Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.08.2014, 16:04
Ask_Sehidi

Standard

Sag mal auf auf welchen Irrwegen und mit welchem Niveau schreitest du denn da gerade? Ist das deine Art einer Frau Wertschätzung entgegen zu bringen?
Um mal eine Sache klarzustellen, weder Aurum noch Rotzlöffel sind CHP-Unterstützer und wie du sie behandelt hast lässt Rückschlüsse über dein Verhalten gegenüber, und deine Sichtweise auf Frauen zu, die aber arg zu wünschen übrig lassen..

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
also ich hab gegenteilige erfahrungen gemacht aber du kannst mir gerne ne liste von normalen chplerinnen per mail zukommen lassen.

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 16:12 Uhr).
Alt 15.08.2014, 19:43
Ask_Sehidi

Standard

Kenan senin burda diger bayanlara ettigin hakaretleri hafizana getirmek icin yaptim.

Ich habe mit niemandem hier ein Problem!
Aber Frau Rotzlöffel und Frau Aurum haben mit dir ein Problem! Garantiert..
Du bringst jedesmal das Beispiel mit tatli bela... Dass du damit der Lächerlichkeit die Krone aufsetzt merkst du nicht einmal du Dumpfbacke..

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal ich verstehe nicht weshalb du immer wieder rotzlöffel erwähnst???

kiz kendisi burada sana kapak gibi cevap verdigi halde sen vurdum duymaz sekilde ayni isimleri tekrarliyorsun.

erdal du versuchst immer wieder die nicks nicht anwesender personen hier in den dreck zu ziehen. wenn du ein problem mit rotzlöffel hast dann klär das mit ihr aber versuch sie nicht andauernd mit deinen kindergartenspielchen.

diese versuche sich hinter weiblichen nicks zu verstecken sind lächerlich und das ist auch der grund weshalb selbst fanatische chpler dich als beleidiger und dummkopf bezeichnen.

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 19:51 Uhr).
Alt 15.08.2014, 21:10
Ask_Sehidi

Standard

Insanýn gözleri sevdiklerinden alýr rengini, aþktan, nehirden, zeytinden, baldan, yardan, tarladan, baþaklardan, güneþten, gölgeden......
Alt 15.08.2014, 21:51
Ask_Sehidi

Standard

O man manbee.. Artik iyice sacmaladin lan Ben burda resmimi kendim yüklüyorum. Evvel Allah halime sükür ediyorum
Ben bayanlarin arkasindan dedi kodu yapacak kadar düsmedim yani senin kadar düsmedim Hem benim burda konustugum bir bayan da yok..

Ich habe mal wieder mich köstlich amüsiert

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 23:44 Uhr).
Alt 15.08.2014, 22:18
Ask_Sehidi

Standard

Valla benim resimimi sen gördün manbee, görmedim deme..
Bu kadar yalandan sonra bu yalani bari söyleme.. Ben mankenlik yapmis adamim. Öyle bir resimler koyarim ki istesem, seni kiskancliktan yerin dibine sokarim... Ama amacim o degil ki, ben senin eglenmeyi tercih ediyorum..
Benim burda kadinlarla da isim olmaz. Istesem senin hayal edemeyecegin güzellikte bir bir yunan bayanla aha simdi cikarim.. Ama benim kitabimda öyle bir sey yazmaz!
Ben ancak seninle kafa buluyorum manbee

Geändert von Ask_Sehidi (15.08.2014 um 23:48 Uhr).
Alt 15.08.2014, 22:22
Ask_Sehidi

Standard

Hehehe, iyi iyi, bende güldüm iyi güldüm.. zaten bende seni sevmesem böyle bir sey yaparmiyim manbee
Alt 15.08.2014, 22:32
Ask_Sehidi

Standard

Manbee mache dich nicht lächerlicher als du bist, dass du bi-sexuelle schwuchtel bist pfeiffen die Spatzen von den Dächern

Iftira attin ve gene baltayi tasa sapladin

Ben mankenlik yapmis bir adamim ona da en büyük jeans sirketlerinden birisine, Allah'a sükür, agzim yüzüm, boyum bosum, kasim gözüm, sacim, basim yerinde ve ben halime sükür ediyorum ve memnunum.
Insallah sende öylesin Ama istersen bir sen resim ekle bir de ben ekleyim ne dersin?
Öyle yalanlar uydurma, adam gibi cik karsima, bakarsin dilegini gerceklestiririm ve seni ciddiye alirim

Du bist die ganze Zeit mit schwulen Anmachen angkeommen.. Und eine userin hat mir von deiner schwulen Art erzählt. Ich kann die schwulen nicht sehen. aber dass einer von der AKP schwul ist, das ist unerträglich, oder?

Geändert von Ask_Sehidi (16.08.2014 um 00:52 Uhr).
Alt 16.08.2014, 19:48
Ask_Sehidi

Standard

manbee, ne dolayli yoldan kivraniyorsun oglum? Resimimi istedigini söyle sana damatlik resimimi, takim elbiseli, folklor kiyafetli, saz calarken, isim basinda, raki masasinda, yani istedigin kadar resim yollayim
Allah'a cok sükür tageslichttauglich'im senin gibi görenin depressiv olup kactigi birisi degil
Ne idigü belirsiz, kuran disi bir seriatini niye bu kadar istedigini aslinda cok iyi anliyorum :-)

Senin ipnelerle demeyim, escinsellere hakaret etmis olurum, ama senin escinsellerle beraber oldugunu burda bir bayana anlatmissin. Hani bir sevdigin birisi varmis ya o da kanserinden ölmüs güya, senin kurbaga gözlerine bakarak. Hani seni hayata küstürmüs yahhahaha
Bu hikayeleri anlattagin bayan bana yazmisti

Haa unutmadan, Frau Rotzlöffel'de günde bes vakit resimlerime bakardi.. Onunla aran cok iyi ya... O'na da sorabilirsin beni.. Haa bak benim onunla da isim olmaz....

Manbee lan sana özelden yazi yazasim geliyor.. Cünkü burda kücük cocuklar da okuyabilir istemiyorum lan..
Bir bayan da gecen günlerde bana mesaj atip söylemisti.. Ailesini PC'nin basina toplayip benim yazilarimi okurlarmis.. Hele tahsilli kelimesini okuduktan sonra gülme krizleri gecirilermis lan

Geändert von Ask_Sehidi (18.08.2014 um 17:52 Uhr).
Alt 17.08.2014, 16:30
Ask_Sehidi

Standard

manbee, bak bu profil benim degil istersen, adminlerin birisine sor, olsa olsa senin yaptigin bir profildir.
Ama Bülent adi bana yakisir. Bülent Evecit adidir. Bundan sonra lüften bana Bülent diye hitab et.
Resime gelince resim, 12 saat sonra bir fikraya gülümsedigimi bir arkadas kayitta almisti. Und weil das einen Seltenheitswert hat, habe ich das sogar zu meinen Bildern in meinem aktuellen Profil hinzugefügt.

Haa resim de en azindan bir kac aylik resim yanilmiyorsam ikinci ay olmasi ay olmasi lazim.. Buraya eklemistim cünkü..
Daha bende ne resimler var, seni bu resmim bile küpplere bindiriyorsa, o zaman senin isin is oglum
Kiskanma manbee'cigim, erkek adam kaslarina cimbiz degdirmez. Benim kaslarim Natur'da gözlerim de
Senin pörtlek gözlerin acayip olmus anlasilan

Geändert von Ask_Sehidi (18.08.2014 um 17:52 Uhr).
Alt 17.08.2014, 17:09
Ask_Sehidi

Standard

manbee, o yabanci bayan Türklerle hayatta irtabata gecmezde selam da vermez Türklere unkultivierter "Dönerhaufen" diyor
Benim burda bir profilim var bunu da biliyorsun. Resimlerimi calipta burda profil acmak marifet degil.
Kiskanma manbee'cigim kiskanma Allah sana da versin :-D
O bayani da ben terk ettim cünkü gönlümde baska birsi var ama burda degil.. Ondan dedim ki, oglum sen Türksün ve Türk kültürüne aliskinsin sana en iyisi senin gibi olan birisi gider. Yoksa güzellik yönünden o alman kiza denecek bir sey yok degil mi :-D
Istiyorsan sana baska resimler de ekleyim mi ama dogum tarihi isim ve dogum tarihi olarak sunlari yaz Mustafa1881

Ne dersin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche