Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.06.2013, 23:20
the_last_time

Standard

İstihbarat Gezi eylemlerini masaya yatırdı, eylemlerde hükümetin işaret ettiği yabancı unsur bulamadı.

Üç haftadır süren Gezi protestolarını Emniyet masaya yatırdı. İstihbarat birimleri olayların röntgenini çekti.

Gözaltına alınmaları kamuoyunda infial yaratan beyaz önlüklülerden üçünün doktor olmadığı ortaya çıktı. Hırsızlık, cinayet ve terör örgütü üyeliğinden sabıkaları var. Emniyetin birimlerinin analizine göre bu kişiler oraya hırsızlık için geldi.

Ancak diş hekimi Murat T. ile doktorlar Alper G., Kadir K. ve Mert A. gösterilerle ilgili olarak gözaltında tutuluyor. Beşiktaş’taki Başbakanlık Ofisi önünden polisle çatışan kişilerin Çarşı ve Deplasman Kartalları adlı grup üyelerinde oluştuğu tespit edildi. Emniyet devreye spor polislerini soktu. Uzman polisler 3 büyüklerin taraftar gruplarıyla temasa geçti, ‘Polisle çatışmayın, çatışanlardan uzak durun, çekilin, Başbakanlık Ofisi’ne yaklaşmayın’ uyarısı yaptılar.

Akşam’da yer alan habere göre; Çarşı’nın ve diğer taraftar gruplarının büyük bölümü bu çağrıya uydu, sokaklardan çekildi. Eylemleri yönlendirmeye devam ettiği iddiasıyla 11 grup üyesi ise gözaltına alındı.

Emniyetin bu arada yaklaşık 2 yıldır taraftar gruplarını yakın takibe aldı. Taraftar gruplarının şiddet eğilimli gençlerin buluşma noktası haline geldiğini tespit etti. Bununla ilgili özel bir çalışma yürütülüyor.

Yapılan çalışma sonunda Gezi’nin çıkışı itibarıyla hiçbir şekilde organize değil. Daha sonra illegal örgütler giderek artan biçimde devreye girdiler. Gezi eylemlerinde yabancı unsurların aktif rolü tespit edilemedi. MHP’liler eylemlerde yoktu. Genel Merkez’in açıklaması etkili oldu.

Yeni gözaltılar olabilir. Eylemlerin sürebileceği değerlendiriliyor. 5 milyonun üzerindeki tweet mesajı içinden polis kışkırtıcı, halkı galeyana getirici ve örgüt bağlantılı dezenformasyon yaratanları inceliyor.

Gezi parkı içerisine örgüt üyesi bazı kişilerin sızdığı belirlendi. Çok sayıda molotof ve havi fişek ele geçirildi. Polis Twitter’dan dezenformasyona bilgi belgeyle anında yanıt verecek.
Alt 19.06.2013, 20:59
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
bu kadinin vidalari tam gevsemis...

offff, benim burasi cooook sicak. sizin bulundugunuz yerde cok sicak mi?
Kimse kimseyle yemege ciktigi filan yok, ne yazmisin yine. O atiyor diye, bende biraz atip tuttum.

Geändert von xAurumx (19.06.2013 um 22:02 Uhr).
Alt 19.06.2013, 23:12
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Kimse kimseyle yemege ciktigi filan yok, ne yazmisin yine. O atiyor diye, bende biraz atip tuttum.
Oh My Goodness!

allah askina, senin beyin hücrelerine neler oldu???

bundan bir kac hafta evel iki sayfalik yazi paylasmistin bizlerle, iste söyle olduda böyle olduda...
demek attip tuttun ha? iiiiiiii, gercekten zerre kadar karakter yokmus sende.
Alt 20.06.2013, 08:21
xAurumx

Standard

Dein charakter und intelligenzzustand ist offensichtlicher zu sehen. Du denkst halt wie eine typisch türkische läster und schnattertante. Ausserdem bist du noch boshaft und spiegelst deine eigene negative denkweise auf andere. Solche charakter eigenschaften sind leider auch typisch für unsere türkische gesellschaft.

Vielleicht bist du auch so naiv und glaubst alles was du liest und formst dir deine geschichten zurecht die du im kopf über jemanden hast mit deinen vorurteilen. Und sensationalgeil bist du auch. So sehr, dass du überall deine nase reinsteckst.

Geändert von xAurumx (20.06.2013 um 09:10 Uhr).
Alt 20.06.2013, 10:43
zerrecikler

Reden

madame beyinsiz, madame dengesiz, madame iki yüzlü oyunbaz seni. dün ki yazilarin yine niiiiireyeeeeee kayboldu?

kendi kazdigin kuyuya kendin düstün! daha neyini kurtarmaya calisiyorsun sen?

bana bak gerizekali kadin, ben seninle fazla ugrasamam. senin gibi bir internet usatsiylada fazla bas edemem.

hani benimle artik ilgilenmicektin? :-)))

toni sana az bile saymis. gercekten hak ediyormussun adamain laflarini!!! utanmaz kadin!!!
Alt 20.06.2013, 13:24
xAurumx

Lächeln

Lol. Du bist die dämlichste Frau, die ich je begegnet bin. Deine vermutungen über mich sind wohl ins wasser gefalllen.
Es tut mir leid, dass ich nicht mit ihm essen war. Willst du das für mich erledigen? Ich habe leider was besseres zu tun.

Mal so am Rande; Du brauchst eher eine Freundin, als ein Mann. Bevor du irgendwas sagst; ich bin nicht daran interessiert.

Geändert von xAurumx (20.06.2013 um 14:22 Uhr).
Alt 20.06.2013, 21:51
the_last_time

Standard

Gene "chappuling" basladi. Ulan geri zekali maganda Tayyip iki ayyas dedin, insanlara hakaret ettin, Borsayi düsürdün ve Dollari'a zirve yaptirdin.. Geri zekali herif, insanlara hakaret etmekten ne anliyorsun.. Apolitik insanlari sokaga döktün.. Ve senin yüzünden zarara ugradim.. Ne vardi insanlar biraz bagirip cagirip desarj olsaydi.. Sayilari Gezi Park'inda 300' asmadi.. Simdi her taraf insan kayniyor ve is inada bindi. 4 Ölü, 9 kise KAYYIP TAYYIP, KAYYIP yani POLIS TARAFINDAN KAYYIP ETTIRILDILER...

Dollar 1,80 TL'nin altinda en kisa zamanda düsmesi lazim. Su an 194 TL.. Geri zekali herif seni...

Bir cuval inciri berbat ettin! Ilkel maganda, yolyemez seni...

Geändert von the_last_time (20.06.2013 um 21:53 Uhr).
Alt 20.06.2013, 22:14
zerrecikler

Lächeln

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Lol. Du bist die dämlichste Frau, die ich je begegnet bin. Deine vermutungen über mich sind wohl ins wasser gefalllen.
Es tut mir leid, dass ich nicht mit ihm essen war. Willst du das für mich erledigen? Ich habe leider was besseres zu tun.

Mal so am Rande; Du brauchst eher eine Freundin, als ein Mann. Bevor du irgendwas sagst; ich bin nicht daran interessiert.
Was für Vermutungen Dümmerchen? Du hast doch das große Bedürfnis dich uns gegenüber, korrekt-falsch- nein korrekt- nein falsch! zu beweisen. Deine Verlogenheit stinkt bis zum Himmel!

Das du was besseres zu tun hast, lesen wir ja taaaaag täglich.

Mal so am Rande; Ich Lebe das Leben, von dem du täglich träumst.
Alt 21.06.2013, 09:55
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
Oh My Goodness!

allah askina, senin beyin hücrelerine neler oldu???

bundan bir kac hafta evel iki sayfalik yazi paylasmistin bizlerle, iste söyle olduda böyle olduda...
demek attip tuttun ha? iiiiiiii, gercekten zerre kadar karakter yokmus sende.
zerrecik bu sirkef karinin iftiralari ve yalanlari bitmez.

bunlar yüzsüz. yüzsüz olmasalar bir daha buraya gelmezlerdi.

ben dilek ile yemege cikmadim. sadece 2 saat cafede birseyler icip otele gectik.

sabah kahvalti yaptik. daha dogrusu ben kahvalti yaptim o seyretti.
dilek sabahlari kahvalti yapmazmis öyle aliskanligi yokmus.

üstelik pislik kari tutturdu kahvaltiyi ben ödeyecegim diye ve gercektende ödedi. bunu cok iyi hatirliyorum cünkü ben bayanlara hesap ödetmem.

dilek bunlara cevap vermeden önce ben sunuda ekleyeyim:
benim söylediklerim yalansa ben orospucocugu olayim. ama dilek inkar edersen sen orospucocugu olursun. iyi düsün cevap vermeden.
Alt 21.06.2013, 10:01
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Gene "chappuling" basladi. Ulan geri zekali maganda Tayyip iki ayyas dedin, insanlara hakaret ettin, Borsayi düsürdün ve Dollari'a zirve yaptirdin.. Geri zekali herif, insanlara hakaret etmekten ne anliyorsun.. Apolitik insanlari sokaga döktün.. Ve senin yüzünden zarara ugradim.. Ne vardi insanlar biraz bagirip cagirip desarj olsaydi.. Sayilari Gezi Park'inda 300' asmadi.. Simdi her taraf insan kayniyor ve is inada bindi. 4 Ölü, 9 kise KAYYIP TAYYIP, KAYYIP yani POLIS TARAFINDAN KAYYIP ETTIRILDILER...

Dollar 1,80 TL'nin altinda en kisa zamanda düsmesi lazim. Su an 194 TL.. Geri zekali herif seni...

Bir cuval inciri berbat ettin! Ilkel maganda, yolyemez seni...
ulan orospucocugu,
ekonomiden hicbir bilgin yok. dolar önümüzdeki aylarda kesinlikle 1.80 altina inmeyecek. annenin babanin parasiyla oynarsan böyle olursun.

arkadaslar ben burada bircok defa TL-EURO-DOLAR giris cikis ve yatirim hakkinda size bilgi verdim.

keske beni dinleyip simdi paraniza para katmis olsaydiniz.

ps. dolar bu seviyelere cikmisken onun avantajlarindan yararlanarak bir süre yüksekte seyretmesi ekonomik acidan cok yararli olacak.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche