Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.10.2017, 01:39
eMasculine

Standard Kaşarlar Kraliçesi "lara"

Motor Lara

https://www.youtube.com/watch?v=NYXwJAkfSNg
Alt 28.10.2017, 01:44
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
He he ya görünen köy kilavuz istemez Lara ablam tamam biz seni oldugun gibi kabul ettik !
Senin fantazin senin yahu tamam ananla baban kardes ama bunda senin zehre kadar sucun yokki !

Sen beni anladim bak o Düsseldorfta sokaga cikamaz hale getiririm seni ve pezevenkligini yapan eni$teni...o dükkanda bir ekmek satamazsiniz.....benim sabrimi daha fazla ta$irma......

dul kari beslemesi burada da insanlara,yalan söyleyerek, camur atarak, insandan sayilmiyorsunuz....

Ablanada söyle biraz az yesin eni$ten bir deri kemik kalmi$ ablan masallah tuvalet ne biliyor sanirim.....kültürlü ailenin kültürü ciragi...sofra kültürü diyede birsey ögretmedilermi BACIM

Geändert von Lara__ (28.10.2017 um 01:47 Uhr).
Alt 28.10.2017, 01:46
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ayilda gel baliga gidelim Lara ablam :)

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Sen beni anladim bak o Düsseldorfta sokaga cikamaz hale getiririm seni ve pezevenkligini yapan eni$teni...o dükkanda bir ekmek satamazsiniz.....benim sabrimi daha fazla ta$irma......

dul kari beslemesi burada da insanlara camur atarak insandan sayilmiyorsunuz....

Ablanada söyle biraz az yesin eni$ten bir deri kemik kalmi$ ablan masallah tuvalet ne biliyor sanirim.....kültürlü ailenin kültürü ciragi...sofra kültürü diyede birsey ögretmedilermi BACIM
Lara abla ben sana daha kac kere diyeyim ya yigidin mali meydanda surdaki komedi dans dörtlügünü ve asiretini hatta pezevenginide al gel ben düsseldorf degil Bielefeldeyim gelecegin zaman söyle ismimi cizmimi adresimide yazarim hasta ablam benim
Alt 28.10.2017, 01:47
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
kitap gibi kariysa tepe tepe kulan ama tedbrini al maglum o kadar hastaliklar mikroplar yayilmakta eee hadi laranin terapisini kaldiriyoruz ama bir ikinci bir HIV vakasi agir gelir maglum sizin gibi Hartz4 vakalari hep aliyorsunuz gardasim oglum bir faydaniz yarariniz yok su topluma parazitsiniz ya varliginiz ziyan be ))))) neyse dünyada farelerde yasiyor gerci onlar kendi cabalariyla yasayip gidiyorlar ulan fare kadar kapasiteniz degeriniz yok ya )))
Sen ve senin gibi mahlukatlar,bazı şeyleri anlayamaz.Biraz önce yazı yazrken şıklar koyuyordun ya sana nasıl şık koyulur öğretelim biraz....
1) Kadınlar;eşya,nesne değil insandır.Bundan dolayı bir eşya kullanılır gibi kullanılamazlar,bir kadınla sadece yaşam paylaşılır o kadar...
2) Haksızlık yapılan birinin yanında olmak,toplumsal kültürümüzün ereğini yapmak,illa ondan bir çıkar ummak için değil,ortak yaşam paydamız insanı savunmak için yapılır.
3)Burada hastalıklardan bahsetmek gerekirse eğer,sizin beyninizin ucuna girmiş her türlü psikolojik hastalıklardan bahsetmek gerekir.Aksi taktirde bu kadar sapıkça tavır anca,sapmış bir beynin ürünüdür...
4)Burada insanlar çalışır veya çalışmaz,bu senin birey olarak aşağılama ve küçümseme
tavrınla değişen veya çözülen bir durum değil,bu toplumsal sorunumuzdur...Kaldı ki burada çok atıp tuttun,fakat patlayan koca bir balon olarak yükseldiğin yerden aşaığalara düştün...
5) Aynası iştir kişinin derler,senin kapasiteni gördük burada,arabesk kültürün bir ürünü olarak Lara Lara diye yıllardır dolanıyorsun burlarda...
Daha çok yazarım ama bu sabah 06 dan gece 22 ye kadar yollarda olduğum için yorgunum,birde senin gibi tırnak kirleri ile uğraşacak enerji yok şu an bende,kısaca çok yorgunum...Bunlarla idare et....

Geändert von ___OZAN___ (28.10.2017 um 01:49 Uhr).
Alt 28.10.2017, 01:48
eMasculine

Reden Acıların Çocuğu Küçük Emrah

https://www.izlesene.com/video/acila...-komik/5530467
Alt 28.10.2017, 01:49
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Lara abla ben sana daha kac kere diyeyim ya yigidin mali meydanda surdaki komedi dans dörtlügünü ve asiretini hatta pezevenginide al gel ben düsseldorf degil Bielefeldeyim gelecegin zaman söyle ismimi cizmimi adresimide yazarim hasta ablam benim

Dükkaninizin adini yazalim belki kültürlü aileyi görmek isteyenler olur he ne dersin hobit?????

Pühhh sizin sifatniza burada söylediginiz bu yalanlari,bunca insana attiginiz bu yallanlari Rabbim sizin ailenizden ve cocuklarinidan kat kat cikarsin.....nasil pisliklersiniz siz ya......hemserilerinzin ve akrabalarinizin size sövmesi beni hic sasirtmasi biliyormusun....amca kizi,teyze kizi,hala kizi...birbirinizi mikip durun öyle...sonrada cik uzanamadiginiz ciyere mundar deyin.......kizlarini karilarini görseniz kendilerinden beter her biri ayri bir kezban....

Geändert von Lara__ (28.10.2017 um 01:53 Uhr).
Alt 28.10.2017, 01:51
eMasculine

Standard Kaşarlar Kraliçesi "lara"

Ist das nicht die Lara Rosamunde?
hat die nicht `nen Schwanz im Munde?
Alt 28.10.2017, 01:53
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von eMasculine Beitrag anzeigen
Ist das nicht die Lara Rosamunde?
hat die nicht `nen Schwanz im Munde?

Dükkaninizin adini yazalim belki kültürlü aileyi görmek isteyenler olur he ne dersin hobit?????

Pühhh sizin sifatniza burada söylediginiz bu yalanlari,bunca insana attiginiz bu yallanlari Rabbim sizin ailenizden ve cocuklarinidan kat kat cikarsin.....nasil pisliklersiniz siz ya......hemserilerinzin ve akrabalarinizin size sövmesi beni hic sasirtmasi biliyormusun....amca kizi,teyze kizi,hala kizi...birbirinizi mikip durun öyle...sonrada cik uzanamadiginiz ciyere mundar deyin.......kizlarini karilarini görseniz kendilerinden beter her biri ayri bir kezban....
Alt 28.10.2017, 01:54
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Sen veya komedi dans dörtlün isim adres vermeyen serefsizdir !

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Bak sana burayi okuyan okumayan herkesin huzurunda namusum serefim üzerine yemin ederimki !
Gelin ismimi adresimi vermeyen serefsaizdir hem müslümaliktan hem Türklügümden cikarim vermezsem sizin gibi hic olayim namusum serefim üzerine yemin ederim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alt 28.10.2017, 01:59
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak sana burayi okuyan okumayan herkesin huzurunda namusum serefim üzerine yemin ederimki !
Gelin ismimi adresimi vermeyen serefsaizdir hem müslümaliktan hem Türklügümden cikarim vermezsem sizin gibi hic olayim namusum serefim üzerine yemin ederim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emerson tabi ...Lan $erefsiz senin namusun ,$erefin varmiki ? SEnin Allahtan korkun varmi ki ,Alain olsun....müslümanliga yemein edersin tabi....... sen hala kendini varmi saniyorsun hic olucaksin $eytanin oglu ....

PÜÜÜhhhhhh senin meymenetsiz sifatina edepsiz sana birde bacim dedim.....yaziklar olsun bana

Geändert von Lara__ (28.10.2017 um 02:01 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche