Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.01.2015, 22:02
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Aptaliz(!) ya ondan iste

Tek bir devletlede kalabilirdik...

Aptal olmasak(!) hicolsun Osmanliyi 3 kitayla degil 4 kitaya hakim edebilirdik..

Emperyalistlerin saldiri alanina girecegimize, emperyalistler gibi

girdigimiz yerlerdeki irklari kavimleri asimile edebilirdik....

kilicimizin iki tarafida kestigi dönemler..

kürtleri,ermenileri, bosnaklari,yahudileri,araplari,sirplari vs irklari ,TÜRKlestirseydik

Bugün en az 5 yüz milyon nufüslü bir Osmanli Türk devleti olurdu Dünyada

O durum da;

Yukarda isimlerini zikr ettigim irklarda Osmanli Türk devletinin vatandasi olmaktan gurur duyarlardi....Ayni bugün Amerikadaki yerliller dünyadan toplanmis göcmenler nasil ki Amerika vatandasi olmaktan gurur duyuyorlarsa Sizlerde gurur duyardiniz

Iste bunu yapmadigimiz icin aptalin tekiyiz size göre !!

Kapito ?

umarim anlatabildim

Saygi saygi deger insanogullarina

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Tarihte 16 devlet kursan ne olacak,naciyeye degil neticeye bak....Emperyalistlerin kuklasi olmaktan bir adim öteye gidemiyor bu yeni devletiniz))))))))
Alt 01.01.2015, 22:07
___CENK___

Standard :)))))

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Aptaliz(!) ya ondan iste

Tek bir devletlede kalabilirdik...

Aptal olmasak(!) hicolsun Osmanliyi 3 kitayla degil 4 kitaya hakim edebilirdik..

Emperyalistlerin saldiri alanina girecegimize, emperyalistler gibi

girdigimiz yerlerdeki irklari kavimleri asimile edebilirdik....

kilicimizin iki tarafida kestigi dönemler..

kürtleri,ermenileri, bosnaklari,yahudileri,araplari,sirplari vs irklari ,TÜRKlestirseydik

Bugün en az 5 yüz milyon nufüslü bir Osmanli Türk devleti olurdu Dünyada

O durum da;

Yukarda isimlerini zikr ettigim irklarda Osmanli Türk devletinin vatandasi olmaktan gurur duyarlardi....Ayni bugün Amerikadaki yerliller dünyadan toplanmis göcmenler nasil ki Amerika vatandasi olmaktan gurur duyuyorlarsa Sizlerde gurur duyardiniz

Iste bunu yapmadigimiz icin aptalin tekiyiz size göre !!

Kapito ?

umarim anlatabildim

Saygi saygi deger insanogullarina
Neyse ya,ben hic tartisma havasinda degilim,aptal oldugunuzu kendiniz kanitliyorsunuz zaten,ulus vemilliyetleri irk olarak yansitarak,4 irk var benim bildigim,Siyah,beyaz,sari ve KIZIL,sahi türkler hangi irktan geliyor?Biliyormusun?
Alt 01.01.2015, 22:39
Erfahrener Benutzer

Standard

Ben tartismiyorum,sacmaliklarinizi argumanlarla cürütüp size dogru yolu gösteriyorum !

Evet aptalligimizin (!) gerekcelerini acikladim

Sizide anliyorum

Aptal olmasaydik sizin icin daha iyi olacakti...

Cakma Türk olacaktiniz

Genlerinize sirayet etmis agam pasam diyerek boyunduruk altinda yasamak..

Birakin bu ayaklari gelisiminizi tamamlayin artik

Hazinenin üzerinde acliktan kirilacaksiniz

Islam üstünlügü o irka bu irka vermiyor..ERDEMLIYE VERIYOR

Buyüzden size göre aptal kaldik biz

Yatin kalkin Allah`a sükr edin...Türkleri Islamla sereflendirdigi icin... yoksa siz benden cok türkcü olurdunuz bugün

Zitat:
Neyse ya,ben hic tartisma havasinda degilim,aptal oldugunuzu kendiniz kanitliyorsunuz zaten,ulus vemilliyetleri irk olarak yansitarak,4 irk var benim bildigim,Siyah,beyaz,sari ve KIZIL,sahi türkler hangi irktan geliyor?Biliyormusun?
Alt 01.01.2015, 22:47
daz

Standard

Senin gibi din düsmani ve vatan haini olmaktansa aptal olmayi tercih ederim.
Pis pkk yandasi
Alt 01.01.2015, 23:08
___CENK___

Standard Ben.....

Zitat:
Zitat von daz Beitrag anzeigen
Senin gibi din düsmani ve vatan haini olmaktansa aptal olmayi tercih ederim.
Pis pkk yandasi
BEN DINLERIN AFYON OLDUGUNA VE INSANLARI UYUSTURUP ALIKLASTIRDIGINA INANIYORUM...SIZIN GIBI KOYUN VE APTAL OLMAKTANSA,VATAN HAINI OLMAYI TERCIH EDERIM,BIRI HAYVAN GIBI BIRLERININ PESINDE GITMEK,DIGERI ISE INSAN ONURUNA SAHIP CIKMAK.SIZLER INSAN OLAMADIGINIZ ICIN ANLAYAMAZSINIZ,BOSUNADA ANLAMAYA CALISMAYIN...TÜRKLERI BATIRAN ISLAMIYET ZATEN,ISLAMIYETTEN ÖNCE ASIL BIR TOPLULUKTU..........SIMDI ISE APTALLIKTA DÜNYA 1. SI.................
Alt 01.01.2015, 23:14
daz

Standard

Zitat:
BEN DINLERIN AFYON OLDUGUNA VE INSANLARI UYUSTURUP ALIKLASTIRDIGINA INANIYORUM...SIZIN GIBI KOYUN VE APTAL OLMAKTANSA,VATAN HAINI OLMAYI TERCIH EDERIM,BIRI HAYVAN GIBI BIRLERININ PESINDE GITMEK,DIGERI ISE INSAN ONURUNA SAHIP CIKMAK.SIZLER INSAN OLAMADIGINIZ ICIN ANLAYAMAZSINIZ,BOSUNADA ANLAMAYA CALISMAYIN...TÜRKLERI BATIRAN ISLAMIYET ZATEN,ISLAMIYETTEN ÖNCE ASIL BIR TOPLULUKTU..........SIMDI ISE APTALLIKTA DÜNYA 1. SI.................
Zaten vatan hainisin...
Sen islamdan ne anlarsin yavsak senii. Türkiye senin gibi türk ismini tasiyanlar batirmaya calisiyor. Basaramiceksiniz.
Gidin ermenistan vatandasi veya israhell vatandssi olun
Alt 01.01.2015, 23:29
___CENK___

Standard

Zitat:
Zitat von daz Beitrag anzeigen
Zaten vatan hainisin...
Sen islamdan ne anlarsin yavsak senii. Türkiye senin gibi türk ismini tasiyanlar batirmaya calisiyor. Basaramiceksiniz.
Gidin ermenistan vatandasi veya israhell vatandssi olun
Birde;türkce bilsen varya,inan gam yemem)))))))))))))))))))))))
Alt 01.01.2015, 23:31
daz

Standard

Zitat:
Birde;türkce bilsen varya,inan gam yemem)))))))))))))))))))))))
Sen ne gam yicen lan, adi herif
Burda show yapacagina pkk yandaslarin yanina gitsene, isid onlarin kafalarini kesiyor
Alt 02.01.2015, 00:31
Erfahrener Benutzer

Standard

Sen dinsizlige inanabilirsin...Kimse sana birsey demez...dünyadaki bütün insanlar inkar etsede mutlaka birseye inanir.Sadece hayvanlarda inanc yoktur.Onlarin yasam standartlarini yaratan genlerinde yerlestirdigi icin inanc ve din gibi degerlere ihtayaclari yoktur. sana asagida insanca delillerle bircok gercegi isbat ettigim halde,bugün ki kimlik varliginizin Türklerin Müslümanligina borclu oldugunuzu delillerle ispat ettigim halde, halen sacmalamaya devam etmen, Sanin önyargili zavali,birilerinin masaligini yapan, yada kompleksli bir din düsmani oldugunun göstergesi olabilir.

Simdi senin sacma inancinin biranlik dogrulugunu var sayarak, Islam`in Türkleri geri koyverdigini,aptallastirdigini (!) düsünelim
Bu durumda
Türklerle ayni cografyada yasayan gayri müslimler Türklerden daha akilli daha refah daha zengin olmasi gerekmezmiydi?

Ermenistana, gurcistana,Bulgaristana bakiyoruz Türkiyeden heryönden geri..Insanlari Türklere hizmetci olmak icin Türkiyeye geliyor..
Diger azinliklar,ezidiler, yezidiler, atesperest kürtler vs insanlarin bircogu , Türklerden heryönden kat kat geri kalirlarmiydi ?

Önce insan olmayi ögrenin !

Islam, insan olmanin bir üst derecesidir

Daha gelisimini tamamlayamamis olanlar islami ne anlayabilir nede yasayabilir.Buna Müslüman gecinen bircoklarida dahildir

Saygi Hakka tabi olanlara

Zitat:
Alt 02.01.2015, 01:09
___CENK___

Standard Aptal koyunlara;

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Sen dinsizlige inanabilirsin...Kimse sana birsey demez...dünyadaki bütün insanlar inkar etsede mutlaka birseye inanir.Sadece hayvanlarda inanc yoktur.Onlarin yasam standartlarini yaratan genlerinde yerlestirdigi icin inanc ve din gibi degerlere ihtayaclari yoktur. sana asagida insanca delillerle bircok gercegi isbat ettigim halde,bugün ki kimlik varliginizin Türklerin Müslümanligina borclu oldugunuzu delillerle ispat ettigim halde, halen sacmalamaya devam etmen, Sanin önyargili zavali,birilerinin masaligini yapan, yada kompleksli bir din düsmani oldugunun göstergesi olabilir.

Simdi senin sacma inancinin biranlik dogrulugunu var sayarak, Islam`in Türkleri geri koyverdigini,aptallastirdigini (!) düsünelim
Bu durumda
Türklerle ayni cografyada yasayan gayri müslimler Türklerden daha akilli daha refah daha zengin olmasi gerekmezmiydi?

Ermenistana, gurcistana,Bulgaristana bakiyoruz Türkiyeden heryönden geri..Insanlari Türklere hizmetci olmak icin Türkiyeye geliyor..
Diger azinliklar,ezidiler, yezidiler, atesperest kürtler vs insanlarin bircogu , Türklerden heryönden kat kat geri kalirlarmiydi ?

Önce insan olmayi ögrenin !

Islam, insan olmanin bir üst derecesidir

Daha gelisimini tamamlayamamis olanlar islami ne anlayabilir nede yasayabilir.Buna Müslüman gecinen bircoklarida dahildir

Saygi Hakka tabi olanlara
Islam baris ve kardeslik dinidir diyenlere,en iyi cevabi yine kendileri veriyor....11 milyondan fazla müslüman catismalar ve savslarda öldürülmüs son 50 yil icinde,bunun yüzde 95 ini müslümanlar yapmis,allahtan baris dini,birde savas dini olsaydi ne olacakti?Irak ve suriyede 100 bini asan cinayetleri ile ünlü Isid aciklama yapmis,allah bize sii lere ve alevilere saldirmak icin görevlendirdi,israil isin icinde yok demis))Kisaca götleri yememis...Son zamanlarda islam dünyasi icinde bile,türklerin müslümanligi ile dalga geciyorlar,Allah ben araplari görevlendirdim,onlar beni yanlis anladi,keske türklere gönderseydim,onlarda okuduklarini anlamadan inandi diye))))))))))))))))))Aptalsiniz aptal,kabul edin..............
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche