Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.06.2013, 22:09
zerrecikler

Blinzeln motor gücü...

benim arabam senin arabandan daha güclü! hayir degil. benimkisi daha güclü! benim arabam 6 vitesli! benimkisi 8 vitesli!

evet arkadaslar, dünya savaslari'da böyle baslamistir. :-)))

sevtap, sende bayila bayila bir hal oldun.
Alt 30.06.2013, 05:11
Benutzerbild von Capulcu
Capulcu Capulcu ist offline
Benutzer

Standard nicht zu vergessen Leute

das ist ein deutsch/türkisches Forum ..
in erster Linie sollten Deutsch-Türken ihre Meinung kundtun
und sich austauschen .. auch wenn es um türkische Politik geht

benim kimseye ihtiyacim yok ,
bana dogru yu veya egri yi anlatsin ..

bleibt einfach fern von den gekauften Usern aus der TR
Alt 30.06.2013, 09:45
xAurumx

Standard

BosphorusTaurus herhalde herseyi kavrayamiyor, yada akpye ait olan türk medyasindan etkilenenlerden. Onlarin isi türk olmayan her devleti, türkiyeyi bölmeyi calisan türk düsmani olarak göstermek. Yada türkiyeye gelen her yabanci gazetecinin casusluk yaptigini insanlara yutturmak amaciyla medyayi kullanmak. Zaten 2-3 kanal kaldi türkiyede dogruyu yayinlayan onlari da kapattiracakmis. Onu tutan cahil toplumun gözleri acilmasin diye herseyi yapmaya göze almis.

Bilgileri elestrip fazla derine gitmeyenlerden herhalde BosphorusTaurus. Duyduklarina kendi korkularini ve fikirlerini tastik eden yazilari bulup bunlari, böyle konularla ugrasmis gibi sergilemeye calisiyor. Türkiyede yasayip yasamamak burda söz konusu olamaz. Eger insan duydugu bilgilleri elestirmezse, bu hic fark etmiyor nerde yasadigi. Yazdiklari bana biraz saf geldi.
Alt 30.06.2013, 12:35
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
BosphorusTaurus herhalde herseyi kavrayamiyor, yada akpye ait olan türk medyasindan etkilenenlerden. Onlarin isi türk olmayan her devleti, türkiyeyi bölmeyi calisan türk düsmani olarak göstermek. Yada türkiyeye gelen her yabanci gazetecinin casusluk yaptigini insanlara yutturmak amaciyla medyayi kullanmak. Zaten 2-3 kanal kaldi türkiyede dogruyu yayinlayan onlari da kapattiracakmis. Onu tutan cahil toplumun gözleri acilmasin diye herseyi yapmaya göze almis.

Bilgileri elestrip fazla derine gitmeyenlerden herhalde BosphorusTaurus. Duyduklarina kendi korkularini ve fikirlerini tastik eden yazilari bulup bunlari, böyle konularla ugrasmis gibi sergilemeye calisiyor. Türkiyede yasayip yasamamak burda söz konusu olamaz. Eger insan duydugu bilgilleri elestirmezse, bu hic fark etmiyor nerde yasadigi. Yazdiklari bana biraz saf geldi.
madame geveze ve bilgisiz!
asirlardir hiristiyan ülkelerin - müslüman devletlerine düsman olduklarini bilmez misin!?

erkeklerle ilgili kitaplari ezberleyip okuyacagina, tarih kitaplarini oku !!!
Alt 30.06.2013, 22:32
xAurumx

Standard

So sehr, dass du ganz gezielt meine beiträge suchst um dann ein dummes kommentar abzulassen. Die leute fragen mich schon per mail, wer dich gebissen hat.
Alt 01.07.2013, 09:11
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
So sehr, dass du ganz gezielt meine beiträge suchst um dann ein dummes kommentar abzulassen. Die leute fragen mich schon per mail, wer dich gebissen hat.
Ja.
Ach, wirklich? Die Leute teilen dir per mail bestimmt auch mit, wie toll du bist, was für eine intelligente Frau du bist. Und von all den Männern hier bekommst du bestimmt n Heiratsantrag ne!
Anhand deiner GB – Einträge/Kommentare liest man ja wie sehr du es nötig hast.
Armes Püppchen.

Wir leben in Deutschland. In Deutschland darf man noch seine frei Meinung äussern.

* ich finde dich so was von dumm
* so was von verlogenen
* so was von scheinheilig
* so was von armselig

Ich wurde von einem Löwen gebissen! Grrrrrrr
Alt 01.07.2013, 10:44
xAurumx

Standard

Du schmökerst schon in mein gb rum? Stalkerin.
Alt 01.07.2013, 19:13
zerrecikler

Standard

Flatter Flatter, in welche Richtung sind die vorigen Kommentare geflogen!?

Typisch! Sag ich doch, scheinheiliges Püppchen!
Alt 02.07.2013, 13:51
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Evet simdi farkettim. Neden silinmis olabilir ki? Icinde hakaret vs. yoktu, birkac link vardi o da yasal ve her gun okudugumuz haber sitelerinden. uno'nun iddialarini tek tek curuyordu.

Icinde APO hayranligi da yoktu, Turkiye'ye fasist/katil de denmiyordu, PKK teror orgutu hakli ve masum gosterilmeye de calisilmiyordu.

Teknik bir sorun olabilecegini dusunuyorum. Forumdaki mesajlarin gosterilme tarihleri de surekli degisiklik gosteriyor, Autor ID Card'tan siteye son giris tarihleri de degisiklik gosteriyor.

Site sahibi burayi gelistirmek istiyorsa bu gibi 'bug'lari goz onunde bulundurabilir.
senin yazinin silinme nedeni en son bölümünde bana hak vermendi.

hatirliyorsan bu tür insanlarla bu sekilde konusmak gerekiyor gibi birsey yazmistin. buradan 3 eleman bunu sikayet etmis.
Alt 02.07.2013, 13:53
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen
Sunu belirteyimki Bosporus yazilarini hayranla okuyorum ve böyle önemli bilgileri bizimle paylasmani cok degerli buluyorum ama maalesefki bunu silen kisi senin ne yazdigini maalesef hic ama hic anlamamis
sevtap burada dogru söyleyenler istenmiyor.

seviyeli insanlari yazmaktan uzaklastiracaklarini düsünen birkac cahil devamli sikayet ediyor.

bu sikayet edenlere ben birkac aydir mücadele ediyorum ama yüzsüz olduklari icin devamli buraya dönüyorlar.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche