Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 22.03.2013, 20:33
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
bana kalsa hepsini yok ederdim! benim gibi minik bir kus nasil yok edebilir acaba?
klavye arkasinda hicbirsey olmuyor.

bizi örnek al ve degisim nasil oldugunu ögren.

10 yil önce bizim simdi yaptiklarimizi hayal bile edemiyordunuz.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Alt 22.03.2013, 20:56
zerrecikler

Standard Durmuyorum! Yoluma Devam Edýyorum

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
klavye arkasinda hicbirsey olmuyor.

bizi örnek al ve degisim nasil oldugunu ögren.

10 yil önce bizim simdi yaptiklarimizi hayal bile edemiyordunuz.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
bizi derken? kimler oluyor? afedersin,beynim biraz cacik oldu

ben türk tv'si izlemiyorum.hürriyet vs gazeteleride okumuyorum.ben baska bir gezegenden haberleri aliyorum.

DURMUYORUM! YOLUMA DEVAM EDIYORUM
Alt 22.03.2013, 21:01
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bizi derken? kimler oluyor? afedersin,beynim biraz cacik oldu

ben türk tv'si izlemiyorum.hürriyet vs gazeteleride okumuyorum.ben baska bir gezegenden haberleri aliyorum.

DURMUYORUM! YOLUMA DEVAM EDIYORUM
biz derken ileri demokrasiyi savunan, hösgörülü, irkciliga karsi, liberal ve egitimli kesimi tarif ediyorum.

DURMA YOLUNA KLAVYE ARKASI DEGIL ICRAATLERLE DEVAM ET

ps. lütfen bana emailler atma. bu konulari ben kisisel degil genel olarak ele aliyorum. ben burada arkadas veya sevgili aramiyorum onun icinde email ile muhabbetlere girmek istemiyorum.
Alt 22.03.2013, 21:11
zerrecikler

Standard

Zitat:
biz derken ileri demokrasiyi savunan, hösgörülü, irkciliga karsi, liberal ve egitimli kesimi tarif ediyorum.

ps. lütfen bana emailler atma. bu konulari ben kisisel degil genel olarak ele aliyorum. ben burada arkadas veya sevgili aramiyorum onun icinde email ile muhabbetlere girmek istemiyorum.
savunduklarinla - sergilemis oldugun hareketinle,ne kadar hosgörülü oldugunu ispatlamis oldun.

size özelden bir mail attiysam,sizinle evlenmeye niyetli degildim.bu yazdiklarinizi bana özel olarakda ilete bilirdiniz.benden yoksa korkdunuz mu? ay cok komik,iste bu yüzden hep gülesim geliyoorrrrr
Alt 22.03.2013, 23:59
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von clarane Beitrag anzeigen
Das mit dem Kompromiss und der türkischen Flagge wäre wirklich eine gute Idee !
Allerdings gibts ja auch jede Menge Dirndl in rot, weiß... Aber das könnte ich ihm mal vorschlagen. Klar die Wiesn ist teuer, aber ich will das mal erlebt haben !
Finde es aber schön zu wissen, dass ihr diesbezüglich so meiungsoffen seid !

Klar sind wir offen.

Hier auch eine Seite mit günstigen Vorschlägen von mir:
http://trachten.hexe.he-internet.de/...=36&sort=price

Aber das mit der Flagge habe ich es mir anders überlegt ;-)

Nimm bitte ein rotes Kopftuch und nähe dort einen Halbmond und eine Stern hinzu ;-)

Aber mit Kopftuch in schwarz oder weis sieht irgendwie besser aus.

Liebe Jungs und liebe Madels, anstatt zu nörgeln und euch anzuzicken, könntet ihr ein wenig mehr Lebens-Mit-Freude ausstrahlen und ein paar kreative Vorschläge zur Unterstützung machen :P
Alt 23.03.2013, 00:05
the_last_time

Standard

Zitat:

Bi hastir git lan ordan. Biraz az at lan, kalede Volkan yok...

Geändert von the_last_time (23.03.2013 um 00:49 Uhr).
Alt 23.03.2013, 12:37
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
savunduklarinla - sergilemis oldugun hareketinle,ne kadar hosgörülü oldugunu ispatlamis oldun.

size özelden bir mail attiysam,sizinle evlenmeye niyetli degildim.bu yazdiklarinizi bana özel olarakda ilete bilirdiniz.benden yoksa korkdunuz mu? ay cok komik,iste bu yüzden hep gülesim geliyoorrrrr
ben hosgörüyü savunuyorum, bu senin hosgörü anlayisinla örtüsmesede kabul etmek zorundasin.

senin savundugun hosgörü bu ülkede katliamlar yapmis bir zihniyet.
yargisiz yüzlerce insani idam etmis bir zihniyet.
resit olmayan cocuklari idam etmis bir zihniyet.
öyle bir hosgörü benden uzak olsun.

gelelim mail konusuna. niyetin neydi? ben bu sekilde özelden sohbetlerin sonunu iyi biliyorum ve laf anlamayanlara bu sekilde anlatmaya calisiyorum. ben burada arkadas veya sevgili aramadigim icin acik sekilde ortaya yaziyorum.
sen düzgün seviyeli ve akilli birsey yazsaydin belki düzgün bir cevap alirdin ama yazdigini kendin iyi biliyorsun.
birak bu ayaklari, senin samimi olma ihtiyacim yok. sen yanina baska yoldas bul.
Alt 23.03.2013, 12:41
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bi hastir git lan ordan. Biraz az at lan, kalede Volkan yok...
sinirlenme lastosch,
bilgisizligini cok belli ediyorsun. bence hicbirsey yazmasan daha iyi olur. bu sekilde chp ve kemalistleri batirdikca batiriyorsun.

ps. arkadaslar lütfen bilginin tükendigi yerde küfürlere basvurmayin. susmak bazen daha hayirlidir. lastoschun durumu herkese örnek olsun. ögrenmeden konusmamin bedeli cakmak.
Alt 23.03.2013, 13:07
zerrecikler

Standard

Zitat:
ben hosgörüyü savunuyorum, bu senin hosgörü anlayisinla örtüsmesede kabul etmek zorundasin.

senin savundugun hosgörü bu ülkede katliamlar yapmis bir zihniyet.
yargisiz yüzlerce insani idam etmis bir zihniyet.
resit olmayan cocuklari idam etmis bir zihniyet.
öyle bir hosgörü benden uzak olsun.

gelelim mail konusuna. niyetin neydi? ben bu sekilde özelden sohbetlerin sonunu iyi biliyorum ve laf anlamayanlara bu sekilde anlatmaya calisiyorum. ben burada arkadas veya sevgili aramadigim icin acik sekilde ortaya yaziyorum.
sen düzgün seviyeli ve akilli birsey yazsaydin belki düzgün bir cevap alirdin ama yazdigini kendin iyi biliyorsun.
birak bu ayaklari, senin samimi olma ihtiyacim yok. sen yanina baska yoldas bul.
yavas yavas halinize üzülmeye basladim,paranoid mi oldunuz? simdi kesin benim gercekden uzaydan katildigimida inanmissinizdir?
niyetim ne olabilirdi? size sadece bir soru sordum.sanirim soru sorma seklim sizi korkuttu

ben genelde yanliz yürürüm.nedenide cok basit,ihtiyacim yok. ;p

bu ara'da; bundan sonra,profilime ugramadan evel benden yazili bir müsade almanizi rica ediyorum! ............ ............. ............ ne demek istedigimi anladiniz mi? ;Pp
Alt 23.03.2013, 13:22
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
yavas yavas halinize üzülmeye basladim,paranoid mi oldunuz? simdi kesin benim gercekden uzaydan katildigimida inanmissinizdir?
niyetim ne olabilirdi? size sadece bir soru sordum.sanirim soru sorma seklim sizi korkuttu

ben genelde yanliz yürürüm.nedenide cok basit,ihtiyacim yok. ;p

bu ara'da; bundan sonra,profilime ugramadan evel benden yazili bir müsade almanizi rica ediyorum! ............ ............. ............ ne demek istedigimi anladiniz mi? ;Pp
bu konuyu kisilellestirme cabasina girmen yanlis.

ben genel anlamda kemalist zihniyetinden bahsediyorum sen hakaret ediyorsun.

simdi bana paranoid deyince rahatlayip sinirin yatismistir insallah.

gelelim yine email konusuna, ben niyet okuyamiyorum ama sadece özel ikili muhabbetlerden uzak durdugumu söyledim. bunu kabul edersen memnun olurum.

ps. sergilemis oldugun hareket ve hakaretler olgunlugunun belgesidir.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche