Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 23.03.2007, 14:25
unknown

Standard Kardes;Insanligi anladik da ...

Cinler mi kaldi ?..

ilahi yani..
Alt 23.03.2007, 15:27
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Kim istiyor?

Seriat"a hasret olan, demokrasiyi sevmeyen var mi aranizda?

Seriat"a asik olanlara: Kim Iran"a veya Arabistan"a gidip ve orada yasamayi özlemliyor?

Cok ciddi bir soru, samimi cevaplar rica olunur.

Cok tesekkürler
Alt 23.03.2007, 17:42
unknown

Standard Ben demokrasiyi sevmiyorum

Bir yere gidip Orada Her hangi bir seyi yasamaya da Niyetim pek yok.

Ben demokrasi Maskesi altinda Baska insanlarin Bana uzattiklarini Secmekten SIKILDIM.

Ben Demokrasi Maskesi altinda Bilmem neyin sahitlerini Anayasak Güvence altina alip Islam a Düsman olan Insanlardan da SIKILDIM !..

Ben Demokrasi ve Kemalizm Nameleri ile Heykellerin altinda sistemin onlara sundugu ile yetinen ,Dünyadan Habersiz,sevgisiz, saygisiz ,Yobaz insanlarin; Üretmeden,tüketerek ve birbirlerine propaganda yaparak Kene-ler gibi Bu Ülkenin kanini emerek yasamasindan COK SIKILDIM !..

Atatürk ün Ulusa Gösterdigi Bu yol degildi.

O Gidin USA ya Kul Olun demedi.

Onun Maskesini Takarak Kul ettiler !..

O gidin Insanlari Laik -Müslüman Diye ayrima tutun demedi.

Onun maskesini Takarak Diyanetin Bütcesini TSK bütcesine ulastirdilar !..
Burada Parantez acalim ( Islam Allah adina Insanlari sömüren Insanlari Milletlerin yakasindan Düsüren Laikligi selamlar. Cünkü Islam Ruhban sinifina Izin vermez ve ekler:

" Ben size sah damarinizdan daha yakinim " Bu demektir ki: Allah ile Kul Arasinda birakin araciyi ; " ARA " bile yoktur !.. Uzun lafin Kisasi Bu Haliyle Islam LAIKTIR !..
Bagrinda Ruhban Besleyen Ruhbaniyetin Bütcesini 3"lere 4"lere katlayan Türkiye cumhuriyeti devleti Laik degildir !..Atatürk ten Ilgisiz söylemler " Kemalist maske " ile bu Ruhban Kurumu araciligi ile " Fetva " antedi ile Kitlelere Pompalanir Islam a Karsi tavir alinir. )

Hal Böyle olunca dinini yasamak Isteyen Müslüman Kitlelerde Pek demokratik Despotiuzm de Ancak nasihat alir.

Bu yüzden Birilerinin Gitmesi gerekiyorsa Gidecek olan Atatürk ilkelerine Ve Toplumun Dinine Muhalefet eden &ltDEVLETTIR &gt artik Orta Asya ya mi Gide Afrika ya mi Bilemem.

Ama Bu düzen Mutlaka Kirilacaktir.
Ve Bu Kafa bu düzen Türk devlet tarihine Kara bir leke Olarak gececektir.

Sevgiler sunarim
Alt 23.03.2007, 18:00
Erfahrener Benutzer

Standard Pekiyi...

Senin istedigin ne? Sen hangi rejimi istiyorsun? Senin istegin rejime örnek gösterbilecegin bir tanesi var mi? Hangi rejim su an iyi senin icin?

Baska soru sen herhalde Almanya"da yasiyorsun? Burasi hiristiyanlarin ülkesi, hem demokrasi ülkesi, bunu nasil kabul edebiliyorsun?
Alt 23.03.2007, 19:31
unknown

Standard Almanya Bir Demokrasi Ülkesi degil

Bos yere kendinizi kandirmayin.
Bunun neden Böyle Olmadigini Tartisabiliriz. Ki zaten Cogumuz yabanci oldugumuzu hissederek Bunu Algiliyabiliyoruz.

Benim Istedigim Rejim Ise Cumhuriyet !..

Ama Tabularin Olmadigi ve onlarin arkasina saklanilmadigi Sana uzatilanin Degil Kendinin degerlendirip sececegin insanlarin secildigi Bir Cumhuriyet.

Toplumu ile kavgali degil Barisik bir Cumhuriyet !..
Üretenlerin Kactigi degil yasadigi bir Cumhuriyet.

Hic bir seye imza atmadan Dünya nin sirtinda kambur gibi yasanan degil, Böcekler gibi kendilerine sunulan artiklarla yasayip bunun bir yasam felsefesi veya " Kader" olarak degerlendiren insanlarin yasadigi bir cumhuriyet degil;
En sarp yamaclarin En sert virajlarin en ulasilmaz Noktalarinda Yaratanin Gözlerinin Icine bakarcasina " HAK -HAK " diye bagiran egitimli insanlarin yasadigi bir Cumhuriyet istiyorum..

Baris nagmeleri ve ortak bildirilere Imza atan Zangoclarin Görevlerini Yapmis olmanin Verdigi Mutlulukla raki masalardan Ahkam kasmelerinin acikli Ortaminda Bir Cumhuriyeti RED ediyorum.

Namaz Kiliyor diye ordudan Atilan Subaylarin oldugu Bir Cumhuriyeti Hic bir zaman kabul etmiyorum..
Alt 23.03.2007, 19:41
Erfahrener Benutzer

Standard Senin bahsettigin Cumhuriyet....

nerede var? Gösterebilirsen sevinirim...
Alt 23.03.2007, 19:45
2006sevdam

Standard evet cinler

bazen cinlenip sagda solda kirmadik esya birakmam )... cok cinliyimdir anliycagin.
cin denilen sey zaten her insanin icinde vardir, senin degiminle cin, benim degimimle das unbewusste tun oder fühlen der person selbst. veya hey heyli de denilebilir. ama sen bu konuyu aysenisahoca ya danis bence, onun icinden disindan cin fiskiriyor ....
Alt 23.03.2007, 19:57
unknown

Standard Yok !..

Ama yaratmak Elimizde !..

Atatürk ün Isaret ettigi yol Budur.
O hic bir zaman Kendisinin Tabulastirilmasini Ne Bileyim ben Ilahlastirilmasini filan istemedi..

Bunu yapanlarda Despotizm Imparatorlugunda Palazlanip Halktan Uzak yasayip onlara tepeden bakmak icin yaptilar..
Hala da yapiyorlar..

ki Keyifleri kacmasin..

Doguya yol gelirse elimde irgat kalmaz diye Meclisde Bas bas bagiran Agalara benziyor bunlar..
Alt 23.03.2007, 20:00
unknown

Standard Cin Konusu Hassas Bir konu

Kuran da da yer alir..
Girgir a Gelmez Uzak kalmak en hayirlisidir.
Alt 23.03.2007, 20:16
unknown

Standard Türkiye Ilelebed Bir Islam Cumhuriyeti

Olacaktir !..
Atatürk ün actigi Cigir budur !..
Onun dehasinin yaptigi:

Islam i Krallik -Sultanlik Cenderesinden kurtarmakti.

Egitimli ve imanli Nesiller Türkiye Cumhuriyetini Dünya üzerinde Layik oldugu Noktaya Tasiyacaktir.

Ve Bu Cumhuriyet Tarihe Altin harflerle yazilacaktir.

Hele Kemalist ( ! ) Vampirler sahneden silinsin Hele Padisah sifatli Pasalar gercegi Görsün !..

Allah Nurunu Tamamliyacaktir !..
Antwort