Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.01.2015, 19:29
___CENK___

Standard :)))))))))))

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Hayir Cenk yaniliyorsun.
Dinlerin hic bir sucu yok.

Suclu varsa, oda insanlar. Insanlarin inancini kullaniyorlar, hangi din olursa olsun.
Sen dahilsin. Kosanlarin pesinde yürüyorsun. Kendi aklini kullan. Ben kimseye git kavga et demedim. Ama sen istedigin sekilde anliyorsun. Ne edersen kendine. Ne bana bir zararin var, ne baskasina.

Daz'ada cik karsima demek ile birsey olmuyor. Neden karsina ciksin? Seninle kavga etmek icin mi? O senin fikirlerine saygi gösteriyor, hemfekir olmasa bile.
Ama sen baskalarin fikirlerine saygi göstermiyorsun, sen kavga pesindesin.
Du möchtest lediglich provozieren. Wozu? Warum sollen andere sich von dir provozieren lassen?
Keiner zwingt sein Gegenüber, zur Bekehrrung oder ähnliches. Richtig oder falsch sei, jetzt mal dahin gestellt. Du denkst du bist im Recht, andere denken sie sind im Recht.
Nur darum geht es nicht, das solltest du zunächst einmal verstehen.
Cok ilginc tavrin ayni daz gibi,yaziyorsun ve beim profilimi ziyaret ediyorsun))))))))))))))Ben sanada ayni seyi yazim istersen,Az birsey onur varsa(Ki hic sanmiyorum)Kendi nickinle cik piyasaya olur mu?Aptal oldugunuz,yazilanlari okumadiginizdan belli))))))))))))))))))
Alt 03.01.2015, 20:30
daz

Standard Sen anca onur kelimesi nasil yazilir bilirsin

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Senden onurluyum mesela,alcakca erkek nick arkasina saklaniyorsun?Cikta gercek yüzünü o adi vampir yobaz yüzünü görsün insanlar!Yiyorsa kendi gercek nickinle gel.....
Hahaaa, valla iyide senin gibi korkak aptallar var burda yoksa hic bu sayfada gülemicem
Korkak olan sensin, ben burda yuzumu, kim oldugumu göstermis birisiyim. Zavalli hangi bayan seni korkutdu öyle)))
Sende o yürek yok yüzünü gösterecek, sadece bayanlara özelden yazarsin birde acitdirmak niyetiyle, zavalli pkk yandasi seni
Alt 03.01.2015, 20:50
___CENK___

Standard :))))))))))))

Zitat:
Zitat von daz Beitrag anzeigen
Hahaaa, valla iyide senin gibi korkak aptallar var burda yoksa hic bu sayfada gülemicem
Korkak olan sensin, ben burda yuzumu, kim oldugumu göstermis birisiyim. Zavalli hangi bayan seni korkutdu öyle)))
Sende o yürek yok yüzünü gösterecek, sadece bayanlara özelden yazarsin birde acitdirmak niyetiyle, zavalli pkk yandasi seni
Ya kizim git kendine,baska ugras bul,Baydin artik ya....
Bu kadar takintili olman,yobaz olmanla iliskili olabilir mi?
Katil saksaklayicisi..................
Alt 03.01.2015, 21:47
daz

Standard

Zitat:
Ya kizim git kendine,baska ugras bul,Baydin artik ya....
Bu kadar takintili olman,yobaz olmanla iliskili olabilir mi?
Katil saksaklayicisi..................
Beni kimlen karistiriyorsun ezel mi desem yoksa cenk mi yoksa vatansiz pkk limi desem
Komik bi duruma dusuyorsun, seni hangi bayan korkutdu böyle
Alt 03.01.2015, 21:49
feyzade

Standard

Zitat:
Cok ilginc tavrin ayni daz gibi,yaziyorsun ve beim profilimi ziyaret ediyorsun))))))))))))))Ben sanada ayni seyi yazim istersen,Az birsey onur varsa(Ki hic sanmiyorum)Kendi nickinle cik piyasaya olur mu?Aptal oldugunuz,yazilanlari okumadiginizdan belli))))))))))))))))))

At gözlügünü cikar artik istersen.
Tek yönde gidiyorsun haberin bile yok. senin cok vaktin olabilir, sayet benim yok. Ben karsina cikmaktan bile korkum yok. Kendi nikimmis. Güldürdün beni, Allahda seni güldürsün insaAllah
Alt 03.01.2015, 22:51
___CENK___

Standard :)))))))))))))

Zitat:
Beni kimlen karistiriyorsun ezel mi desem yoksa cenk mi yoksa vatansiz pkk limi desem
Komik bi duruma dusuyorsun, seni hangi bayan korkutdu böyle
Hangi kadin kendini burda cok akilli saniyorsa,hatta her önüne benden korkmaniz hosuma gidiyor gibi sacma sadist bir duygu tasiyorsa sen o sun.....
Kaldiki ben,kendimi hic saklama gereksinimi hissetmedim cünkü,cok gereksiz bir durum,zikir fikir hikayesi iste,böyle en ufak bir ignelemede aciga cikarsiniz))))))))))))Kendi kendinizi ele veriyorsunuz,birde saklanmaya calismaniz yok mu aptallar gibi)))))))))))Bak sana bir tiyo verim,kaybolan birinin yeni nickini aciga cikarmak kolay,önceden en cok kimle anlasiyorsa,yine onunla yazisir
Herkes benim cenk oldugumu bilir bir ara ezel kullanmistim onuda bilirler,yine cenk yaptim.kimseden hic saklamadim,cünkü benim sizin gibi insanlari tuzaga düsürme kaygim yok......
Alt 04.01.2015, 00:29
daz

Standard Ahh zavalli

Zitat:
Hangi kadin kendini burda cok akilli saniyorsa,hatta her önüne benden korkmaniz hosuma gidiyor gibi sacma sadist bir duygu tasiyorsa sen o sun.....
Kaldiki ben,kendimi hic saklama gereksinimi hissetmedim cünkü,cok gereksiz bir durum,zikir fikir hikayesi iste,böyle en ufak bir ignelemede aciga cikarsiniz))))))))))))Kendi kendinizi ele veriyorsunuz,birde saklanmaya calismaniz yok mu aptallar gibi)))))))))))Bak sana bir tiyo verim,kaybolan birinin yeni nickini aciga cikarmak kolay,önceden en cok kimle anlasiyorsa,yine onunla yazisir
Herkes benim cenk oldugumu bilir bir ara ezel kullanmistim onuda bilirler,yine cenk yaptim.kimseden hic saklamadim,cünkü benim sizin gibi insanlari tuzaga düsürme kaygim yok......
Sen bi doktora görünsen hic fena olmaz,
cenk olsan ne yazar ezel olsan ne yazar, sen bir vatansiz pkk yandasisin
Benim burda kim oldugumu bilen biliyor zaten sen bilsen ne yazar bilmesen ne yazar
He diyorsan gel göz göze görüselim ona hayir demem, kelleni kesmedemde birszcik adam ederim seni
Alt 04.01.2015, 06:13
___CENK___

Standard :)))))))))

Zitat:
Sen bi doktora görünsen hic fena olmaz,
cenk olsan ne yazar ezel olsan ne yazar, sen bir vatansiz pkk yandasisin
Benim burda kim oldugumu bilen biliyor zaten sen bilsen ne yazar bilmesen ne yazar
He diyorsan gel göz göze görüselim ona hayir demem, kelleni kesmedemde birszcik adam ederim seni
Savunmanin en iyi yönü saldiridir tabi))))))))))
Alt 06.01.2015, 13:34
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

HALLO CENK, diye baslamak istiyorum yazima.

neden," Hallo" ??

Selam dicem ama diyemiyorum, Allah in Selam etini üzerine almazsin sen.
cünki senin dini baglantin yok , kendi aciklaman var bu konuda .

Merhaba dicem, diyemiyorum, Arap asilli bir kelime ile sana hitab etmem seni inciltebilir.

neyse Kelimeleri bir kenara birakalim.

... benim sana bir kac sorum olacak ! (bu konudaki bazi yazdiklarin hakkinda)

1- Cenk , sen Milliyetcilik Irkcilik vb. özelliklerden nefret ettigini belirtiyorsun,
böyle tür takintilari olanlari Gerizekali "TÜRK" diye nitelendiriyorsun.

Geri Zekali derken " TÜRK" ekini eklemen ve ama bundan haberdar bile olmaman ve IRKCILIGI , Gericilikle vb . alcaklayici terimlerle nitelendirmene , ben bir anlam verecegim, ama senin bu konu hakkinda bir sey söylemeni önce bekleyecegim, aceleye gerek yok !! önyargili davranmayi hic sevmem !!

2- Ekonomisinin cok kötü oldugunu savundugun , ve hatta Mide bulandirici bir Millet olan TÜRKLERIN , dilini, onlar kadar iyi kullaniyor olman da, aslinda ,
bana, senin o KOKAN,CAHIL ve GERIZEKALI diye nitelendirdigin , Toplumun, pek de senin , söylemlerinle bagdasmadigini gösteriyor.

3- BEN asla irkcilik veya milliyetcilik yapmam, INANCIMDAN ötürü, HARAM !

- Ama gerici dedigin toplum derken Türkiye nin hangi kesmini
kastediyorsun.

Cografya itibari ile, gericilik inan, köylerden ziyade TR nin bazi bölgelerinde hala vardir !

Kan Gütme, Daglarda Magaralarda gezme mesela !

Simdi daga cikmanin, Zeka ile Zivilisation ile ve hatta, okuma yazma ile ne alakasi olabilir.

Kürt halikinin ,sayıları 20 milyondan fazladır ama temsilcisi olduğunu iddia ettiği iki partinin oy oranı şudur son seçimlerde;

1.885.992 bdp

853.686 hdp.

Kürt TOPLUMUNUN geri birakilmasinin sebeplerini sanirim sana aciklamama gerek yok !

ve tekrar söylüyorum !!

KÜRTCÜLÜK TÜRKCÜLÜK yapmayin !!

FASIST derke birbaskasina, kendinizin FASISTLIGINI bile yorumlayamayan zekada veya düsüncede olmayin...

SEN SEN OL INSANLARLA ALAY ETME ; IRKLARINI ATALARINI KÜCÜMSEME.

IRKCI FASIST KELIMELERINI KULLANIRKEN , KENDI FASISTLIGINI UNUTMA !

sana selam veremiyorum !

BYE Cenk

Zitat:
Ben kendimi bildim bileli okurum,bu cok normal degil mi sence?Ya siz gercekten aptalsiniz,aptal oldugunuz icin irkcilik yapiyorsunuz...Cünkü kapasite yok ya,okuma özürlüsünüz ya,bir coban okuyor size,sizde koyun gibi pesinden gidiyorsunuz...Aramizdaki en büyük fark ne biliyormusun?Ben önce insan felsefesini benimserim,sizlerse önce hayvan felsefesini!Irkcilar hayvandir bana göre!

Ekonomisinin yüzde 75 dis sermeyeli olan,amerikanin 53 eyaleti durumunda olan bir ülke oldugunuzu bile bilmeyecek kadar cahil bir topluluksunuz,kücük bir grup olmaniza ragmen,hep migde bulandirmisinizdir.....

Geändert von 1978salih (06.01.2015 um 13:41 Uhr).
Alt 06.01.2015, 13:53
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

SENIN HALA ANLAYAMADIGIN !!!

Cenk , sen bir din hakkinda konusmak istediginde, en azindan dinin asil kaynagi olan KURAN i okuman gerek, yoksa senin islam dini hakkinda konusmana, ve hatta yorum yapmana, bütün DILLER de, Zevzeklik derler !

yani bilmedigin konuyu sadece ansiklopedi veya lugattan ögreniyorum deme.

Ehliyeti sana vermeden önce bile seni önce teorik sonra pratik sinava sokarlar.
sen islam hakkinda konusmak icin , teorik olarak gazete köseyazisi falan okuyablirsin.
bu senin islam hakkinda sadece bir kac kelime ve terim hakkinda bilgilendirir.
Bir seyin gercegini bilmek icin kaynagini incelemek gerekir.

Lakin sen kendini burada okumus görmüs gösterip, benim icin sadece MANTIKSIZ SORULAR SORUYORSUN !!!

YOK DIN NEDEN BÖYLE ; ALLAH VARSA NERDE ??

YOK sizin dediginiz gibi iyide neden HEP MÜSLÜMAN ÖLÜYOR ????

bu soruyun cevabinda aslinda, biraz arastirmaci biraz düsünür olsan , gizli cevap sakli !!

Laf olsun da konusalim, konu olsunda tartisalim düsüncesine bile, düsünce ve yaklasim YAPIN olarak cok uzak kaliyorsun.

Türkce yi iyi kullanirken, kendine neden sormuyorsun :

"EGER TÜRKIYE BATACAKSA, ELDEN GIDECEKSE, yakinda ,USA ISRAIL ve PKK , TÜRKIYE yi ISGAL EDECEKLERSE neden bu dili ÖGRENME GEREKSINIMI DUYDUN !!

BANA SADECE MANTIKLI CEVAP VER !!

Zitat:
Islam baris ve kardeslik dinidir diyenlere,en iyi cevabi yine kendileri veriyor....11 milyondan fazla müslüman catismalar ve savslarda öldürülmüs son 50 yil icinde,bunun yüzde 95 ini müslümanlar yapmis,allahtan baris dini,birde savas dini olsaydi ne olacakti?Irak ve suriyede 100 bini asan cinayetleri ile ünlü Isid aciklama yapmis,allah bize sii lere ve alevilere saldirmak icin görevlendirdi,israil isin icinde yok demis))Kisaca götleri yememis...Son zamanlarda islam dünyasi icinde bile,türklerin müslümanligi ile dalga geciyorlar,Allah ben araplari görevlendirdim,onlar beni yanlis anladi,keske türklere gönderseydim,onlarda okuduklarini anlamadan inandi diye))))))))))))))))))Aptalsiniz aptal,kabul edin..............

Geändert von 1978salih (06.01.2015 um 13:59 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche