Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 09.05.2014, 04:34
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Kadinlarin en buyuk dusmani yine kadinlarmis, kiskancliklariyla ve sirf kendi gibi dusunmeyen kadinlara olan saldirilariyla benekalice bunun icin cok iyi bir ornek.

Bu arada benekalice, 1 degil 2 degil, nedir bu 1978salih'e yakinlasmalar? Adama birliktelik teklif edeceksen et bitsin, etmeyeceksen de forumlarda flortlesmeyi birak artik. Forumlar bunun yeri degil.
Alt 09.05.2014, 12:41
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard sagol kalsin

benekalice yi kücük veya benden farkli düsündügü icin hic yargilamadim.

lakin devamli pradoks ve ilk söylediklerinin sonraki söyledikleriyle uyusmamasi onun cok labil bir yasam ve düsünceye sahip oldugunu göstermekte.

yinede benek hanimin son yazilarini dikkate alirsak türkcesini bir hayli iyilestirdigini görüyoruz.
benek hanimla asla bir iliski anlaminda bir yakinlasmamiz sözkonusu olamaz.
lakin düsünce ve bilge paylasiminda her insan gibi sobet manasinda ve deger seviyesini yüksek tutma kaydiyla , bir ortak fayda cercevesinde bir araya gelinebilir.

tabii bunun mümkün olmayacagini da göz önünde bulundurursak benek ile salihin asla biraraya gelemeyecegini söylemek önceden mümkündür.

sahsen benek hanimin son yazdiklarini okuduktan sonra, türkceyi gercekten iyi kullanabilecegini düsünüyorum.

ben illaki ve illaki seriatin kanunlarini savunmak durumundayim.
seriat kanunlari Kuran da gecen Ilahi kanunlardir !!

lakin seriati IRAN ile özlestirmek gercekten ALLAH a yapilmis bir küfür niteligini tasir.

nedeni ise iranda asla ser i kanunlarin Alah kelamindan dolayi yapilmadigina dayanir.

Ben müslüman im demem benim asla iyi bir müslüman oldugumu göstermez bende zaten hic bir zaman ben iyi bir müslümanim deme gibi , bir caba göstermedim.

Allah katinda belkide isyankar kullardan olma ihtimalim de vardir !
bunu benim bilmem mümkün degildir.
ama kendini bilen bir insan olarak dogru olani yapmak ta bende özen gösteriyorum.
niyetim sadece cevreme faydali bir insan olmaktir !

cevremde mutlu insanlar görmek benim tek idealim.

BEN SADECE BIRLIK VE BERABERLIKTEN YANAYIM;
KARDESLIK VE DOSTLUKTAN YANAYIM:
CAN VE CANANLIKTAN YANAYIM.

VE BÖLÜCÜLÜGE VE IRKCILIGA KARSIYIM.
BÖLÜCÜLÜGÜ SAVUNAN BENIM ARKADASIM VEYA YOLDASIM OLAMAZ.

BEN BUNLARI SÖYLEMEKLE SADECE ÖZGÜRCE DÜSÜNCE MI IFADE ETMEKTEYIM !!

BU SÖYLEDIKLERIMI FARKLI YORUMLAMAK COK YANLIS OLUR VE HATTA BU SÖYLEDIKLERIMIN VE BENIM DÜSÜNCEMIN BURDAKI COGU ARKADASLARIN DÜSÜNCELERINIDE TESKIL ETTIGINI HER AN GÖRMEKTEYIZ !!

SADECE ÖNYARGILI OLMAKLA BAZI ARKADASLARIMIZ ILLAKI BIZLERIN YAZDIKLARININ ,KENDILERINE YAPILMIS BIR SALDIRI OLDUGUNU DÜSÜNMELERI , BIZLERIN BIR ARAYA GELEMEMESININ BIR FAKTÖRÜDÜR .

INSAALLAH , BIR GÜN GELIR VE BIZLER HER ALANDA BIRBIRIMIZI ANLYAN BIREYLER DEGIL, DEGERLER VE TOPLUMLAR OLURUZ

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Kadinlarin en buyuk dusmani yine kadinlarmis, kiskancliklariyla ve sirf kendi gibi dusunmeyen kadinlara olan saldirilariyla benekalice bunun icin cok iyi bir ornek.

Bu arada benekalice, 1 degil 2 degil, nedir bu 1978salih'e yakinlasmalar? Adama birliktelik teklif edeceksen et bitsin, etmeyeceksen de forumlarda flortlesmeyi birak artik. Forumlar bunun yeri degil.
Alt 09.05.2014, 23:01
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Siz AKEPE'lerin sadece gögüs arasi degil, bacak arasi düsündügünüzü de, bir kere daha asagidaki yazdiginla, ortaya koyuyorsun. Bundan öte baska hic biryere akliniz yetmiyor. AKEPE'ciler sirf bu konular üzerinde politika yapar, bunlari dine mal ederek.

Herhalde kötü hastlaliklara karsi ilac bulusunda, veya teknojide ilerlemede degil tabiki. Bunlari kaka dediginiz Bati insanlari yapabiliyor ancak, kiz erkekli, el ele.

Ondan sonra da kalkar Bati insanin ürettigi seyleri, halktan caldiginiz paralarla satin alabilirsiniz ancak, birde böbürlenerek ilerlemeden bahsedersiniz.

Biz de zaten bunu coktan gördügümüzden, sizin gibilerden igrenclik ve utanclik duyuyoruz!

Sizin gibiler bu kafayala ancak ortacag karanliginda les olmaya layik.

Zitat:

Geändert von benekalice (09.05.2014 um 23:08 Uhr).
Alt 10.05.2014, 05:52
Erfahrener Benutzer

Standard

Bacak arasi dusunenler senin su an yasadigin bolgedeki almanlar. Onlar da AKP'li degil, musluman da degil. Hayvan gibi bacak arasini dusunuyorlar her dakika, birbirlerinin esleriyle birlikte olmayi aliskanlik haline getirmisler. Bunu sen de biliyorsun. Su an sapik bir toplum arasinda yasiyorsun isin mide bulandiran kismi, o gibi ahlaki cokuntuyu medeniyet olarak goruyorsun

Yazilarin tamamen ARGUMANSIZ, dolayisiyla argumansiz sacmaliklara arguman sunulmamasi gerekirken yine de her soyledigimi destekliyorum.. Bak asagida 1978salih ne kadar efendi konusmus, bir de senin yazdiklarina bak, agzindan pislik akiyor

Turkler hicbir sey uretemiyor demek.. Dunyanin en iyi doktorlarindan biri olan Mehmet Oz, bir Turk. Seni ozenti

Coca Cola'nin CEO'su Muhtar Kent bir Turk.

Bunlar en basit ornekler. Turkiye'de deli gibi yerli mali ilac uretiliyor ve batili ulkelerin hepsinden daha ucuza satin alinip kullaniliyor.

Savunma sanayimizden bahsetmiyorum bile. Almanya'nin en fazla ticaret yaptigi ulkeler arasinda Turkiye 5. sirada.

Ama senin gibi ezik bati ozentilerine gore Turkler hicbir sey uretememistir, hani vatanseverdin hani Turkiye ve Turk sevdalisiydin? Turkleri elestirecegine oncelikle sen DUNYA ICIN ne yaptin bundan bahset, dunyaya hangi katkiyi sundun? 0. Once bir seyler kat insanliga, bilime teknolojiye, sonra baskalarini elestirmeye kalkis. Komik olan kisim su ki, elestiri bile yapamiyorsun, o yuzden 'kalkisiyorsun' diyorum.

Senin gibi yabanci dotu yalayan ozentiler midemizi bulandiriyor! Madem Turkiye icin bir bk yapmiyorsunuz yapanlara kostek de olmayin bari!

Sana ev odevi veriyorum, AKP hukumeti zamanindaki ihracat ile onceki hukumetlerin yaptigi senelik ihracatlari internetten arastir, oku ve gel.

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Siz AKEPE'lerin sadece gögüs arasi degil, bacak arasi düsündügünüzü de, bir kere daha asagidaki yazdiginla, ortaya koyuyorsun. Bundan öte baska hic biryere akliniz yetmiyor. AKEPE'ciler sirf bu konular üzerinde politika yapar, bunlari dine mal ederek.

Herhalde kötü hastlaliklara karsi ilac bulusunda, veya teknojide ilerlemede degil tabiki. Bunlari kaka dediginiz Bati insanlari yapabiliyor ancak, kiz erkekli, el ele.

Ondan sonra da kalkar Bati insanin ürettigi seyleri, halktan caldiginiz paralarla satin alabilirsiniz ancak, birde böbürlenerek ilerlemeden bahsedersiniz.

Biz de zaten bunu coktan gördügümüzden, sizin gibilerden igrenclik ve utanclik duyuyoruz!

Sizin gibiler bu kafayala ancak ortacag karanliginda les olmaya layik.
Alt 11.05.2014, 00:01
Erfahrener Benutzer

Standard

Seriat ülkelerinde kadinlarin acik artirmayla satildigini, ya sa seriat kanuna göre erkeklerin rahatca pedofilligi yasadigini gözardi etmissin ve Bati'daki insanlara dadanmissin. Bati'da kiz cocuklari zorla dedesi yasindakilere satilmiyor. Burada pedofilligin hicbir gerekcesi yok, cezasi var. Burada tecavüz edilen kadinlara Basbakanlari kalkipta, cocugu dünyaya getirsin biz bakariz demiyor. "Neden cocuk ölecekmis, kadin ölsün" denilerek, ortacag zihniyeti yasanmiyor. Senin BasCalan bunu derken, sokaklarda kac tane cocuk ac, sussuz sürünüyor, ölüyor, ondan bahsetsene.

http://www.hurbakis.net/content/kamp...a-surukleniyor

Dogru, fuhus'unda "helal fuhus" versiyonu olunca, ok oluyor demek. Helal calma gibi.

http://www.hport.com.tr/yasam/helal-...uhus-pazarinda

Bunlarda senin AKEPE'liler fuhus anlasmasinda

http://www.youtube.com/watch?v=S7tU1YeFnZo

Bugünki Türkiye'de cocuk kayibi zirveye ulasmis. Yarim sene icersinde kayip olanlarin icinden her ay 4 cocuk ölü olarak bulundu. Bunlara degindigin yok, cünki senin zihniyet cocuk ve kadinlari erkeklerin hizmetcisi olarak görür.

Türkiye'nin gelisdiginden bahsediyorsun. Kaynak yok. Ayni konuyu secimlerden önce de gevelemistin, bayat bayat kaynaklar vererek, millete yutturmaya calistin.

Ayrica senin bana "ev ödevi verecek" seviyen yok. Sen onu senin koyunlara iyi yutturursun. Iyi de yutuyorlar zaten.

Türkiye sadece sizin gibilerin degil sükür. Biz de Türkiye'nin insanlariyiz ve sizin gibilere birakmayacagiz.
BasCalan bir devre. Onun da zamani bitecek.

Zitat:
Bacak arasi dusunenler senin su an yasadigin bolgedeki almanlar. Onlar da AKP'li degil, musluman da degil. Hayvan gibi bacak arasini dusunuyorlar her dakika, birbirlerinin esleriyle birlikte olmayi aliskanlik haline getirmisler. Bunu sen de biliyorsun. Su an sapik bir toplum arasinda yasiyorsun isin mide bulandiran kismi, o gibi ahlaki cokuntuyu medeniyet olarak goruyorsun

Yazilarin tamamen ARGUMANSIZ, dolayisiyla argumansiz sacmaliklara arguman sunulmamasi gerekirken yine de her soyledigimi destekliyorum.. Bak asagida 1978salih ne kadar efendi konusmus, bir de senin yazdiklarina bak, agzindan pislik akiyor

Turkler hicbir sey uretemiyor demek.. Dunyanin en iyi doktorlarindan biri olan Mehmet Oz, bir Turk. Seni ozenti

Coca Cola'nin CEO'su Muhtar Kent bir Turk.

Bunlar en basit ornekler. Turkiye'de deli gibi yerli mali ilac uretiliyor ve batili ulkelerin hepsinden daha ucuza satin alinip kullaniliyor.

Savunma sanayimizden bahsetmiyorum bile. Almanya'nin en fazla ticaret yaptigi ulkeler arasinda Turkiye 5. sirada.

Ama senin gibi ezik bati ozentilerine gore Turkler hicbir sey uretememistir, hani vatanseverdin hani Turkiye ve Turk sevdalisiydin? Turkleri elestirecegine oncelikle sen DUNYA ICIN ne yaptin bundan bahset, dunyaya hangi katkiyi sundun? 0. Once bir seyler kat insanliga, bilime teknolojiye, sonra baskalarini elestirmeye kalkis. Komik olan kisim su ki, elestiri bile yapamiyorsun, o yuzden 'kalkisiyorsun' diyorum.

Senin gibi yabanci dotu yalayan ozentiler midemizi bulandiriyor! Madem Turkiye icin bir bk yapmiyorsunuz yapanlara kostek de olmayin bari!

Sana ev odevi veriyorum, AKP hukumeti zamanindaki ihracat ile onceki hukumetlerin yaptigi senelik ihracatlari internetten arastir, oku ve gel.

Geändert von benekalice (11.05.2014 um 00:11 Uhr).
Alt 12.05.2014, 09:44
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard yazik

Zitat:

Türkiye sadece sizin gibilerin degil sükür. Biz de Türkiye'nin insanlariyiz ve sizin gibilere birakmayacagiz.

genel secim 2002 10.848.704 34,43 % 365
genel secim 2007 16.327.291 46,58 % 341
genel secim 2011 21.414.314 49,84 % 327

... bu genel secim sonuclari tabiiki türkiyenin ne kadar kararli bir sekilde 2023 e dogru gittigini göstermektedir.

AKP nin , 2023 Tarihini HEDEF göstererek, aslinda Atatürke ve Cumhuriyete ne kadar bagimli oldugunun göstermektedir !

Sizler BasCalan dersiniz !

Bizler yabanci basinin ve yabanci devletlerin Türkiyenin büyümesini engellemek icin,
Türkiye icerisinde bile (Atatürk genclige hitabini bir oku) düsmanlar yaratarak bizlerin, birligimizi ve düzenimizi bozmaya calistigini görüyoruz !!!

Aci olan o ki , icimizden cikan iyi veya kötü vatandasarimiz, bizleri kendilerine düsman secmekteler, ve ne yazikki beyinlerini ve düsüncelerini her zaman düsmanlikla kinle ve korkuyla donatiyorlar.

KAOS ortami yaratip , CALIP CIRPMA POLITIKASINI hala gecerli ve dogal saniyorlar !!

YETERINCE SOYDUNUZ BU MILLETI !!

Atatürk :
· Memleketin efendisi hakiki müstahsil olan köylüdür.

AYDIN ZIHNIYET :
-Cariklilar pis köylüler
Alt 13.05.2014, 09:04
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

Ayrica senin bana "ev ödevi verecek" seviyen yok.
Off hem de nasil odev veriyorum sana. haha.

Zitat:
Sen onu senin koyunlara iyi yutturursun. Iyi de yutuyorlar zaten.
Koyun koyun dedin her secimde koydular doymadin diyoruz, ne doyumsuzluk boyle.

Zitat:
Turkiye'yi senin gibi ateist, anti-Turk ve anti-muslumanlara birakmayacagiz. Zaten hic kazanamadiniz ki.

Seriattan korkma nedenin seriatin tecavuzculere, katillere, hirsizlara ve senin gibi, Islam dusmanlarina acimamasindan kaynaklanmaktadir.
Alt 13.05.2014, 21:15
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Kizlar OKUYUN!

Senin gibi bilgisiz, seriatci odundan ancak böyle seyler cikar.

Burada herkez senin gibi AKEPE'cilerin kadinlara bakis acisini görsün. En basta bayanlara büyük bir ders olur!!!

Bundandir ki, Nigeria'da seriatci "İslamcı Boko Haram" örgütü tarafından kacirilan kizlar icin bir söz bile sarf etmemesi. Bari kiniyoruz diyebilselerdi, birsey yapmasalar bile.

Buna Diyanet ve baska müslüman organizasyonlar da dahil, hic birin giki cikmamasi cok vahim her zamanki gibi. Ben bunlardan bir kinama duymadim. Duyan varsa, paylassin!

Niye uluorta diyemiyorlar, "Islam, Müslümanlik böyle degil" diye?

Kizlar neden kacirilmis?

Boko Haram yerel dilde "Batı eğitimi haramdır" anlamına geliyor. Kizlari okuldan kacirmislar.

Örgüt beş yıldır, Nijerya'nın kuzeyinde bir İslam devleti (SERIAT) kurulması için silahlı mücadele veriyor.

Devami:

http://m.bbc.co.uk/turkce/haberler/2...7_nijerya_odul

Zitat:
Off hem de nasil odev veriyorum sana. haha.

Koyun koyun dedin her secimde koydular doymadin diyoruz, ne doyumsuzluk boyle.

Turkiye'yi senin gibi ateist, anti-Turk ve anti-muslumanlara birakmayacagiz. Zaten hic kazanamadiniz ki.

Seriattan korkma nedenin seriatin tecavuzculere, katillere, hirsizlara ve senin gibi, Islam dusmanlarina acimamasindan kaynaklanmaktadir.

Geändert von benekalice (13.05.2014 um 21:20 Uhr).
Alt 14.05.2014, 04:28
Benutzerbild von Milliirade
Milliirade Milliirade ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Senin gibi bilgisiz, seriatci odundan ancak böyle seyler cikar.

Burada herkez senin gibi AKEPE'cilerin kadinlara bakis acisini görsün. En basta bayanlara büyük bir ders olur!!!

Bundandir ki, Nigeria'da seriatci "İslamcı Boko Haram" örgütü tarafından kacirilan kizlar icin bir söz bile sarf etmemesi. Bari kiniyoruz diyebilselerdi, birsey yapmasalar bile.

Buna Diyanet ve baska müslüman organizasyonlar da dahil, hic birin giki cikmamasi cok vahim her zamanki gibi. Ben bunlardan bir kinama duymadim. Duyan varsa, paylassin!

Niye uluorta diyemiyorlar, "Islam, Müslümanlik böyle degil" diye?

Kizlar neden kacirilmis?

Boko Haram yerel dilde "Batı eğitimi haramdır" anlamına geliyor. Kizlari okuldan kacirmislar.

Örgüt beş yıldır, Nijerya'nın kuzeyinde bir İslam devleti (SERIAT) kurulması için silahlı mücadele veriyor.

Devami:

http://m.bbc.co.uk/turkce/haberler/2...7_nijerya_odul

ampülün voltaji alicenin amcigina yetmiyor galiba
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche