Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.03.2013, 19:15
Akademix

Standard

wenn ein russe ne stunde durchquatscht auf russisch. hat man dananch das gefühl, es bilden sich irgendwelchen zahnräder im kopf. brschtklt mschtkt tick tick - kalashnikow.
Alt 03.03.2013, 23:04
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
Türkiye'nin bizim gibi insanlara ihtiyaci var.

Daha yolun basindayiz, basörtüsü sorununu büyük oranda cözdük ve önümüzdeki yillarda tamamen cözecegiz.

Ekonomiyi saglam ayaklara oturttuk ve daha da büyütmeliyiz.

Sanayide inanilmaz adimlar attik ve meyvelerini vermeye basladi ama daha cok yapacagimiz isler var.

Egitimde reform üzeri reform yaptik, simdi son hamlelerimizle onuda düzeltmis olacagiz.

Yargiya reform getirdik ve yeni anayasayla onu betonlayacagiz.

TC kurumlarini hainlerden arindirdik ama hala hepsini bitiremedik.

Terörü bitirme asamasina girdik, baltalayan ve korkan olsada biz bunu bitirecegiz.

Osmanli ve TC tarihinin gerceklerini yavas yavas ögretiyoruz. Yasaklanmis belgeleri gün isigina cikartiyoruz.

Bizim hedef 2023 ve yetistirdigimiz cocuklarimizin ve torunlarimizin hedefi 2071 olacak.

Daha dün kürtlere küfür edip dislayan insanlar bugün o konulara girmiyorlar, girseler bile kürtler hakkinda kötü konusamiyorlar artik. 10 yilda neler degisiyormus.......

bu kemalistler 10 yildir sizi bitirecegiz diyorlar, ic savas cikartacagiz diyorlar....
ne oldu bunlara? neredeler? bir hamle yapmaya calisiyorlar ama biz onlari bir adim önce cuvalliyoruz.

onlar sözde is yapiyor
biz özde is yapiyoruz.

Buyrun size yeni Türkiye

ps. son zamanlarda tanistigim is adamlari akp egilimli, eskisi gibi kemalistere rastlanmiyor
bu kemalistler 10 yildir sizi bitirecegiz diyorlar, ic savas cikartacagiz diyorlar....
ne oldu bunlara? neredeler? bir hamle yapmaya calisiyorlar ama biz onlari bir adim önce cuvalliyoruz.

ps. son zamanlarda tanistigim is adamlari akp egilimli, eskisi gibi kemalistere rastlanmiyor

Alt 05.03.2013, 19:15
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen

Son on senede kestane biyikli ve gümüs yüzüklü isadamlarinin sayisi ne hikmetse cogaldi. ama onlar da gelir onlar da gecer. Gercek devlet adaminin fikirleri daima kalici olur...
Alt 07.03.2013, 02:06
Akademix

Standard

warum haben diese feministinnen meistens so eine pilzbombenfrisur?
Alt 07.03.2013, 15:13
ironie

Standard ach

shit........
Alt 07.03.2013, 19:23
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen

ben zihniyetlerle savasirim baskalari biyiklarla (dis görünüsle) savasiyor.

iste fark ortada
Alt 07.03.2013, 19:26
Erfahrener Benutzer

Standard

yine kemalistlerle is yapiyorum...

acaba benim kemalist olmadigimi ögrenseler ne düsünürler???

yesil sermayenin bu kadar güclenmesi aslinda cokta sasirtmiyor beni, kemalistlerle is yapmanin cok kolay oldugunu baska zaman anlatirim insallah.
Alt 07.03.2013, 19:48
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
Türkiye'nin bizim gibi insanlara ihtiyaci var.

Daha yolun basindayiz, basörtüsü sorununu büyük oranda cözdük ve önümüzdeki yillarda tamamen cözecegiz.

Ekonomiyi saglam ayaklara oturttuk ve daha da büyütmeliyiz.

Sanayide inanilmaz adimlar attik ve meyvelerini vermeye basladi ama daha cok yapacagimiz isler var.

Egitimde reform üzeri reform yaptik, simdi son hamlelerimizle onuda düzeltmis olacagiz.

Yargiya reform getirdik ve yeni anayasayla onu betonlayacagiz.

TC kurumlarini hainlerden arindirdik ama hala hepsini bitiremedik.

Terörü bitirme asamasina girdik, baltalayan ve korkan olsada biz bunu bitirecegiz.

Osmanli ve TC tarihinin gerceklerini yavas yavas ögretiyoruz. Yasaklanmis belgeleri gün isigina cikartiyoruz.

Bizim hedef 2023 ve yetistirdigimiz cocuklarimizin ve torunlarimizin hedefi 2071 olacak.

Daha dün kürtlere küfür edip dislayan insanlar bugün o konulara girmiyorlar, girseler bile kürtler hakkinda kötü konusamiyorlar artik. 10 yilda neler degisiyormus.......

onlar sözde is yapiyor
biz özde is yapiyoruz.

Buyrun size yeni Türkiye

propagandacilik bizim isimizdir. rezillik for ever
Alt 07.03.2013, 19:58
Erfahrener Benutzer

Standard

isler yogun,
dis ülke ziyaretleri yogun.

vaktim olsada ilgilenebilsem burdaki denyolarla.
Alt 07.03.2013, 20:01
Cakabeyy

Standard

yazdigini okudum Herrlichkeit, galiba haklisin...

Billy sen nerelisin? Ailen, dedelerin Dini görüs olarak neye inaniyorlardi, bunlari söylemeye cesaretin yok mu? Islamiyet'e ve Türklere saldirmayi aliskanlik, hatta vazife haline getirmissin ama ne oldugunu söylemeyecek kadar da korkaksin...Kendini belli etmek istemeyene, gizleyen ve korkaktan baska ne denir?

Geändert von Cakabeyy (07.03.2013 um 20:05 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche