Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.01.2022, 18:59
berhudar

Standard CHP güclendikce gücleniyor

Bugün bin 1500 kisi Van da CHP'ye katildi.
Iktidar yolunda dur durak tanimayan CHP adim adim iktidara yürüyor ve gelecegin Türkiye Cumhuriyetini insaa etmeye hazirlaniyor. Bunu yaparken de dosta güven düsmana korku verecek bir sekilde engelleri, yoluna konan taslari tek tek asip gidiyor.

Konya CHP genclik kollari genel baskanligina Gençosman Killik secildi.

Partili üyemiz Gencosman'nin tessekür sözleri.

Konyalı bir memur çocuğuna, emek vererek Gençlik Kolları Genel Başkanı olabilme imkanı veren Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na ve bunu oylarıyla mümkün kılan tüm gençlik iradesine teşekkür ederim.

Gencosman kardesim. seni CHP ailesinde görmekten memnuniyet duyarim.

Bagdat'in kapisin genc Osman acti
Düsmanin cümlesi önünden kacti
Kelle kolutugunda üc gün savasti
Allah Allah deyip gecer genc Osman...

Bagdat'in kapisi gecilmez yastan
Her anna dogurmaz böyle bir ASLAN...

Adina layik bir yigitsin Gencosman kardesim. Konya'da CHP'nin agir toplarindan olan Abdüllatif Sener'den sonra ikinci büyük agir topou sensin artik.
Seninle CHP'nin Konya'da büyük isler beceregine inaniyorum Gencosman kardesim.

CHP'nin 6 okunu, cehaletin, yandasligin, hirsizligin, arsizligin, din tüccarliginin, ayristirmanin bagirna saplayacagindan eminim.

Atatürk de seninle gurur duyardi. O'nun güvendigi Türk Gencligi sende vücüut buluyor.

CHP Genclik kollari bundan sonra sana emanet! Sen Konya gencligine fikirlerinle yön vereceksin bundan sonra.

Allah yar ve yardimcin olsun CHP Konya Genclik Kollari baskani Gencosman kardesim. Seni bir abin olarak CHP bünyemizde ailemize severek kabul ediyoruz ve gurur duyurouz.CHP bir partidi degildir sadece. CHP bir ailedir, bir yasam bicimidir, bir KADER BIRLIGIDIR! Sende bu ailenin on milyonlarca milyonlarca fertlerinden birisin artik.

NOT:

Bu arada Kemal Kilicdaroglu'nun arkasindan bagirip cagiran, gürleyen esen, cumhurbaskani sifatina yakismayan sözler söylen AKP genel baskani ERDOGAN sana bir sözümüz var:

Yüregin varsa, zerre kadar erkekligin varsa, Allah'in varsa Kemal Kilicdaroglu'nun arkdasindan konusup kacma. ERKEK GIBI KARSISINA CIK! ISTEDIGIN KANALDA ISTEDIGIN GAZETICILERI CAGIR!

ISTE ER ISTE MEYDAN! YA CIK KARSIINA YA DA MAHALLE ARASI KARILARI GIBI BAGIRIP CAGIRMAYI BIRAK! TAMAM MI?

Geändert von berhudar (20.01.2022 um 19:15 Uhr).
Alt 21.01.2022, 01:05
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Hic gülecegim yoktu:-))

Ac tavuk kendini samanlikta görürmüs
Alt 21.01.2022, 01:17
berhudar

Standard

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Ac tavuk kendini samanlikta görürmüs
Ac tavuğun kendini nerede gördüğünü bilmem amaaaaaa, milletimiz Millet Ittifakını
ve bunun lokomotifi olan CHP'yi iktidar da görüyor.
Geliyor durdurulamaz şekilde gelmekte olan.

Geändert von berhudar (21.01.2022 um 03:44 Uhr).
Alt 22.01.2022, 22:15
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Güzel makale hab selten soviel gelacht

kim tutar sizi )))))))))))))))))))
Aynen aynen
Alt 18.03.2022, 16:00
Benutzerbild von Nomadd
Nomadd Nomadd ist offline
Neuer Benutzer

Standard alles

Alles derselbe Schrott.
Alt 30.03.2022, 23:25
Erfahrener Benutzer

Standard

Ne oldu tapanaginami cattim havaya sicradin...ACAN CHP lisin neden BAYKALA SAHIP CIKAMADIN
Ulan hiyar senin o sövenlerden ne farkin kaldi simdi..
Anan anamdir sövmem, bacin bacimdir sövmem..FAKAT BENI SÖVECEK BIR DELIKANLI DÜNYADA GÖREMIYORUM...VARSA GELSIN YÜZÜME SÖVSÜN...ÖYLE SANALDA CAKALLIK EDENLERIN SÖZ FIIL VE HAREKETLERINI BIN MISLIYLE IADE EDERIM
O sövenlerinde anasinin bacisinin sucu yoktur,
Fakaat onun bunun anasini bacisini sövenler,her kimse DÜNYANIN EN ALCAK IBNESIDIR SEREFSIZDIR ALCAGIDIR AHMAGIDIR YAVSAGIDIR

Milletimi sövenlerin
Zitat:
Zitat von berhudar Beitrag anzeigen
Bu milletin amina koyuyorlar, adam acik kahkaha atarak söylüyor, Erdogan milletinin anasini sifirliyor..

Buna tepki göstermeyenler benim nezdimde vatan hainidir, bana vatan-millet sakarya narasi atmasinlar.

Götünü siktiren Devlet Bahceli'nin pesinden gidenler LGBT'li ipnelere ancak dayak atarlar.

Göster bakiyim bu vatani ve mlleti sevdigini, hadi gel.

Bu milletin amina koyanalarin anasini sikiyim....

Hadi sira sende, göster bakiyim bu millerin amaina koyanalra tepkini bak ben tekrarliyorum:

BU MILLETIN AMINAK KOYANLAFRI, ONLARI DESTEKLEYENLERIN, FETÖ'YÜ DEVLETIN KILCAL DAMLARLARINA SOKANLARI, NE ISTEKDINIZ DE VERMEDIK DIYENLERIN ANASNI AVRADINI YEDI SÜLAESINI SIKIYIM... BUNU UETD'YE ILET.... FETÖNÜN DE ISID'NIN DE TALIBAN'NIN DA HEPSININ ANASINI AVRADINI SIKIYIM.

Kazak Abdal söz söyledi
Cümle halki dahleyedi..
Sorarlarsa kim söyledi...

Soraninda......

UETD BURAYA BAK BURAYA: https://youtu.be/-m9NL8xz_Hw
Alt 30.03.2022, 23:38
Erfahrener Benutzer

Standard

Ben kimseye küfür etmem
iyi oku yazimi
Benim icin namus müsterektir.
Fakat bana küfür etme niyeti olan biri varsa
öyle bir niyetin varsa memnniyetle adres veririm
o durumda özelime yazip adres isteyebilirsin.
Benim bildigim Deniz Baykal simdiki chp lilleri bese katlayacak chp liydi adama komplo düzenledi alcak fetocular...neyse benim meselem degil benim partilerle isim olmaz

Zitat:
Sana söven mi oldu? Niye gocundun? Ben bu millete küfür edenler küfür ettim!

Baykal CHP'li degil, Astegmen Kubilay'i dedesi olan Bülent Arinc'in teyze cocugu.

Bak bana küfür ettin, sana yüzüme söyleme firsati taniyorum. Öyle yarin öbürsügün ne degil.

Gün bugün saat bu saat. Nerde ve ne zaman? Adress ver gelmeyen en alcak namert olsun.

AHA SIMDI YOLA CIKACAGIM. ADRES VER BEKLIYORUM...
Alt 30.03.2022, 23:56
Erfahrener Benutzer

Standard

Birak o ayaklari ne sen beni tanirsin nede ben seni
Sanalda sidik yarisinada girmem kimseyle
Burda acikta adres verecek kadarda ahmak degilim
varsa gelme niyetin özeline adres yollarim...
Istiyorsan yazip adres istersin.Misafirim olursun,Dostunda düsmaninda mertini severim
Ha kimin yenecegini kimin fiki kalemi ilegi üstün olacagini ne sen bilebilirsin ne ben
sukadar bil ki Hakli davamda karsima ordu ciksa geri adim atmayan karekterdeyim

Zitat:
Ben gizliden özelden yazmam. Biz ic Anadolu cocuguyuz Angarlayiz. Yigidin mali ortadadir.
Yaz geliyim ona da simdi, beni baskalari ile karistirma. Pire icin yorgan yakanlardanim ben.
Öfkeyle kalkarsam, zarar vermeden oturmam ben.
Ama bak derin nefes aldim, ya Sabur ve bosver olum sanal dedim.

Sana küfür etmiyorum dedin bende tamam o zaman diyorum ve seni medenice burda o zaman fikir tartismasina davet ediyorum. Iki medeni adam gibi. Üslübümüzü bozmadan, kisiyle degil isiyile ugrasarak.

Burda da ben kazanirim, niye biliyormusun? Eger hakliyisam, ki ikna etme kabiliyietim yüksek benim, o zaman baska birisini ikna etmis ve yanima almis olurum. Eger hakli degilsem, yanlistan dönmüs ve dogruyu bulmus olurum. Bu durumda da kazanan ben olurum. Dogruyu bulmus olurum. Gördügün gibi her iki durumda da ben kazancli cikarim.
Alt 31.03.2022, 00:10
Erfahrener Benutzer

Standard

Hay hay,pilavdan "kacanin kasigi kirilsin"
Kimsenin ailesine küfür hakaret etmeyeceksen memnuniyetle...O küfürbaz alcaklarin analarida buna dahildir.Benim icin analar kutsaldir.Onlarin alcak seviyesine inersek onlardan ne farkimiz kalir.Gerekirse bulup agzi yirtilir fakat hic birseyden haersiz anasini agzima almamm

Iyi geceler

Zitat:
Ben diyecegim dedim. Bos ver o zaman, sanal sanalda kalsin. Uzatmayalim artik.

Ben konulari actigimda seninde yorumlarini bekliyorum, buna tabi ki mecbur degilsin. Ama burda halis mulis bir AKP'li ile tartisiyim ki, bir kisinin de olsa gözünü aciyim.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche