Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 12.01.2009, 06:16
gelincik02

Lächeln Ben seni hic sevmedimki!

Ben seni hic sevmedim ki!

Ben senin mercimek corbani sevdim... Tuzu bol, baharati bol, sekeri de bol olan mercimek corbani sevdim. Tuzu ve sekeri, mercimek corbasinda beraberce harmanlayip da servise sunmani sevdim... Mercimek corba dolu tabagi bana uzatirken, tabagin elinden kaymasini ve bacagimi yakmasini, itiraf etmeliyim ki pek sevmesem de ve o an alip o tabagi kafanda kirmak istemis olsam da, pismanlik dolu gözlerle bakisini, mahcup ve mahsun durusunu sevdim...

Ben senin ebeni sevdim... Aile albümünüzü gösterdiginde ve “Iste bu da ebem!” dediginde, ebendeki o cocuksu gözleri, o muzip bakislari, beyaz zemin üzerine siyah puanli basörtüsünü sevdim. “Eben Besiktasli mi?“ diye sormam bundan mütevellit idi… Ebenin kafasindaki renklerin asaletini sevdim…

Ben senin, yagmur yagdigi vakit, arap kizi gibi camdan bakisini sevdim... Camdan bakip da, bana el sallamani sevdim. “Gel” dedim... Gelmedin! “Semsiyem yok” dedin... Oysa ki, ceketimi cikarip sana verecektim... Saclarin islanmasin diye de, yanimda getirdigim iki posetten birini sana verip, “Kafana gecir” diyecektim... Planlarimin icine ettin! Seker misin ya? Erimezdin! Senin icin nerelerden kalkip da geldim... Beni sinir ettin! Ben o gün, yagmuru da sevdim iyi mi..!?

Ben senin, ‘Kizma Birader’ oynadigimiz vakit, seni her yenisimden sonraki kizmani, bozarmani, cileden cikmani, deli olmani sevdim... Bilirsin, pis oynarim bu oyunu! Ben galiba kendimi de seviyorum be... Yalnizca ve hep seni sevme saplantilarina girmesem mi ne..!?

Ben senin, gözündeki farini, yanaktaki alini, dudaktaki balini sevdim... Ben senin, boynundaki besi biryerdeyi, kolundaki burma bilezikleri, parmagindaki yüzükleri sevdim... Ben senin Bodrum’da ki yatini, Paris’de ki katini, Samanpazari’nda ki isporta tezgahini sevdim... Hele baban var ya baban, iste ona bi kanim kaynadi ki sorma gitsin..!

Ben var ya ben! Böyle dedigime bakma sen... Aslinda ben, seni icime cektim bir nefeste, yüregim tutuklu gögsüm kafeste... Diledigin kadar acit canimi, yoklugunda varliginda yetmiyor... Sen, beni yak ve kendini yak sadece... Baska kimseyi de yakma emi..? Kiskanir, asabilesirim valla... Hayir ben yanmisim, bari elalem yanmasin babinda anlatabiliyor muyum?

Ben seni hep sevdim tabii ki salak!

))
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche