Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 17.06.2013, 14:39
Zulfiqar

Standard

ahhh dilek ahhhh,
yine yalanlarini örtmek icin sildirmissin herseyi.

ben arkadaslari hatirlatayim:

dilek yine yalan söyleyip ben toniyi polise verdim belgeleri var demisti.

bende belgeleri burada yayinlamayan lastosch gibi "orospucocugu" olsunmu dedim.

buna cevap veremeyen dilek'e yine yayinlamayan serefsiz olsun dedim.

eee arkadaslar hersey ortada. bu fanatik chp'liler ne yapsada hem kendileri batiyor hemde partileri.
Alt 17.06.2013, 14:46
Zulfiqar

Standard

burada düzgün yazilari sadece tahsilli insanlardan okuyorum.
doktor, mühendis, mimar v.b. arkadaslar burada olaylari cok güzel yansitiyor ve hepiside ayni sekilde su an AK Partiye alternatif yok diyorlar.

öteki tarafa baktigimda chp fanatiklerine bakinca sadece tahsilsiz ve meslek bile edinemeyen kisiler hicbir sekilde kendilerini ifade edemeyip ya inatla resimler yüklüyorlar yada bozuk plak gibi ayni yalanlari kullaniyorlar.

ama bu cahil kesim CHPye cok zarar veriyor.
vaybee'ye baktigimizda 2005'de burada AK diyene saldiriyorlardi. hicbir AK Parti yanlisi yokken simdi büyük azim ve sabirla tahsilli vaybee üyeleri su an AK Partiyi tek secilebilir parti olarak görüyorlar.

tabiki cahil arkadaslarimizin tavriyla CHPden korkup ve uzaklasanda cok oldu.
bircok defa dedim bunlar CHPye en büyük zarari kendileri veriyor.

arastirmak isteyen arkadaslara forumun gecmisini okuyup burasi nasil bir chp yuvasi oldugunu ögrenmesini tavsiye ederim.
Alt 17.06.2013, 14:54
zerrecikler

Lächeln

bu kadin resmen HASTA

diger yazilarida silmis...
dengesizligini her firsatta bizlere ispatliyor. tesekkür ederiz madame dengesiz :-))))
Alt 17.06.2013, 15:06
Zulfiqar

Standard

dikkat ettiysen aurumda ve oc lastoschta yazdiklarini devamli siliyor.

cünkü kendi yalanlarina takilip düsüyorlar. ondan sonrada biz öyle sey yazmadik hicbir ispati yok diyebiliyorlar.

benim anlamadigim sey hicmi utanma yok bunlarda. kendi yazdiklarini silip bunlari inkar etmek ne kadar yüzsüzlük.
Alt 17.06.2013, 15:17
zerrecikler

Reden ah zulfi aaaaahhhh, sende bizi yedin bitirdin...

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
dikkat ettiysen aurumda ve oc lastoschta yazdiklarini devamli siliyor.

cünkü kendi yalanlarina takilip düsüyorlar. ondan sonrada biz öyle sey yazmadik hicbir ispati yok diyebiliyorlar.

benim anlamadigim sey hicmi utanma yok bunlarda. kendi yazdiklarini silip bunlari inkar etmek ne kadar yüzsüzlük.
und was gibettt sonst so ufff der welt? wie gehts dir soooo zulfi?
Alt 17.06.2013, 18:04
Zulfiqar

Standard ah zerre aaaaahhhhh,

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
und was gibettt sonst so ufff der welt? wie gehts dir soooo zulfi?
ben olmasam bunlarin yalanci ve iftiraci olduklarini nasil anlayacaktin?

mir gehts sehr gut. wie gehts dir so?
Alt 17.06.2013, 20:21
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
doktor, mühendis, mimar v.b. arkadaslar burada olaylari cok güzel yansitiyor ve hepiside ayni sekilde su an AK Partiye alternatif yok diyorlar.

öteki tarafa baktigimda chp fanatiklerine bakinca sadece tahsilsiz ve meslek bile edinemeyen kisiler hicbir sekilde kendilerini ifade edemeyip ya inatla resimler yüklüyorlar yada bozuk plak gibi ayni yalanlari kullaniyorlar.

vaybee'ye baktigimizda 2005'de burada AK diyene saldiriyorlardi. hicbir AK Parti yanlisi yokken simdi büyük azim ve sabirla tahsilli vaybee üyeleri su an AK Partiyi tek secilebilir parti olarak görüyorlar.

arastirmak isteyen arkadaslara forumun gecmisini okuyup burasi nasil bir chp yuvasi oldugunu ögrenmesini tavsiye ederim.
Senin gibi "tahsilli nin yeminleri" ve digerlerine ithamlari böyle olursa, ya doktor yapsaydin ne olurdun?
Sana küfür etmeyececegim, Imirizali degil, Izmir'li Kenan, icimden ne kadar da gecse. Ben bu kadarini diyorum gerisini sen anla..

Seninle ilgili yazilari ben niye siliyim ki Kenan? Yani yanlis anlasilmasin, ne bi haber deger ne de baska bi bok degeri yok... Diyelim ki öyle, sen benim yazilarimi alinti alarak cevaplamiyorsun tahsilli Kenan? her tarafindan zeka fiskiran Kenan, o kadar zeka fiskiriyor ki, Atatürk'ün Trablusgarp'ta cektirilimis oldugu resimim ile kendimi tanttigimi söylecek kadar primat familyasinin iki hücrelilere verilen nobel ödülüne layik görülecek kadar zekidir..
Celiskili doludur Izmir'in Kel Kenan'i.. Insanlara tapma der, ki burdaki hedefi Atatürk, ve zaten ona tapan yok.. Onu seven ama cok.. Neyse, ama tuttugu partinin bir il baskani, Recep Tayyip Erdogan'a dokunmak ibadet dediginde, bizim ileri demokrattan gik cikmaz..

Yanima gel dedim, adres verdim ve bana da haber vermesini bilhasa belirtim, bizim tahsilli akademik Kenan da simdi bin dereden su getirmeye calisiyor ve insanlari kandirdigini saniyor su tahsilliye bak tahsilliye

Tahsilli Kenan, senin kacarak gittigin yerden ben hem s...rek ve hem de sickarak geri döndüm. Bu sark oyunlariyla bir yere varamazsin, ama ananin düstügü durum malum..
Bak gel yanima diyorum ve geldikten sonra da at bana bir mesaj, ben 1 dakikada ordayim diyorum.. Ön sözüm ne ise son sözüm o damat Kenan? Ehh baban olacak o kahvehane de ki ihtiyar pic ile Allah'in emri ile peygamberim kavliye kac kiz istediniz??

Ehh Kenan, acikli hikayeler anlatmayi biraktin mi? O kanser hastasi kizin son nefesini senin pörtlek kurbaga gözlerine verdiginden senin lagim fare dünyan ne kadar degisti?

Küfür edecektim ya neyse vazgectim, ben bu kadarini diyorum. Gerisini de sen anla Kenan... Tahsillin ve akademisyenligine göre.. Neyin tahsili ise
Alt 17.06.2013, 20:53
the_last_time

Standard

Izmir'i cok severdim ama nedense Izmir'den az da olsa tiksinmeye basladim..
Alt 17.06.2013, 20:55
Zulfiqar

Standard

doktor, mühendis, mimar v.b. (medicus, bosporus, sevtap u.v.m.) arkadaslar burada olaylari cok güzel yansitiyor ve hepiside ayni sekilde su an AK Partiye alternatif yok diyorlar.

öteki tarafa baktigimda chp fanatiklerine (aurum, oc lastosch, deniz1008, dallas) bakinca sadece tahsilsiz ve meslek bile edinemeyen kisiler hicbir sekilde kendilerini ifade edemeyip ya inatla resimler yüklüyorlar yada bozuk plak gibi ayni yalanlari kullaniyorlar.

arkadaslar dogrulari yazmaya devam edin.
Alt 17.06.2013, 21:39
xAurumx

Standard

http://1.bp.blogspot.com/-dSUTkqZZdE...dil-biliyo.jpg
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche