Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.05.2013, 14:36
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Der schwierigste zu beschreitende Weg ist der eigene! Aber keine Bange Sharyn, ich denke schon, dass ich weiss was du meinst...
WARUM soll er denn "Bange" vor Dir haben? Meine Fresse ey. Illa her yerde maximum gürültü yapacak.

Geändert von Monday (11.05.2013 um 14:38 Uhr).
Alt 11.05.2013, 15:10
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
WARUM soll er denn "Bange" vor Dir haben? Meine Fresse ey. Illa her yerde maximum gürültü yapacak.
Vaybee'ye girer girmez, hemen beni güldürdün ya Allah'ta seni güldürsün? Eger atheist isen, bilemedim Charlie Chaplin seni güldürsün

Kiz senin benimle alip veremedigin ne? gel de beni döv bari, bi dövmedigin kaldi
Allah'im ya
Alt 11.05.2013, 17:30
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von ROSE_OF_SHARYN Beitrag anzeigen
Diese Art von der du schreibst ist ganz klar aller unterste Schublade und ist sicherlich keine große Kunst. Vielmehr zeigt es nur wie charakterlos diese Person dann ist...aber diesen Personenkreis klammer ich ganz klar aus.
Dann darfst du gar nicht bei vaybee sein, hier ist es meist so. Nichts für dünnhäutige. Viele melden sich dann auch schnell wieder ab.
Alt 11.05.2013, 18:02
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Dogrudur. Fakat ben kendilerini orijinal zannedenleri kastediyorum. Oysa ki kendilerine ait düsünceleri veya tavirlari yoktur fakat her firsatda da sazan gibi herseye atlarlar.
bu kastettigin kisilerin adlarida varmidir? hani yani,yanlis kisileri kafamizdan gecirmeyelim.
Alt 12.05.2013, 14:06
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
kendinden mi bahsediyorsun?

tabi canüm,bizde yedik..

kiskanc kizlar'da birer zavallilar.

Haha kendini hemen tanidin bakiyorum. Hemen atladigina göre. Ne kadar ciddiye aliyorsan burayi, GB üzerinden dedikodu edecek kadar bos insansin iste. Bos & kavgaci, arsiz, kötü kalpli. = Cahil.

Viel spaß
Alt 12.05.2013, 14:10
OnMyOwn

Standard

Ich meld mich ab. Cahil ve ham insanlarla daha fazla ayni ortamda bulunmak istemiyorum. Insan gibi sohbet eden yok, cogu entrika pesinde. Birbirinizle hir-gür icinde mutluluklar. Siz kavga ettikce mutlu oluyorsunuz cünkü. Bye.
Alt 12.05.2013, 20:15
zerrecikler

Reden

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Haha kendini hemen tanidin bakiyorum. Hemen atladigina göre. Ne kadar ciddiye aliyorsan burayi, GB üzerinden dedikodu edecek kadar bos insansin iste. Bos & kavgaci, arsiz, kötü kalpli. = Cahil.

Viel spaß
afedersin ama,senin gibi bir salagada bugüne kadar hic raslamamistim. GB? dedikodu? neyse,salak oldugun icin seni anlamasamda olur.

cirkinim,ben senin gibi burda evlenecek erkek aramiyorum. bu yüzdende asil güzelliklerimi gizliyorum. ;p

dipnot: psssttt,gizli nickini sirf bana söylesene. sana söz veriyorum,digerlerine söylemem.
Alt 12.05.2013, 20:54
zerrecikler

Standard aaaah...

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen

Viel spaß
simdi ne demek istedigini anladim,ay cirkinim benimmmm,cikolatali pastami'mi kiskandin?

1.acik acik GB de yazilanlara dedikodu denilmez.
2.yapilanlarin ve söylenenlerin üzerine yalan yanlislar eklenilirse,iste o zaman buna dedikodu denilir.
3.sen ve diger cadalozlar benim buraya gelip katilmamdan,bastan beri rahatsizlik duyan sizlersiniz. neden? nedeni ap acik ortada; kiskancliginizdan!

4.hadi simdi biraz daha catir citir catlayin bakim. ;p
Alt 12.05.2013, 21:16
xAurumx

Standard

Kann das sein, dass du leicht unterbelichtet bist?
Alt 12.05.2013, 21:26
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Kann das sein, dass du leicht unterbelichtet bist?
na wenn du das sagst,wird es wohl so sein!

madame etepeteeee,er steht nicht uff dich ...... ;p
Antwort