Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.05.2013, 16:17
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Kenan, ben sana Panora'yi tarif ediyim. Oraya gel olur. Iddiamizdan sonra bunlari da konusuruz. Konuyu sulandirmak ve carpitmak icin iyi cikslar yapiyorsun ama yeterince iyi degil, bu konu da da yardim ederim.. Abinden Sazdan tut söze kadar, kizdan tut, buza, tuza herseye kadar ögrenecegin cok sey var.. 74 dogumlu Kenan. Aslinda sen benden büyüksün ben sana abi demem lazim ama cok yasayan degil cok gören bilir
send laftan anlamiyormusun ....... lastosch.

ya konuya cevap verirsin yada yalan söyledim diye özür dilersin. ne bicim varliksin yaa.

bana bir yer tarif etme cok az kaldi senin verdigin adrese gelecegim ama unutmaki orada seni bulamazsam seni burada ne ilan edecektik?

senin gibi klavye kahramanlari cok gördüm ben. ben sana acik adres verdim ankaradayken ama kivirdin. simdi senin verdigin adrese ben geliyorum. orada seni bulamazsam o adresin resmini cekip burada acikliyacagim.

bilirsin ben senin gibi degilim. dedigimi yaparim.

simdi yine kivirmaya calisma lastik.
Alt 29.05.2013, 16:27
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Yalanin kurusun emi, senin var ya Allah bir dedigine bile inanilmaz ama neyse..
Gel bekliyorum ama ne zama geliyorsun Kenan?
ne oldu atinaya giden birisi olarak sorularima hala cevap veremedin

ikimizde biliyoruzki amman olayi gibi patlak verecek ve benim uykum vardi gözümü acmadim diyeceksin.

haftaya geliyorum kocum. bakalim o adreste varmisin yokmusun. malesef numara vermedigin icin seni gelmeden önce bilgilendiremiyecegim. ama merak etme uslu olursan kilina zarar gelmez.
Alt 29.05.2013, 16:33
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Sen buraya yaz ben seni camdan görürüm, saat ver gelirim, giriste seni bekliyorum Kenan
zahmet etme ben ne kadar is yeri varsa kapisina calacagim.

zaten on tane insaat sirketi olacak degildir.
Alt 29.05.2013, 16:34
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Patlak veren ancak senin kafandaki bomba Kenan, cöplükler fazla dolup tasarsa gazlar olusur ve kimsayal bir sürecten sonra patlarmis
coktan patlak verdi yoksa sordugum atina sorularina cevap verirdin.

hadi bir sans daha taniyorum. hepimiz merakla senin kivirmani bekliyoruz.
Alt 29.05.2013, 16:43
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Orasi cok büyük bir alandir Kenan, cöplükte naylon aramaya benzemez. Haber ver önceden ki bende orda bulunuyum ve seni orda bi yemege davet ediyim. Bizde adettendir, aslan yuvasinda saldirmaz, nezaket geregi de aslanlar gibi karsilar misafirini. Biz böyle ögrendik.. Haber bende gelirim olur Kenan?
sen merak etme evin numarasina kadar verdin. hatta yanlis adres degil ve yanlissa orospucocugu olayim dedin. 50 katli bina olsa bile her insaat bürosuna ugrayacagim.

simdi kivirma lastosch daha önceleri seni söyle yapacagim ve böyle yapacagim diyordun.
simdide kivirmaya basladin.

biraz sabret geldigimde gözümün önünde kivir.

ps. dedigim gibi adres yanlissa yandin lastik. seni burada artik kendine yakistirdigin naminla anarim.
Alt 29.05.2013, 17:04
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Kenan bekliyorum seni Kenan... Seni gördügüm gün sanki bayrammis gibi karsilarim..

Ne ismarlayim sana, bizim oranin Testi kebabi meshur'dur ama acili olur.. Zaten yiyecegin tek aci da o olur.. Kenan bak korkmayacaksin ve geleceksin oldu mu?
lastosch devamli ayni konuya deginmene gerek yok. gelecegim ve görecegiz. o adreste seni bulamazsan senin tabirinle "orospucocugu" olarak kendini tanitmis olacaksin.

aslinda benim terbiyem bu kelimeleri kullanmami müsade etmiyor ama sen bu kelimeyi kullandigin icin bir sakinca görmüyorum.

o binada insaat sirketlerini soracagim ve hepsine ugrayacagim.
Alt 29.05.2013, 17:15
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Ins Allah o da olacak.. Kenan cok uzaklardan Rheinland'lardan Seymenler diyari Ankara'nin Oran semtine gelecek..

Degil mi Kenan? Bak beni ekme olur lan? Bu kel kafana sac ektirmeye benzemez
tabiki lastosch ich komm aus dem rheinland um noch genauer zu sein aus dem 3 ländereck.

bir kerede dedigin dogru ciksa sana bir daha gercekleri yüzüne vurmiyacagim.

bak lastsoch sana cok ciddi diyorum. bu dediklerinin bir tanesi dogru olsa senin ana kuzusu olup, basarisiz ve basiretsiz oldugunu bir daha söylemem.

lütfen bir kerede birseyi tuttur ki vaybeede senin ne mal oldugunu anlatmaya gerek kalmasin
Alt 29.05.2013, 17:31
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Kenan, Kenan, Kenan, ne olacak sen bu halin böyle? Yalanla dolanla olmuyor bu isler Kenan? Düsseldorf'ta havalar nasil Kenan? Baltaci'ya ugra bir cay ic, Merak etme arkadaslardan birisinin hesabina benden yazdir.. Olur mu Kenan?

erdal erdal erdal, senin o kadar yalanlarini burada desifre ettim.
sen hala yüzsüzlük yapiyorsun.

biraz para biriktirip baltaciya kendin ugrasan daha iyi olmazmi? sana o...... diyenlerle yüzlessen uygun olmazmi?

lastik erdal sana o kadar tüyo veriyorum ama sen hala aptallikta israr ediyorsun.

bak dilek bile akillandi. bana mail atip bir daha forumda yazmiyacagim dedi.
bende o burada yalan yanlis seyler yazmadikca onu desifre etmeye gerek duymam.

ama seninde mumunu yakinda söndürecegim.
Alt 29.05.2013, 17:40
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Kenan Kenan Kenan, bak son defa diyorum ve bir daha demiyecegim. Benim adim Erdal degil. Gel yanima adimi ögren, olur mu Kenan?

Baltaci'nin oraya git ve ordaki takilan arkadaslardan bir kac tanesinin adini sana vermistim, onlarin yanina git ve deki örnegin.. Barbaros, bir fincan kahvenin 40 yil hatiri olurmus.. Bana bir fincan kahve ya da cay siparis verecekmissin de olur mu? O anlar o zaman zaten, o da anlar hepsi anlar. Olur mu Kenan?
erdal bugün cok yazdim burada. sen dün gece 1:30a kadar burdaydin. haliyle öglen geldin ve geceye kadar yine buradasin ama benim birkac isim daha var.

bugün erken yatki yarin sabah erken kalk. daha fazla vaktin olur.

ps. ben yokken afsar karilari gibi dedikodu yapma
Alt 29.05.2013, 17:41
Zulfiqar

Standard

genug für heute.

geniesst das wetter ihr lieben.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche