Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.07.2017, 18:37
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Kardes

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Aynisi benim icin de gecerli. Normal kardes, hayatta daha önemli seyler var. Is oluyor, güc oluyor, dügün oluyor, cenaze oluyor. Bu kadar önemli degil burasi!
Aynen dogrudur tüm söylediklerin. ben 3 aydir forum'a da gelmedim, internet'e de dogru düzgün girmedim.

4 ay önce yeni bir is yerine baslamistim. basladiktan 2 hafta sonra hic beklemedigim, is yerinin en güzel kizi ( insallah huyuda güzellesir ) bana is yerini tepeden tirnaga dar etti! .. 1 ay boyunca direnmeme ragmen, belki benden uzaklasir, belki benimle rekabet icin gözlüyordur dememe ragmen, kendine asik etti. yillardir asktan, kadinlardan uzak duran birine askin ne güzel, temiz oldugunu hatirlatti. Bu dünyada ask en güzel seylerden birisi diyen dogru söylemis.

bu yüzden interneti bile unuttum. bundan sonra interneti, hatta kitap siparis etmeyi bile tamamen unutacagim gibi..kafam yine iyi calisiyor, ibadetlere, düzenli sekilde kitap okumaya devam edebiliyorum, ise iyi konsantre olabiliyorum tek tesellim bunlar : ) ama, iste bazi seylerden gectim

ee? uzun lafin kisasi, beni kaybettiniz kardes. : D
sen neler yapiyorsun?
nasil gidiyor?

Geändert von Caka_Bey (24.07.2017 um 18:48 Uhr).
Alt 24.07.2017, 22:01
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Desene kavgayla baslayan asklar en güzelidir. Benim de kavgayla bir askim baslamisti. Öyle böyle kavgayla degil yani cidden kavgayla
Cleopatra kadar güzel bir kiz idi, Oberstufe'de. Ilk gün kavga etmistik, sonra ben bunu, tessadüfün böylesi Stadtbücherei'a gitmistim o'nu tekrar orda görmüstüm, sen miydin bana kafa tutan dercesine ondan tarafa bakmistim, ama o'nun hircin halinin yerinde yeller esiyordor. Bir masada oturuyordu, bir kac tane de kitap secmisti onlar da masanin üstünde duruyordu.
Neyse oturdum, sonra ich habe aber nur ganz kurz Zeit, gleich beginnt meine Fahrschule demisti. O bir kac dakika olmustu sana 3 saat 45 dak.. Öbürsü gün okulda tekrar görmüstüm melege dönmüstü. iki sene sürmüstü bu serüvenim...
Simdi Caka_Bey kardesim, sana kardescesine, dostca, arkadasca bir sey söylemek istiyorum. söylemek benden almak ya da almamak senden.
Hayatimdan bir cok coook güzel kadinlar gelip gecti. Ama sunun farkina vardim, her ne kadar güzel olmus olurlarsa olsun, aslinda benim onlara olan güzel duygularim onlari güzellestirmisti..

Yani benim onlara bir insanin en masum, en icten en derin duygularla ne kadar yaklasabilirse öyle yaklamistim onlara. Onlarin ruhuna ask gidasini vermistim dogrusu. Insanlar iki kisimdir. Bünye ve ruh. Ten gider can kalir. Candan sevmissim aslinda onlar degilmis gercekten güzel olan. Kendi duygularim imis, kendi ruh halim imis. Cok sükü yüce Mevla'ya bana bu asiklara mahsus ince ruhu verdigine. Sona söylenmeli lafin incesi. Gelelim ince püf noktaya, eger sen birini cidden seversen, senin sevgin onu güzellistir. Bak sana dünyada en güzel o görünür demiyorum. Bu zaten böyle olur, benim demek istedigim senin sevgin onu güzellestir. O'nun ic dünyasina günes olur senin sevgin. Yesertir onun kalbinde aski sevdayi ve insanligi..
Sen kendini kendinin sevecek adam yap. Baskasini sevmek cok basit kalir bunun yaninda.... Bi düsün.... Umarim hayatinda aradigin kisiyi bulmussundur. Eger öyle olamis olsa bile bu yolda tecrübe edinmis olursun..... Ama temmenim ilkinin olmasidir...

hayretlik bir$ey gercekten ! bütün bu anlatiklariniz bir bende olmuyor. Bende tersi oluyor,genelde kavgayla baslarsa tekmeyle noktayi koyuyorum..))
Alt 24.07.2017, 22:05
seyrangah_06

Standard

Tezekten terazinin moktan olur dirhemi... Senden korkulur o zaman, a$kin afetine düseceken esekten düsmüse ve esekten tepilmise mi dönüyorlar

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
hayretlik bir$ey gercekten ! bütün bu anlatiklariniz bir bende olmuyor. Bende tersi oluyor,genelde kavgayla baslarsa tekmeyle noktayi koyuyorum..))
Alt 27.07.2017, 00:00
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Reden

Herzlich Willkommen, Lara__!
Letzte Anmeldung: 26. Juli 2017 23:07
Profilseite: www.vaybee.de/Lara__
User-Online | Mitglieder-Galerie | Meine Profilbesucher | Board | Profilfoto ändern | Profil bearbeiten
Jetzt attraktive türkische Singles treffen
Melde Dich über den Link unten als Vaybee! Mitglied bei SeçkinPartner an und lerne kostenlos 4 Wochen lang attraktive türkische Singles & Akademiker kennen.

Jetzt kostenlos testen

Profilfoto
Lara__ ist was interessiert es den Löwe...
seit 11 Monate ändern
Mein Profil | Gästebuch | Foto änder

Meine Profil Statistik
Besucher Merkliste
Alijilyan
Gestern um 15:59
Deutschland, Stuttgart
wwooww
Gestern um 13:22
Deutschland, Frankfurt am Main
serkanxxx
Gestern um 7:15
Deutschland, Stuttgart
[ mehr ]
Meine Freunde: 0
Geblockte Personen: 190
Profil Abrufe: 3129

Freunde einladen

mehr Freunde einladen

Geburtstage meiner Freunde
Keine Freunde vorhanden.

Alah beni ba$inizdan eksik etmesin...)))))))))))))))))))

Profilabrufe bakarmisiniz haftada bir defa online olan birisi icin cok fazla iyi.....))))

Gigli hayranlarim günlük Profil aciyor..)))))

Geändert von Lara__ (27.07.2017 um 00:06 Uhr).
Alt 27.07.2017, 18:01
seyrangah_06

Standard

Kabak tadi verdi zaten. Das sind wie immer die üblichen Verdächtigen.
Dieser Laden war langweilig und jetzt ist er sogar richtig aus der Mode geraten.

Und gäbe es Dich nicht würde dieser Saftladen, nicht mal mit tausendenden von Fakenicks, ich meine nicht mit hunderten, ich wiederhole mit tausenden von Fakenicks von einer bestimmten Person, bzw. 2 Personen auf die gefakte Zahl von 3000 klicks kommen...

Ich werde wohl auch in ein paar Tagen mich für eine Weile, oder für immer von hier fernhalten...

Zitat:
Herzlich Willkommen, Lara__!
Letzte Anmeldung: 26. Juli 2017 23:07
Profilseite: www.vaybee.de/Lara__
User-Online | Mitglieder-Galerie | Meine Profilbesucher | Board | Profilfoto ändern | Profil bearbeiten
Jetzt attraktive türkische Singles treffen
Melde Dich über den Link unten als Vaybee! Mitglied bei SeçkinPartner an und lerne kostenlos 4 Wochen lang attraktive türkische Singles & Akademiker kennen.

Jetzt kostenlos testen

Profilfoto
Lara__ ist was interessiert es den Löwe...
seit 11 Monate ändern
Mein Profil | Gästebuch | Foto änder

Meine Profil Statistik
Besucher Merkliste
Alijilyan
Gestern um 15:59
Deutschland, Stuttgart
wwooww
Gestern um 13:22
Deutschland, Frankfurt am Main
serkanxxx
Gestern um 7:15
Deutschland, Stuttgart
[ mehr ]
Meine Freunde: 0
Geblockte Personen: 190
Profil Abrufe: 3129

Freunde einladen

mehr Freunde einladen

Geburtstage meiner Freunde
Keine Freunde vorhanden.

Alah beni ba$inizdan eksik etmesin...)))))))))))))))))))

Profilabrufe bakarmisiniz haftada bir defa online olan birisi icin cok fazla iyi.....))))

Gigli hayranlarim günlük Profil aciyor..)))))

Geändert von seyrangah_06 (27.07.2017 um 18:08 Uhr).
Alt 30.07.2017, 12:53
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Hani derler ya...iyisi beni bulmaz diye...bir dokun bin ahhh i$it istinasiz almani türkü...
millet hayatlarinin icine öyle bir yapmi$ki insan söyleyecek söz bulamuyor...

yasamaya cesaretiniz olsun sürünmeye deyil..
Alt 30.07.2017, 13:26
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Idee

Lüften okyun Angutun biri bana mail gönderiyor bende cevap veriyorum...)))$aka gibi ama deyil..)))

Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
Delisinn [ Blocken ]
Betreff:
RE: RE: RE: RE: )
Datum:
heute, 13:09

Edebini bozma edepsiz kadin...oyle biri denk gelse zaten yazmaz sana daha anladin
> >gerizekalimisin sen? onu anladigim icin bir soruyorum,kime göre neye göre?
>
>
> > Profilinde istediklerim kismini okudumda o nazaran yazdim
> > > >kime göre?

> > > > Cok sey istemissin sen yavrumm

Angut bana cok sey istiyorsun diyor

bende neye göre kime göre diyorum..)

Angut profilimdekilere dayanarak öyle yazmi$...)))

iyiki söyledi bende neden böyle yazdi diyordum...)))))

Gerizekalimiisn sen diye sordum...))) Angut sinirlendi...)))))

250 kelimelik kelime hafizasiyla bana hadimi bildirmi$ oldu kit akliyla öyle saniyor...)))))) hää ,yavrusuda olduk...hahahhahaha

Zavalli...
Alt 31.07.2017, 19:24
seyrangah_06

Standard

Ama yine de nesen yerinde, iyi eglendiriyorlar bu angutlar seni degil mi?

Zitat:
Lüften okyun Angutun biri bana mail gönderiyor bende cevap veriyorum...)))$aka gibi ama deyil..)))

Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
Delisinn [ Blocken ]
Betreff:
RE: RE: RE: RE: )
Datum:
heute, 13:09

Edebini bozma edepsiz kadin...oyle biri denk gelse zaten yazmaz sana daha anladin
> >gerizekalimisin sen? onu anladigim icin bir soruyorum,kime göre neye göre?
>
>
> > Profilinde istediklerim kismini okudumda o nazaran yazdim
> > > >kime göre?

> > > > Cok sey istemissin sen yavrumm

Angut bana cok sey istiyorsun diyor

bende neye göre kime göre diyorum..)

Angut profilimdekilere dayanarak öyle yazmi$...)))

iyiki söyledi bende neden böyle yazdi diyordum...)))))

Gerizekalimiisn sen diye sordum...))) Angut sinirlendi...)))))

250 kelimelik kelime hafizasiyla bana hadimi bildirmi$ oldu kit akliyla öyle saniyor...)))))) hää ,yavrusuda olduk...hahahhahaha

Zavalli...
Alt 31.07.2017, 19:26
seyrangah_06

Standard

25.Agustos 2017 benim son Vaybee'de son günüm olacak.. Bir cok degerli arkadaslar gibi, bende burayi terk etmeye karar verdim. Bir daha da gelmeyecegim. Baska bir nickim de yok, gizli sakli burayi takip etme merakim ise hic yok ve olmayacakta...

Geändert von seyrangah_06 (31.07.2017 um 19:33 Uhr).
Alt 31.07.2017, 20:40
___OZAN___

Standard Hikayeden Tipler;

Bu ara hikayelere takmışım anlaşılan.Herşeye hikayeden diye başlık atıyorum.Fakat şöyle bir sorgulayan gözle bakınca herşey gerçekten hikaye burada.
Buradan kastım vaybee vb. chat sayfaları.Bilimum sakatatlarla konuşan,evrimini tamamlamamış tipleri saymıyorum bile.
Bugün boş olduğum için,buraya çeşitli aralıklarla girdim,her girdiğimde profillere baktım,genel bildik av avcı hikayeleri dolu.Birde zırt pırt nick yapıp,kendi kendine sohbet eden tiplerde var tabi.Küsenler kin besleyenler,savaş yürütenler,ırkçılık ve milliyetçilik yapanlar felan filan derken,acıdım insanlara.
Hem azaldıkça azalan bir yer,hemde insanların hiçbiri gerçekçi değil.Chat sayfalarında bulanacak erkek veya kadının,gerçek hayatta ederi varmı diye sormadan,ciddiye alan ve ciddi bakan,bir sürü okumuş aptal kısacası.....
Antwort