Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 02.06.2014, 23:38
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Dünyaya vahset yasatan Hak düsmanlari

Günümüzde bazi kendini bilmez islam düsmanlari kendi karanlik tarihlerinin üzerini örtmek icin, sömürülerini kamufle etmek icin, cürümüs sistemlerine nefes aldirmak icin Müslümanlari katliamci gösterme cabasi icine girmislerdir.Bilhassa sovyetler yikildiktan sonra,yeni bir düsman üretmeleri gerekiyordu,Sömürü sistemlerine karsi tehlike gördükleri Islami süni düsman olarak ilan ettiler.Kendi güdümlerindeki bazi insanlarin ellerine tutusturduklari silahlarla, estirdikleri terör olaylarinla, gelismekte olan Islama karsi insanlari mesafeli tutacaklarini saniyorlardi
Halbu ki bu Dinin sahibinin herseyi yoktan var eden alemlerin Rabbi oldugunu hesaba katmadiklarindan, Onlar ne kadar saldirsada Islam o derece yükselise gecmistir.
Cünkü
Akli selim dünya insanlari kimlerin katliamci oldugunu cok iyi bilmektedir.

Dünya hukukun ne oldugunu bilmezken Islam Dini 15 asir önce savas hukuku vaaz etmis, Gereksiz yere insan öldürmeyi savas cikarmayi yasaklamistir.Savasi son care olarak gören islam, savasa katilmayan, yaslilari , kadinlari cocuklari bilginleri din adamlarini, öldürmeyi yasaklamis,hata hayvanlari agaclari bile kesmeyi gereksiz yere kesmeyi yasaklamistir

Kimlerin gercek katliamci oldugunu
Bilmeyenler icin asagida bazi gercekleri aciklamak istiyorum.
Her insan evladinin okuyup gercekleri ögenmesini, bilenlerinde bilgilerini tazelemesini rica ediyorum

1-2 Dünya savaslarini cikaranlar gayri müslimlerdir. Yaklasik 200 milyon insan katl edilmistir
Bir okadarida yaralanmis yurtlarindan cikmak zorunda kalmislardir.

Birileri cikip diyebilir ki,Müslümanlarda savasmistir.

Müslümanlar genelde savunma amacli savaslara girmislerdir.Örnegin Canakkalede savastigimiz gibi.Birde yine batililarin kuklasi olan bazi idarecilerin Müslüman halklara karsi yaptiklari katliamlar var bunlarda islama asla mal edilemez

Yeryüzünde savas ve terör olaylarinda kullanilan Bütün silahlarin üreticileri genelde gayri Müslimlerdir. Afrikada insanlar bir parca ekmege muhtac yasarken bakiyorsunuz ellerinde batili sömürgecilerin en gelismis silahlari var.
Sadece burasini bile düsünsek gercek katliamcilari anlariz

Bakalim gercekten katliamci kimler

Komünist Rus vahseti

http://videomak.com/videos/3930/eski...hsetini-aniyor

Cecenyada vahset
http://www.youtube.com/watch?v=RNBNv1CTJec

Hitlerin katliamlari ve düsüncesi
http://www.youtube.com/watch?v=MZ08N__GHyI
https://www.facebook.com/video/video...=3338308931629

Cin katliami
http://www.youtube.com/watch?v=n4Irr0eg3Yc

Saddamin Halepce katliami
http://www.mynet.com/video/amator/ha...ahseti-173546/

Sirp katliami

http://www.mynet.com/video/amator/sirp-vahseti-169029/

PKK katliami

http://www.youtube.com/watch?v=mv5dmeXmtvc

Ermeni katliami
http://www.youtube.com/watch?v=WXhyZgidcB8

Israil katliami

http://www.youtube.com/watch?v=GW2W9ihBkQ4

ABD katliamlari
http://www.dailymotion.com/video/xzf...a-kongo-1_news

https://www.facebook.com/video/video...22036414530285

Hafiz Esed ve ailesinin yaptigi ve yapmakta oldugu katliamlar
http://www.youtube.com/watch?v=hoqDMbWQAz4
Alt 03.06.2014, 00:03
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Savsata!

Evet Savunma Amaclı Saldırmıs Müslümanlar!
ıslamıyetın Yayılması ıcın Kılıc Sallayıp,toplumları Zorla Müslüman Etmeye Basladıktan Sonra,halıfelık Kavgasında Kan Dökmeye Baslamıslar!
Avrupada Mılyonlarca ın´sanı Kılıctan Gecırmısler,bu Savunma Amaclıydı Zaten Canım Demısler!
Cocukları Toplayıp;devsırmıs;bu Cocukları Zorla Müslüman Yapıp Kendı Halklarına Karsı Savstırmıs Ve Bunu Savunma ıcın Yapmıs?
Asya Dan Avrupa Ve Oradan Afrıkaya Yayılan Bır ımparatorluk Kurmus Olanlar;bu ımparatorlukları Savunmayla Kazanmıslar?
Eee Baska ıncıler Yok Mu?
Alt 03.06.2014, 00:12
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Evet Savunma Amaclı Saldırmıs Müslümanlar!
ıslamıyetın Yayılması ıcın Kılıc Sallayıp,toplumları Zorla Müslüman Etmeye Basladıktan Sonra,halıfelık Kavgasında Kan Dökmeye Baslamıslar!
Avrupada Mılyonlarca ın´sanı Kılıctan Gecırmısler,bu Savunma Amaclıydı Zaten Canım Demısler!
Cocukları Toplayıp;devsırmıs;bu Cocukları Zorla Müslüman Yapıp Kendı Halklarına Karsı Savstırmıs Ve Bunu Savunma ıcın Yapmıs?
Asya Dan Avrupa Ve Oradan Afrıkaya Yayılan Bır ımparatorluk Kurmus Olanlar;bu ımparatorlukları Savunmayla Kazanmıslar?
Eee Baska ıncıler Yok Mu?
birak konuyu saptirmayi

Kocakari masallarini birak.

Müslümanlar katliam yapsaydi, ne senin soyundan nede 3 kitada müslüman olmayan kalmazdi.

Zulüm olan beldeleri feht ettiler , hakkaniyet adaleti yaydilar

Konumuz son yüz yilda yapilan katliamlardir

Savunacaksan bir aciklaman varsa yoldas ve irkdaslarinin katliamlarinin aciklamasini yap!!

Yada susmayi ögren!
Alt 03.06.2014, 00:22
Erfahrener Benutzer

Standard Sana

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
birak konuyu saptirmayi

Kocakari masallarini birak.

Müslümanlar katliam yapsaydi, ne senin soyundan nede 3 kitada müslüman olmayan kalmazdi.

Zulüm olan beldeleri feht ettiler , hakkaniyet adaleti yaydilar

Konumuz son yüz yilda yapilan katliamlardir

Savunacaksan bir aciklaman varsa yoldas ve irkdaslarinin katliamlarinin aciklamasini yap!!

Yada susmayi ögren!
"SANA GELINCE!
YAZIYORSUN OKUYORUM,INSANIN BU RÜTBE ALCALMASINDAN KORKUYORUM"SANA NAZIM HIKMETLE CEVAP VERDIM!SEN HASTASIN GERCEKTEN!HEM HASTA,HEMDE KADANA BEYGIRI GIBI AYNI KISIR DÖNGÜDE DÖNÜPTE,ILERI DOGRU GITTIGINI SANAN BIR APTAL!SEN VE SENIN KAN EMICI ÖNDERLERIN,SATILIK KALEMLERINIZ,BIR KADIN ICIN HALKINIZI PESKES CEKTIGINIZ ZIHNIYETINIZ,HIC BIR ZAMAN TARIHI DEGISTIREMEYECEK!CÜNKÜ;KANLA YAZILAN TARIH SILINMEZ!INSANLIK TARIHININ BIR DIGER ADI KANLI TARIHTIR VE KATLIAMLARIN EN COGUNUDA SENIN GIBI,SAPIK FANATIKLER TARAFINDAN YAPILMISTIR!BUNU ADI ÖNCE YAHUDILIK,SONRA HIRISTIYANLIK VE ENSONUNDA DA ARAP MUHAMMEDIN DIGER KITAPLARDAN KOPYA CEKEREK UYDURDUGU MÜSLÜMANLIK!BU DINLER KANLA BESLENIR,CÜNKÜ TANRILARI HEP KURBAN ISTER!
SEN HASTASIN DOKTORA GIT,BU GIDISLE SOKAGA CIKACAK;ÖNÜNE GECENI ÖLDÜRECEKSIN!UNUTMA SEN INSANSIN HAYVAN DEGIL!DOKTORA GIT,BU SENDE BIR UYUSTURUCU GIBI BIR BAGIMLILIK YAPMIS!
Alt 03.06.2014, 00:31
Erfahrener Benutzer

Standard

:-) sana daha öncde demistim gel veya adres ver geleyim beraber bir Psikologa gidelim.
Bakalim kim hasta
Hakaretlerinide yüzüme yapma cesaretini göster senin elini öpmesem namertim.demistim, aksi halde dünyanin en alcak serefizisin demistim.Sen son SIKKI kabul ettin.
Fakat yapamazsin sadist terör bozuntusu!Kacak oynamayi seven zavalinin tekisin

Asagida belgesellerle destekli bir makale astim
Bilgin varsa onlari cürütürsün

Konuyu saptirmakla 200 milyon insani katl eden ideolijini irkdas ve sapik yoldaslarini temize cikaramazsin.

Islam gibi erisemiyecegin yüce bir degere hakaret etmekle alcalip cükürlanmaktasin.

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
"SANA GELINCE!
YAZIYORSUN OKUYORUM,INSANIN BU RÜTBE ALCALMASINDAN KORKUYORUM"SANA NAZIM HIKMETLE CEVAP VERDIM!SEN HASTASIN GERCEKTEN!HEM HASTA,HEMDE KADANA BEYGIRI GIBI AYNI KISIR DÖNGÜDE DÖNÜPTE,ILERI DOGRU GITTIGINI SANAN BIR APTAL!SEN VE SENIN KAN EMICI ÖNDERLERIN,SATILIK KALEMLERINIZ,BIR KADIN ICIN HALKINIZI PESKES CEKTIGINIZ ZIHNIYETINIZ,HIC BIR ZAMAN TARIHI DEGISTIREMEYECEK!CÜNKÜ;KANLA YAZILAN TARIH SILINMEZ!INSANLIK TARIHININ BIR DIGER ADI KANLI TARIHTIR VE KATLIAMLARIN EN COGUNUDA SENIN GIBI,SAPIK FANATIKLER TARAFINDAN YAPILMISTIR!BUNU ADI ÖNCE YAHUDILIK,SONRA HIRISTIYANLIK VE ENSONUNDA DA ARAP MUHAMMEDIN DIGER KITAPLARDAN KOPYA CEKEREK UYDURDUGU MÜSLÜMANLIK!BU DINLER KANLA BESLENIR,CÜNKÜ TANRILARI HEP KURBAN ISTER!
SEN HASTASIN DOKTORA GIT,BU GIDISLE SOKAGA CIKACAK;ÖNÜNE GECENI ÖLDÜRECEKSIN!UNUTMA SEN INSANSIN HAYVAN DEGIL!DOKTORA GIT,BU SENDE BIR UYUSTURUCU GIBI BIR BAGIMLILIK YAPMIS!

Geändert von turkogluturkiye (03.06.2014 um 00:36 Uhr).
Alt 03.06.2014, 00:40
Erfahrener Benutzer

Standard Koyun!

Zitat:
:-) sana daha öncde demistim gel veya adres ver geleyim beraber bir Psikologa gidelim.
Bakalim kim hasta
Hakaretlerinide yüzüme yapma cesaretini göster senin elini öpmesem namertim.demistim, aksi halde dünyanin en alcak serefizisin demistim.Sen son SIKKI kabul ettin.
Fakat yapamazsin sadist terör bozuntusu!Kacak oynamayi seven zavalinin tekisin

Asagida belgesellerle destekli bir makale astim
Bilgin varsa onlari cürütürsün

Konuyu saptirmakla 200 milyon insani katl eden ideolijini irkdas ve sapik yoldaslarini temize cikaramazsin.

Islam gibi erisemiyecegin yüce bir degere hakaret etmekle alcalip cükürlanmakasin.
KOYUN GIBISIN BE KARDESIM!ACIYORUM SIZE,OLMAYAN UYDURMA BIRSEYE INANIP,KENDINIZI HEBA ETMENIZE!
EN AZINDAN SENIN KADAR TAKINTILI,SAPIKSAL FIKIRLERE SAHIP DEGILIM BU BANA YETER!MANYAKSIN SEN GERCEKTEN! SEN KORKUYORSUN TABU OLARAK GÖRÜYORSUN BEN GÖRMÜYORUM!BENIM SEVIYEME ERISEMEDIGIN ICIN;SU ANDA ICIN ICINI YIYIYOR BILIYORUM!KABUL ET SENIN BU DIN SAPLANTIN BIR HASTALIK!INSANLIKTAN CIKMISSIN SEN,SÖMÜRÜLÜYORSUN FARKINDA DEGILSIN!GIT ADAM GIBI DISARI CIK,BIR CAFEYE FALAN GIT,O SACMA TEKDÜZE YASAMDAN CIK INSAN ICINE GIR BIRAZ!EN SONUNDA INTIHAR EDERSIN SEN BU GIDISLE VEYA INTIHAR BOMBACISI OLURSUN!YA BIRI BU MANYAGA YAZSIN!ADAMA KIMSE YAZMIYOR,O DA BURDA BIR IKI NICK YAPMIS KENDI KENDINE KONUSUYOR!YAZIKTIR INSANIYET NAMINA BU ADAMA YAZIN!BU DINLE KAFAYI SIYIRMIS!
Alt 03.06.2014, 00:51
Erfahrener Benutzer

Standard

Aynaya bakip yazmaya devam et
Beni tanima serefine nail olma olanagin varken, böyle uzaktan hakaret yagdirman, serefsizliginin degilsa psikopatliginin sadist ruh hastasi oldugunun isbatidir.
Islam`in lümpenler degil akli selim insanlar degerini anlar
Onun hayat veren seref veren onur veren ögretileri ve imani sana birkac boy büyük geldigi anlasilmistir.

Tekrar ediyorum konumuz son yüzyilda ideolojilerin yaptigi katliamlar, ve islam düsmanliklaridir.

Asagidaki belgeselleri izle korkma !!Belkim insanlik evrimini tamamlarsin !
Alt 03.06.2014, 01:03
Erfahrener Benutzer

Standard Manyak

Zitat:
Aynaya bakip yazmaya devam et
Beni tanima serefine nail olma olanagin varken, böyle uzaktan hakaret yagdirman, serefsizliginin degilsa psikopatliginin sadist ruh hastasi oldugunun isbatidir.
Islam`in lümpenler degil akli selim insanlar degerini anlar
Onun hayat veren seref veren onur veren ögretileri ve imani sana birkac boy büyük geldigi anlasilmistir.

Tekrar ediyorum konumuz son yüzyilda ideolojilerin yaptigi katliamlar, ve islam düsmanliklaridir.

Asagidaki belgeselleri izle korkma !!Belkim insanlik evrimini tamamlarsin !
SENIN NE MANYAK SEYLERLE ILGILENDIGIN BURDAKI YAZILARINDAN BELLI,KENDINE ARKADAS ARIYORSAN O BEN DEGILIM!ÖLÜM KORKUM YOK!CENNET VE CHENNEME DÜNYADA INANIRIM:BENIM KABEM INSANDIR!BILME INANIRIM! AMA SENIN GIBI SAPIKASL BIR SEKILDE DIN INANCI TASIYANLAR,NERDE BIR BILIM VARSA YOK ETMISLERDIR!DÜNYANIN EN ESKI EN BIRIKIMLI KÜTÜPHANESINI YAKANLAR MÜSLÜMAN DEGILMIYDI!HITLERI HER YERDE DESTEKLEYENLERDE ÖYLEYDI!BU BILE SIZIN NE MENEM BIR ALCAK OLDUGUNUZUN GÖSTERGESIDIR!SIMDI SEN BUNUDA YALANLARSIN?KENDI KENDINI KANDIRMAK ICIN!AMA GERCEK BU KABUL ET!DÜN HITLER KULLANDI SIZI BUGÜN AMERIKA!HITLERE BÜTÜN MÜSLÜMAN ÜLKELER DESTEK VERDI!SOVYETLERDE YASAYANLARDA,SENCE BUNU TÜRKLERDEN BAGIMSIZ YAPMIS OLABILIRLER MI?KIRIM,AZERBAYCAN VE KAZAKISTANDA HITLERIN VE VE ESKI OSMANLI SUBAYLARINI ÖRGÜTLEDIGI GERICI AKIMI STALIN KANLA BASTIRMIS ONU IKIDE BIR ORTAYA ATIYORSUN!UNUTMA STALIN ILE TAYIP AYNI MILLIYETTEN!YANLIZ BUNU YAPARKEN BILE SIZDEN FARKLI YAPMIS!BU GERICI AKIMA DESTEK VERENLERE TAVIR ALMIS,SENIN OSMANLIN GIBI 10 BIN ERMENININ SUCUNU 3.5 MILYON ERMENIYE YÜKLEMEMIS!
SANA BIR DAHA CEVAP VERMIYCEM;SENDE BENIM YAZILARIMA CEVAP VERME!
Alt 03.06.2014, 01:14
Erfahrener Benutzer

Standard

Senin beynin ermeni kocakari masallariyla yikanmis

Insan bilmediginin düsmanidir sende tezahür etmis.

Cumhuriyetin ilk yillarinda azinliklarin haklari Mecliste tartisilirken fransadan bir ermeni avukat katilimci olarak gelmisti: BIZEM SOYDASLARIMIZA ISLAMIN AZINLIKLARA VERDIGI HAKKI VERIN BASKA BIRSEY ISTEMEYIZ" diyordu.

1915 Olaylarininda musebibi birinci dünya savasini cikaran ve osmaliya vahsice saldirip, ermeni ceteleri kiskirtip Türk köylerini yakip yiktiranlardir.Akabinde istenmedik olaylar olmus, 500 Bine yakin ermeni osmanli topraklari olan baska beldelere tehcire tabi tutulmus , 30-40 bini ya halk tarafindan intikam amacli öldürülmüs ya hastaliktan yollarda ölmüstür.Digerleri, Suriye Lubnan , ermenistan, Iran ve bati ülkelerine göc etmistir.
Osmanli katliam yapacak olsaydi kilicinin iki tarafida kestigi kuvvetli zamanlarinda yapardi.Ermenilere asirlarca Milleti sadika unvani verilmis kardesce huzur icinde yasamislardi.

Senin gibi lümpenler bu gercekleri okumaz. kocakari masallarinla yetinir

Geändert von turkogluturkiye (03.06.2014 um 02:20 Uhr).
Alt 03.06.2014, 23:58
Erfahrener Benutzer

Standard Komünizm ve fasizmin ortak babasi, Darvinizmdir

Pek çok insan evrim teorisini, ilk olarak Charles Darwin'in ortaya attığı, bilimsel delillere, gözlemlere ve deneylere dayalı bir teori zanneder. Oysa evrim teorisinin ilk fikir babası Darwin olmadığı gibi, teorinin kaynağı da bilimsel deliller değildir. Teori, antik bir dogma olan materyalist felsefenin doğaya uyarlanmasından ibarettir. Bugün de teori, kendisini destekleyen bilimsel bulgular olmamasına rağmen, sırf materyalist felsefe uğruna körü körüne savunulmaktadır.

Bu bağnazlık dünyaya çok büyük belalar getirmiştir. Çünkü Darwinizm'in ve ondan dayanak bulan materyalist felsefenin yaygınlaşmasıyla birlikte, "insan nedir" sorusuna verilen cevap değişmiştir. Daha önceden bu soruya "insan, Allah'ın yarattığı ve O'nun öğrettiği güzel ahlaka göre yaşaması gereken bir varlıktır" cevabını veren insanlar, "insan rastlantılarla var olmuş, yaşam mücadelesiyle gelişmiş bir hayvandır" diye düşünmeye başlamışlardır. Bu büyük yanılgının faturası ise çok ağırdır. Irkçılık, faşizm, komünizm gibi vahşet ideolojileri ve diğer pek çok barbar, çatışmacı dünya görüşü, bu yanılgıdan güç bulmuştur.

Bu bölümde Darwinizm'in insanlığa getirdiği bu belayı inceleyecek ve Darwinizm’in günümüzün en önemli global sorunlarından biri olan "terörizm"le olan doğrudan bağlantısını açıklayacağız.

Darwinizm'in Yalanı: "Yaşam Bir Çatışmadır"

Darwin, teorisini geliştirirken temel bir yanılgıdan yola çıkmıştı: "Canlıların gelişimi doğadaki yaşam mücadelesine bağlıdır. Bu mücadeleyi güçlü olanlar kazanır. Zayıflar ise

devami icin
http://www.frmtr.com/felsefe/5315301...-komunizm.html
Antwort