Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.03.2022, 21:48
Disi__kurt

Standard 1915 Canakkale Köprüsü Milletimize hayirli olursun

Canakkale Zaferinin 107 yilina laik DEV-porje tamamlandi,

1 Saatlik Feribot-yolculugunu 6 dakkikaya indiren "1915 Canakkale Köprüsü"
TÜRK MILLETINE hayirli ugurlu olsun.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şüheda fışkıracak toprağı sıksan, şüheda!
(Mehmet Akif Ersoy)

https://www.youtube.com/watch?v=yHH1eK4y8no
Alt 19.03.2022, 21:54
Disi__kurt

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von Disi__kurt Beitrag anzeigen
Canakkale Zaferinin 107 yilina laik DEV-porje tamamlandi,

1 Saatlik Feribot-yolculugunu 6 dakkikaya indiren "1915 Canakkale Köprüsü"
TÜRK MILLETINE hayirli ugurlu olsun.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şüheda fışkıracak toprağı sıksan, şüheda!
(Mehmet Akif Ersoy)

https://www.youtube.com/watch?v=yHH1eK4y8no
Bu projede yer alan en altdaki iscisinden- en üstdeki mühendisine kadar Allah razi olsun.

Böyle dev eserlerle ülkemize deger katan/hizmet eden Cumhurbaskanimiz Resep Tayyip Erdogandan Allah gani gani razi olsun.
Alt 20.03.2022, 13:04
berhudar

Standard

Bu proje yap islet devret modelince yapilmistir. Devlet bu köprüyü yapan yabanci sirkete gecis garantisi veriyor. Ve hergün milyonlarca dollar zarara ugratiliyor. Yani anlayacagin, bu milletin amina koydu Mehmet Cengiz demiyorum, bu milleti kazigin üstüne oturttu.
Kac ksi gecebiliyormus o köprüden? Devlet nasil olurda hem vergi aliyor hemde gecis parasi? Devletin görevi vergilerle zaten alt yapi yapmak degil mi?
Bu arada AKP devlet degil, hükümet! Atatütk'ün kurdugu ve benim en büyük eserim dedigi Türkiye Cumhuriyeti devletine canim feda, ama varlik icinde milletime yokluk cektiren ve ancak 5'li ceteyi dünyanin en zenginleri eden AKP'nin cani cehenneme. Aradaki farki belli edeyim dedim.

Milli ve yerlilere hatirlatma ! Erdogan'nin hic oglu askere gitmedi! Ikisi de asker kacagi! Dogru ya Ataütükün kurdugu Türk ordusu kafir ordusudur, kafir ordusunda görev yapilmaz degil m?

Ama Kemal Kilicdaroglu'nun oglu askere gitti. Bilmenizi istiyorum.

Devletimiz milletimize her seyin en iyisini sunmasi lazim hemde ücretsiz! Aldigi vergiler bu milletin amina koyan Mehmet Cengiz'e ve milli hovarda Ali Agaoglu'nun cebine degil de milletimize harcansa.

Zitat:
Bu projede yer alan en altdaki iscisinden- en üstdeki mühendisine kadar Allah razi olsun.

Böyle dev eserlerle ülkemize deger katan/hizmet eden Cumhurbaskanimiz Resep Tayyip Erdogandan Allah gani gani razi olsun.

Geändert von berhudar (20.03.2022 um 13:29 Uhr).
Alt 20.03.2022, 21:17
Disi__kurt

Standard 1915 Canakkale Köprümüz Milletimize hayirli ugurlu olsun

Bu Ülke nerden nereye geldigini anliyamayanlar veya anlamamis gibi yapan hainler icin HERKEZIN BILDIGINI TEKRARLAYIM!

Gecmis: IMF in agzina bakan, ondan gelecek paralara muhtac olan bir ülke yönetiminde (Ecevit-Hükümetinden)

BUGÜN: DÜNYA-PROJELERINE imza atan bir Türkiye ye ulastik bu güncel hükümetle.
1915 Canakkale Köprüsüde TÜRKIYE SEVDALILARIN vizyonunu gösteren imza eseridir (ZEKA-GÜCÜDÜR)!

(chp nin halka hizmeti)
Tabi simdi bu chp-lilerin öve öve bitiremedi o
- plastik ibrik
- karton bardak
- bir musluk
kadar önemli degil bu "1915 Canakkale-Köprüsü" ama yapacak birsey yok, idare ediverin
[/url]

Zitat:
Zitat von berhudar Beitrag anzeigen
Bu proje yap islet devret modelince yapilmistir. Devlet bu köprüyü yapan yabanci sirkete gecis garantisi veriyor. Ve hergün milyonlarca dollar zarara ugratiliyor. Yani anlayacagin, bu milletin amina koydu Mehmet Cengiz demiyorum, bu milleti kazigin üstüne oturttu.
Kac ksi gecebiliyormus o köprüden? Devlet nasil olurda hem vergi aliyor hemde gecis parasi? Devletin görevi vergilerle zaten alt yapi yapmak degil mi?
Bu arada AKP devlet degil, hükümet! Atatütk'ün kurdugu ve benim en büyük eserim dedigi Türkiye Cumhuriyeti devletine canim feda, ama varlik icinde milletime yokluk cektiren ve ancak 5'li ceteyi dünyanin en zenginleri eden AKP'nin cani cehenneme. Aradaki farki belli edeyim dedim.

Milli ve yerlilere hatirlatma ! Erdogan'nin hic oglu askere gitmedi! Ikisi de asker kacagi! Dogru ya Ataütükün kurdugu Türk ordusu kafir ordusudur, kafir ordusunda görev yapilmaz degil m?

Ama Kemal Kilicdaroglu'nun oglu askere gitti. Bilmenizi istiyorum.

Devletimiz milletimize her seyin en iyisini sunmasi lazim hemde ücretsiz! Aldigi vergiler bu milletin amina koyan Mehmet Cengiz'e ve milli hovarda Ali Agaoglu'nun cebine degil de milletimize harcansa.

Geändert von Disi__kurt (20.03.2022 um 21:42 Uhr).
Alt 20.03.2022, 22:15
berhudar

Standard

CHP olmaydi herseyden önce Türkiye olmazdi. Türk kalmazdi!

Bu milletin acikca amina koyuyorlar, kendi agizlariyla bir hahah hihihihi hohohoh katolik nikhai yacagiz, bu milletin amina koyacagiz sen hic merak etme diye bir de sakalasiyorlar,
sen daha CHP'd de CHP.
CHP'den birisi bunu diyecek ben o adamin yedi sülalesini bilmem ne ederdim? Ama AKP tayfasindan gik cikmiyor.

Ama AKP'den birisi, 5'li ceteden birisi Mehmet Cengiz (Cengiz Holding)in sahibi bunu diyor ve AKP-MHP ve BBP'den olusan Cumhur Itifaki tarafindan hem desteleniyor hem de korunuyor.

Binali Yildirim dünya heroin ticaretinde bas rol oynuyor gemicikleri ile, Mersin Limani dünyanin uyusturucu dönüm noktasi olmus.
Türk TELEKOM Lübnanli bir pice ici bosaltilarak pe$keS cekilmis, 15 milyar Dollar vurgun, o sizin tayfa hala CHP'de CHP.

Bu davranis saglikli degil, adaletli hic degil. Bu ancak köylerde olur. aman bizim acigimizi disariya duyurmayin. Ama bu devlet yönetimi köyde iki aile arasi bir mevzu degil.

Zaten ülkenin cahil oldugu bu köy dürtüsü ile davranmasindandir, burdan anlasilir. Gelismis toplumlarda böyle bir davranis yoktur! Bu ne mantiklidir, ne de Islamdir!

CHP'de ki vatanserverler bu ülke icin canini, malini, ilimini bilimi, varligini armagan ediyorlar. AMA AKP'liler CHP basarili olmasin diye elinden gelen her türlü karalamayi ve iftirayi atiyorlar.

https://youtu.be/BvWhJNCAhn0

Zitat:
Bu Ülke nerden nereye geldigini anliyamayanlar veya anlamamis gibi yapan hainler icin HERKEZIN BILDIGINI TEKRARLAYIM!

Gecmis: IMF in agzina bakan, ondan gelecek paralara muhtac olan bir ülke yönetiminde (Ecevit-Hükümetinden)

BUGÜN: DÜNYA-PROJELERINE imza atan bir Türkiye ye ulastik bu güncel hükümetle.
1915 Canakkale Köprüsüde TÜRKIYE SEVDALILARIN vizyonunu gösteren imza eseridir (ZEKA-GÜCÜDÜR)!

(chp nin halka hizmeti)
Tabi simdi bu chp-lilerin öve öve bitiremedi o
- plastik ibrik
- karton bardak
- bir musluk
kadar önemli degil bu "1915 Canakkale-Köprüsü" ama yapacak birsey yok, idare ediverin
[/url]

Geändert von berhudar (20.03.2022 um 22:44 Uhr).
Alt 22.03.2022, 18:16
berhudar

Standard

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche