Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.12.2005, 10:24
arsena

Standard Simciiik gelelim benim Analyseeeeye

&gtDoğru adam kim?

Egriside mi var bunlarin ???

&gt Beyaz atlı prensi test etmenin olanağı...

Yaa söyle Karamurat olsa daha güzell olur, Beyaz hemen kirleniveriyor ;-)

&gtKarşınızdakinin doğru adam olup olmadığını anlamak için işte bazı püf noktaları:

&gtİlk randevunuzda ne giydiğinizi hatırlıyorsa...

Benim hatirlamam sartmi bu Soruda ???

&gtTerfi ettiğinizde sizinle aynı mutluluğu paylaşıyorsa ve bunu kıskanmadan, övünerek bütün arkadaşlarına anlatıyorsa...

Kim kimi, ne zaman, niye Terfi etmeli anlatmak icin ?

&gtTraş bıçağını kullanmanıza izin veriyorsa...

Makinesini de kullaninca, ayni Hesaba cikiyormu ???

&gtÖzel bir sebebi olmadan size çok özel çiçek buketleri gönderiyorsa...

Ciceklerin anlamini da Agirliga alipmi, yoksa almadanmi ?

&gtKavga ettikten sonra günlerce suratını asmıyorsa...

Bunun icin her gün yüzüne bakmam sart mi ?

&gtSabah yataktan kalkar kalkmaz sizi çok güzel buluyorsa...

Kullandigi Gözlükleri takmadanmi, takdiktan sonra mi ?

&gtHatalı olduğunuz durumlarda sizinle dalga geçip alay etmiyorsa...

Hastahanelik olmadan mi, olduktan sonra mi ?
Alt 29.12.2005, 14:01
unknown

Standard Ha Ha Hahahahahaa

valla bence erkek kendini rakip olarak degil de es olarak görüyorsa, zaten cok sey kazanmis demektir. Sorunlarin cogu..hep rekabetten kaynaklaniyor.
Alt 29.12.2005, 15:47
arsena

Standard yani KOmpleks gibi mi ??

hani sen ES diye yazinca ???
Alt 29.12.2005, 16:02
Benutzerbild von bloods
bloods bloods ist offline
Neuer Benutzer

Standard Dogru adam mi? Hier, lies mal. :-)

Kadinlarin gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dükkani (magazasi) acilmistir. Magaza 5 katlidir ve her kat cikildikca, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir.

Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katin kapisindan iceri giren kadin, o kattan mecbur alis-veris etmek zorundadir.
Eger bir üst kata cikmak isterse, tekrar asagi katlara inemez.

Bir gün bir grup kiz arkadas, kendilerine erkek secmek icin Magazaya giderler.

Ve ...

1.KAT"in kapisinda sunlar yazilidir: "Bu kattaki erkeklerin calisacak bir isleri var ve cocuklari da severler".

Kizlar yazilanlari okur ve söyle derler: "Eh, hic yoktan iyidir, ama bir de üst kata bakalim".

2.KAT"in kapisinda yazilanlar: "Buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocuklari severler ve son derece yakisiklidirlar."

Kizlar: "Hmmm, hic fena degil, ama acaba bir üst katta ne var?"

3.KAT: "Buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocuklari severler, son derece yakisiklidirlar ve ev islerine de yardim ederler".

Kizlar: "Aman Tanrim, cok etkileyici, ama yukarida baska katlar da var."

4.KAT: "Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocuklari cok severler, gayet yakisikli olup ev islerine yardim ederler ve ayrica son derece romantiktirler".

Kizlar ciglik atmaya baslarlar: "Aychh, inanilmaz, bir üst katta bizi neyin bekledigini bir düsünün!"

Ve bir kat daha cikarlar ...

5.KAT"in kapisinda sunlar yazmaktadir: "Bu kat bostur ve sadece, kadinlari memnun etmenin mümkün olmadigini kanitlamak icin konmustur.

Cikis soldadir; umariz inerken merdivenlerden yuvarlanirsiniz!"
Alt 30.12.2005, 00:22
Benutzerbild von traene
traene traene ist offline
Neuer Benutzer

Standard jikj

ljknlkjnmlkm testtttttttttt
Alt 30.12.2005, 08:42
arsena

Standard *lach*

Naja die Ansätze sind schon passend :-)
Alt 30.12.2005, 11:28
unknown

Standard Adami buldunuz diyelim...ya kadin??

Merhaba!
Ne güzel bi yazi. Hosuma gitti! Genc kizlik hayallerinizi süsleyen erkek cinsi bu demek..

bu tip erkek bulmak herhalde zor degildir. Ne de olsa kadinda biter her is. Kendisi sevdirir ve kendisine baglamayi becerirse, en hovardasi bile dize gelir. Bu kesinlikle dogrudur. Karsilik istemem

Ama ya kadin?

Bilmiyorum, hepiniz taabiki farklisiniz, farkli oldugunuz icin degerlisiniz ama....
genel anlamda kadin ve kizlarda ben bir dejenerelik görüyorum!
Adet, töre, kültür, dil, namus, iffet...ve bir cok özelligi arar ve bulamaz oldum ?

Taabiki hepiniz dersiniz, bu erkek ne diyor simdi. Bize namussuzmu demek istiyor. Asla. Haddime degil...
Ama erkek aramak ne kadar zorsa, bu zamanda kendine yakisir bir kiz bulmakta zorlasti. ufak sebebler yüzünden ayrilir oldular.
Annelerimiz babalarimiz, iyi ve kötü günde birbirleri ile mutlu yasiyorlardi. Ne olursa olsun, ne gelirse gelsin. Taabiki evlenmek kadar bosanmakta normal. Dul kalmak ayip degil. Karsindaki adam gercekte AYI ise...bosanin! Erkekmi yok

Yalnis anlasilmasin! ben demiyorumki, tümden türk adetlerine uygun yasayalim. Taabiki zamana uyalim, ama her haftasonu diskotekte gördügüm ve disarda birgün baska diger gün yine yeni yüzler ile gezen kizlari görünce diyorumki...

bunlar bizim cocuklarimizin annesi olmasin!
Bizim annelerimiz böyle degildi!

Kadin ve kiz bulmakta cok zor...
bu gidisle bekarlik gercekten sultanlik olacak!

Saygi & Sevgilerler

Emre
Alt 30.12.2005, 17:20
gelincik02

Standard sende haklisin

....haklisin ama.....

bütün türk kizlarinida her haftasonu gittigin diskolardaki kizlara benzetme derim ;-)
Siz bazi erkekler her haftasonu diskoya gide gide kafaniz karisiyor ve herkesi öyle görmeye basliyorsunuz.:_) Ben cok az giderim diskoya, gercekten aylarca evden cikmamis sürekli ders calismissam ve iyi bir kurtlarimi dökmeye ihtiyacim oldugunda giderim. Giderim ve iki saat sonra beni sIkmaya baslar; neden? Ortami, avrupadaki türk genclerini begenmiyorum. Bazen otururm kenara kolami icerken milleti süzerim. Cesit cesit insanlar var. NORMAL KIZ görmek yine NORMAL ERKEK görmekten daha cok nasip oluyor :-) Yani kizlarin normalide var zottiriside var.Ama erkeklere baktigim zaman hepside zottirik. Bende o zaman diyorum: "aman allahim asla böyle diskoya giden bi adam istemem.Gencligini diskolarda ona buna sürterek gecirmis bos bir adam hayatta istemem! Igrenc bence. Hal ve hareketleri, dans edisleri...hepsi birer Fatih Ürek. Agizlari acilincada Fatih Üregi begenmezler.Adam hic olmazsa sempatik, itici degil :-)
Tabii benim sözlerimde meclisten disari.

Saygilar.
Alt 30.12.2005, 17:22
gelincik02

Standard sonuc:Kadinlari memnun etmek zor!

Bu yaziya benzer bir yazi daha öncede okumustum. Dogru aslinda. Biz kadinlari memnun etmesi bir hayli zor (kizlari diyim :-))
Günümüz erkeklerin isi zorlasti ;-)
Alt 30.12.2005, 17:24
gelincik02

Standard :-D :O) :-P

..pardon yaa :-)) nerden bilebilirdim. O halde sen bu söylediklerimin tam tersini yap. Yolda tanisilmaaaz. Bi kiz olarak kas göz cakman lazimki adamlar yüz bulsun... Ben sahsen yapamam, rajona tersss
Antwort