Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 16.10.2017, 00:02
___OZAN___

Standard Sosyal Medya Fareleri;

Ben ilk sosyal medya kullanmaya başladığım yıllarda öğrendim ki,bu sosyal medya olayı koca bir yalan,ismi gibi de kişiler sanal.Bir tecrübemi aktarırsam ne demek istediğimi anlarsınız...
Yıllar önce facebook ta dolaşırken baktım ki herşey beğeniye dayanıyor.Bu beğenme ve önemsenme o kadar ileri gitmişki,insanlar beğensinler diye her türlü yola başvuruyor.Bende arada konulara yorum yapardım,bir konu hakkında yaptığım yorumdan dolayı tartışma başladı,resmen ben koca dünyaya karşı tartışıyorum,bütün insanlar beni hedef tahtasına yerleştirmiş,bana karşı hunharca tartışıyorlar...Bende durumu protesto edip ayrıldım o ortamdan,daha sonra bu zat ı muhterem beni bir gruba davet etti,fakat orada başaka nick ve başka profille yazıyordu.O zaman anladım ki,insanların birden çok profili var...Burada da benzeri bir durumla karşılaştım.Biri kendi profilinde sözde biriyle tartışıyor,o kadar basite indirilmiş ki tartışma adam cinsel konuşuyor karşısında ki sırf sinir olmuş ayağı yapıyor....Sonra başka bir profile baktım ki bu adam başka birine arkadaş olmuş...Bu durumdan anladığım tek şey var o da bu iki profilin aynı kişiye ait olduğu...İlginçtir bu zat ı muhterem aynı zamanda bu iki nickle bana yazmıştı eskiden,sonra başaka bir yerde yine onun yazım tarzıyla başka bir nick daha gördüm ve kafam allak bullak oldu....Nedenini açıklamaya gerek yok,bir zamanlar değer verdiğim biriydi,meğer ne ucuz bir kaliteye sahipmiş....?
Antwort