Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.10.2013, 22:18
the_last_time

Standard ‘Halk Arenası’nda asla yağcılık yapılmayacak

Uğur Dündar, Halk TV’de yarın başlayacak programı için söz verdi. (Haberi okumak için linki tıklayın)

Artık seyredebilecegim bir haber programı oluyor nihayette
Alt 03.10.2013, 02:04
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
ich sehe Licht am Ende des Tunnels ..
Alt 06.10.2013, 01:00
Benutzerbild von TaylanSadi
TaylanSadi TaylanSadi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

"Halk Arenasında asla yağcılık yapılmayacak"
Bu başlığa göre,Uğur Dündar ın daha önceki Arena programlarında yağcılık yapılıyordu demekki.
Alt 06.10.2013, 01:07
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von TaylanSadi Beitrag anzeigen
"Halk Arenasında asla yağcılık yapılmayacak"
Bu başlığa göre,Uğur Dündar ın daha önceki Arena programlarında yağcılık yapılıyordu demekki.
Galıba bir şeyleri anlamakta tahsilin yetersiz, ona bağlıyorum. Ugur Dündar bu cümlelye önceki proğramlarında hiç bir şeyi ne itiraf etmiş oldu ne de bir şekide ima etti. O'nun vurgu yapmak istediği nokta, Türk televizyonlarında yagcılıktan, yalakalıktan insanlara tiksinti, gına bıkkınlık geldiği için bir ihtiyac gördü. Akrabasının TV'sinde 'özel' proğramlarda sanki memleketin bütün meseleleri cözülmüşte sanki, bi kravattının rengi ne anlama geldiği sorulduğu bir dönemde Uğur Dündar kendine ve onurlu gazeticilğe yakşanı yaptı..

Sağ ol var ol Uğur Dündar! Türk kimliğinden utanmayan Türk Milleti seninle gurur duyor! Halk TV sana da teşekürler!

Geändert von the_last_time (06.10.2013 um 01:11 Uhr).
Alt 06.10.2013, 01:15
Benutzerbild von TaylanSadi
TaylanSadi TaylanSadi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Galıba bir şeyleri anlamakta tahsilin yetersiz, ona bağlıyorum. Ugur Dündar bu cümlelye önceki proğramlarında hiç bir şeyi ne itiraf etmiş oldu ne de bir şekide ima etti. O'nun vurgu yapmak istediği nokta, Türk televizyonlarında yagcılıktan, yalakalıktan insanlara tiksinti, gına bıkkınlık geldiği için bir ihtiyac gördü. Akrabasının TV'sinde 'özel' proğramlarda sanki memleketin bütün meseleleri cözülmüşte sanki, bi kravattının rengi ne anlama geldiği sorulduğu bir dönemde Uğur Dündar kendine ve onurlu gazeticilğe yakşanı yaptı..

Sağ ol var ol Uğur Dündar! Türk kimliğinden utanmayan Türk Milleti seninle gurur duyor! Halk TV sana da teşekürler!
... evet tahsilim yetersiz birazda cahilim galiba,bildiğim kadarı ile Halk TV chp nin kanalı,yani mister Dündar chp nin propagandasını yapacak dersek daha doğru olacak..
Alt 06.10.2013, 01:24
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von TaylanSadi Beitrag anzeigen
... evet tahsilim yetersiz birazda cahilim galiba,bildiğim kadarı ile Halk TV chp nin kanalı,yani mister Dündar chp nin propagandasını yapacak dersek daha doğru olacak..
Özüme sözüme döndüm
Doğruyu yanlışı gördüm
Oh, can çıkmamış yerinde
ASLAN gibi geri döndüm.

Geändert von the_last_time (06.10.2013 um 01:29 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche