Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Umfrageergebnis anzeigen: BIR ERKEN SECIM OLURSA OYUNUZU HANGI PARTIYE VERIRDINIZ
AKP 3 37,50%
CHP 2 25,00%
HDP 3 37,50%
MHP 0 0%
Multiple-Choice-Umfrage. Teilnehmer: 8. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 09.07.2015, 08:10
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Erken Secım Olursa, Oyunuzu Hangı Partıye Verırsınız ?

anket sonuclari bence gercek secim sonuclarina yakin olacak !!
Alt 11.07.2015, 13:28
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

CHP, MHP, HDP, SP, BBP gibi partilere oy vermem. bunun disinda her sey mümkün : )
Alt 11.07.2015, 15:50
__KAAN__

Reden Cumhur başkanı

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
CHP, MHP, HDP, SP, BBP gibi partilere oy vermem. bunun disinda her sey mümkün : )
Bir saçma cumhur başkanı var türkiyede,nerdeyse laf onun kopyası,ben tarafsızım,ama gönlümde yatan partiyi biliyorsunuz,seninkisi o hesap,adam gibi çık de ki oyum Akebe ye,ben oy versem Hdp seçerim mesela....
Alt 13.07.2015, 16:34
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Bir saçma cumhur başkanı var türkiyede,nerdeyse laf onun kopyası,ben tarafsızım,ama gönlümde yatan partiyi biliyorsunuz,seninkisi o hesap,adam gibi çık de ki oyum Akebe ye,ben oy versem Hdp seçerim mesela....
senin kime oy verdigin de beni cok ilgilendiriyordu.

Ak parti kadar hic kimseye oy vermemek de mümkün..
Alt 13.07.2015, 16:39
__KAAN__

Standard Doğru

Zitat:
senin kime oy verdigin de beni cok ilgilendiriyordu.

Ak parti kadar hic kimseye oy vermemek de mümkün..
Seni ilgilendirmemesi çok normal,tipik türksündür ve bana dokunmayan bin yaşasın felsefen vardır...Ünlü bir siyaset bilimci var ve derki;''Birde namuslu geçinen oportunistler var,bunlar düşmanlarınızdan daha tehlikelidir,çünkü namuslu maskesiyle halkın zulmune ortak olur.Sende bu tiplerdensin belli oldu.....
Alt 13.07.2015, 17:12
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Seni ilgilendirmemesi çok normal,tipik türksündür ve bana dokunmayan bin yaşasın felsefen vardır...Ünlü bir siyaset bilimci var ve derki;''Birde namuslu geçinen oportunistler var,bunlar düşmanlarınızdan daha tehlikelidir,çünkü namuslu maskesiyle halkın zulmune ortak olur.Sende bu tiplerdensin belli oldu.....
yok öyle degil diye kendimi savunacagimi mi zannediyorsun?

benim hakkimda ne düsünüldügünü sordum mu?
Alt 13.07.2015, 17:29
__KAAN__

Standard Banallık

Zitat:
yok öyle degil diye kendimi savunacagimi mi zannediyorsun?

benim hakkimda ne düsünüldügünü sordum mu?
İnsanlar banal olma konusunda 1 numara için seninle yarışmalılar bence.Ukala olmak sana ne kazandırı bilmiyorum,ama cevap vermek istemiyorsan bir konuya eleştirmede diyorum.Bu ülke ne çektiyse senin gibi orta yolculardan çekti...Hadi o zaman uzak dur bu tartışmalardan ve yeni gelin gibi köşelerde bir yerde pusuya yat....
Alt 13.07.2015, 22:14
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
İnsanlar banal olma konusunda 1 numara için seninle yarışmalılar bence.Ukala olmak sana ne kazandırı bilmiyorum,ama cevap vermek istemiyorsan bir konuya eleştirmede diyorum.Bu ülke ne çektiyse senin gibi orta yolculardan çekti...Hadi o zaman uzak dur bu tartışmalardan ve yeni gelin gibi köşelerde bir yerde pusuya yat....
amma uzattin bre, adamin konusuna zarar veriyorsun....
baska isin yok mu senin? hem niye her seye cevap veriyorsun, git baska seylere odaklan..
sana mi soracam ben hangi konuya yazacagimi.. adama bak, gelip yazimi alinti yapmis sonra da uzak dur tartismalardan diyor!
deli misin sen? her yorum yapan tartismak zorunda mi?
Alt 13.07.2015, 23:20
__KAAN__

Standard Adam olmak

Zitat:
amma uzattin bre, adamin konusuna zarar veriyorsun....
baska isin yok mu senin? hem niye her seye cevap veriyorsun, git baska seylere odaklan..
sana mi soracam ben hangi konuya yazacagimi.. adama bak, gelip yazimi alinti yapmis sonra da uzak dur tartismalardan diyor!
deli misin sen? her yorum yapan tartismak zorunda mi?
Sen adam olsan,cevap vermezdin ukala gibi,bende sana cevap vermezdim.Bende sana mı sorucam kime cevap verip vermeyeceğimi?Çok ilgilenmiyorsan cevap vermezsin olur biter.Fakat yok,sen ve senin gibiler illa üste çıkacak ya,kendince bir tartışma planı kuracak.Sen şimdi yaptığın bu yorumu çok düşündün mü diye sorucam,ama koyunlar düşünmez tabiki.Tipik memur edasıyla,akebe ne diyorsa doğrudur,baş ibliside.Bak sarayınız gece kondu ilan edilmiş,bilmem duydun mu?Yazık birde insan olduğunuzu iddia edip,dünyamızı kirletiyorsunuz....Şimdi yazmak istemiyorsun madem,neden benim paylaşımlarıma yorum yapıyorsun o zaman?Aslında burda akebe ye yaptığım her eleştiride en çok zıplayan sensin.Bu açıdan çok akıllıyım ayağı yapma bana,sen ve senin gibilerin a demeden,akebe diyeceğini biliyoruz sen merak etme......
Alt 14.07.2015, 00:00
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sen adam olsan,cevap vermezdin ukala gibi,bende sana cevap vermezdim.Bende sana mı sorucam kime cevap verip vermeyeceğimi?Çok ilgilenmiyorsan cevap vermezsin olur biter.Fakat yok,sen ve senin gibiler illa üste çıkacak ya,kendince bir tartışma planı kuracak.Sen şimdi yaptığın bu yorumu çok düşündün mü diye sorucam,ama koyunlar düşünmez tabiki.Tipik memur edasıyla,akebe ne diyorsa doğrudur,baş ibliside.Bak sarayınız gece kondu ilan edilmiş,bilmem duydun mu?Yazık birde insan olduğunuzu iddia edip,dünyamızı kirletiyorsunuz....Şimdi yazmak istemiyorsun madem,neden benim paylaşımlarıma yorum yapıyorsun o zaman?Aslında burda akebe ye yaptığım her eleştiride en çok zıplayan sensin.Bu açıdan çok akıllıyım ayağı yapma bana,sen ve senin gibilerin a demeden,akebe diyeceğini biliyoruz sen merak etme......
benimle tartisacaksan soracaksin! sen kendi konu'nda bana;'' benimle tartisma '' diye bir talepte bulunmadin ki?

ama ben özellikle bu konuda tartismak istemedim, zira adam sadece kime oy verirsiniz diye soruyor...daha ilk yorumumdan bu anlasilmisti, ancak sen saygisiz bir sekilde senin kime oy vermedigini umursamamamdan rahatsiz oldun..yalan miyim?
ayrica baska partiler ile ilgili son derece normal bir yoruma bile tahammül gösteremiyorsun, fazla asiri önemsiyorsun sen bu siyaseti...bagimlilik var sende, yazik.

koyun, ziplayan gibi laflari da kimse umursamaz, zira bunlar gercekte yüzümüze söylenemeyecek laflar!

o yüzden seni fazla muhattap almamak gerek cünkü senin sorunlarin var, hem de plan yaptigimizi düsünecek kadar da kendi kendine tuhaf düsünceler üretmektesin...

kisi kendisi nasilsa karsisindakini de öyle görürmüs, sen siyaset hastaligina tutuldun diye biz her seye Akp mi diyecegiz?

baska isimiz gücümüz yok degil mi?

neyse, yazi biraz uzun oldu cünkü seninle tekrar muhattap olmayi düsünmüyoruz ve senin en kisa zamanda kendini tedaviye ikna etmeni diliyoruz!

ben seni muhattap almayacagim ama senin buradan gidecegin yok, baskalarina da bulasacagindan süphem yok o yüzden tedavi- kendini sorgulama konusunu düsün buradaki diger arkadaslara zarar verme, zamanlarini gereksiz yere calma....

kimsede senin düsündügün gibi, adimlarini siyasete göre atmiyor bu olumsuz düsünceleri de birak....

bitti.
Antwort