Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.12.2016, 02:15
___EZEL___

Standard ....

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
..Sende öyle kinayeli söz sokmaya calismana gerek yok...burda adam gibi adam var..sanalda olsa real gibi davranirim.sanali kivrak kullananlar dansözlük edenler etek giyinenler ortada laranin avukatada ihtiyaci oldugunu düsünmüyorum...ben aramizda gecen özel yazilara dayanarak kendisine atfen yazdim...söyledin gibi durust biri olsaydi oda bana atfen yazabilir istedigi hakaretide edebilirdi. belkim .fakat Anneleri söz konusu etmesi, yetmistane Lara olsa bir annenin atilmis tirnagi olamiyacagini isbat etmistir....
Aslında cevap verim mi vermiyim mi diye düşünürken,sen tutup yazdığını değiştirip,üzerine katkı yaptın.Sen kimsin bilmiyorum,inan kim olduğunla ilgilenmiyorumda.Fakat görünen o ki,burada bu vaybee ve benzeri chatlerde bi haber yaşamışsın.
1 Bura veya benzeri yerlerde başlayan herşey,burada biter.
2 Burada ne erkekler için hayatına alacak kadın var,nede kadınlar için hayatına alacak erkek.
Cidiye alınacak bir ilişki doğmaz buralarda.
3 Kadınlar konusunda tecrüben az anlaşılan,bir kadın rahat olmak için,istemediği erkeği uzaklaştırdıktan sonra,onun yeniden hamlelerini engellemek için,nefret edeceği davranışlara girer.Bu açığıda sen vermişsin.
4Bence ciddiye alınmamışsın Lara tarafından.
5 Forumda onu kışkırtan yazıyı sen yazdın ilk gördüğüm kadarıyla.
Benim önce ki yazdıklarımdan da zerre birşey anlamamışsın,bu yazıdan da anlayacağını sanmıyorum.
Son söz yerine;bir daha bir kadınla tanışınca ona en sevdiğin şeyleri söyleme,seni acıtmak için oraya saldırır.Bak benim hayran olduğum biri vardı,o kayboldu mesela buradan.Kaçtımı benden diye düşündüm,meğer kendinden kaçmış,beni sevmekten korkmuş vb. şeyler.....

Geändert von ___EZEL___ (05.12.2016 um 02:17 Uhr).
Alt 05.12.2016, 10:17
Delphin

Reden ooo marketlerde raf düzme mühendisi sayin Malbey de burdaymis

1000 suratli 40 kgluk narin oglan seni

senin ne haddine lara lara diye diye asik veysel gibi forumlarda dolanmak,
sana DulFrau yakisir bak hazir oglu da var, sen zaten o 40 kg la cocuk yapmaya gücün yetmez

YigitAdam ve 1insanol bunlarin hepsi zavalli MalBey

Zitat:
Fatsaliyi tanimam fakat LARA alcagini tanirim kaltagin teki buralarda macalik yapip sonra zirlayip durur

Geändert von Delphin (05.12.2016 um 10:47 Uhr).
Alt 05.12.2016, 10:37
Delphin

Standard dün ki fatsali31 konusu

dün aksam talk odasinda, sebepsiz yere "kuzgun" ezik ve zavalli olan fatsali31 tarafindan kara listeye alindi, ezel de fatsali31 kuzgunun neden attigini sorunca, direk onuda odadan atti.

Siz bu siteye gelmeye devam ettikce,
fatsali31 gibi
- assalik kompleksli
- iftiraczi bir zavalliya
özgüven veriyorsunuz.

Ah su karisi bir duysa bunun chat deki karilara sulandigini ve bunu essek sudan gelinceye kadar dövüp sonra babasinin evine postalasa
Alt 05.12.2016, 12:47
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

delpin denilen densiz.sende laranin yalakaligina soyunmussun onun bunun gihodisi toplanin gelin topunuz gelin lan topunuz...Zerre serefin varsa burda kanciklik etmez..özelime yazar adres istersiniz...Sanal cakallarla isim olmaz...gelirsen anlarsin kimin ne gücü var oldugunu...Fakat biliyorum muhtemelen duramazsin kancik sanal farelerini tanirim bu yüzden: pesinen yapacagin hakaretleri bin misliyle alcak cukuruna iade ettim...a sosyallara vakit ayirinca kendilerini bir p saniyorlar

Geändert von YigitAdam (05.12.2016 um 12:52 Uhr).
Alt 05.12.2016, 13:32
___EZEL___

Standard Tecavüz fantazili coşkun;

Senin olduğunu bilseydim inan farklı yazardım.Fakat kızlar senin hakkından gelir buna eminim.
Seni coşkun bacı ilan etmişiz burada haberin olsun.
Bak nuri alço lar dadanabilir dikkat et )))))
Alt 05.12.2016, 15:00
Erfahrener Benutzer

Standard

Benim vergilerimle lümpenler sanalda hava atiyor:-)Kuyruk acisi olan gelip bana kasiniyo....Lan gitin köprü altina sizin gibi pennerleri hayirlerine hal edenler olur...mutlaka...Sanal fareleri Mastika yalakalari:-)) biliyordum hakarete cükürüna dalmadan duramiyacaginizi...realda p yiyim diye cok yalvardi sizin gibi sanal cakallar..Tersi olsayi burda zirvalamazdiniz..hadi caritoklar defolun karanlik cukurunuzda bogulun
Alt 05.12.2016, 15:18
___EZEL___

Standard Coşkun !!!

Zitat:
Benim vergilerimle lümpenler sanalda hava atiyor:-)Kuyruk acisi olan gelip bana kasiniyo....Lan gitin köprü altina sizin gibi pennerleri hayirlerine hal edenler olur...mutlaka...Sanal fareleri Mastika yalakalari:-)) biliyordum hakarete cükürüna dalmadan duramiyacaginizi...realda p yiyim diye cok yalvardi sizin gibi sanal cakallar..Tersi olsayi burda zirvalamazdiniz..hadi caritoklar defolun karanlik cukurunuzda bogulun
Edindiğim bilgiye göre züğürtmüşsün sen,hatta işin gücün bile yokmuş.
Zaten psikolojide bir kural var,basık kişilikler kendilerini hep olmadıkları,olamadıkları gibi gösterirmiş.Seninkisi de o hesap.

Biz öğrendik realde neler döndüğünü,senin kaç kuruşluk bir adam olduğunu....
Sen git kendine bir iş bul,bu devlet hep sana mı bakacak )))
Evde yeşilçam filmleri izleye izleye ne hale gelmişsin,neredeyse dialoglar hep coşkun,arada Nuri alçoda oluyor bazen )))
Alt 05.12.2016, 20:16
Erfahrener Benutzer

Standard Sanal fareler:-)

hic gülecegim yoktu..:-)))Sanalin verdigi rahatliga bakarmisiniz baylar bayanlar:-))12 yil Psikriyatis dersi vermis inssana , psokloji dersi vermeye kalkar ücbes lümpen:-))halen beslik simit gibi kivirip duracaginiza,burdaki lümpen dostlarinida toplayip gelip beni tanima serefine ersen olurki aydinlik grmüs olursun..korkmana gerek yok yalakaligini yaptiginiz larayi, sapci basi delfini varsa baska kapcik agizlilarida alip gel size gelisimizi tamamlamaya yardimci olacagim...cok zor degilmi cukurundan cikmak..orda üzerine pislik akmasini bekle o zaman o nb alcagi..seref yoksunu oldugunu halen zirvalayip durman ayri bir paramanyak vaka...Su almanlara bazen cok kiziyorum, benden aldiklari vergilerle surda en az 10 tane lümpene magis veriyorlar..besle kargayi bari o doysun..the host diyorum biraz eglenelim bari vergiler bosa gitmesin

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Edindiğim bilgiye göre züğürtmüşsün sen,hatta işin gücün bile yokmuş.
Zaten psikolojide bir kural var,basık kişilikler kendilerini hep olmadıkları,olamadıkları gibi gösterirmiş.Seninkisi de o hesap.

Biz öğrendik realde neler döndüğünü,senin kaç kuruşluk bir adam olduğunu....
Sen git kendine bir iş bul,bu devlet hep sana mı bakacak )))
Evde yeşilçam filmleri izleye izleye ne hale gelmişsin,neredeyse dialoglar hep coşkun,arada Nuri alçoda oluyor bazen )))
Alt 05.12.2016, 20:45
___EZEL___

Standard Coşkun Bacııı !!!

Zitat:
hic gülecegim yoktu..:-)))Sanalin verdigi rahatliga bakarmisiniz baylar bayanlar:-))12 yil Psikriyatis dersi vermis inssana , psokloji dersi vermeye kalkar ücbes lümpen:-))halen beslik simit gibi kivirip duracaginiza,burdaki lümpen dostlarinida toplayip gelip beni tanima serefine ersen olurki aydinlik grmüs olursun..korkmana gerek yok yalakaligini yaptiginiz larayi, sapci basi delfini varsa baska kapcik agizlilarida alip gel size gelisimizi tamamlamaya yardimci olacagim...cok zor degilmi cukurundan cikmak..orda üzerine pislik akmasini bekle o zaman o nb alcagi..seref yoksunu oldugunu halen zirvalayip durman ayri bir paramanyak vaka...Su almanlara bazen cok kiziyorum, benden aldiklari vergilerle surda en az 10 tane lümpene magis veriyorlar..besle kargayi bari o doysun..the host diyorum biraz eglenelim bari vergiler bosa gitmesin
Sen ne kadar basık bir kişiliğe sahipsin ya,kendini dev aynasında mı görüyorsun sen?
Bak seni daha öncede uyardım,karşındakini tanımadan yalan söyleme.Senin ne menem bir tip olduğunu burada bilmeyen yok.İşin gücün provakasyon,sapıklık.Birde hastalıklı bir insan gibi zırt pırt nick değiştirmen.Uzun süredir netin kesildiği için giremedin sanırım.Baksana yeniden ben zenginim vergi veriyorum ayağı yapıyorsun.Vergi veriyorsan sen züğürtsün demektir.Devletlerin zenginden vergi aldığı nerde görülmüş?Bu kadar ayağa düştüğüne göre larayı takıntı yapmışsın demek ki...Acıyorum sana gerçekten,durumun kötü senin,halüsülasyon görüyorsun aç tavuk gibi ))))
Alt 06.12.2016, 01:14
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Sen ne kadar basık bir kişiliğe sahipsin ya,kendini dev aynasında mı görüyorsun sen?
Bak seni daha öncede uyardım,karşındakini tanımadan yalan söyleme.Senin ne menem bir tip olduğunu burada bilmeyen yok.İşin gücün provakasyon,sapıklık.Birde hastalıklı bir insan gibi zırt pırt nick değiştirmen.Uzun süredir netin kesildiği için giremedin sanırım.Baksana yeniden ben zenginim vergi veriyorum ayağı yapıyorsun.Vergi veriyorsan sen züğürtsün demektir.Devletlerin zenginden vergi aldığı nerde görülmüş?Bu kadar ayağa düştüğüne göre larayı takıntı yapmışsın demek ki...Acıyorum sana gerçekten,durumun kötü senin,halüsülasyon görüyorsun aç tavuk gibi ))))

Sketsch gibi...))))

Bravo sana Ezel ! sen bu möölemeyi gercekten anladinmi? bu ya$am artiginin istedigi ilgi...ilginc olan $uki forumda bana yazan her kim olursa olsun yeni bir Nikle ortaya cikmasi....bu le$ bana bir kac ay önce 32 mail arka arkaya gönderdi yigidadam nikiyle ,2 sini okudum 30 nu okumadan sildim ve kendisini igno yaptim....bende beni takinti haline getirdigini düsünüyordum ama sorunun ben olmadiigndan eminim ...bana forumda erkek nikiyle kim yazarsa yazsin mutlaka yeni bir nikle ortaya cikip bildigimiz tarziyla kaldigi yerden devam etmesi...sorun ben deyil bana yazan erkek nikler, bu Transe'nin beklentisi ilgi ,amacina ulasti dünden beri bununla ilgileniyorsun zamanina yazik . birak bögürsün

Geändert von Lara__ (06.12.2016 um 01:23 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche