Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.10.2017, 17:30
Sutestisi

Blinzeln Peki simdi kim deli kim akilli

Delinin biri vaktiyle kuyuya bir tas atmis, 40 akilli cikaramamis.
Alt 11.10.2017, 20:44
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Acik olun Mert olun !

Bozuk plak gibi heryerde aynisi yok Islam Müslüman sapiklar resimler bilmem ne kaynagi belli olmayan paylasimlar vs vs ...
Adam gibi cikin ben Islam düsmaniyim Müslüman düsmaniyim diye yazinda hic olmazsa adamin kadinin icide disida bir diyelim !!!
Alt 15.10.2017, 00:17
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Bozuk plak gibi heryerde aynisi yok Islam Müslüman sapiklar resimler bilmem ne kaynagi belli olmayan paylasimlar vs vs ...

Adam gibi cikin ben Islam düsmaniyim Müslüman düsmaniyim diye yazinda hic olmazsa adamin kadinin icide disida bir diyelim !!!

Allah yetersizde seni vekil olarak mi gönderdi? töveb töve

Sen kim oluyorsun? Allahin yarattigi kullarinin inancini ölcü haline getiriyorsun?

Ki Allah böyle bir yetkiyi Peygamberlere bile vermemi$.Sen Kim oluyorsun ?????

Geändert von Lara__ (15.10.2017 um 00:19 Uhr).
Alt 21.10.2017, 17:32
seyrangah_06

Standard

Sen gittin gideli deliye döndüm
Her gün gözyaşımı dökerim Ali
Ana bacı gardaş bilmez diyorlar
Duydukça içimi çekerim Ali..

YOBAZLAR KAFAYI IYICE YEDI .

Anne ile ensest ilişki
O ilahiyatçı, 'İslam esas alınsın' diyerek ensesti savundu!
İhsan Şenocak sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan paylaştığı mesajda ensest ilişkiyi savundu, "İslam hukuku annesiyle evlenene karışmaz" dedi.

Ekleme: Islam dedikleri de Allah ve peygamber tarafindan onay almamis Emevi-Yezit hukuku...
Alt 21.10.2017, 17:35
seyrangah_06

Standard

Alt 21.10.2017, 17:44
seyrangah_06

Standard

Alt 21.10.2017, 18:43
seyrangah_06

Standard

Alt 24.10.2017, 18:17
seyrangah_06

Standard

Reaya salaklarini, Osmanli padisahlarinin gözünde at bokundan daha degersiz olan muhtemelem cogu alevi kökenli cakma Osmanli torunlarinindan bahsetmiyorum..

Abdulhamit'in düzinelerce sayisiz cariyelerinden olusan torunu, bir insansi mahlukattan bahsediyorum...

600 Yıllık bir Yalanı 31 Dakikada İfşa Ediyorum

Edip Yüksel Osmanli gercekleri (izlemek icin linki tiklayin)

Youtube kanalımdaki “Osmanlı bir İslam devleti miydi?” başlıklı video ile ilgili FB sayfamda:

İBRAHİM ALIMCI: “Fatih öyle bişey yapacak kadar karaktersiz, haysiyetsiz, korkak, zalim, manyak, oç bir padişah değildi, eğer yapsa hakikaten adi, pislik, lüzumsuz, bencil bir padişah olmuş olurdu ama değil. Siz osmanlı padişahlarının aslında övünülecek bir yanı olmayan, osmanlı zamanında başkalarının yaptığı diğer iyi işlerin üstüne yatmış, iki yüzlü hayinler olduğunu mu söylemeye çalışıyorsunuz? (Böylece bana dava açamazlar heralde.)”

EDİP: �� Bana ceza yasasını aldatmakla ilgili bir olayı hatırlattın. Amerika’da içki yasağı uygulandığı 1920-1933 yılları arasında 500 bin kişi alkolle ilgili işler yaptıkları için suçlu bulunarak 75 milyon Dolar ceza ödemek zorunda kalmışlardı. Bazı şirketler yasanın etrafından dolaşmaya yarayan kurnazlıklar bulmuşlardı. 101. yaş gününü kutlayan Tom Lane şu öyküyü anlatmaktadır:

“Kaliforniya’dan önceden mayalanmış meyve suyu fıçıları alabiliyordunuz ve fıçılarla birlikte verilen broşürde, ‘Fıçılara hortum takmayınız ve bir ay süreyle dinlendiriniz; aksi takdirde şaraba dönüşür ki bu da yasaya aykırıdır,’ diye bir uyarı vardı. Aslında size tam olarak nasıl şarap yapacağınızı söylüyorlardı.” (U.S.News& World Report, 28Ağustos /4 Eylül, 1995, s. 67.)

Geändert von seyrangah_06 (24.10.2017 um 18:45 Uhr).
Alt 25.10.2017, 01:00
eMasculine

Daumen runter SeyranGay

Das weiße Kaninchen

Ich könnte ja Gänseblümchen pflücken und daraus eine Kette flechten, dachte Alice gerade schläfrig bei sich, als sie plötzlich ein Weißes Kaninchen mit rosarot funkelnden Augen über die Wiese nahe am Fluss kommen sah. Ihre Schwester Celia las weiter aus dem Buch vor, aber Alice hatte sich schon zuvor gelangweilt und nun konnte sie erst recht nicht mehr zuhören. Sie hatte nur noch Augen für das weiße Felltier.

Das Kaninchen war trotz der Hitze an diesem Maitag mit einem karierten Jackett bekleidet und hoppelte nicht etwa - wie alle anderen Frühlingshasen - über die Wiese, sondern lief auf zwei Beinen eilig ganz nah an Alices Picknickdecke unter dem Baum vorbei, sah dabei auf seine Uhr und murmelte besorgt: "Oje, ojemine, ich komme zu spät!" Dann war es auch schon vorbeigestürzt und nahe der Hecke am hinteren Feldrand angekommen. Alice sprang auf und folgte dem Weißen Kaninchen. Sie hatte noch nie zuvor ein sprechendes Kaninchen mit Taschenuhr gesehen, müßt ihr wissen. Aber da war das weiße Langohr bereits flugs in einem Erdloch unter der Hecke verschwunden.
Alt 25.10.2017, 18:37
seyrangah_06

Standard

Adini maskulin koymus, korkak kancik herif. Lara iftira atiyorsun ya, Lara senden daha erkek be..Sen Lara'yi hayal bile edemesin o seni kari diye miker amk. yavsavgi..
Kadinlarin kavgasina karismak istemezdim. Bir erkek adama yakismayacagini biliyorum. Haddimi astim milletim beni affetsin..

Zitat:
Zitat von eMasculine Beitrag anzeigen
Das weiße Kaninchen

Ich könnte ja Gänseblümchen pflücken und daraus eine Kette flechten, dachte Alice gerade schläfrig bei sich, als sie plötzlich ein Weißes Kaninchen mit rosarot funkelnden Augen über die Wiese nahe am Fluss kommen sah. Ihre Schwester Celia las weiter aus dem Buch vor, aber Alice hatte sich schon zuvor gelangweilt und nun konnte sie erst recht nicht mehr zuhören. Sie hatte nur noch Augen für das weiße Felltier.

Das Kaninchen war trotz der Hitze an diesem Maitag mit einem karierten Jackett bekleidet und hoppelte nicht etwa - wie alle anderen Frühlingshasen - über die Wiese, sondern lief auf zwei Beinen eilig ganz nah an Alices Picknickdecke unter dem Baum vorbei, sah dabei auf seine Uhr und murmelte besorgt: "Oje, ojemine, ich komme zu spät!" Dann war es auch schon vorbeigestürzt und nahe der Hecke am hinteren Feldrand angekommen. Alice sprang auf und folgte dem Weißen Kaninchen. Sie hatte noch nie zuvor ein sprechendes Kaninchen mit Taschenuhr gesehen, müßt ihr wissen. Aber da war das weiße Langohr bereits flugs in einem Erdloch unter der Hecke verschwunden.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche