Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 23.02.2010, 21:11
fosfos

Beitrag

. .

Geändert von fosfos (11.05.2010 um 16:15 Uhr).
Alt 25.02.2010, 21:01
Benutzerbild von NadirKacan
NadirKacan NadirKacan ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

gercekten, nerdesin lan???
merak ettim devam et..
Alt 26.02.2010, 12:47
capco

Standard

fosjuum,
bu pala bana neden pas vermiyor sence
Alt 26.02.2010, 13:18
capco

Standard

nan nadir, korkma lam valla billa bisiii yapmicam.
ac agzini, sadece baademciklerine bakcam yau
Alt 26.02.2010, 14:26
Erfahrener Benutzer

Standard

AAAAAAAAAAAHHHHHHHH...
dislerimi bile fircaladim senin icin capco, simdi altinlar daha bi güzel parliyor
Alt 26.02.2010, 16:46
capco

Standard

e nihayet yane.
bu arada dün cektigin vaaz cok hosuma gitii. aferin
nerdeydi bulamiyorum ama bi türlü
Alt 26.02.2010, 17:21
Erfahrener Benutzer

Standard

vaaz mi? bi sise tekirdag ictim abim, ben nerden hatirlayim simdi...hehe
Alt 06.03.2010, 15:04
Benutzerbild von Monster
Monster Monster ist offline
Erfahrener Benutzer

Unglücklich Abi bitmesin lütfen

Zitat:
Zitat von fosfos Beitrag anzeigen
Uyandigimda, gördüklerime inanabilmek icin kendime tokat attim.Yaramamisti.Etrafim yüzlerce kopyalarim ve tipatip klonlarimla doluydu.Kimisi ayakta, kimisi yere bagdas kurmus, kimisi de sirtüstü uzanmis pür dikkat ortadaki podyumda sarki söyleyen sismani dinliyorlardi.

Lan ne oluyor burada yahu?„sstt sen kimsin lan?“ yanibasimda duran ve kendini elinde bir icecekle sarkinin ritmine vermis benzerime seslendim! „ben senim!“, „peki bu öteki dallamalar kim?“, „e onlar da sensin!Onlarin hepsi senin birer parcan, al bir yudum dostum,cek bir firt, rahatla biraz?“
..-..
It's always something -There's always something going wrong -That's the only guarantee That's what this is all about ..
..-..
Kalkip ortadaki sarki söyleyen Köfte-Ekmegi dinleyen ‚ben’lerin arasinda dolasmaya basladim. „Hey sen-,ben’,sen benim neyimsin?“, „Ähm ‚ben’-sen, senin Cuma namazlarina gitmek istemeyenimsin!“ Öteki bir ‚ben’e >sen necisin birader?< diye sorarken, bu arkadas ortalikta Coca Cola dagitan kirmizi sortlu hostes kiza pandik atmayi ihmal etmiyordu. „Ben senin elleri rahat durmayan, gözleri devamli oynasta olan tarafinim". Sirayla tüm benler bana dönüp rapor vermeye baslamisti;>ben lise yillarinda aylak aylak gezmeyi seven senim>,<Ben yardimsever yaninim>,<Ben herkese tez inanan tarafinim>, >Ben su..<, >Ben bu..<, >Ben o..<, >Ben sen..<........

Kendimi tutamadim >Lan sizin hepinizin cani cehenemme..günah cikartmanin zamani mi lan simdi??“Bu sefer de hepsi dönüp bir agizdan bana “ Susarmiyiz lütfen arkadasim, sarkinin icine ettin zaten!“ demezler mi!
..-..
It's a never ending attack -Everything's a lie, and that's a fact -Life is a lemon and I want my money back!
..-..
Bir anda coskulu bir bagirti oldu, ve podyuma bu sefer tekerlekli bir sandalyede Asik Veysel gelmisti! Daha fazla dayanamadim..“Veysel Amcaa. Veysel Amcaa…“diye bagirdim. „Ne oluyor burada Veysel Amcaa…“ Asik Veysel türküsünü kesip „Ýki kapýlý bir handa gidiyorsun gündüz gece „ evladim! Kararini ver artik, sag kapi mi sol kapi mi? Diyerek güldü ve aniden hekes kayboldu.Bir tek ben kalmistim.

Bu olup bitenlerin hemen akabinde Cebrailin sesini isittim: “ Eh hadi ama uyan 3476 Numara! Propofolü vermeyeli iki saat oldu, 3 gündür yattigin suni-koma yeter genc arkadas! Beyninde bir hasar olmamis, haydi gecmis olsun, duvar delmissin bu kafayla! “ Bunlari söyleyen ve isimliginde >Dr.Cebrail< yazan bu adam, bir yandan da hafifce yanaklarim saplaklar atiyordu. Yanibasimda duran EKG cihazinda, beyaz carsaflarda ve Doktorun bakislarinda yatan bu fani gercege geri dönmekle birlikte, tarifsiz bir mutluluk kaplamisti benligimi, sonsuz bir huzur denizindeydim.Iceriye giren Hemsire istedigim birsey olup olmadigini sormustu. „Yok Hemsire hanim, herseyin var artik“

Bitti

Gülmekten kahvem elimden düstü, " Sen Benim " `` i okuyunca
Alt 08.03.2010, 13:19
Benutzerbild von Monster
Monster Monster ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Merhaba Fos Abi, yaza yaza tükenir mi?yoksa tükene tükene mi yazýlýr?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche