ha da birisiyle düsüp kalkmissina getirmek istiyorsun degil mi? Isin kötüsü, bunu yapanlar baskalarine ve kendilerine nasil bir sey olduklarini ispatlamak icin yapiyor. Ama eminim sonra farkina variyorlar ki, yaptikca daha cok bir kisilik bunalimi yasiyorlar. Insan ne kadar cok iliski yasarsa kendini o kadar cok bir boslukta hissediyordur tahminim ve tecrübelerime göre bence. Cinsel iliskinin sihirini yoketmemek lazim. Onu sadece özel sandiginiz ve deger verdiginiz birisiyle paylasmasi en dogrusudur bence.
Alt 03.02.2010, 00:11
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Virtual_Reality Beitrag anzeigen
Teoman, eger genc bir delikanli hizlilik döneminde böyle seyleri yasamizsa eger, bir nevi dogal olarak karsiliyorum. Ancak senin sözü nereye getirmek istedigini tahmin ediyorum. Yaniliyorsam beni düzelt, senin elestirdigin nokta, gittikce yüzeyselelle$en insanlarin cinsel iliskillerin sihirini yokettigini dile getirmeye calisiyorsun degil mi? Ha tuvalete gidip Osman Aga'ya borcunu ödemissin. Ha da birisiyle düsüp kalkmissina getirmek istiyorsun degil mi? Isin kötüsü, bunu yapanlar baskalarine ve kendilerine nasil bir sey olduklarini ispatlamak icin yapiyor. Ama eminim sonra farkina variyorlar ki, yaptikca daha cok bir kisilik bunalimi yasiyorlar. Insan ne kadar cok iliski yasarsa kendini o kadar cok bir boslukta hissediyordur tahminim ve tecrübelerime göre bence. Cinsel iliskinin sihirini yoketmemek lazim. Onu sadece özel sandiginiz ve deger verdiginiz birisiyle paylasmasi en dogrusudur bence.
virtual das ist eine perfekte ergänzung,

inan kitap gibi söyledin.
dostum, bir insan düsüncesini bukarmi net dile getirir!

tebrik ve tesekkür etmekten söylecek bir kelimem yok.
Alt 03.02.2010, 00:36
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von Teoman69 Beitrag anzeigen
virtual das ist eine perfekte ergänzung,

inan kitap gibi söyledin.
dostum, bir insan düsüncesini bukarmi net dile getirir!

tebrik ve tesekkür etmekten söylecek bir kelimem yok.
Basim gözüm üstüne dostum. Adi mi olur!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche