Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.09.2011, 14:32
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Baron LEVANTINhausen

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
PasaZade denen beni yalancilikla suclayan cahil ve ne agzindan cikani kullagi duymayan meczupa cevap veriyorum. Senin Tahran'da gördüklerin mutlaka Türklerdir Olmasa bile onlarin öyle olduklarina baklam önce adama gülerek sarilar ve sonra bicaki cikarip sirtina saplarlar. Israil bir an önce su Iran'nin isini bitirsin ve biz Türkiye olarak 2-0 öne geceriz
Bu söylediklerin ve yanlis bildiklerinin kaynagini aciklayacagina yalanlarina devam etmektesin.
Dili olan konusuyor. Ben gitmis ve görmüs biri olarak dediklerinin tamamen yalan oldugunu söylüyorum.
Senin gibi CHP propagandasina uygun parolalar saymiyorum

Zitat:
1.)
Burda galiba okuma yazma özürlüsünün sayisi bir hayli fazla. Sorularima cevap veren yok. Nato Ihalesi ve Calik Grubu baglantisina ve Recep beyin dünürünün önünü acmak icin baska bir düzenbaz olan Aziz Yildirim'i Deniz Feneri e.V. terrör örgütü pardon Fenerbahce terrör örgütü kurdugu icin hapse atirmadi mi? 11 aktiv halde partizani varmis ve 13 de pasif partzini varmis. Ancak sempati duyanlarin sayisi 25 milyonmus. Devlet icin cok büyük bir tehlike.

Not: Aciklamarinizi bekliyorum
Aziz Yildirim sucunu itiraf etmis oldugu halde omurgasizlar hala sucunun cezasini cekmemesi icin kivraniyor.

Ahmet Çalık henüz 47 yaşında ve 26 yıldır iş hayatında olan Çalık 2.5 milyar dolarlık holdingi yönetiyor.
1981 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'ın ilk adımını attığı Çalık Holding, enerji, telekomünikasyon, finans, tekstil, inşaat, ticaret sektörlerinde aktif durumda. 47 yaşındaki işadamı Ahmet Çalık, Türkmenistan'ın bağımsızlığını kazanmasından bu yana ülkeye en büyük yatırımı yapan işadamlarından biri olarak tanınıyor. Türk şirketlerinin Türkmenistan'a yaptığı yaklaşık 5 milyar dolarlık yatırımın 1 milyar doları aşkın kısmını Ahmet Çalık tek başına gerçekleştirdi.

Zitat:
2.)
Cem Uzan denen baska bir düzenbazin isi bitti ama gelen gideni aratiriyor. Onun yerine Ramsey ve CE Capital'nin sahibi kestane biyikli Remzi Gür devletin bütün varliklarini ölmüs esekten nal söker gibi aliyor. Ki Remzi Gür Recep Tayyip Erdogan'nin yakin dostu ve gizli kasasidir. Dünya ahiret bu böyle biline. Madem Italya misali temiz eller kampanyasi yapiliyor. O zaman o kampanya parti gözetkmeksizin herkese karsi yapilmasi gerekir.

Not: Aciklanmasini bekliyorum. Calik Grubu kimdir! Erdogan ile hangi baglantilari var. ATV kimindir. Cürük raporu almis Bilal Erdogan, 30 yasindaki bir adam askere gitmiyor ama 1 milyar dollara yakin serveti var. babasi bir devlet memuru. Nasil kazanmis bu paralari. Aciklansin! Bilmeyenler bilsin beni. Ben askere gidip vatan görevimi yerine getirdim. Birilerine dikkatle duyurulu
Remzi Gür 1985 itibaren Türkiye'de yatirim yapan is adamidir. TMSF'den aldigi mallar icin aglayanlara bir tavsiyem var!!!!!
Ihaleye sizde katilin!!! Remzi Gür'den fazla para verin ve o mallar sizin olsun!!!!!
Ihaleye cikmis mallara kim en fazla para verirse o sahibi olur!!!! CHPli bir is adami daha fazla para versin!!!! Ama CHPli is adami baska islerle mesgul ise sonra gelip buralarda aglamayin levantin!!!!!

Zitat:
3.) Melih Gökcek'in serveti bir milyar dollar, evet 1 milyar US Dollar! O da neticede bir devlet memuru nasil kazanmis bu parayi. Iskender Colak kimdir ve Melih Gökcek ile baglantisi nedir! Aciklansin!

Sümmeye Erdogan yesil burjuvazinin yeni galion figurarin. Onun tiyatroda cak cak agzi acik sekilde sakizi sisirip sisirip patlatmasini tiyatro sanatcisi taklit etti ve o sanatcinin basina gelmedik kalmadi. Hal bu ki o tiyatronun skriptinde interaktivite var yani. Seyirciden esinlenerek bazi seyler sahne almak gibi. Adamin maasi kesilip veriliyor artik.

Not: Lüften bu duruma da aciklik getirin
Omurgasiz degilsen bunlari kanitlarsin. Kanitlarsan ilk olarak ben bunlari savciya sikayet ederim. Ama kanitlayamazsan serefden yoksun birisin!!!

Zitat:
4.) Recep Tayyip Erdogan Cumhuriyet tarihinde basbakan olduktan sonra sirket kuran ilk basbakandir. Maasi mi yetmiyor ya da niye ticarette atilmayi gerekli gördü.

Isvicre'de 8 onun güdümünde olan 8 tane hesapte 8 milyar dollar varmis. Bu adam basbakanda da olsa bir devlet memuru. Nerden almis bu parayi? Kamuoyuna aciklik getirin.

Secimlerde devlet ve kamudan faydalanarak fatura devlete mal edilmis. Ki bu YSK kurallarina acik bir ihlaldir. Artvin-Hopa'da Kazim Koyununcu'nun memleketinde bir cikan olaylarda bir ögretmen hayatini kaybetmistir. Recep bey eskiya artik Karadeniz'e de mi gelmis diyerek yan ciziyordu. Eskiya Karadeniz'e gelmedi Recep bey Karadeniz ahalisinin artik gözü acildi. Örnegin ordaki secim masraflarini oranin köy kuruluslarina kestirmis. Devletin ötübüslerine, trenlerine secimlerine kullandi.

Buna bir aciklik getirin.

Bizim Türkiye'mizide ve Türkiye'mize stratejik yönden daha alakadar muhtac insanlar varken, yardim agirligi niye ALLAH'in Somalya'sina, Filistin'ine ve Gaze'sine veriliyor? Türkiye'de ve Türk dünyasinda ac insan mi yok?

Bir de toplanan yardimlari kim kontrol ediyor. Verilen yardimlara fis kesiliyor mu? Niye kesilmiyor? Toplanan paranin ne kadari ile nasil yardim yapiliyor. Kimler ne kadar ne malzeme aliniyor.

Aciklik getirilsin..
Sana ne milletin sirketi??? Siz hazira alismissiniz, calismak ne bilmezsiniz!!!
Bak kocum Basbakan bunu KeMal'e demisti bir kere. O hesablari kanitla!!! Kanitlamazsan serefsizsin!!!!
Ne oldu??? KeMal bir daha o konuya girmedi.
Senin gibi bilgisizler hala bu laflari tekrarliyor!!!!!

Senin söylediklerinin bir kelimesi bile dogru degil!!!!

Zitat:
Komsularla sifir sorun politkasi üretmek isteyen AKP sifiri bile harcadi. Önceden IRAN VE SURIYE ISRAIL'E DÜSMANDI. SIMDI ISRAIL, SURIYE VE IRAN TÜRKIYE'YE DÜSMAN... KIBRIS RUM KESIMINI VE YUNANISTANI'I HESABA BILE KATMIYORUM ARTIK
YALAN YANLIS HABERLERI BIRAK!!!!

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANIYOR!!!!

SENDE GENEL BASKANIN GIBI OMURGASIZLIGA ALISIP U-DÖNÜSLERI YAPIYORSUN!!!!

ps. bu cocugun akli karismis.
Alt 12.09.2011, 19:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Wenn Du schon versuchst die Realitäten ins gegenteilige umzukehren und Wortklauberrei zu betreiben dann versuche es wenigstens etwas besser zu machen. Es kommt gewollt aber nicht gekonnt rüber. Und das ist nichts weiter als Zeitverschwendung.
Söylediklerin kaynagi olmadigindan duvara toslayan CHPli

Fark bu!!! Biz kaynak gösteriyoruz siz gösteremiyorsunuz!!!
Alt 12.09.2011, 19:56
Erfahrener Benutzer

Daumen runter ucan kuslarin Levantini

Zitat:
Sen kaynak gösterdinde ben mi görmedim? Senin gösterdin ancak bu durumda bulundugun acizligindir. Baska da bir sey degil, ayni Recep beyin Kemal Kilicdaroglu'ndan dogrudan halkin karsina TV'de cikmaktan kacmak icin gösterdigi acizlik gibi... Sana acimaya basliyorum. Ben senin icin bir degil bin numara büyük gelirim.. Hic ugrasma.. Battikca batarsin!
Ben bulundugum iddialarin kaynagini gösteriyorum kocum.

Atatürk meselesinde aglayarak kaynak göster dedin. bende sana kaynaklarimin listesini verdim ve bunlari oku dedim!!!!

Ben bir iddiada bulunuyorsam kaynaginida gösterebilirim!!!!

U-dönüsü yapip durma kaynak göster: "Gösteremeyen serefsizdir"
Alt 13.09.2011, 17:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bre Pasa sana ne kadar daha kaynak gösterecegime sasirdim dogrusu. Sana gösterdigim kadar kaynak gösterdim. Ben sahsen Türklere Iran'da haman böcegi diyen Fars veletlerinden nefret ediyorum onlari sevenlerdenden Türk olsun, Kürt olsun Zaza olsun fark bir o kadar nefret ediyorum. Bir kacini kirpaclayarak öldüresim geliyor dedim sen bunu benim CHP'ligime bagladin. Hal bu ki biraz tarihi bilseydin Atatürk'ün en cok deger verdigi ülkenin Iran oldugunu bilirdin. Iran'la Türkiye'nin hic bir zaman vize anlasmasi olmadi cünkü bunu Atatürk ve Iran Sahi Pehlevi yapmislardi. Sende geliyorsun CHP'liler fars düsmani irki mirkci yaftasi yapistiriyorsun. Ben Farslardan nefret etmek icin yeterince Fars tanidim ve onlarin davranislarina da sahit oldum. Hatta 2 tane de Fars kizlari ile kisa sürelik ciddi olmayan iliskilerimde oldu. Onlari yeterince taniyorum diyorsam öyledir.
Bir zamanlar bende onlari sevmistim. Asya'da iki kardes vardi birisi TUR ve birisi IR ve onlarin kurduklari ülkelerin birisinin adi TURAN ve birisinin adi da IRAN diye anlatilirdi. Tanidiktan sonra o sevginin yerini nefret ve tiksinti aldi. Ancak ben hayatimda cidden sunu da ögrendim. Araplar olsun, Iran'lilar olsun, Yunanlilar olsun kim olursa olsun benim gercek dostlarim hep Türklerden cikti. Bunu biraz Osmanli padisahinin hikayesine benzetiyorum. Zamaninda adini simdi hatirlamadigim bir Osmanli padisahi saldiriya ugruyor. Balkanlar'dan, Kafkas'lardan vs. olusan korumlar kaciyor. 3 tanesi cani pahasina padisahi savunuyor. Padisah onlarin yigitligi karsisinda ve onu her ne pahasina olursa olsun savunmalarina duygulaniyor. Ve onlarin kim ve nereli oldugunu soruyor. Onlarda biz Sögütlüyüz padisahim diyor. Yani padisahin hemserileri. Ondan sonra Padisah'ta korumlarini sirf Sögütlü Yörük Türkmen genclerinden secmeye basliyor.
Bende de öyle bir sey iyi günde kötü günde benimle hep beraber olan kankam ic Anadolu'dan Cankiri'li asli Türkmen olan bir arkadasimdir. Diger milletlerden tanistim arkadas oldum vesaire ama hic birisi onun gibi beyefendi, zeki, yigit ve onurlu cikmadi. Bunlar ayri konular.

AKP'de ne entrikalar dönüyor sen biliyormusun. Calik Grubu ve NATO IHALESI, bunu duyuran SÖZCÜ GAZETESI oldu. Okumustum ama malesef artik elimde degil. AKP'nin ve o camiada önde gelenlerinin sac jölesine kadar harcamalarini devlette kestirdiklerini. Secim kampanyalarini bile kamu kuruluslarina ödetirkikleri. Devletin kaynaklarini sahsi menfaatleri icin kulandiklari vs.. Bugün biraz yogunun ama sana insallah kaynaklarini bulacagim..

MHP asilli Ankara'da her kesim tarafindan kendini sevdirmeyi basaran TURGUT ALTINOK'U VENUS TUZAGINA düsürüp al asagi etmeleri cünkü ilk etappta Ankara Büyüksehir Belediyesini kazanirdi ve ikinci ve ücüncü etapta da basbakanliga ve Cumhurbaskanligina kadar yolu gider. Yolunu kestiler haramiler...

http://www.milliyetciler.de/haberoku...ne-diye-sovdu-
Senin oku yazman biraz kit gibi!!!

Öyle bir ihale yok diyorum!!!! Varsa bir belgen acikla bizde ögrenelim!!!!

Simdiye kadar bir kaynak gösterdin kocum!!! O kaynakta "DERİN UÇAN KUŞ"

da lachen ja die hühner
Alt 13.09.2011, 18:54
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Was erwartest Du von mir? Eine amtlich bestätigte Schrift die die Korruption der AKP und die einzelen korupten und Amtsmissbrauch betreibenden Politiker offenlegt und beim Namen nennt? Darüber lachen wirklich nur die Hühner und Du, sonst aber niemand von der Gattung Homo Sapiens. Ich habe Dir weitere Links mit Informationen zur Verfügung gestellt ;-)
Du hast weitere links mit informationen zur verfügung gestellt???????

meinst du den hier???
1 - http://www.milliyetciler.de/haberoku...ne-diye-sovdu- oder den???
2 - http://www.mevzuvatan.com/haber/4501...ek-nedeni.html oder den???
3 - http://www.hurriyetport.com/politika...k-nelere-sahip oder doch diesen???
4 - http://www.bigazete.com.tr/gercekten...akale,216.html

diese nicht ernst zu nehmenden "texte" und verfasser sind lächerlich

1 - der verfasser heisst Alparslan!!! Leider hat dieser typ keinen nachnamen

2 - die quelle vomo 2ten link ist: DERİN UÇAN KUŞ :-))))))))))

3 - hurriyetport hat nichts mit der hurriyet zutun. die quelle von diesem text ist ein ominöser hurriyet turnali

4 - bi olanlarin gazetesi Levent GÜRSESin yazdigi yalan haberi niye baska yerde göremiyoruz?

Ich erwarte keine amtlichen dokumente, aber auf texte von einem "ucan kus" oder einem "alparslan ohne nachname" kann ich verzichten.

mit sowas machst du dich nur noch lächerlicher!!!!

also her mit seriösen quellen es gilt immer noch: "Kanitlayamayan serefsizdir"

ps.:
die trennung von "seriös" und "unseriös"

"seriös" heißt "ernst zu nehmen", jemand bemüht sich wirklich ernsthaft, richtige Informationen mitzuteilen. seriösität bedeutet vor allem glaubwürdigkeit, zuverlässigkeit, hohes Ausmaß von Objektivität und Unparteilichkeit in Bezug auf Tatsachen. Die Informationen sind grundsätzlich überprüft. Gerüchte und Spekulationen kommen nicht vor oder werden ausdrücklich als solche bezeichnet.

was man als seriöse tr-tageszeitungen akzeptiert:
AKSAM
FANATIK
FOTOMAC
HÜRRIYET
MILLIYET
ORTADOGU
RADIKAL
TAKVIM
TARAF
VATAN
YENISAFAK
ZAMAN
Alt 13.09.2011, 18:55
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von hazal40 Beitrag anzeigen
Geht ihr eigentlich einer regelmäßigen entgeltlichen Beschäftigung nach?

Hallo Hazal,
ich arbeite und verdiene gut aber das ist doch off-topic
Alt 14.09.2011, 09:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Da haben sich 2 chp sympathisanten gefunden

die türkei ändert sich und nichts kann es ändern!!!!

eure einstellung und eure wertvorstellungen sind nicht mehr up2date

artik atatürkcüyüm diyene gerikafalilikla sucluyorlar.....

hadi size iyi atatürkcülük dilerim
Alt 14.09.2011, 20:09
Erfahrener Benutzer

Standard Lan diye babana hitap edebilirsin kocum

Zitat:
Ulan Pasa, sana kizamiyorum desem bana inanirmisin? :-D Atatürk dedigin insanin okudugu kitap sayisi 3997 tanedir. Ki Bulgaristan'da ateselik döneminde okudugu kitaplar bu rakama dahil degildir. Um das was Atatürk ausmacht und die Ideen wofür er stand zu begreifen setzt es gehörig an intellektueller Kompotenz voraus. Dem mit dem Charisma eines Gemüseverkäufers ausgestatten Erdogan sieht man an, dass er nicht mal ein einziges Buch gelesen hat. Aber in der Türkei wird man immer belächelt wenn man über Bücher redet. Von diesen ewiggestrigen Leuten mit Rückwärtsgewandheit beschuldigt zu werden ist eine Ehre für mich. Ohne es zu wissen hast Du das Kernproblem thematisiert.
Siz iflas etmis avrupadan Trdeki degisiklikleri göremeyenlerdensiniz.

Görmekte istemiyorsunuz. atatürkcülerin devri bitti!!!!

sen okumaktan bahsetmeden benim sana tavsiye ettigim kitaplari oku kocum. sonra gel yine atatürkcülügüne devam et
Alt 14.09.2011, 20:12
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von hazal40 Beitrag anzeigen
Lenk nicht vom Thema ab und lies dir das mal durch:
http://www.bilimbilmek.com/tr/sorunu...dan-buyuk.html
Dann vielleicht noch das hier:
http://www.euroqualityfiles.net/Docu...ION_REPORT.pdf
Alles klar?
Was ist denn das thema?

ich würd doch eher sagen lenk du nicht vom thema ab!!!

atatürkü savunmak icin her delige parmak atiyorsun!!! ama onun savunulacak bir yani yok.
sizin gerici atatürkcülügünüz bitti. ama yinede avrupada 20 yil daha atatürkcülügüne devam edebilirsin

fakir avrupanin fakir atatürkcüleri.....
Alt 15.09.2011, 07:45
Benutzerbild von Solucan
Solucan Solucan ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Levantiner du Schwanzlutscher benutze deinen alten Nick.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche