Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.12.2014, 20:14
___CENK___

Standard Bunu yazan;

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Cenk/Ezel
senden icin forumda defalarca "sokak karisi gibi kavga ediyor" diye yazmislardi ve sana aciyordum.
demekki varmis bir düsündükleri senin hakkinda
ama bu ne yazikki sokak karilarinada bir hakaret.
dahada beteri varmis.
sözüm bu kadar, sen kenarda havlamaya devam et.
Öyle yazan anca senin gibi ortalik mali yada,kapasitesi yetmeyenlerdir!Bak alcakca proveke etmeye calisan sensin,beni kendi basit seviyene cekmeye calisiyorsun!Kapasiten bu kadar iste,sokak kadini tavrina bürüneceksin mecbur,iki kelime yanyana gelir,ücüncü kelimen zor birlesir!Bak sabahtan beri bana laf yetistiriyorsun,ama hic birseye karsi cikmiyorsun?KIZKURUSU diyorum ses yok ORTALIK MALI diyorum yine ses yok,demekki kabulleniyorsun...senin yazdiklarinda inan ilk iki kelimeyi okuyup sonunu bildigim icin onlara atfen yaziyorum...Inan yazdigin kirli yazilari okuyarak gözlerimi yormuyorum.....Suriye meselesine ciddi baksaydin,bu irkciligi yapmazdin,bende senin gösterdigin resimlere örnek verebilirim...Dersim katliam resimlerini,alman nazisi diye itiraz eden bir zihniyetin,resimle oynamama durumu olabilir mi?
Alt 27.12.2014, 22:29
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard pkk cenk cokmu kuduruyorsun

bu resmi görünce?

Alt 29.12.2014, 23:09
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Biz Türkler her IRKA ve millete saygi duyariz.

Cünki tarihte büyük imparatorluklar ve medeniyetler kuran bir milletin (TÜRKMILLETI ) ferdiyiz.

IRKCI ve söven (sizler gibi) degiliz. Biz her millet ve medeniyete büyük bir saygi duyuyoruz.
Cünki hic bir insan kendi Millet ve IRKINA secme hakkina sahip degildir.

Büyük kudretin tercihiyle bizler Türküz, Arabiz, Kürdüz, Ermeniyiz, Almaniz, Ingiliziz vs.

Bu sebepten bizler büyük düsünür, büyük fikirler üretir insanliga Armagan ederiz.

Diger IRKLARA karsi sövmekle, hakaret etmekle kücülme behbahtligina kendimizi indirgemeyiz.

Insanlari büyülten ve yücelten digerlerine karsi tasidigi hosgörü ve samimiyettir.

Bu ideal duygulardan yoksun olanlar insanliktan nasibini alamamis olan zavallilar diger IRK ve Kavimlere karsi düsmanca bir tutum izlerler ve hakaret ederler.

Bunlar ne kadar insanlik yoksunu zavalli ve bicarelerdir.

Sizler büyük bir millet ve medeniyet kurmamis olabilirsiniz.

Bu sizlerin kücük ve aciz oldugunuzu göstermez.

Biz sizlerden beklerdikki Türkiye Cumhuriyeti vatandasi olarak üzerinizde yasamis oldugunuz cografyayi ve insanlari sevmenizi beklerdik.

Maalesef sizlerin bilinc altiniza yerlesmis olan bu ALCAKLIK ve kücüklük kompleksi sizleri dahada zavallilastiriyor.

Sizleri erdemli ve sizden olmayanlarada sevgi, SAYGI ve hosgörüye davet ediyorum.

ANSASILDIMI?

Selam ile.

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Turan;Farsca bir kelime oldugu halde,irkci,kelle avcisi barbarlar tarafindan,bir ülkü olarak kabul edilmis.)Turan,iranlilarin türklere taktigi isimdir,Tipki Tümirlenk gibi(YANI TOPAL TIMUR)Sözlükten bakip,burda bir iki kara cahile alinti yapim dedim,sözlükler bile degismis))Bir örnek verim mesela; "birçok kürt vatandaşının bi türlü kabul ve tahammül edemediği bir sözdür. milletler arasındaki en büyük en yüce millete verilen isimdir." Bu alinti bir sözlükten,burdan bile bu insanlarin nasil irkci oldugu görülebilir...Ayrica sözlüklerde Türk irki diye birsey geciyor;yok öyle bir irk,Irklar,Siyah,Beyaz,Sari ve KIZIL olarak dörde ayrilir....Ulus la Irk i birbirine karistiran sözlüklerin,ne derece güvenilirligi olabilri ki?Bu yazilanlari oldugu gibi kabul eden insanlarin,zeka seviyesi ne olabilir?Lütfen insanlik tarihi ile ilgili seyler konusuldugunda,daha bilimsel seylere basvurun!
Alt 31.12.2014, 19:17
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Turkiye cozum surecini acilen sonlandirip CENK/EZEL gibi PKK'lilari hapse tikmaya devam etmelidir.
Alt 01.01.2015, 18:37
___CENK___

Standard Gerizekalilar olmasa....

Zitat:
Zitat von Oguzhan_ Beitrag anzeigen
Biz Türkler her IRKA ve millete saygi duyariz.

Cünki tarihte büyük imparatorluklar ve medeniyetler kuran bir milletin (TÜRKMILLETI ) ferdiyiz.

IRKCI ve söven (sizler gibi) degiliz. Biz her millet ve medeniyete büyük bir saygi duyuyoruz.
Cünki hic bir insan kendi Millet ve IRKINA secme hakkina sahip degildir.

Büyük kudretin tercihiyle bizler Türküz, Arabiz, Kürdüz, Ermeniyiz, Almaniz, Ingiliziz vs.

Bu sebepten bizler büyük düsünür, büyük fikirler üretir insanliga Armagan ederiz.

Diger IRKLARA karsi sövmekle, hakaret etmekle kücülme behbahtligina kendimizi indirgemeyiz.

Insanlari büyülten ve yücelten digerlerine karsi tasidigi hosgörü ve samimiyettir.

Bu ideal duygulardan yoksun olanlar insanliktan nasibini alamamis olan zavallilar diger IRK ve Kavimlere karsi düsmanca bir tutum izlerler ve hakaret ederler.

Bunlar ne kadar insanlik yoksunu zavalli ve bicarelerdir.

Sizler büyük bir millet ve medeniyet kurmamis olabilirsiniz.

Bu sizlerin kücük ve aciz oldugunuzu göstermez.

Biz sizlerden beklerdikki Türkiye Cumhuriyeti vatandasi olarak üzerinizde yasamis oldugunuz cografyayi ve insanlari sevmenizi beklerdik.

Maalesef sizlerin bilinc altiniza yerlesmis olan bu ALCAKLIK ve kücüklük kompleksi sizleri dahada zavallilastiriyor.

Sizleri erdemli ve sizden olmayanlarada sevgi, SAYGI ve hosgörüye davet ediyorum.

ANSASILDIMI?

Selam ile.
Gerizekalilar olmasa,ben gülemem inanin))))Sözde,ilimli alcak gönüllü türk takilmis,özde ise,daha berbat bir irkcilik yapmis)))))Aziz nesin bosuna bu türkler aptaldir dememis,gercekten aptalsiniz...Toplumsal gelismelerden uzak,kendinizi bir rüyada görüyorsunuz....Cahillik baki degil,biraz zihninizi gelistirin!
Alt 01.01.2015, 18:43
___CENK___

Standard Mit jurnalcisi;

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Turkiye cozum surecini acilen sonlandirip CENK/EZEL gibi PKK'lilari hapse tikmaya devam etmelidir.
Senin gibi kaypak,yalaka bir insani ciddiye alip yazmak dogru degil gerci...Fakat ben sana yine Isid tartismalarimizi hatirlaticam,ne oldu?Kelle nerde kesiliyorsa onlarin arkasinda degilmisiniz siz Turancilar?O kanda bogulacaksiniz buna inan,kacicak delik ariycaksiniz hemde....Sen istedigin kadar bir yerlerini yirt,Ben ezilenin ve haklinin yanindayim...Son söz "BIZIM ITLERIMIZ BILE HARAM YEMEZ"Analadin aslinda da,insanlarin milliyetci yönlerini kullanmaya calisiyor,hedef göstermek istiyorsun.Fakat senin,kapasiten elvermiyor ne yapalim))))))
Alt 01.01.2015, 19:18
NurBanu

Daumen runter hop agirdan gel

Zitat:
Gerizekalilar olmasa,ben gülemem inanin))))Sözde,ilimli alcak gönüllü türk takilmis,özde ise,daha berbat bir irkcilik yapmis)))))Aziz nesin bosuna bu türkler aptaldir dememis,gercekten aptalsiniz...Toplumsal gelismelerden uzak,kendinizi bir rüyada görüyorsunuz....Cahillik baki degil,biraz zihninizi gelistirin!
Hem bayragimizin altinda yasiyorsun, hemde sana VATAN olan TÜRKIYE CUMHIRYETINE ve TÜRKLERE hakaret ediyorsun.

Senden bu yazin icin ÖZÜR bekliyorum ....
Alt 01.01.2015, 20:08
___CENK___

Standard :)))))

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Hem bayragimizin altinda yasiyorsun, hemde sana VATAN olan TÜRKIYE CUMHIRYETINE ve TÜRKLERE hakaret ediyorsun.

Senden bu yazin icin ÖZÜR bekliyorum ....
Aziz nesin,yüzde 50 si aptaldir demisti,adamin biri cikip tv de onula tartismaya basladi...Aziz nesin,en sona adama söyle dedi,kardesim sen aptal olmasan,kendini diger yüzde 50 nin icinde düsünür armazdin,aptalsin iste.....Aziz nesin yüzde 80 e cikardi bu rakami,ben daha ileri gidim yüzde 95 i aptaldir)))))
Sen simdi,alman bayragi altinda yasiyorsun biliyorsun degil mi?Aptal hicbir türkten özür dilemem,kaldiki onlarin aptalligi yüzünden bu ülke yanginlar icinde be!Aptal olmasa,Eminönünde türbanli kiza saldirmislar yalanina inanmaz,aptal olmasa kayitlarla ortaya cikmis,talani görürlerdi...Aptlalar aptal)))))))))))))
Alt 01.01.2015, 20:23
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Diyene bak:-)

Dogru ya aptaliz(!)

Tarihte 16 devlet kurmus

Devasa imparatorluklerle ückitaya irfan ve adaletle hükm etmis

bir millet ancak aptal olabilir(!)

Bahsi gecen devletlerin tebaasi olmak icin bukalmun gibi renkten renge girmis
soysuzlarin soylarina göre Türk milleti aptaldir(!)
Öyle olmasaydi sasardim

Zitat:
Aziz nesin,yüzde 50 si aptaldir demisti,adamin biri cikip tv de onula tartismaya basladi...Aziz nesin,en sona adama söyle dedi,kardesim sen aptal olmasan,kendini diger yüzde 50 nin icinde düsünür armazdin,aptalsin iste.....Aziz nesin yüzde 80 e cikardi bu rakami,ben daha ileri gidim yüzde 95 i aptaldir)))))
Sen simdi,alman bayragi altinda yasiyorsun biliyorsun degil mi?Aptal hicbir türkten özür dilemem,kaldiki onlarin aptalligi yüzünden bu ülke yanginlar icinde be!Aptal olmasa,Eminönünde türbanli kiza saldirmislar yalanina inanmaz,aptal olmasa kayitlarla ortaya cikmis,talani görürlerdi...Aptlalar aptal)))))))))))))
Alt 01.01.2015, 20:34
___CENK___

Standard :))))

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Dogru ya aptaliz(!)

Tarihte 16 devlet kurmus

Devasa imparatorluklerle ückitaya irfan ve adaletle hükm etmis

bir millet ancak aptal olabilir(!)

Bahsi gecen devletlerin tebaasi olmak icin bukalmun gibi renkten renge girmis
soysuzlarin soylarina göre Türk milleti aptaldir(!)
Öyle olmasaydi sasardim
Tarihte 16 devlet kursan ne olacak,naciyeye degil neticeye bak....Emperyalistlerin kuklasi olmaktan bir adim öteye gidemiyor bu yeni devletiniz))))))))
Antwort