Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.12.2003, 18:32
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard Kim cikarsa ciksin!

Yine Fenerbahcenin Trabzon Avni Akerde oynadigi zaman SÖZDE EFENDILER yine kin ve kan kusacak yine hem Futbolcularimiza hemde taraftarimiza!
Ondan sonra yine taraftarimizi TERÖRIST ilan edip bu da istifa eder!
Bakalim ... görelim ...
bence degisen birsey yok!
Al"
Alt 22.12.2003, 20:59
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard hey futbolda hersey olur...

elbet bu gidise son verecekler...
biz baska takimlarin taraftari gibi futbolculari yerden yere vurup...teknik direktörü ve yönetimi istafaya cagracak kadar düsmedik daha...ve hic bir zamanda düsmeyiz...
Alt 23.12.2003, 03:13
Benutzerbild von xxsinan07xx
xxsinan07xx xxsinan07xx ist offline
Neuer Benutzer

Standard FIFA 2004 SÜPERLIG

alle die fifa 2004 haben. man kann sich kostenlos die türkische liga runterladen und installieren. is echt super gemacht alle türkischen mannschaften sind vorhanden.
Alt 23.12.2003, 13:03
Benutzerbild von gian
gian gian ist offline
Administrator

Standard wo den genau? o.T.

ohne Text
Alt 23.12.2003, 16:09
airdem

Standard "Fark kapanmaz daha da açılır.."

Beşiktaş teknik direktörü Mircea Lucescu, ilk yarıyı değerlendirdi.. Büyük bir avanataj yakaladıklarını söyleyen Rumen teknik adam, "Rakiplerimizle puan farkı kanmaz, daha da açılır" dedi...
[23/12/2003-09:10]

24 maçtır ligde yenilgi yüzü görmeyen Beşiktaş"ın teknik direktörü Mircea Lucescu magazinsel yorumlarının dışında futbolla ilgili olarak ilk yarının finalini HÜRRİYET"e yaptı. Siyah beyazlı takımdaki teknik direktörlük yaşamının hayatının tümünü kapsadığını ifade eden Rumen çalıştırıcı, bir filozof gibi çalıştığını ve Beşiktaş"a manevi değerlerden çok maddi değerler kazandırmanın formüllerini aradığını belirtti. Rumen hoca ‘‘Futboldan anlayan ile konuşmak başka. Beşiktaş"ı bilenle Beşiktaş konuşmak daha başka’’ diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi:

Büyük aile oluştu
Beşiktaş geçen yıla oranla çıtasını yükseltti. Futbolcu kalitesi ve profesyonel düşünce oranı arttı. Futbol dışındaki yaşantılar değişti. Birlik ve beraberlik olan yerde başarı kendiliğinden gelir. Geçen yıl bu birliktelik büyük bir aile oluşturdu.

Türkiye"ye geldiğim günden bu yana en rahat çalışma ortamı bulduğum yer Beşiktaş. Çünkü herkesin görev alanı ayrı. Başkanımız Serdar Bilgili"nin yüzünü ayda bir ya da iki kez görüyorum. Futbol takımı ile yönetim arasında kesinlikle sorun yok. Yönetim her futbolcuya bankada hesap açmış. Ayın 1"i olmadan futbolcu transfer taksidini ve primini bankadan alıyor. Futbolcumun başı ağrısa ilgilenirim. Futbol şube sorumlusu Yıldırım Demirören ve Kıvanç Oktay"ın büyük hizmetleri oldu. İkinci başkanımız Hüsnü Güreli bir dediğimizi iki etmedi. Transfer için çırpındı.

F.Bahçe zorlar
Beşiktaş, önümüzdeki yıllarda Köln Spor Akademisi gibi dünyanın önde gelen futbol akademesi olacak. Romanya futbol tarihinin en fazla milli olmuş ve ünlü futbolcuları Andone ve Lacatus, Feyyaz Uçar ile gece gündüz Nevzat Demir Tesisleri"nde benim yaptırdığım çalışmaları izleyip not tutuyorlar. Gelen tüm yetenekli antrenörlere yardımcı oluyorum. Lacatus ve Andon, 80"er kez milli takım formasını giydi. İspanya, İtalya ve Romanya"da oynadılar.

Beşiktaş"ın bu sezon istikrarlı olmasının perde arkasında aç gözlü sistem ile yer almayışımız var. Beni derbi maçlarını kazanamadığım için, korkaklıkla suçlayanlar, hesap kitap bilmiyorlar. Puan durumuna bakıp farkı görsünler. Kimse merak etmesin, futbol puan oyunudur. Topladığımız puanlar hep yaptığımız hesapları doğruladı. Beşiktaş bu farkı ikinci yarıda devam ettirir. Belki de açar. Şampiyonluk konusunda Beşiktaş"ı tek zorlayacak ekip Fenerbahçe. Sarı lacivertli takım ikinci yarıya süper transferlerle başlıyor.

Bu sezon beni hem sevindiren hem de üzen tek takım var, o da Chelsea. İngiliz takımı ile Londra"da yaptığımız ilk karşılaşmada çok sevindim. En üzüldüğüm maç ise Gelsenkirchen"de İnönü Stadı"nın iki kat kapasitesi kadar olan Arena Stadı"nı dolduran Türk taraftarların önündeki mağlubiyet. Bu karşılaşmada Giunti, değil kim oynarsa oynasın skor değişmezdi. Çünkü rakip Chelsea çok iyi konsantre olmuş. Beşiktaş"ı konsantrasyon eksikliği yaktı.

İşimi yapıyorum
Her maçtan sonra Ahmed Hassan, Yasin, Tümer, Ahmet Yıldırım, Okan, Sinan ve Ümit"i yedek kulübesinde oturttuğum için eleştiriliyorum. Türkiye"nin hatta Avrupa"nın en iyi yedek kulübesine sahibim. Bu oyuncularım maç kazandırmak için orada oturuyorlar. Ben işimi yapıyorum. Hesabımı ancak başkan Bilgili ve yönetimine veririm.

Yeni golcü Serdar
Beşiktaş"ta golcü yok yorumlarına katılmıyorum. İlhan Mansız, Milli Takım ile birlikte büyük bir yükün altına girdi. Üç önemli ameliyat geçirdi. Bu yıl sezon başı kampına katılmadı. Tüm olumsuzluklara rağmen takımı yalnız bırakmadı. Ahmet Dursun"da psikolojik sorunlar vardı oynayamadı. Pancu benim jokerim. Serdar Topraktepe"yi unutmasınlar. İkinci yarıda yeni golcü Serdar olacak. Serdar"ı Avrupa"nın en iyi golcülerine tercih ederim. Çok yönlü. Koşuyor mücadele ediyor.

Kaptan Tayfur, takımın en küçüğü Serdar Özkan"a nasıl davranıyorsa tüm takım arkadaşlarına da aynı hassasiyeti gösteriyor. Beşiktaş tarihine damgasını vuran önemli kaptanlardan biri. Futbol zekası mükemmel. Giunti yabancı olduğu için göze batıyor, Tayfur"un yaptıklarını kimse görmüyor. Tüm takımın Tayfur gibi koşmasını isterim.

Beşiktaş alt yapısı önümüzdeki yıldan itibaren futbolcu kaynağı olacak. Alt yapı sorumlusu Hüseyin Mican, antrenör Mehmet Ekşi, Ömer Gülen geleceğin yıldızlarını yetiştiriyorlar. Geçen yıl alt yapıların tüm branşlarında şampiyon oldular. Serdar Özkan, Hakan, Ümit gibi gençleri ikinci yarıda A takımda göreceksiniz. Bir teknik adamın milyon dolarları bulan oyuncuyu istemesi kolay. Önemli olan teknik direktörün kısıtlı imkanlarla zafere koşan ekip yaratması. Ben bunu istiyorum. Yoksa yönetimden Kluivert"i ya da Van Nistelrooy"u isterdim. Ben zoru seçiyorum.

Kaynak: Hürriyet
Alt 24.12.2003, 10:36
Benutzerbild von cigdemmmm
cigdemmmm cigdemmmm ist offline
Neuer Benutzer

Standard Was gibts denn hier so neues?

Hab garkeine Ahnung von Fußball verzeiht *g*
Alt 24.12.2003, 15:45
Benutzerbild von anarsist
anarsist anarsist ist offline
Neuer Benutzer

Standard son dakika!

Galatasaray"a yabancı transfer yasağı geldi!

Galatasaray Kulübü, Brezilyalı futbolcu Felipe"nin alacakları ödenmediği için FIFA tarafından konulan transfer yasağıyla ilgili açıklama yaptı.
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, bugün bir gazetede çıkan ""FIFA"dan Cimbom"a transfer yasağı"" başlıklı haberle ilgili Galatasaray Sportif Sinai ve Ticari Yatırımlar A.Ş"den bilgi istedi.
Şirketin Borsa"ya yaptığı açıklamada, ""Şirketimiz tarafından kiralanan Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı"nın transfer ve yönetim faaliyetleri şirketimiz tarafından değil, Galatasaray Spor Kulübü tarafından sürdürülmekte olup, transfer gelir ve giderleri, teknik kadro ve futbolcu gelir ve giderleri şirketimizin bilançosunda yer almamaktadır. Bu sebeple, 24.12.2003 tarihli Vatan Gazetesi"nde yayınlanan FIFA"dan Cimbom"a transfer yasağı başlıklı yazı ile İMKB tarafından talep edilen bilgilerin muhatabı Galatasaray Spor Kulübü olup, kendilerinin konu ile ilgili açıklaması aşağıdadır"" denildi.
Galatasaray Kulübü"nün açıklamasında ise şu görüşlere yer verildi:
""Galatasaray Spor Kulübü"ne Felipe Jorge Loureiro ile ilgili olarak FIFA"dan gelen yazıda, CAS tarafından alınan 11.11.2003 tarihli karara rağmen, kulübümüzün ödeme yapmaması gerekçesi ile uluslararası transfer yasağı kararı alınmıştır. Kulübümüz, CAS kararındaki eksiklikten dolayı ve yasal süre içinde İsviçre Federal Mahkemesi"nde karara itiraz etmiş durumdadır. Türkiye Futbol Federasyonu"na yapılan başvuruda, temyiz başvurumuzla ilgili evrakların FIFA"ya iletilmesi, mahkeme kararı kesinleşene kadar ödeme kararının durdurulması ve uluslararası transfer yasağının, itiraz hakkımız göz önüne alınarak kaldırılması talep edilmiştir.""
www.milliyet.com.tr
Alt 24.12.2003, 16:20
Benutzerbild von xxsinan07xx
xxsinan07xx xxsinan07xx ist offline
Neuer Benutzer

Standard also zur zeit

haben wir alle winterpause
ende januar gehts wieder los
;-)
Alt 24.12.2003, 20:35
Benutzerbild von turkishboy17
turkishboy17 turkishboy17 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yusuf Simsek...

...gibi bir Futbolcu Kiralik olarak Verilirmi yaaaaaa???
Satin Gitsin, GALATASARAY alsin, fenerbahce´de en iyi demeyelim, güzel Futbol oynayanlardan biri, LEICHTFÜSSIG, COOL und LÄSSIG!!!
Böyle bir oyuncu nasil yedekde kalir nasil Kiralik verili anlamiyorum, Bizim Yönetim Bu Sene Avrupadan birsey Alamaz bari Türkiyede birseyler Yapsin, YUSUF´u kacirmasinlar, im ne derse desin Yusuf Bomba Gibi bir futbolcu, Fenerde tanidim ve bazi oyunlarina Hayran kaldim, Mükemmel bir Futbolcu!!!

Selamlarla & Saygilarla
Turkishboy17!!!
Alt 25.12.2003, 06:11
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard yok ya...kalsin...

hayir yok öyle oyunculardan...

ve fenerden kiralik bir oyuncuyu asla cimbomda görmek istemem

adi üstünde kiralik...ne yapdigi belli olmaz...bakarsin kötü oynar...ve yine fener geri alir ....maksat cimbomu kötü yapmak hehhe

*NEIN ZU SOLCHEN TRANSFERS*
Antwort