Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.07.2015, 08:06
Benutzerbild von iplemeyen
iplemeyen iplemeyen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Türkiye'nin turizmini doğudan gelen malum ırk baltalıyor

Bunlar bi turist gördüm mü heval meval hemen kollarından çeker, bir şey satmaya konuşmaya çalışırlar. Bi turist kız gördüm mü öküz gibi bakarlar. Tecavüz ederler. Eğer cafe turistik bi yerde cafe gibi bi mekanları varsa, mekanın önünde müşteri çekmek için bağırırlar, çağırırlar. Turistleri eğlendirmek için kafa üstü dans, amuda kalkma gibi garip garip hareketler yaparlar. .... bunların.

NOT: bizzat hepsine şahit oldum.
Alt 11.08.2015, 11:05
xyz

Standard

Evet yaaaa, pis kaka hepsi!! Oysa ki türkler ve kendilerini türk sananlar hepsi ideal insan. Ataerkil toplum kodlarindan siyrilmayi basarabilmis Türk irki ne yerli ne turist hicbir kadina bakmaz. Türkler icin suc isleme, tecavüz, cinayet, sapiklik, cocuk yasta kizlari evlendirme, yere cöp atma, sokaga tükürme, özetle magandalik ve ilkellik kokan hicbir tutum ve tavir sözkonusu dahi olamaz. Üstün irk olmak budur iste dostum. Almanya'da dahi Türkler kadar medeni, saygili, egitimli, kültürlü bir etnik grup yok zaten. Süperiz, üstünüz, Tanrinin secmis oldugu cok özel biricik irkcigiz biz ne de olsa.

ps yarim gelismis ülkelerin dahi onyillar önce tarihin cöplügüne attigi irasyonel=irkci,fasizan ideolijilerle teselli olmn, iliklerine islemis asagilik komplekslerini suni düsman yaratici sosyal darwinist delisacmaliklariyla gidermeye calisan tüm milliyetci vatandasalari selamliyorum. Tanri akil fikir versin size.
Alt 17.08.2015, 00:54
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

heval koş heval ingiltere'den karıı gelmiş antalya'ya DDDD
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche