Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 20.01.2009, 13:43
holgerfach

Standard Güzin ablaya mektup -7-

Sevgili güzin abla,

berlinde yasayan 33 yasinda kültürlü bir türk erkegiyim...kitap okurum..sinemaya tiyatroya giderim...cok iyi dans ederim...saatlerce muhabbetimin tadina varilmaz..tek sorunum bugune kadar hicbir bayan arkadasim olmadi...
4 seneden beri bir alman adamla beraber kaliyorum...ama sakin düschünmeki ben ipneyim diye...öyle bische yok..sadece arkadasiz...
vaybee diye bir chat sitesine takiliyorum...simdiye kadar 4 tane blinddate yaptim...hepsi erkek cikti...beni ishlettiler...hatta ahlaksiz teklifler yaptilar..ama ben hep namusumu ve iffetimi korudum

türk kizlari genelde nerdeler? yani onlari nerelerde bulabirim?
aramaktan iflahim kesildi...neyi tuttuysam hep sapli cikiyo...

yardimini bekliyorum

orhan kapanik
Alt 20.01.2009, 15:11
fos

Standard Güzin ablaya mektup -7-

Sevgili Orhan oglum,

seni gibi güzide evlatlar cok nadiren yetisiyor.Hergün bana onlarca mektup yolluyorlar. Kültürlü, kivrak zekali ve tatli dillisin. Demek 4 yildir bir baska erkekle ayni evde yasiyorsun ve halen ruhen ve bedenen bakirsin!. Meragimi bagislarsan eger - 'Hans'da hala bakir mi acaba ?.

Basta sana sunu söyleyeyim: sanilanin aksine bu sanal alemde gezinip tozmak, ayni gercek ortamda gezip durmaktan farkli ve sakincali degil.Lakin ikisindede - ki! herseyini aciklamak istemezen bile:saygi ve dogrularin üzerinde durmak slk eleyip ince dokumaktir. Aksi takdirde sukut-u hayale ugramak ve senin örnegindeki gibi, sonucunda cesitli saplantilar, saplar ve sapli saplarin karsina cikmasi spekülasyonda kalmiyor ve ne acidir ki elle tutulur gercege dönüsebiliyor.Bu bana bile derinden "vay bee" dedirtebiliyor.

Evladim inan ki bir kizim olsa sana veriridim, ama yok. Koskoca Berlinde sana kiz mi yok evladim. Hepsi de ithal damatlara asik olup kacmadilar ya. Sana tavsiyem, senin de hani su pratik olsun amaciyla : Diskolarda,Trance-Tekno mahzenlerinde ve birtakim
baska kuytu yerlerde gerceklestirilen sözümona "artik evlenmek istiyorum, mutluluk benim de hakkim" konulu cesitli multi-kulti toplantilara ve work-shoplara, ve bilhassa birebir fikir alis verislerine katilmandir.

Güzin ablan.

Not: Hans'i da beraberinde götür,sevaba gir Orhanim.
Alt 20.01.2009, 18:30
sonyaprak

Standard

Canim ablam,
Ben hamburgdan 25 yasinda tahsilli, oldukca hos ve bir okadarda bakimli bayanim. Nisanliyim 3 yildir ve kismetse yaza dügünümüz var.
Nisanlimi seviyorum. Nasilsa evleniyoruz diye, gecen hafta nisanlim beni ikna etti ve ilk defa cinsel iliskiye girdim.Tatmin olmadim yani birsey anlamadim, birdahaki sefer daha güzel olur ümidiyle dün gece yine sevisecektikki ne göreyim...Amaaaan oda ne!!!!! Nisanlimin yol arkadasi tas catlasin hamsi büyüklügünde. Simdi anladim sorunun nerden kaynaklandigini.Nisanlima birsey söylemedim tabi. Ama ben simdi onunla evlenirsem ömür billah mesut olamam yatakta. Sonumu hic iyi görmüyorum lütfen bana yardim edin!!!!!!!

Sevgilerle Ahu
Alt 21.01.2009, 12:14
fos

Standard Ahu

Zitat:
Zitat von sonyaprak Beitrag anzeigen
Canim ablam,
Ben hamburgdan 25 yasinda tahsilli, oldukca hos ve bir okadarda bakimli bayanim. Nisanliyim 3 yildir ve kismetse yaza dügünümüz var.
Nisanlimi seviyorum. Nasilsa evleniyoruz diye, gecen hafta nisanlim beni ikna etti ve ilk defa cinsel iliskiye girdim.Tatmin olmadim yani birsey anlamadim, birdahaki sefer daha güzel olur ümidiyle dün gece yine sevisecektikki ne göreyim...Amaaaan oda ne!!!!! Nisanlimin yol arkadasi tas catlasin hamsi büyüklügünde. Simdi anladim sorunun nerden kaynaklandigini.Nisanlima birsey söylemedim tabi. Ama ben simdi onunla evlenirsem ömür billah mesut olamam yatakta. Sonumu hic iyi görmüyorum lütfen bana yardim edin!!!!!!!

Sevgilerle Ahu
--

Ahu kizim!

Sayende bundan sonra isim lugatlarinda Ahu ismi arandiginda "Ceylan gözlü" yerine"Kör gözlü" gelecek. 3 yildir nisanli olmaniza ragmen gözüne birsey carpmadi mi evladim? Senin jenerasyonun tarihimize zaten hertürlü bilgi edinme imkanina sahip oldugu halde, cinsel bilincsizlik, doyumsuzluk ve saskinligiyla damgasini vurmustur bile.Beklentilerin seni yaniltmisir, ama senin bunda ne sucun var degil mi !? 25 yasinla ilk cinsel deneyimini nisanlinla yasarken acaba bu güne kadar kac balik avinda bulundun da, gencimizin >tabiri caizse< mesanesini baska balik türleriyle ve mahlukatla kiyaslayabildin? Merak etmiyor degilsem de, tahminimce senin de bircok diger gencler gibi evde kimse yokken izledigniz o ahlaksiz ve yüz kizartici filmlerdeki oyuncularin hareket ve anatomik özelliklerini kiyas olarak aldigini saniyorum. Büyük romali imparator Malafatus Maximusun dedigi gibi, ava giden avlanir kizim.

Sana tavsiyem sudur, ilk firsatta nisanlinla ömür boyu mutlulugunuz icin bu konuyu baska nasil eline alabilecegini ve dile getirebilecegini yakinen ve itinayla arastirmalisin.

Güzin ablan.

Not: Hor görme hamsiyi! milyonlarca bogazi doyuruyor Ahu bakislim.
Antwort