Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.02.2005, 23:30
Benutzerbild von turanyuecelxx
turanyuecelxx turanyuecelxx ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sende türkleri sucluyorsun....

Ve lazlara sicradin....
Adamlarin hic konulan alakasi olmadigina göre..
Sen ayrimci degilmisin...Sende fasosun ve Kürt Milliyetcisisin.
Yani senin benden hic farkin yokkk....
Alt 06.02.2005, 23:51
Benutzerbild von akshalil
akshalil akshalil ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yok ben öyle bir sey yapmiyorum..

Ben sadece tr.de demokrasinin eksik-sakat oldugunu söylüyorum..Biraz millet olarak demokrasiyle aramizin iyi olmadigini,buna karsilik milliyetcilige bayildigimiz ve herseyimize ordu karar verdigi icin salak bir devlet olmaktan kurtulamadik bir türlü demek istedim hep..
milliyetci yerine biraz demokrat insanlarimiz fazla olsa ne kürt problemimiz falan olmaz
Alt 07.02.2005, 00:01
Benutzerbild von turanyuecelxx
turanyuecelxx turanyuecelxx ist offline
Neuer Benutzer

Standard Nicht dass du morgen yoyo effekte hast

Ilk kez tutuyorsan iyi olmaz .Dikkatli ol...
Abdal pir sultanin itlerine haram yedirtmek istemisler .Itler harama dokunmamislar.
Sende bana bir ispat yapa bilirmisin.
Haramlan Helali ayird edebilirmisin.
Pir sulatan inaniyorsun ya....!
Alt 07.02.2005, 00:49
eniskaya

Standard Sende inandin tabi

Gel sana bende Türk Silahli kuvvetlerinin sayfasinda PKK nin yaptigi katliamlari göstereyim..... naber..... ?????

TV lerde köylüler hatta Kürt olanlar dediler coluk cocuklari katlettiklerini gördük...
Hele hele o bir cocuk resmi vardi... tam yandan cigerinin üzerinden vurulmus uzatilmis.... bunlari PKK yapti...... inkar edilemez cükü köylüler söylüyor.....

Und noch was...... köy korumacilari secildi ve PKK ya karsi sonunda köylülerde karsilik koymaya basladilar.....

Ben TV de ve Alman Belgeselinde aglayan Askerler gördüm.... PKK ölmüs diye aglamiyorlar.. nein.... köyde katledilen ve ortada birakilan insanlari görünce agliyorlar.....

Der Mensch galaubt an das was er glauben will..... sende inan Almanlara, cünkü en büyük katliamci zaten bunlardi..... aynisinida senin yapmani istiyorlar..... hepsi ileriye dönük yozlastima ve fitne politikasi... und nichts anderes....

30 binden fazla insan öldü PKK zamaninda ve dahlen ölmekte.... bu 30 bini asker degildi... sivil Halk evet sivil Halk....

Iste o yüzden Silahli kuvvetler karsi koydu...... olay sadece PKK Asker olayi degil... PKK halk katlimi olmaya basladi.... ayni zamaninda Ermenilerin yaptigi gibi.....

Sen neden bahsediyorsun neden......

Ein Bild sagt mehr als 1000 Worte..... bir göz at bakalim..... bulari kim katletmis..... ondan sonra yok TR de suc...... Allah carpar insani hemde feci sekilde

<a href="redirect.jsp?url=http://www.otuken.org/arsiv/pkk/pkk-resimler.html" target="_blank">http://www.otuken.org/arsiv/pkk/pkk-resimler.html</a>
Alt 07.02.2005, 00:53
eniskaya

Standard Das geht ja nicht da Ihre kultur unseren

gliech ist... yani bizden azmis insanlar yahu... wie soll das denn gehen... bu apacik Cahilliktir... olmayacak olan seylerin pesindeler.....

Ich sage jedem das seine... und du wirst Ernten was du Sähst.....
Alt 07.02.2005, 01:01
eniskaya

Standard Bu uyarıya dikkat!

Yillardir sölüyoruz ve biza kimse inanmiyor.....

Amam artik DEHAPLILAR gercegi sölemeye basladilar...... baktilarki is zannettiklerinden cok daha ciddi, o zaman aciklama yaptilar

------------ Alinti.. Link siehe unten ------

DEHAP Batman İl Başkanı Mehdi Öztüzün, AB ve ABD kendilerini kışkırttığını söyleyerek, Türkiye"nin ikinci Yugoslavya olma yolunda ilerlediğini ileri sürdü.

06 Şubat 2005 18:38
DEHAP Batman İl Başkanı Mehdi Öztüzün, Avrupa ve ABD"nin oyunlarının farkedilip, önlem alınmaması durumunda Türkiye"nin yakın bir zamanda ikinci Yugoslavya olma durumuyla karşı karşıya kalacağını söyledi.

Siirt"e gidecek olan bölge illerdeki "Barış Anaları"nın gelişi öncesi Atatürk Parkı"nda basın açıklaması yapan Batman DEHAP İl Başkanı Mehdi Öztüzün, Kürtler üzerinde uluslararası bir komplo kurulduğunu iddia etti.

Komplonun merkezinde Türkiye"deki Kürtler"in bulunmasının tek sebebinin mücadele olmadığını söyleyen Başkan Öztüzün, komployla elde edilmek istenenin, Ortadoğu"da olduğu gibi milliyetçiliği körüklemek ve Türkler ile Kürtler arasında savaş çıkarmak olduğunu ancak, bunun hiçbir halka fayda sağlamayacağını ifade etti.

Kerkük"teki olayların Kürtler üzerindeki komplonun bir parçası olduğunu öne süren Başkan Öztüzün, "Ne ABD"nin ne Türkiye"nin ne de çok uluslu emperyalist şirketlerin Türkmenler ile ilgisi yoktur.

ABD, Kürtler"e özgürlük vermek amacıyla operasyon yapmadı. Orada halkların başına bela olmuş bir petrol var. Tüm hesaplamalar petrol üzerinedir. Kerkük"te petrol kadar kan akıtılması ihtimali vardır" dedi.
Sorunların çözülmesi durumunda Türkiye için hiçbir tehlikenin söz konusu olmayacağını kaydeden Başkan Öztüzün,

"Türkiye sorunları çözmezse ve çözmeye yanaşmazsa Kürtler"in gözü; ABD"nin, Avrupa"nın, çok uluslu emperyalist şirketlerin arzusu olan Irak"taki yapılanmada olur. ABD heyetleri gelip, bizimle görüşüyorlar. Bize, "Ayrı yönlerinizi ön plana çıkarın" diyorlar. ABD"nin ve Avrupa"nın oyunları görülmezse, Kürtler"in barış çağrılarına, projelerine karşın "Hayır, sizi kabul etmiyoruz" denilirse, işte o zaman korkarım ki Türkiye ikinci Yugoslavya olur" diye konuştu.

DEHAP İl Başkanı Mehdi Öztüzün"ün açıklamalarının ardından kalabalık grup, "Barış Anaları"nı karşılanmak üzere Batman-Siirt Karayolu"na kadar sloganlar atarak yürüdü. Siirt"e gidecek olan "Barış Anaları"nı karşılayan kalabalık, daha sonra olaysız şekilde dağıldı.

----------- Alinti Ende -----------

Isteyen inkar etsin.....
Artik gercekleri Kirolarda görmeye basladi..... care yok yalncinin mumu yatsiya kadar yanar... daha sonra isik vermez azap veriri

Link dazu....

<a href="redirect.jsp?url=http://www.haberciler.com/indeks.php" target="_blank">http://www.haberciler.com/indeks.php</a>
Alt 07.02.2005, 01:14
Neuer Benutzer

Standard Büyük yanilgi, gaflet, dalalet

ve hiyanet icindesin :-)
neden mi?? cünkü devlet ile Pkk yi bir tutuyorsun..Bir terör örgütü ile sosyal-laik-hukuk demokrasi devleti oldugunu iddia ettigin devletin kuvvetlerini nasil bir tutarsin????
-Terör örgütleri savasirken hak hukuk dinlemez..ama devletin gücleri hukukla baglidir..kafasina göre süphelendigi adami evinden alip kursuna dizemez usagim..yakalayip
suclayip mahkemeye cikarirsin..terörist olan ile olmayani ayirmak zorundasin..ve sadece terörist ile catisma aninda onu öldürme hakkin var...pkk ayirmiyor coluk cocuk diye devletin karsilik coluk cocuk sucsuz öldürme hakkimi dogacak?

ayrica alman falan deyip durma..sana dedim mehmet ali birandin programiydi..ve mahkemelere yansimis bir olayi anlatiyor, savcilik ve TBMM de olaya el koymus ..ayrica ben askerin propaganda amacli yayinlarina bakmam pek..sivil kuruluslara güvenirim daha cok..
Neuer Benutzer

Standard Büyük yanilgi, gaflet, dalalet

neden mi?? cünkü devlet ile Pkk yi bir tutuyorsun..Bir terör örgütü ile sosyal-laik-hukuk demokrasi devleti oldugunu iddia ettigin devletin kuvvetlerini nasil bir tutarsin????
-Terör örgütleri savasirken hak hukuk dinlemez..ama devletin gücleri hukukla baglidir..kafasina göre süphelendigi adami evinden alip kursuna dizemez usagim..yakalayip
suclayip mahkemeye cikarirsin..terörist olan ile olmayani ayirmak zorundasin..ve sadece terörist ile catisma aninda onu öldürme hakkin var...pkk ayirmiyor coluk cocuk diye devletin karsilik coluk cocuk sucsuz öldürme hakkimi dogacak?

ayrica alman falan deyip durma..sana dedim mehmet ali birandin programiydi..ve mahkemelere yansimis bir olayi anlatiyor, savcilik ve TBMM de olaya el koymus ..ayrica ben askerin propaganda amacli yayinlarina bakmam pek..sivil kuruluslara güvenirim daha cok..
Neuer Benutzer

Standard Büyük hata yapiyorsun..gaflet,dalalet

Neuer Benutzer

Standard Büyük hata yapiyorsun..gaflet,dalalet

Antwort