Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 09.03.2013, 16:10
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bos ver sen Oportunizim falan filani. Yasamaya bak! Trinken diyorsun, Türkiye'de icecek yer birakmiyorlar, ama kendileri Hilton'larda krallar gibi iciyorlar. Sagen diyorsun, millete yargiyla göz dagi veriyorlar. Sustukca bu millet bir gün patlarsa bunlarda güme giderler... Ficken diyorsun, hepsi icin gecerli degil Allah icin. Ama nerde cirkin bir kadin varsa, hep tessetürlü oluyor. Cünkü güzel bir kadin güzeligini göstermek ister. Cirkin bir kadin ne yapar, göze carpmak icin kadinligini türbanla mürbanla göstemeye calisir..
Senin benim Bakü'ye gel.. Zaten bir süreligine de Ingiltere'de kalacagim.. Ne yapacagin, the winds of change are blowing
du als minimalist ist es für mich unverantwortlich in der gegend rumzugondeln. ich muss schon eine mittlefristige perspektive haben. und die liebe zu baku ist auch nicht so stark im moment. scheinbar bin ich grad auch nicht notgeil genug, ist wohl das alter und der abnehmende testo....verzeih bin zu faul......

ich bin noch am überlegen wegen weltreise usw. alles recht unhandlich.....
Alt 09.03.2013, 16:23
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

arkadaslar kendinizi degistirmeden dünyanin hicbir yerinde basarili olamazsiniz.

siz o hayallerinizdeki sapikliklari azerbaycanda yasayacaginizi düsünüyorsunuz ama azeri kadinda, amerikan kadinda, avrupali kadinda egitimli ve basarili erkek ister.

Benden tavsiye: egitimin yasi yoktur. acik ögretimden lise mezunu olup üniversiteye kayit olup diploma sahibi olmaniz. Bunu cok zor olarak görüyorsaniz bir meslek sahibi olun.

hem görüsleriniz ufkunuz acilir hemde kendinizi gelistirirsiniz. bunun karsiligindada o sapikliklardan vazgecip evlenencek ve sizi kabul edecek bir bayanla tanisma firsatina erebilirsiniz.
Alt 09.03.2013, 16:29
Benutzerbild von Billy73
Erfahrener Benutzer

Standard

yahu ben emekli adamim. is cikartma. yeni icat cikartma.

im nächsten leben habe ich mir vorgenommen, geschichte zu studieren. speziell die von wortülsen.
Alt 09.03.2013, 16:40
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen

im nächsten leben habe ich mir vorgenommen, geschichte zu studieren. speziell die von wortülsen.
biliyorum billy ama almanyada basina gelenlerden sonra engellerine karsi direnecegine kendini bir bosluga birakmissin.

dogru biliyorsam daha 40 kusur yasindasin ve sadece o engel/hastalik dolayi frührentner yaptilar.

daha yillarca karamsar sekilde yasamak veya hayatini düzeltmek senin elinde.

yasca sen ve lastoþ dan kücük olsamda hayatin sartlarini sizden cok daha iyi basarmis biri olarak size nasihatta bulunacagim:

billy o aldigin üc bes kurus 5 yil bile dayanmaz. kendini toparlayamazsan yem olursun.
lastoþ artik sende kendi hayatini kurmak zorundasin 40 ile anne evinde kalana izdivacta bile es bulunamiyor. birak artik bu hayal dünyani, yok azerbaycana yerlesecegim, ingiltereye gidip kalcam, is adami olcam, handyladen acacagim v.s.

arkadaslar hayal kurmak güzeldir ama gerceklestiremediginiz o hayallerin hicbir degeri yoktur. artik koskoca adam olmussunuz ama is ve ev konusunda basariniz ortada.

is yok, as yok, yuva yok, coluk cocuk yok. bu durumda kimse adami adam saymaz.

ben ne kadarda sert biri olsamda, zor durumda olanlara yardim etmeyi seven biriyim.

isterimki sizi dogru yolu gösterip faydali bireyler olmaniza yardimci olurum.
Alt 09.03.2013, 16:52
Benutzerbild von Billy73
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
biliyorum billy ama almanyada basina gelenlerden sonra engellerine karsi direnecegine kendini bir bosluga birakmissin.

dogru biliyorsam daha 40 kusur yasindasin ve sadece o engel/hastalik dolayi frührentner yaptilar.

daha yillarca karamsar sekilde yasamak veya hayatini düzeltmek senin elinde.

yasca sen ve lastoþ dan kücük olsamda hayatin sartlarini sizden cok daha iyi basarmis biri olarak size nasihatta bulunacagim:

billy o aldigin üc bes kurus 5 yil bile dayanmaz. kendini toparlayamazsan yem olursun.
lastoþ artik sende kendi hayatini kurmak zorundasin 40 ile anne evinde kalana izdivacta bile es bulunamiyor. birak artik bu hayal dünyani, yok azerbaycana yerlesecegim, ingiltereye gidip kalcam, is adami olcam, handyladen acacagim v.s.

arkadaslar hayal kurmak güzeldir ama gerceklestiremediginiz o hayallerin hicbir degeri yoktur. artik koskoca adam olmussunuz ama is ve ev konusunda basariniz ortada.

is yok, as yok, yuva yok, coluk cocuk yok. bu durumda kimse adami adam saymaz.

ben ne kadarda sert biri olsamda, zor durumda olanlara yardim etmeyi seven biriyim.

isterimki sizi dogru yolu gösterip faydali bireyler olmaniza yardimci olurum.
yahu azzi sende critical thinking ve controllingden anlarmisin
ama kardesim bana hersey de ama is deme.

war es nicht god himself der gesagt hat siehe da die vögel sie arbeiten (und machen kein jihad)nicht und trotzdem haben sie was zum essen (ficken). also warum machst du dir sorgen?

hey wer bin ich denn dass ich god im himmel widersprechen würde.

danke für die lebenshilfe, ich bin leider kein offizieller frührentner. eher ein gefühlter.

mach weiter mit der appliad pschonatics. wir werden unseren innern türken finden.
Alt 09.03.2013, 17:54
the_last_time

Standard

Verdammt, die Fortuna hat verloren. Ich muss jetzt meine Agression in sinnvolle Bahnen lenken... TONII, LAN MÜLLTONIIIII NERDESINN LAAAAN?
Alt 09.03.2013, 18:26
Erfahrener Benutzer

Standard

was für ein spinner
Alt 09.03.2013, 18:52
Benutzerbild von Billy73
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Verdammt, die Fortuna hat verloren. Ich muss jetzt meine Agression in sinnvolle Bahnen lenken... TONII, LAN MÜLLTONIIIII NERDESINN LAAAAN?
vielleicht solltest du selber spielen und nicht zugucken, dann must du nich assimässig mülltonnen demolieren.....sportivlik bizim isimizdir
Alt 09.03.2013, 20:48
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen

Billy hayirdir, yeni hayattan bahsediyorsun, yoksa ölmene az mi kaldi?? o karanlik cukura, topragin altina girmeye mi hazirlaniyorsun??
Alt 09.03.2013, 20:56
Benutzerbild von Billy73
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Billy hayirdir, yeni hayattan bahsediyorsun, yoksa ölmene az mi kaldi?? o karanlik cukura, topragin altina girmeye mi hazirlaniyorsun??
yok, caka tek biraz felsefe yapiyorum. ölsek nolur ölmesek nolur.....biliyorsun yasam yalan, biryerde mevlanada onu söylemistir eminim....
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche