Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.12.2014, 13:04
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard vah vah

iste o yüzden benim hic bir sorunum yok
pekiyi sen? hmm dur bakaliiim niki silinen sensin
tabiki hersey kayitli ama nikin altini tiklayip o kisinini neler paylastigini bir anda görme imkani zorlasiyor.
was denkt ihr altinda sana daha önceki üyeler ezel nikinle yazmadigini birakmamislar.

tabi bu kadar hakaratten sonra bu yeni nikle cikman dogal

benim yazdiklarimin hepsi bu nikle takip edilebilinir.
Ezel nikinle aylarca yag yaktigin halde bir cevap alamadin ama sözkonusu türklük olunca tabiki bilinclendirme amacli yazarim.
bak bu sayede normalde senin gibi türk düsmanlarina cevap vermeye tenezzül bile etmezken cevap veriyorum.

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Sen gerizekali oldugun icin;nick silinince paylastiklarimizn veya yazdiklarimizin silindigini saniyorsun!Ne kadar silersen sil,sistemde hepsi kayitlidir.Ne yaparsan yap,senin kim oldugunu bilirler!Evini,telefonunu,hatta senin kimlik bilgilerini bilir burdaki sistem!
Bu acidan;sen ne kadar masumlari oynasanda,senin ne mal oldugunu burdakiler biliyor,sadece sana söylemiyorlar!Ya KIZIM ben senin gibi biriyle ilgilenmem 1,kimsenin pesine düsmem 2,burda beyni lackalasmis kadinlardan bir halt olabilecegini düsünmedigim icin,cok takmam 3,sen yine masturbasyon yap kendi kendine,sorun yok,polyanna okuyorsun demek ki?)))))))

Geändert von SevtapTuran (27.12.2014 um 13:07 Uhr).
Alt 27.12.2014, 13:09
___CENK___

Standard Arsýz!

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
tabiki hersey kayitli ama nikin altini tiklayip o kisinini neler paylastigini bir anda görme imkani zorlasiyor.
was denkt ihr altinda sana daha önceki üyeler ezel nikinle yazmadigini birakmamislar.

Ezel nikinle aylarca yag yaktigin halde bir cevap alamadin ama sözkonusu türklük olunca tabiki bilinclendirme amacli yazarim.
bak bu sayede normalde senin gibi türk düsmanlarina cevap vermeye tenezzül bile etmezken cevap veriyorum.
Orda bana degil,alevi toplumuna saldiri düzenlediler 1,ikincisi sirf bir iki densiz yazdi orda,ama onlarin derdi sendin,sende bunu görüp yazmadin zaten)))))
Alt 27.12.2014, 13:15
___CENK___

Standard Ayrica;

Zitat:

Ezel nickimi birinden dolayi sildim;sen ve senin gibilerinin hic ulasmayacagi seviyede olan birinden dolayi,ona kizdigim icin sildim!Sana yazmadim,ya bu yilda erkeksiz kaldin sanirim,bu yüzden paclarima sürünüyorsun ama ben senin gibilere meyil vermem ,Migdem almaz!Ben bazilari gibi genis migdeye sahip degilim!
Alt 27.12.2014, 13:17
Erfahrener Benutzer

Standard

Turan lari öne alarak sende nihayet özlem cektigin ilgiyimi aldigini saniyorsun benden?
benim derdim burda sadece türk halkini bilinclendirmek ve bir türk düsmanina mehmetcigin ayaginin altindaki tozu degismem.
evde kalayimda vatan hainlerinle bir olmayayim daha iyi. bunu anla artik.bir günde bir ömründe alamayacagin kadar cevap aldin benden sözkonusu türk sayesinde. hadi simdi git boardda sarhos paylasimlarini yap.

Zitat:
Orda bana degil,alevi toplumuna saldiri düzenlediler 1,ikincisi sirf bir iki densiz yazdi orda,ama onlarin derdi sendin,sende bunu görüp yazmadin zaten)))))
Alt 27.12.2014, 13:52
___CENK___

Standard :)))))

Zitat:
Turan lari öne alarak sende nihayet özlem cektigin ilgiyimi aldigini saniyorsun benden?
benim derdim burda sadece türk halkini bilinclendirmek ve bir türk düsmanina mehmetcigin ayaginin altindaki tozu degismem.
evde kalayimda vatan hainlerinle bir olmayayim daha iyi. bunu anla artik.bir günde bir ömründe alamayacagin kadar cevap aldin benden sözkonusu türk sayesinde. hadi simdi git boardda sarhos paylasimlarini yap.
Ben icki icmem ki))
Sen önce o kus beynine biraz bilgi yükle,ordan burdan kopya ile,burda birine yamanmaya calismak icin caba harciyorsun,ama yazdiklarinin kopya oldugunu herkes biliyor)))
Ilk sana tavir aldiklarinda üzülmüstüm,sonra ögrendimki hertürlü entrika varmis sende...Seni adamin biri burda,adamin biride pano da rezil rüsva ettigi icin kendi nickinle girmiyorsun,bu sahteye nicke milleti alistirdigini saniyorsun,fakat insanlar senin ne mal oldugunu bilerek yazyorlar!Senin yazdiklarin,söylediklerin zerre umrumda degil inan,senin gibi ortalik mali pisliklere,Fasist irkci kelle avcisi cellatlara,meydani birakmamak icin!Senin kadinligini benim yanimda zerre önemi yok,iki tür kadin var derler ya,eglenecek ve evelenilecek kadin,sen anca eglence kadini olabilirsin,fakat ben seninle eglenmem bile,cünkü senin gibilerine nefsim olmaz benim....
Bana cevap vermis mis))))
Güldürme adami,kopya yazilarini savunamadigin icin ortaya bir sürü sey sürdün,böylelile insanlar senin ne kadar alcak oldugunu gördü....
Herkesin bir degeri vardir insan olarak,senin bende hic yerin yok......
Cok zoruna gitti biliyorum seninle ilgilenmem ama senin iki nickine iki zarf attim sen ecvaplari karistirdin ben ne yapim)))))))9
Alt 27.12.2014, 18:08
Gazman

Reden Ezik Ermeni

Zitat:
Ben icki icmem ki))
Sen önce o kus beynine biraz bilgi yükle,ordan burdan kopya ile,burda birine yamanmaya calismak icin caba harciyorsun,ama yazdiklarinin kopya oldugunu herkes biliyor)))
Ilk sana tavir aldiklarinda üzülmüstüm,sonra ögrendimki hertürlü entrika varmis sende...Seni adamin biri burda,adamin biride pano da rezil rüsva ettigi icin kendi nickinle girmiyorsun,bu sahteye nicke milleti alistirdigini saniyorsun,fakat insanlar senin ne mal oldugunu bilerek yazyorlar!Senin yazdiklarin,söylediklerin zerre umrumda degil inan,senin gibi ortalik mali pisliklere,Fasist irkci kelle avcisi cellatlara,meydani birakmamak icin!Senin kadinligini benim yanimda zerre önemi yok,iki tür kadin var derler ya,eglenecek ve evelenilecek kadin,sen anca eglence kadini olabilirsin,fakat ben seninle eglenmem bile,cünkü senin gibilerine nefsim olmaz benim....
Bana cevap vermis mis))))
Güldürme adami,kopya yazilarini savunamadigin icin ortaya bir sürü sey sürdün,böylelile insanlar senin ne kadar alcak oldugunu gördü....
Herkesin bir degeri vardir insan olarak,senin bende hic yerin yok......
Cok zoruna gitti biliyorum seninle ilgilenmem ama senin iki nickine iki zarf attim sen ecvaplari karistirdin ben ne yapim)))))))9
https://www.youtube.com/watch?v=DI9mGRpGI74
Alt 27.12.2014, 18:51
Erfahrener Benutzer

Standard erkegin sokak kari versiyonu :)

Cenk/Ezel
senden icin forumda defalarca "sokak karisi gibi kavga ediyor" diye yazmislardi ve sana aciyordum.
demekki varmis bir düsündükleri senin hakkinda
ama bu ne yazikki sokak karilarinada bir hakaret.
dahada beteri varmis.
sözüm bu kadar, sen kenarda havlamaya devam et.
Alt 27.12.2014, 18:55
Erfahrener Benutzer

Standard catlayan catlasin

Alt 27.12.2014, 18:56
Erfahrener Benutzer

Standard

Alt 27.12.2014, 20:27