Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 26.06.2013, 14:36
zerrecikler

Standard Du dummes Weib!

Meine fresse, wie kann man nur so viel scheiße labern!
Alt 26.06.2013, 17:45
the_last_time

Standard

Bak yalancı Kenan, bak korkak Kenan! İstesem sana öyle küfürler edebilirim ki aklına hayalin şaşar.
Diyorum ya sana, ya deli gömleği giydireceğim ya da bir kefen. Bi de burda erkeklikten dem vurma lan pic kurusu. Sen erkek değil, erkekliğin taşağının kılı bile olamazsın bi-seksuel Kenan!
Alt 26.06.2013, 22:51
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Ve Aleyküm selam Cakabeyy, hani derler ya imansiz bir kilinc ancak bir celik parcasidir. Bu küflenmis ve pas tutmus demir parcasi hic bir yere gitmez, hic merak etme
hahahah, kendisi hayatta küflenmis ve pas tutmus biri oldugunu kabul etmez
Baksana, adam hergün yeni yeni mesajlar paylasiyor

dedigin dogru cikti az önce gitmiyorum dedi ve nokta koydu
Alt 26.06.2013, 22:58
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
cakabeyy kardes bu oc lastosch yazdigini anlamadiki düzgün cevap verebilsin

bizim isimiz bitmeden buradan ayrilmak yok.

sosyal medyada su an arge destekleri basladi.

artik bizde sosyal medyayi arac olarak kullanip dogrulari göstermeliyiz.

bak burada bircok arkadas AKPye alternatif yok demeye basladi.
daha 6 ay kimse bunu söyleyemiyordu.

cabamiz önemli, elde ettigimiz basarilarida görüyorsun.
Haklisin, caba gösterilmedigi sürece bunlar olmazdi. Ben eskiden daha cok yaziyor paylasiyordum Ama Sen bizden daha caliskansin, en büyük pay senin...eskiden de vardin simdi de alanlari bos birakmiyorsun..

Ama

the last time'i da takdir ediyorum, oda bazi kisilerin dikkatini cekti ve gerektiginde iyi bilgiler paylasiyor

sence de the last time iyi bir rakip degil mi?

Alt 26.06.2013, 23:11
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
hahahah, kendisi hayatta küflenmis ve pas tutmus biri oldugunu kabul etmez
Baksana, adam hergün yeni yeni mesajlar paylasiyor

dedigin dogru cikti az önce gitmiyorum dedi ve nokta koydu
Ya kardes, nereye gidecek bu serefsiz adi? Bunun yaptiklarinin ayrintalarini kimileri benimle email ile paylasti, tiksinesim geldi..
Insanlarin sözlerine degil yaptiklarina bak. Ben müslümanim diyene yakisir mi, kahveden bir ihtiyar pice para verip onunla aile kizi istetip pis fantezileri ile o kizin hayallerini kirlemek?
Bu lagim kurbagasi hic bir yere gitmez...

Inan bana cakabeyy, burda cidden forum geregi bilgi edinmek ve bilgi paylasmak istiyorum ve hatta karsi görüslüler ile tartismakta istiyorum,
ama bu tahsillini bilmem ne ettigimin kel kafasi, insanlara hakaret etmeyi kendine adet edinmis..
Sen bakma bu sonradan görmenin kendisini akademik olarak tanitmasina. Bizde bir söz var, sonradan görme, gavurdan dönmeye benzer.. Bir insan Hac-i Bektas-i Veli'nin sözleri misali "yükseldikce enginlesir" ki Haci Bektas-i Veli, Osmanli'nin ozel kuvvetleri olan "yenicerilerinin" basi idi..

O benim rakibim filan degil, o bir fare bende onun kafasini kaldirsa bile basini göremedigi bir dagim.. Tükürsem tükürügümün icinde bogulacak bir mikro organisma bu...

Geändert von the_last_time (26.06.2013 um 23:17 Uhr).
Alt 27.06.2013, 00:02
the_last_time

Standard

Zitat:
Haklisin, caba gösterilmedigi sürece bunlar olmazdi. Ben eskiden daha cok yaziyor paylasiyordum Ama Sen bizden daha caliskansin, en büyük pay senin...eskiden de vardin simdi de alanlari bos birakmiyorsun..

Ama

the last time'i da takdir ediyorum, oda bazi kisilerin dikkatini cekti ve gerektiginde iyi bilgiler paylasiyor

Önemli olan cok yazmak degil, önemli olan insanlari ikna edici yazilara yazmak! O da Kenan'da yok!
Isi gücü hakaret etmek ve kari kiz korkutmak. Zaten bunu bende denedigi icin bunun götünde bir sise kiraracagim. Elimden kimsede alamaz, ah elime bi gecse, yarim gün isi gücü birakirim buna esek sudan geleseyi kadar gereken neyse onu yaparim. Zaten dereye su gelesiye kadar kurbaganin gözü catlar, gözü de baska yerleri de..
Alt 27.06.2013, 11:31
Zulfiqar

Standard

Zitat:

Ama

tesekkür ederim cakabey kardes.

calismadan olmuyor. calismazsak ilerleyemeyiz.

o.c. lastoscha gelince o sadece yalan paylasiyor ve o yalanlarla kendi zihniyetini dogrulamaya calisiyor. fark ettiysen her ciddi konudan "ben baska zaman cevap verecegim" deyip kaciyor.

cünkü onun teknigi bilgi ile dogrulamak degil, onun uyguladigi yalan ve iftirayla camur at ve sonra kacmak. böylece kimsenin oc lastoschun haksiz oldugunu tespit etmiyecegini zannediyor.

gecmisteki konularada bakarsan devamli bu sekilde kacmistir. ama artik ciddi konulara yaklasasmiyor cünkü ben bunun taktigine karsi "ispat etmezsen serefsizsin" demeye basladim ve hicbir sefer serefini kurtaramadi.

bu sekilde serefini kaybeden oc lastosch klavye kahramanligina soyunup beni tehdit etti. bende internetten tehdit etmek kolay ama karsimda dursan yapamazsin dedim. oc lastosch gel karsima cik al buda adresim dedi. insaat ofisi o adresteymis. hatta o binada 50 insaat sirketi olsa bile hepsine girecegim dedim ona.

bunun serefsiz yalanci oldugunu bildigim icin defalarca lastosch verdigin adres yanlis oldugunu tahmin ediyorum dedim. her seferinde "adres yanlissa ben orospucocuguyum" dedi.

ben gittim ve verdigi adrese baktim. hicbir insaat sirketi yoktu. buraya geldim ve gittigim adresi tarif ettim. görüstügüm bayanin ismini ve yerini verdim. bu nedenle lastosch kendi tabiriyle orospucocugu olmustur.

tehditlerine devam etmekte ve ben yine o tehditlerini gerceklestirmezsen ne olacaksin deyince oc lastosch bu seferde orospucocuklugundan buradaki erkekleri faydalandiracakmis.

arkadas ben bu tür annesini bile kendi basiretsizligine kurban eden varliklara ne yapayim?

oc lastosch gelecegin tarihi ver diyorum ama simdi kacacak delik ariyor.

tarih veremez cünkü o tarihden itibaren burada tüm abazalar onun kapisina dayanacak ve verdigin sözün karsiligini isteyecek.

dönelim önemli konulara. burada bircok arkadasi bilgilendirip kendi saflarimiza cektikce bu tür haysiyetsizler azalacaktir.

ben yine desifre ederek bunlarin amaclarini herkese gösterip böyle sinsi planlarin önüne gecmeye devam edecegim.
Alt 27.06.2013, 23:23
the_last_time

Standard

@Kenan

Senin yalanin kurusun. Ben senin gibi "öyle akademik yeminler" etmiyorum. Bu Eid des Hippokrates'in ant'indan bile daha büyük bir anttir.. Ama anlasilan sen bu dalin "uzmani" olmussun.

Biz su andayiz. Su Ankara'dayim gel yanima iste.. Almanya'ya gelmem sürer daha biraz.. Bak adresimde dogru.. Sen Panora'ya gel ve bana bir haber at ve bende bir dakika sonra ordayim. Bu kadar basit..

Ben senden kacmiyorum ki, zaten geldigimden sanki karsima mi cikacaksin? Ben seni "bulacagim Kenan" Burda bana gönderilen bilgilere göre sen Düsseldorf'lusun, orda ben seni bulurum.
Burda olmamis seyleri olmus gibi gösterme, bi-seksuel Kenan..
O kizin akibeti ne oldu Kenan?
Alt 28.06.2013, 19:09
the_last_time

Standard

Edward Snowden muss für den Verrat an den USA und der westlichen Welt liquidiert werden. Was glaubt er da getan zu haben dieses wertlose Subjekt?
Wird die Welt ein schönerer und besserer Ort zum Leben, wenn die Chinesen in allen Belangen die Oberhand gewinnen?
Warum soll der so hart erarbeitete westliche Lebensstandard und Lebensqualität Einbussen zu Gunsten von China machen, die eh nur alles abkupfern?
Wenn ich ein verantwortlicher beim CIA wäre, würde ich ihn so brutal zur Strecke bringen lassen, dass es als abschreckendes Beispiel für alle anderen dienen würde..

Geändert von the_last_time (28.06.2013 um 19:33 Uhr).
Alt 28.06.2013, 21:02
xAurumx

Standard

Korkak Kenan. Onun dedikleri birbirini tutmaz zaten, seni oynatiyor.

Siz ancak mazide bulusursunuz böyle devam ederse.

Geändert von xAurumx (28.06.2013 um 21:07 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche