Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 20.04.2015, 18:34
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen seyrangah'a hitaben;

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Yapma yaaa? Kimden korkuyormusum? Göster bakiyim su babayidigi bana...
O da sonra manbee gibi öbür tarafa göcmesin. Yani korkudan.. Bilirsin adam dövmek suctur, ben öyle bir sey yaparmiyim hic.
Lütfen şu adi, şerefsize yazma daha. Lütfen, bak ben kestim yazmayı nedne biliyor musun?
O kadar fazla kıvırdı, o kadar fazla güneşi balçıkla sıvamaya kalktı ki. Şimdi bana hitaben yazsa, çok gerekmedikçe yazmam (!). Sabah erkenden konuya girip, milleti kışkırtan bir konu yazdı. Ses etme, adres teyid edildi (doğrulandı). Elbette adresi doğrulayan şahıs şıracı değilse (!). Bu şerefsizin geçmiş konu başlıklarını okudum bugün google da kayıtlı olan, geçmişte de böyle kıvırmaları, yalanları vesaire olmuş, şaşırmadım (!). Diyorum ya sabret birader, onun amına sokacak olan babayiğit benim.
Alt 20.04.2015, 19:08
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Adresin teyid edildi ( doğrulandı). Elbette doğrulayan şahısın bir tarafları oynamıyorsa (!).
Adım soyadım: Engin Damarcı. Doğum tarihim 26.04.1978. Nüfusa kayıtlı olduğum ilçe Fatih.
TC Kimlik numaram:13706431252

Fırsat bulduğum ilk anda yanındayım Kenan. Elbette 3 mayısta bekleyeceğim seni saat sabah 09:00 dan 15:00 kadar.
Bak bu kadar açık ve netim, bu verdiğim ad ve soyadı bana ait, keza kimlik numarası.
Alman Polisinden koruma talep et. İşte bu kadar elindeyim Kenan, kendi ahmak zihniyetine göre, şimdi gene laf salatası yapacaksın, erkek ol bak ben herşeyimle ortadayım. Bekle beni, Allahım fırsat verdiği ilk anda yanındayım. Başka da yazmam daha... Bekleyeceğim şu andan itibaren Polise vermeni. Telefon numaram +905384488639. Tüm bilgiler doğrudur. Eğer yazdığım bu mesaj silinirse, bilki bendne kaynaklı değildir. Yetkililer silmiş olabilir bilgine !
Alt 20.04.2015, 19:28
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Tatar kızına hitaben;

[quote=NurBanu;2112837]YIGIT Alpha

simdi bu senin yazdigina karsilik olarak bu bu ezigin ayni sekilde kendi bilgilerini vermesi lazim demi

bu kancikda nerde o kadar yürek anca dansör gibi kivirir
[/QUOTE

Ben buyum Tatar kızı, işine gelen varsa kabul eder etmeyenvarsa siktir olur gider (!) Allahıma yemin ederim ki zerre kadar korkuyorsam, hapis, ölüm, rezillik her belaya göğüs germişim. Keşke o bayan da malum bayan da anlayabilseydi bunu (!) Böyle yüreksiz kancık orospuevladına meyil vermeseydi (!) Ama ahdım var bir olan Allah'a yemin olsun. Ben artık yazmam daha, şimdi oraya ulaşmak için gereken çarelere bakacağım. Allah Kerimdir derim hep, ikimizde erkeğiz çünkü Allah ya ona, ya da bana verir. Bu verdiğim bilgilerden sonra hala laga luga yapıyorsa bu OROSPUÇOCUĞUNUN tillahı demektir (!). Varsa götü kendisine ait bilgileri paylaşsın yiğitçe.
Alt 20.04.2015, 19:45
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
ruh hastasi olan birinin arkasina siginarak kendi pisliklerini örtmeye calisma.

3 mayista kiz-engin diyecegim o ruh hastasina.

LAN ZIBIDI BURADA ARKADA$ININ ARKASINA SIGINARAK YAZAN SIZ 2 KEPAZEDEN BA$KA KAC KI$I VAR...

SOYTARI SENCE SENIN MEKANININ KAPASINI HIC ACILMAYASA KILIT VURMAK BANA KACA MAALLL OLUR?? RUH HASTASI PISKOPAT...
Alt 20.04.2015, 19:49
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ben sadece laranin manbee hakkinda yazdiklarini tekrarliyorum.

manbeeyi yere göge sigdiramadiniz ikinizde.

bak büllo bile ayni soruyu defalarca sordu size. dogruyu söyleyin manbeeyi övüp yere göge sigdiramadinizmi?

bu soruya hala cevap veremediniz. cünkü o kadar insan sahitki bu yaptiklariniza inkar bile edemiyorsunuz.

dogrulari söylemenin neresi iftira???

ben rahmetli manbee efendilerini sever ve sayarim onun icin gördüklerimi burada söylüyorum. onu karalamaya calissanizda bizim gibi dogruyu sevenler sizin yalanlarinizi yüzünüze carpacaktir.

aylarca manbee adam gibi adam deyip simdi tersini söylemeniz cok manidar.

BENDE TEKRARLAYAYIM BIR$EYLER BUGÜN AKRABALARININ ZIYARET EDTIM...
SENIN NASIL BIR RUH HASTASI NASIL BIR PISKOPAT OLDUGUNU TÜRKIYEDEN TUT H-D...TEK TEK ARAYIP ANLATMAYAN SNEIN GIBI $EREFSIZ O COCUGU OLSUN...

SENIN O MEKANIN KAPISINI HIC ACILMAYASIYA KAPATMAK BANA KACA MAAAL OLUR???? SENCE????
SEN IYI BILIRSIN BU I$LERI SONUCTA POLISDE SABIKA DOSYAN HIC DE FENA GÖRÜNMÜYOR..
Alt 20.04.2015, 19:55
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
ruh hastasi olan birinin arkasina siginarak kendi pisliklerini örtmeye calisma.

3 mayista kiz-engin diyecegim o ruh hastasina.

ALLAHIN PISKOPATI BAK ENGIN SANA ACIK ACIK ADRESSINI ISMINI YAZMI$ ,KICIN YIYORSA
SENDE YAZSANA S...... GÜN GÖRMEMI$ BEYGIRI..

SANA BIR SORU SORDUM CEVAP VER SENIN O MEKANINI KAFANA YIKMAK SONRADA HIC ACILMAYASIYA O KAPIYA KILIT TAKTIRMAK BANA KACA MAAAL OLUR ZIBIDI ???
SEN COOOOK IYI BILIRISN BU I$LERI...SENDEN DUYALIM KEPAZE ,KAYBEDECEK HIC BIR PREJTISI KALMAYAN ZIBIDI,YAV$AK CEVAP VER....
Alt 20.04.2015, 20:01
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
dombili görüyorsun dimi bu sorulara cevap veremeyip kiviriyor.

kivirmasi yetmiyormus gibi hakaret ve küfür ediyor sinirinden.

demedi deme tansiyonu yükselmistir bunun. bu yastan sonra tansiyona dikkat etmek gerekir.

SIFATLARINA TÜKÜRDÜGÜMÜN MEYMENETSIZLERI COOK ZEKILER YA BU IKI YAV$AK

GERCEKLERLE YÜZLE4MEK SANALDA YASLI KANDINLARA DOLANDORMAYA BENZEMIYOR DIMI..20-25 YASLARINDA KADINLARIN ÖNCE PARALARINI ALIP SONRADA KIZINIZ YASLARINDA KIZLARDAN FAYDALANMAK ANCAK SIZIN GIBI 2 SÜNEPEYE YAKISIR ...

NEDEN HIC $A$IRMADIM ACABA....

YAKIN AILE ÜYENLE GÖRÜSTÜM BUGÜN...SENIN HAKKINDA SÖYLEDIKERINI ÖGRENMEK ISTERMISIN?????? EVET DE ANLATMAYAN SENDEN SEREFSIZ ,SENDEN YÜZSÜZ OLSUB

ÖGRENMEK ISTERMISIN???? SIMDI ISTANBULU ARIYORUM BUDA SENIN AILE ÜYELERINDEN BIRI....SENIN NE KEPAZE,NE REZIL, NE SEREFSIZ BIR RUH HASTASI OLDUGUNU BÜTÜN SÜLALEN ÖGRENECEK BUNUNLA KALMAYACAK, 2 HÖDÜK 2 NIZLEDE ZAMANI GELDIGINDE GÖRÜSECEZ...COK AZ KALDI BIRAZ DAHA SABIRLI OLUN....
Alt 20.04.2015, 20:23
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Zitat:

demedi deme tansiyonu yükselmistir bunun. bu yastan sonra tansiyona dikkat etmek gerekir.
Ulan sana ne diyeyim? ))) Müptezel varlık... Hala laga luga yapıyorsun ya Allah ıslah etsin seni puşt
Alt 20.04.2015, 20:29
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:

CEVAP diyorum zibidi?????hani cevabin????????

ZIBIDI SEnin O MEKANINI BA$INA YIKTIRMAK O MEKANIN KAPISINI HIC ACILMAYASIYA KAPATMAL BANA KACA MAAAL OLUR ???? SEN DAHA IYI BILIRSIN BU I$LERI HIC ZOR DEYIL..

AILE ÜYENLE NE KONU$TUGUMU MERAK ETMIYORMUSUN ?

YOK BURDA SENI BIRDE ADAM YERINE KOYUP KÜFÜR EDIYORLAR ...PISKOPAT,RUH HASTASI DELI KARIYLA HEM$ERI OLDUGUNU SÖYLEMI$MIYDIM SANA .....
Alt 20.04.2015, 20:34
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
banu hat sich abgemeldet simdi denizrocky nickiyle gelir

SIZ 2 HÖDÜK RUH HASTASI S.....GÜN I$IGI GÖRMEMI$ BEYGIRLERI ...NURBANU MERTLER SOYUNDAN...KANCIK SOYUNDAN DEYIL BAK BU LAFI BUGÜN SENIN AILE ÜYELERINDEN BIRI SENIN ICIN KULLANDI ....UTANMAZ ADAM...REZIL KEPAZE

ANLATAYIM MI KONU$MAYI ??? MEREK ETMIYORMUSUN SENIN HAKKINDA SÖYLENENLERI..

ISTANBULDA TUT OTURDUGUN $EHRE KADAR BÜTÜN SÜLALEN SENIN NE CIRKEF,NE $EREFSIZ,NE AHLAKSIZ,REZIL KEPAZE OLDUGUNU ÖGRENCEK HERGÜN SENIN SOY ADINI TA$IYAN GÜNDE IKI AILE ARANACAK...ISTANBUL,ANKARA DAHIL...ANLADIN MI ZIBIDI.
TEKRARLAYABILIRIM

Geändert von Lara_ (20.04.2015 um 20:37 Uhr).
Antwort