Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.05.2007, 23:48
unknown

Standard EBUlar ABUlar OBIler hepsi ayni mal!:-))

Obiwan´in torunlari sizi!! :-))

hahahahahahahahahahahahaaaaa
Alt 19.05.2007, 23:51
unknown

Standard DEGET sucukcuk seni!! :-))

Sen ne diyorsun be ben AYDIN insanimdir ve GENC BEYINLERI ZEHIRLENMEKTEN KORUMAK ISTIYORUM ACIKLIGA KAVUSTURARAK!! :-))

Senin gibi ZÜRTler benim zaten umrumda degil ne olmuslar!! :-))

Sizi tursucuklar sizi, DININIZ GIBI sahtesiniz yobazciklar sizi!! :-))

hahahahahahahahahahahahhahahahahhhahhaahahahahahah ahahahahaaaaaa
Alt 19.05.2007, 23:53
unknown

Standard hahahahahahhahaahahhahahaaaa

Senin o bir karis aklin hatirina tursucuk seni tamam diyorum!! :-))

Allahsiz kalin kendinize iyi bakin! :-))

hahahahahahhaahahhaahhahahahahahahahahahahahaaaaa
Alt 20.05.2007, 00:01
eniskaya

Standard Vaybee Moderator nerede ??????

Es ist ausser Frage, das Vaybee solche denkweisen und vorgehensweisen wie bein den CyberAnglern duldet fossiert zumal es will.

Nie habe ich eine Professionelle Moderierung von Vaybee erlebt.

Leider ist diese Forum zu Amatörhaft bzw. gar nicht überwacht und zeigt uns die fehlen Professionalität von Vaybee...

Ne yazikki bu böyle, en azindan Siteyi calistiranlardan ASGARI SEKILDE EDEP ANLAYISIDA BEKLENIR
Alt 20.05.2007, 00:42
unknown

Standard Onlar bendende ondan !! :-))

Sen zannediyormusun onlar benim yazilarimi sevmiyorlar?? :-))

Vaybee yobazligi taktir etmeyen bir site anlasilan yoksa bundan önce burada yazilarini aciklayan banada kürler yagdiran yobazlarin nicklerini kapatmazlardi beni birakipta!! :-))

Haahhahahahahahahahahahaaaaaa

Anlayacagin ben buradayim ve burada kalacagim cünki HAKLIYIM yazilarimla sizi tursucuk sahte müslümancik yobazciklar sizi!! :-))

Dininiz gibi kendinizde yahil yobazsiniz iste!! :-))

Malsiniz mal!! :-))

hahahahahahhahahahahahahaaaaaaa
Alt 20.05.2007, 01:02
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard BÖYLE KOYULUR

<a href="redirect.jsp?url=http://www.youtube.com/watch?v=drhCYHe81wc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=drhCYHe81wc</a>
Alt 20.05.2007, 01:08
unknown

Standard Beni lütfen bir dinleyin simdi

Bakin ben yillardir cesitli forumlarda yazilarimi acikliyorum. hakaretler ediliyor küfürler yagdiriliyor fakat hakli oldugum ve sizin yobaz oldugunuz icin sürekli dislaniyorum.
Beni lütfen anlayin birazcik tursucuklar.
Ben herzaman aciksözlüyümdür adaletsizlige gelemem pek ve tepkimi heryerde koyarim !!

Ama bundan uzuuun yillar önce yasadiklarim siddetle kinilacak seyler ve kimse yasamasin umarim, sizin gibi yobazlarda dahil. Yok yanlis siz yasayin !! :-))
Anam hacca gittiginde beni yalniz birakmisti o dindar babam ve 9 kardeslerimle evde.
Kimse altimi degistirmedi o siralar, 6 yasindaydim ve öyle okula gitmek mecburiyetindeydim hergün.
Öbür cocuklar, aralarinda müslümanciklarda vardi, sürekli benimle dalga gecip durdular, ekmegimi bile caldilar molalarda, küfürleri zaten yedim her saniye.
Yobaz ve artik hacca gitmis-gelmis anam döndükten sonra, evet iste o zaman bambaska bir minik Cyberangelchen vardi karsisinda.
Artik yüzü gülümsemiyordu, gözleri parlamiyordu, yüzünün parlakligi solmustu, sukunlasmisti ve, ve, ve büyük abdestini donuna yapiyordu sürekli.
Bunlarin sadece hepsi benim yobaz anamin hacca gitmesiyle baslamisti iste. BU MU müslümanlik?? Soruyorum size!!!
BU MU ADALET?!
BU MU INSANLIK?!
BU MUUUUUUU???

OF.

Evet bunlar benim gerceklerim iste. :-((

Simdi benim hakkimda ayni düsünüyor olabilirsiniz ama sunu unutmayin lütfen.
Bende sizin gibi yobazlarin oldugu gibi inandiginiz o Allahin kuluyum ve IGNORE edilmeyi hak etmiyorum !! :-((
Bakin lütfen sucukcuklarim, beni bu IGNORE DENILEN YOBAZ ne hale getirdi zaten.
Benim ilgiye ihtiyacim var!! :-((
Ondan beni lütfen anlayin sizin gibi LOSERlerle baska türlü muhatap olamayacagimi. Aslinda dünyanin bana ihiyaci olmadigi gibi, sizede ihtiyaci yok. Ondan birbirimizi tutalim, birlik olalim!!
Lütfen hiyar tursucuk yobazlarim benim.

Sonucta cahilsiniz sizin sucunuzda degil. Sizin beyinleriniz zehirlenmis maalesef kücükten itibaren daha. Ama artik böylesiniz ve bu degistirilmez.

Ve fuzulu bitkilerle yani YABANI OTLARLA ne yapilir ?? :-))

Evet, kisacasi: kökleri kurutulur !! :-))
Alt 20.05.2007, 01:16
Erfahrener Benutzer

Standard Diyelim annen hata yapti

O zamanlar cocuktun dönüna pisliyordun.Annenda hatasinin cezasini cekip altini temizledi, seni büyüttü.

Simdi sen burda annenin sucunu bütün bir millete kaptirip, halen büyükabdestini ulu orta yapmakta ayip etmiyormusun!

Bana öyle geliyor ki senin büyük abdestini tutamamanin nedeni nonosluktan kaynaklaniyor
Yoksa Müslümanlara bunca saldiriyi yapmazdin
Alt 20.05.2007, 01:38
Erfahrener Benutzer

Standard Seni asagidaki nonosa benzettim

<a href="redirect.jsp?url=http://www.ateizm.org/arsiv/

Escinsel" target="_blank">http://www.ateizm.org/arsiv/

Escinsel</a> bir Turk Ateistin Gorusleri November 12 2003, 6:01 AM

Hakan, sen bir musluman olarak ateistlere ibne diyerek onlari (bizi) asagiliyorsun. Bu forumdaki bazi ateistler de "Hayir, ibne biz degiliz, siz muslumanlarsiniz" diyor.

Bazi ateistlerle bazi teistler birbirlerini asagilarlarken, biz escinselleri asagilamayi da ihmal etmiyorlar. Ben buna nasil tepki gostersem acaba? Aklima ilk gelen tepki benim de burada Hakan ve bazi baskalarinin yaptigi gibi siz muslumanlara ve siz heteroseksuellere hakaret etmem, sizleri asagilamam, "biz"im "siz"den ne kadar ustun oldugumuzu savunmam. Bunu yaparsam bana belirli bir zevk verecegini biliyorum. Zevk verecek ama, sonunda kim ne kazanacak? Belki de hepimiz bol bol dusman olacagiz birbirimize. Bu kadar nefret..., bu kadar baskalarina kotu muamele...

Escinsel bir Turk ateist olarak bunlari okumak beni uzmuyor degil. Yobazlik, dar-gorusluluk, bilgisizlik, toplumda baskalarinin dusuncelerine, cinsel yonelimlerine vs. saygi gostermemek mutlaka toplum olarak bize zarar veriyor. Yalniz escinsellere ya da ateistlere degil, teistlere ve heteroseksuellere de zarar veriyor.

Hakan, internette sevmedigin insanlara nonos deyip onlari asagilamak kolay. Ama, bunun kolay olmadigi anlar, ortamlar da var.
Alt 20.05.2007, 01:46
unknown

Standard Sucukcuk hahahahahahahahahaaaa!! :-))

Siz müslümler dedigim gibisiniz maalesef !! :-))

Hakaretten baska bisey bildiginiz yok ve bunu her notumda ispatliyorunuz!

Bana olanlarin anlayisla karsilayamayan müslümcükcukler sizi !! :-))

Nonoslarin basi sizlersiniz bunu dünyadaki müslümcük ülkecikleri belirtiyor zaten !! :-))

Bunuda mi atiyorum sence ?! :-))

hahahahaahhahahahahahaaaaa
Antwort