Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.10.2017, 01:23
___OZAN___

Standard ...

Pek sayın forum okurları,hiçbirşeye karışmadan kaçanları.Zannetmeyin ki burada sidik yarışı var,bizler yobazlara karşı mücadele yürütüp,insanlık bayrağını sahipleniyoruz....
Alt 28.10.2017, 01:24
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von eMasculine Beitrag anzeigen
Ne Malsin LARA One Sise CocaColaya domalan Lagamvaginali KasarLara
Makina mühendisi bakkal ciragi cikinca,enistesi pezevengi cikinca,alevilere küfür saydiran alevi arkadasi eroin kes cikinca....BMW müdürü dul kari bir cocuk annesi 4 saat iste elaman cikinca herifide elden kacir.inca gördügünüz gibi fake nicklerin arkasina saklanirsiniz.....devami var gelsin...

her birinizin en 3 aile akraba üyleriyle konustum devam yazayim mi istermisiniz?
Alt 28.10.2017, 01:25
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Az gelirsiniz Ayak takimi dörtleyin :)

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Çok ses çıkaran şeylerin içi boş olurmuş, davul gibi mesela.Kendini davula benzettiğine göre,boş boş konuşmaktan öteye gidemezsin....
Basit mecmalara çizilmiş hikaye karakteri gibisin,hani popülist olan hikayeler varya,tıpkı saman alevi gibi bir alevle biten....

Bak Lara Kitap gibi kadın,çevir çevir oku derler anadoluda...Başka birşey daha derler,kedi yetişemediği ciğere murdar dermiş.Nokta
kitap gibi kariysa tepe tepe kulan ama tedbrini al maglum o kadar hastaliklar mikroplar yayilmakta eee hadi laranin terapisini kaldiriyoruz ama bir ikinci bir HIV vakasi agir gelir maglum sizin gibi Hartz4 vakalari hep aliyorsunuz gardasim oglum bir faydaniz yarariniz yok su topluma parazitsiniz ya varliginiz ziyan be ))))) neyse dünyada farelerde yasiyor gerci onlar kendi cabalariyla yasayip gidiyorlar ulan fare kadar kapasiteniz degeriniz yok ya )))
Alt 28.10.2017, 01:25
eMasculine

Reden Kaşarlar Kraliçesi "lara"

Yaz Tahtaya Al Haftaya
Alt 28.10.2017, 01:27
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Pek sayın forum okurları,hiçbirşeye karışmadan kaçanları.Zannetmeyin ki burada sidik yarışı var,bizler yobazlara karşı mücadele yürütüp,insanlık bayrağını sahipleniyoruz....

Burda bulunan userler insan deyil ozan...bosuna yorma kendini...bana dokunmayan bin yil yasasin düsüncesiyle bu dünya yillanlarin yönettigi bir dünya haline gelmedimi.....birgün bu yillanlar onlarida sokucak merak etme.....bunlar Hak yoluna killini kibirdatmaz kibirdatsaydi zaten bu forum bu hale gelmezdi.......

bu defa ters duvara tosladilar Lara diyer camur attiklarina benzemedi hepisinin ne mal olduklarini herkes ögrendi ögrenmeyede devam edecek
Alt 28.10.2017, 01:28
eMasculine

Reden Kaşarlar Kraliçesi "lara"

https://www.youtube.com/watch?v=NYXwJAkfSNg
Alt 28.10.2017, 01:33
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von eMasculine Beitrag anzeigen
Bacim ezbere takildin eni$tenden yardim iste...

siz hayatinizda böyle birsey duydunuz mu gördünüzmü? bu hobitin pezevengi öz ve öz eni$tesi ablasinin kocasi......

dükkana kasaya birde kari oturtmuslar ben 45 yasinda falan diye tahmin etmistim 30 kusurmus oda bu hobitin yiyeni yemis yemis SIcmami$ cinsden....bir kac akrabalariyla konustum....düsseldorfun taninmis kahvesi kendi öz hemserileri bunlara söve söve bir hal oldu....sira geldi ablana....Kültürlü ailenin kültürlü ciragi.....bu ezik türkiyede uni bitirmis....))) kültürü bilmem ne köyünde koyunlari güderken edinmi$...)

Geändert von Lara__ (28.10.2017 um 01:36 Uhr).
Alt 28.10.2017, 01:33
Erfahrener Benutzer

Standard Mademki isaniz idare ediyoruz....

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Burda bulunan userler insan deyil ozan...bosuna yorma kendini...bana dokunmayan bin yil yasasin düsüncesiyle bu dünya yillanlarin yönettigi bir dünya haline gelmedimi.....birgün bu yillanlar onlarida sokucak merak etme.....bunlar Hak yoluna killini kibirdatmaz kibirdatsaydi zaten bu forum bu hale gelmezdi.......

bu defa ters duvara tosladilar Lara diyer camur attiklarina benzemedi hepisinin ne mal olduklarini herkes ögrendi ögrenmeyede devam edecek

Methadon programi sabahlari oldugu icin aksam acilar ve paranoyalar icinde kivranan Lara ablama anlayis lütfen )))))))
Alt 28.10.2017, 01:37
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard Lan ablan Facede kek tarifleri paylasiyordu ne oldu

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Methadon programi sabahlari oldugu icin aksam acilar ve paranoyalar icinde kivranan Lara ablama anlayis lütfen )))))))

siz hayatinizda böyle birsey duydunuz mu gördünüzmü? bu hobitin pezevengi öz ve öz eni$tesi ablasinin kocasi......

dükkana kasaya birde kari oturtmuslar ben 45 yasinda falan diye tahmin etmistim 30 kusurmus oda bu hobitin yiyeni yemis yemis SIcmami$ cinsden....bir kac akrabalariyla konustum....düsseldorfun taninmis kahvesi kendi öz hemserileri bunlara söve söve bir hal oldu....sira geldi ablana....Kültürlü ailenin kültürlü ciragi.....bu ezik türkiyede uni bitirmis....))) kültürü bilmem ne köyünde koyunlari güderken edinmi$...)
Alt 28.10.2017, 01:39
Erfahrener Benutzer

Standard Lara abla ve ensest fantazileri

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen

He he ya görünen köy kilavuz istemez Lara ablam tamam biz seni oldugun gibi kabul ettik !
Senin fantazin senin yahu tamam ananla baban kardes ama bunda senin zehre kadar sucun yokki !
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche