Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.01.2014, 17:31
Cakabeyy

Standard Taciz rezaleti. Yýlbaþý Ýzdihamý ve Kavga 2014

Bu senede insan gibi duramamislar.

http://www.youtube.com/watch?v=fSIfjXVi5gM

http://www.youtube.com/watch?v=ZnB5Xeovw7Y

http://www.youtube.com/watch?v=YzQjsrzeL8M
Alt 01.01.2014, 18:12
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Istanbul son 15 yilda gocle birlikte berbat bir hal aldi demistim. Turkiye'nin neresinden gorgusuz, egitimsiz herif varsa Istanbul'a toplandi. Sonuc ortada.
Alt 02.01.2014, 00:13
Benutzerbild von WpumaC
WpumaC WpumaC ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Istanbul son 15 yilda gocle birlikte berbat bir hal aldi demistim. Turkiye'nin neresinden gorgusuz, egitimsiz herif varsa Istanbul'a toplandi. Sonuc ortada.
türkiyenin neresinden? egitimle ne alakasi var? gicik oluyorum su, egitimsiz blababla...egitim sart...blablablabla...

egitimli olanlar arasinda da görgüsüzler var. egitimli olanlarin arasinda da SAPIK olanlar var. ormandan kacmis allahin ayilari !!!
Alt 02.01.2014, 20:44
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen
türkiyenin neresinden? egitimle ne alakasi var? gicik oluyorum su, egitimsiz blababla...egitim sart...blablablabla...

egitimli olanlar arasinda da görgüsüzler var. egitimli olanlarin arasinda da SAPIK olanlar var. ormandan kacmis allahin ayilari !!!
Evet dogru egitimli olanlarin arasindan da sapik cikiyordur elbet, ama orana vuracak olursak, egitimsiz ve gorgusuzlerden daha cok cikiyor.

Adam yolda resmen elle taciz ediyor onunde yuruyen kadini, bunu egitimli bir kisi yapar mi? Kariyerini, hayatini riske atar mi? O kadar gerizekali olabilir mi?
Alt 02.01.2014, 22:58
Benutzerbild von WpumaC
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Evet dogru egitimli olanlarin arasindan da sapik cikiyordur elbet, ama orana vuracak olursak, egitimsiz ve gorgusuzlerden daha cok cikiyor.

Adam yolda resmen elle taciz ediyor onunde yuruyen kadini, bunu egitimli bir kisi yapar mi? Kariyerini, hayatini riske atar mi? O kadar gerizekali olabilir mi?
egitim görmeyenlerin daha cok görgüsüz olduklari, statistik olarak beleglenmis mi? Himmm, evet, egitim görenler zekice tacide bulunurlar, egitim görmeyenlerde hayvanca tacizde bulunurlar.

sapik olan adam düsünmeden, hayatini ve kariyerini riske atar. evet, o kadar gerizekali olabiliyorlar.

orana vuracak olursak, egitim görenler daha cok saygisizlar.
Alt 02.01.2014, 23:16
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen
egitim görmeyenlerin daha cok görgüsüz olduklari, statistik olarak beleglenmis mi? Himmm, evet, egitim görenler zekice tacide bulunurlar, egitim görmeyenlerde hayvanca tacizde bulunurlar.

sapik olan adam düsünmeden, hayatini ve kariyerini riske atar. evet, o kadar gerizekali olabiliyorlar.

orana vuracak olursak, egitim görenler daha cok saygisizlar.
Ilk defa istatistik gosteremeyecegim bir sey istendi:-) ama biraz ugrassam onun da belgesini istatistigini bulurum haha.

Istanbul'daki suc oraninin ne zamandan beri arttigini arastirmak yeterli kaniti sunacaktir.

Adam geliyor Ataturk bustunun uzerini teroristbasi Apo'nun posteriyle kapatiyor artik, eskiden bunu yapmak biraz ... isterdi. Bunlar her turlu pisligi yapabilen, kendini gelistirmekten uzak, parazit olarak yasayan, kendi parazitlikleri kendilerine yetmiyormus gibi icinde yasadigi ortama bulastirmaya calisan parazitler.

Bence herkes dogdugu yerde yasasin, bunu ayni zamanda almanlar da oradaki Turkler icin, ayrim gostermeden, soylemiyor mu zaten?
Alt 02.01.2014, 23:27
Benutzerbild von WpumaC
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ilk defa istatistik gosteremeyecegim bir sey istendi:-) ama biraz ugrassam onun da belgesini istatistigini bulurum haha.

Istanbul'daki suc oraninin ne zamandan beri arttigini arastirmak yeterli kaniti sunacaktir.

Adam geliyor Ataturk bustunun uzerini teroristbasi Apo'nun posteriyle kapatiyor artik, eskiden bunu yapmak biraz ... isterdi. Bunlar her turlu pisligi yapabilen, kendini gelistirmekten uzak, parazit olarak yasayan, kendi parazitlikleri kendilerine yetmiyormus gibi icinde yasadigi ortama bulastirmaya calisan parazitler.

Bence herkes dogdugu yerde yasasin, bunu ayni zamanda almanlar da oradaki Turkler icin, ayrim gostermeden, soylemiyor mu zaten?
bulamazsin. kadinlarin cogu korkakdir, kimselere aciklamamislardir. istanbuldaki suc oranini, zaman kaybetmeden simdi, hemen arastir lütfen.

apo simdi nerden cikti? sen lafi illa kürt insanlarina vurgulamak mi istiyorsun? benim damarima basma! basarsan o istanbulu basina yikarim. ha ho ha ho ha ha :Pp

parazitlerden bende hoslanmam. hepsinin canlari cehennemin dibine.

herkes arzu ettigi yerde yasayabilirNOKTA
Alt 02.01.2014, 23:33
Erfahrener Benutzer

Standard

Adam-akilli olanlara bir sey demiyorum.

Suc oranini zamanim daha fazla oldugunda arastirip gosterebilirim.
Alt 02.01.2014, 23:38
Benutzerbild von WpumaC
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Adam-akilli olanlara bir sey demiyorum.

Suc oranini zamanim daha fazla oldugunda arastirip gosterebilirim.
......... okay kelimesini vaybee kisa buldu. gicik oldum

OK
Alt 03.01.2014, 10:48
Benutzerbild von acivciva
acivciva acivciva ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:

1.Der Text, den Sie eingegeben haben, ist zu kurz. Bitte erweitern Sie den Text auf die minimale Länge von 10 Zeichen.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche