Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.01.2007, 13:06
Benutzerbild von xpalankax
xpalankax xpalankax ist offline
Neuer Benutzer

Standard sende vatanina iyi hizmet yapiyorsun

mallarin milli olmus, erkeklerimize hizmet ediyorsun! bravo, vatanin seninle gurur duyuyor!
Alt 28.01.2007, 13:06
Benutzerbild von xpalankax
xpalankax xpalankax ist offline
Neuer Benutzer

Standard lass dich nicht provozieren, bunlar

dogrulara gelemiyor.
Alt 28.01.2007, 13:10
fredun

Standard o.T.

hallo!
wie du weisst, bin ich nicht zufällig auf deinen beitrag gestossen. eine kleine kritik solltest du verkraften können, als eine aufgeschlossene und tolerante frau!
viel gebabbel macht den inhalt des beitrages nicht wertvoller.
viel spass weiterhin,
gruss
Alt 28.01.2007, 13:29
turkkiz

Standard "helal olsun"...

bana bir an su "saksakcilari" hatirlattin. Izlemem - ama ister istemez heryerde ziplarlar karsina, Kanal D - ATV - SHOW gibi kanallarin diliyle konusan, Hürriyetde ne yazarsa "yutan" ve düsünmeden onlari dogru kabul edip "savunan" bir saksakcisin tahminen. Konu BIR INSAN CANI ve nerden cikiyorsa sürekli müslümanligi dile getirenlerdensin ve aslinda mantigin söz hakki isterken sen onu duymamazliktan gelip kisisel saldiriya geciyorsun. diyorum ya HELAL OLSUN.

Benim gibi düsünenlerin dünyasi birgün kurulacak, belki biz degil torunlarimiz görecek, belkide torunlarimizin torunu, ama inan o dünyada dil - din ayirimi - ayrimcilik - irkcilik olmadigindan, "vatan - toprak - asker - bayrak" diyerek insanlar artik sisirilmediginden cok daha iyi bir dünya olacak. Sen bu dünyadan böyle memnunsan, sana ve "insanligina" tekrar tekrar helal olsun SAKSAKCI-Bayan.
Alt 28.01.2007, 13:45
turkkiz

Standard Faschistische Regierung

Diese Frage habe ich mir auch gestellt an dem Tag als ich selbst Claudia Roth auf der "demo" gesehen habe. Erdogan icin o gün Prodi´le birlikte Tünelin acilisi daha mühimdi. Nede olsa "sadece bir cenaze"....nolmuuuss yani. Simdi bizim saksakcilar cikar askerler - mehmetcik - sehitler - iskence diyor ya, ayni bu zihniyet iste. Das man von der Regierung nicht wirklich was erwarten kann wussten wir doch alle schon, sie haben es nur noch ein weiteres mal unter beweis gestellt.

Ich verstehe es nicht wie schwer es anscheinend für mancheinen ist MENSCH zu sein!
Alt 28.01.2007, 14:26
Benutzerbild von akshalil
akshalil akshalil ist offline
Neuer Benutzer

Standard Mastürbatörmüsün vibratörmüsün ne

zikkimsin..önce sapla samani karisrirma..akilli ol ve saksiyi calistir.ordaki aklin bitkilere saksi olsun diye degil, az bucuk akil yürütme ve zeka üretesin ve önce insan olasin diye var...yüce rabbimiz bir kac gram beyin verdiyse onu da böyle sahte bir vatan askina harcama:

Mehmetcikleri, polisleri, veya diplomatlarimizi öldürenler adi terör örgütleridir..teröroristlerle mücadale etmek icin ise natonun en büyük ordusu mehmetcik var, ülkenin güvenlik gücleri var..hepimiz askere gidiyoruz, verdigimiz vergilerle silah tank aliniyor ki teröristler öldürülsün diye...
Hrant Dink ise ne bir devlet, ne asker, ne de polis..sadece düsününen ve düsündügünü söyleyen bir aydin, savunmasiz bir aydin, silahi, topu tüfegi yok..sadece gazetesi ve kalemi var.....onu öldürenler ise herhangi bir terör örgütü degil..bu isi milliyetcilik ve vatan adina yaptiklarini söyleyen kimi sivri zekali tek hücreli fasist yaratiklar..

simdi bir daha düsün istersen aptal evladim, belki kafana dank eder... bir askerin pkk tarafindan öldürülmesi ile bu adamin trabzonlu bir milliyetci tarafindan öldürülmesi ayni sey mi?
Alt 28.01.2007, 14:40
Benutzerbild von idealkizz26
idealkizz26 idealkizz26 ist offline
Neuer Benutzer

Standard baska bisey bildigin yok zaten :)

ne mal adamsin sen tutturmusun mallarin lafini baska bisey bilmiyosun bozuk plak
Alt 28.01.2007, 14:54
Neuer Benutzer

Standard hahaha komik olma :))

asil ayrimcilik yapan sizin gibiler, neden okadar asker sehit edildiginde sesiniz bu kadar cikmiyor ??? nerde kaldi senin ayrimci olmayan tavirlarin ?? ben asla ayrim yapmam, benim en cok kizdigim seyde bu zaten ozaman sesinizin cikmamasi,birde kalkmissin burda bana nutuk atiyosun sen önce kendi sökügünü dik ))
Alt 28.01.2007, 15:00
Neuer Benutzer

Standard SEN SHOW TV YI COK IZLIYOSUN BELLI :)

duymusun saksakci kelimesini baska bisey söylemiyosun galiba BUZDA DANS programini cok izliyosun )) orda bi saksak muhabbeti vardi sende ondan ögrendin galiba ama sonunda kendi morardi bunuda unutma ))
Alt 28.01.2007, 15:22
Neuer Benutzer

Standard AL SENIN SORULARINA CEVAP!! :))

kabiz olmaman icin sorularini cevapliyorum
seker Melissaciiiiiiiiimmmmmmmm

1. ben bir KÜRT ASILLI TÜRK bayanim !!

2. bizim sülalede fazla erkek oldugu icin bende ne yapim onlara cekmisim ve onlar gibi konusuyorum iste kader bu ya

3. resmimi begenmedigine üzüldüm, ama senin canin sag olsun,zevkler ile renkler tabiki ayridir bu hayatta.

4. ben asla baska irka veya dine küfür etmedim,burada bir yanlisin var bunu hatirlatmak isterim sana.

5. maalesef ailemden pkk yüzünden bir sürü yakinimizi kaybettik,belkide bu kadar milliyetci olmam buna dayaniyor,amaki sunuda bilmeni isterim. eger yarin düsmanlarimiz sana veya ailene saldirdiginda yine bizim mehmetcikler yardima kosacaklar bundan eminim!! siz ne kadar onlari elestirseniz bile,onlar bizim göz bebegimiz vatanimizin nurlaridir,tüm sehit olanlarada ALLAH"TAN rahmet dilerim.

Simdide gelelim senin meselene asil sana yazmamin sebebide bu. bilmiyorum meslegin nedir ama sana tavsiyem en yakin zamanda isini degistir ,cünkü bankada calisan birisi asla olaylari bu kadar kisisel görmemeli evine gittiginde asla problemleri özel hayatinda yansitmamali yoksa o insan tasidigi yükün altinda ezilir gider. benim sana tavsiyem bankada baska bölüme gec ve ya marketing ve güzel sanatlar ile ilgilen buna dayanikli kurslar var sende biliyosundur özel okullar var oralara basvurmani tavsiye ederim. suanki meslegin seni besbelli yipratiyor inan gercekten üzüldüm buna ve hic bir insanimiz kapasitesi düsük görevleri üstlenmesini dilemem hepinizin daha iyi yerlere varmanizi dilerim.
son sözümde su! her ülkede iyi insanlarda ,kötü insanlarda vardir ABD de o görevin olsaydi ayni durumlarla karsilasabilirdin, oradada irk problemleri var (Vietnamesen, Mexikaner, Afrikaner, Chinesen ... etc)
Antwort