Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.10.2017, 06:44
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Bende diyorum ki it ulur kervan yürür ...Fetönün g.ötünün killindan medet umarken akliniz nerdeydi???? fetö terör örgütüdür diyenlere Vatan haini diye iftira atiyordunuz....fetonun arkasindan gidenleri anlamiyormu$ Allahin zavalli Mali,Fetonun g.ötünün killindan medet umarkende Fetönün pesinden gitmeyenleri anlamiyordun....

bizler yani forum yazarlari adina yaziyorum Seyrangah,Banu,Ozan ve Bendeniz...bizden bu kadari makina MÜhendisi bizler cahil görgüsüz kaba insanlariz biz höt deriz sen g.öt anlarsin...i$te o kadar cahiliz.....allah kimseyi senin gibi yapmasin Zavali
Tzzzzzz.... Yazarmis hahahahahaahh koptummmmmmmmm
Ich kann nicht mehrrrrrrrrrrrrrrrrrr yeminle koptummmmm yazarlarmissss puahahahahahah
Hadi birinde anlarim hadi iki olsun Niklerin arkasina acizler ula birinizin Resimi bile yok euch würde ich mal gerne real sehen ))) Özgüveni olmayan toplumum kenarina yasayan ruhhalleri bozuk hödüklersinizdir birinizin resimi bile yok gerci özgüveni olmayan yazarlar korkak yazarlar puahahahahahahah yazarlarmis
Alt 16.10.2017, 08:18
Sutestisi

Standard Adam olamayinca ...

Wie kann man sich als angeblicher MANN mit einer Frau anlegen
das wird hier immer witzger ...

Außerdem dein angeblicher Profilbild sieht eher wie eine Transe aus, ein MANN sieht und handelt definiert ganz anders als du es tust Schwester/Mittelding Hijazkar

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Ich kann nicht mehrrrrrrrrrrrrrrrrrr yeminle koptummmmm yazarlarmissss puahahahahahah
Hadi birinde anlarim hadi iki olsun Niklerin arkasina acizler ula birinizin Resimi bile yok euch würde ich mal gerne real sehen ))) Özgüveni olmayan toplumum kenarina yasayan ruhhalleri bozuk hödüklersinizdir birinizin resimi bile yok gerci özgüveni olmayan yazarlar korkak yazarlar puahahahahahahah yazarlarmis
Alt 16.10.2017, 21:08
Erfahrener Benutzer

Standard Sana Kemik atmadim noch nicht atarsam gelirsin :)

köpeklerle ugrasirken birde enikleri geldi
Bu arada bi ugra istersen sana adamligimi göstereyim
Alt 17.10.2017, 16:06
Sutestisi

Standard Adammi$ hasbam

Tüküreyim senin ve senin gibi kancik tiplilerin bacak arasinda gezdirdigi ufakliga ...

Yigidin mali meydanda durur, su olmayan minigi gösterde herkes görsün

Zitat:
köpeklerle ugrasirken birde enikleri geldi
Bu arada bi ugra istersen sana adamligimi göstereyim

Geändert von Sutestisi (17.10.2017 um 18:05 Uhr).
Alt 17.10.2017, 19:51
Erfahrener Benutzer

Standard Insanin basina ne gelirse ya merakdan yada ... :)

Zitat:
Zitat von Sutestisi Beitrag anzeigen
Tüküreyim senin ve senin gibi kancik tiplilerin bacak arasinda gezdirdigi ufakliga ...

Yigidin mali meydanda durur, su olmayan minigi gösterde herkes görsün
ya demek merak ettin ve görmek istiyorsun vay seni seni
Aman bosver seni korkutmak istemem sonra rüyalarina falan girer ))))
Alt 18.10.2017, 00:03
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

acinicak haline aglayacak halin yok herhalde gülceksin tabi....insan arsiz yüzsüz olurda bu kadar olmaz..lan senin ALLAHIN varmi? bak Allahtan korkun varmi demiyorum,bir insan bu kadar iftiraci yalanci nasil olur ...burada senin disinda kimse fake nikle yazmiyor herkesin niki beli..
onun bunun cocugu instegramdan -Faceden caldigin resimlerli gel buraya yükle ,bende bunlari tek tek bulup resmini caldigin kisilere yazmayin calistigin is yerinin adressiyle beraber....

birde yazarligimizi beyenmiyor var mi böyle birsey......iftira atalim,yalan konusalim,camur atalim izi kalsin -o zaman yazar rütbesine kavusurmuyuz Makina mühendisi???

Geändert von Lara__ (18.10.2017 um 00:31 Uhr).
Alt 18.10.2017, 00:21
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ya demek merak ettin ve görmek istiyorsun vay seni seni
Aman bosver seni korkutmak istemem sonra rüyalarina falan girer ))))

kalibina tükürdügümünün kancigi kendini adamdan sayip akli sira banuyu bel alti vurucak onun bunun cocugu .... g.ötüne gireni üzerine yük etme diyor sana..
Alt 18.10.2017, 03:18
eMasculine

Reden “Yavrum bir soðuk Coca Cola içer misin?”

Motorun su kaynatýyor yine Lara
Alt 18.10.2017, 07:59
Erfahrener Benutzer

Standard Cirkef her zaman cirkeftir,cirfek esittir Lara !

Zitat:
kalibina tükürdügümünün kancigi kendini adamdan sayip akli sira banuyu bel alti vurucak onun bunun cocugu .... g.ötüne gireni üzerine yük etme diyor sana..
Benim kimin cocugu oldugum belli bir daha dünyaya gelsem yine ayni annein babanin evladi olmak isterdim ! Cünki benim ailem bana en iyi sekilde ar ahlak edebi ögretti !
Ama senin saglikli bir aileden geldigine gercekten kuskuluyum ama senin sucun yok tabiki aile ortami cok önemlidir maglum kulandigin ahlaksiz hayasiz edepsiz küfürlü sözleri cok kulaniyorsun buda sagliksiz bir ortamda yetisdiginin kanitidir ! Belliki ailen sana gereken terbiyeyi seviyeyi asilayamamis yok bir kadin bir bayan olarak bu küfürleri iftiralari kulanamazdin. Bak ben sana daha bir kere küfür etmedim degilki annene babana küfür edeyim edemem cünki annelerin ve babalarin kutsal oldugunu ailemden ögrendim.
Sarf etdigin küfürlerden gercekten alinmiyorum ama sana su an inan cok aciyorum maalesef kimse annesini ve babasini secemiyor onun icinde sana kizmiyorum umarim sen cocuklarini daha düzgün ve saglikli bir ortamda ahlakli bir sekilde büyütürsün bunu gercekten senin cocuklarin icin isterdim !
Alt 18.10.2017, 08:05
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sutestisi : Yigidin mali meydanda durur, su olmayan minigi gösterde herkes görsün

Bu arada sutestisi yani senin tabirinle Banu ya ben belalti vurmusum yada belalti vurmaya calisiyormusum
Bak saygi saygi degere ben saygi deger bir kadina o kadar saygili davranirimki o kadin o sayginin esi ve benzerini görmemistir yasamamistir Lara
Kadin dedigin bir kere gercek bir kadin kibar nezaketli edepli hanim hanimcik olur !
Bir kadinin yigidin mali meydanda durur su olmayan minigi gösterde herkes görsün diyen yazan bir bayanin ben ahlagindan süphe ederim onada ne desem mübahtir !!!
Senin gibi cirkef seviyesiz agzi bozuk bir kasarda bana ahlak dersi veremez sen önce kendini egit kadin ol ar edep ögren sonra bana ders vermeye calis lara )))
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche