Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.04.2013, 14:07
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

onmyclown yine hakaret dolu yaziyla ic dünyani gösteriyorsun.

bu kadar nefret kusman cok saglikli degildir.

ben dedikodu yapmam iftira hic atmam.

birak sen lastosch ve öteki üyeleri, onlar kendileri kasiniyor ve yalanlarinin bedelini ödüyorlar. senin onlara yalakalik yapmanin nedenlerini hepimiz biliyoruz.

senin deli dana gibi koca aradigini konu ettim, cünkü sende kasinip hakaret ve iftira atiyorsun.

dönelim konumuza: senin caresizliginin dogurdugu arayisinin blinddate yapmaya kadar gittigi iftira mi?

konuyu yine baska yöne cevirmeye calisma. omurgaliysan edebinle cevap verirsin.
Alt 13.04.2013, 14:08
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
yazdikca komiklesiyorsun.

siz böyle her gelen yeni üyeleri herrlichkeit mi sanarsiniz? allah yardimciniz olsun!
du bist nicht die erste und du wirst nicht die letzte sein

bunlarin iftiraci ve yalanci olduklarini daha öncede söylemistim.
Alt 13.04.2013, 14:46
OnMyOwn

Standard

Yazdiklarina karsi cikan kesin koca ariyordur, kesin biseyler yapiyordur. :-)) Devam et, aferin. Sen kendi yatak hikayelerine bak. Anlata anlata bitiremiyorsun. Sen ne ariyorsun 15 saat online kalarak? Haftasonu bile saatlerce burdasin. Aman bos birakma. Gec kalma sakin heryere laf yetistirmeye, kizlarla laklak kavgaya etmeye. Asterix 1, Sen 2. Kizlarla kavga eden yarim Erkekler. Allah bilir 40 yasindasindir. Utanmiyorsun burda kendinden kücüklerle kavga etmeye. Hast Du keine Freizeitaktivität? Männliche Hobbies, Freunde? Familie? Ich dachte du bist verheiratet. Außerdem sagst du doch immer dass du so religiös bist, geh was religiöses machen. Nurcularin sohbetlerine katil, onlar her haftasonu toplanir. Ama yook, forumdan taslarsin sen Nurculugu. Laf bol ama icraat yok. Klavyeye Kahramani seni.

Dedikodu sevmiyorum, sevmeyecegim.
Alt 13.04.2013, 14:55
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Yazdiklarina karsi cikan kesin koca ariyordur, kesin biseyler yapiyordur. :-)) Devam et, aferin. Sen kendi yatak hikayelerine bak. Anlata anlata bitiremiyorsun. Sen ne ariyorsun 15 saat online kalarak? Haftasonu bile saatlerce burdasin. Aman bos birakma. Gec kalma sakin heryere laf yetistirmeye, kizlarla laklak kavgaya etmeye. Asterix 1, Sen 2. Kizlarla kavga eden yarim Erkekler. Allah bilir 40 yasindasindir. Utanmiyorsun burda kendinden kücüklerle kavga etmeye. Hast Du keine Freizeitaktivität? Männliche Hobbies, Freunde? Familie? Ich dachte du bist verheiratet. Außerdem sagst du doch immer dass du so religiös bist, geh was religiöses machen. Nurcularin sohbetlerine katil, onlar her haftasonu toplanir. Ama yook, forumdan taslarsin sen Nurculugu. Laf bol ama icraat yok. Klavyeye Kahramani seni.

Dedikodu sevmiyorum, sevmeyecegim.
bak sümük gibi yapistin bana,
ama bu sefer hakaretlerden uzaklasip sadece iftira atmaya odaklanmissin.

sen konuya sadik kalsan istedigin kadar tartisiriz ama irkicilik konusunda ezilince deli danaya dönüp her tarafda saldirmaya basladin.

bende senin ne tür insan oldugunu burada arkadaslarimiza tanitmak icin senin gercek yönlerini anlatiyorum.
daha önceleri namuslu, ahlakli ve edepli oldugunu ve blinddate yapan kadinlara kötü gözle baktiginin acikalmasini yapiyorum ve herkese
onmyclown kendisi blinddate uzmanidir diyorum. hala bir aciklik getiremedin!!!

sen kesin koca ariyorsun demedim ama blinddate yapanin amaci bellidir
Alt 13.04.2013, 22:58
OnMyOwn

Standard Yalanci oldugunu herkes biliyor.O yüzden ne dersen de, cvp vermeye degmez

Gääääähn. Cok anlamsizsin. Hep ayni seyleri geveleyip duruyorsun. Ilkokul cocuklari bile senden akillidir. Ama ben ilkokul ögretmenleri kadar sabirli degilim. :-) Papagan gibi 4 Cümle ezberlemissin, her mesajda aynisini yazip duruyorsun. Tipki Tuvtuv hikayesinde yaptigin gibi.

Sümük gibi yapistin lafi bana ait. Benden aldigini bana satma. Simdi ipi kesiyorum, düs yakamdan. Git dedikodu mu edecen, iftira mi atacan, flört mü edecen. Ne halin varsa gör. Yeterki bana yapisma.

Geändert von OnMyOwn (13.04.2013 um 23:49 Uhr).
Alt 14.04.2013, 12:56
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Gääääähn. Cok anlamsizsin. Hep ayni seyleri geveleyip duruyorsun. Ilkokul cocuklari bile senden akillidir. Ama ben ilkokul ögretmenleri kadar sabirli degilim. :-) Papagan gibi 4 Cümle ezberlemissin, her mesajda aynisini yazip duruyorsun. Tipki Tuvtuv hikayesinde yaptigin gibi.

Sümük gibi yapistin lafi bana ait. Benden aldigini bana satma. Simdi ipi kesiyorum, düs yakamdan. Git dedikodu mu edecen, iftira mi atacan, flört mü edecen. Ne halin varsa gör. Yeterki bana yapisma.
ben yalan söylemem bunu herkes biliyor.

senin blinddate uzmani oldugunu söyledim.
caresizce erkek bulma pesinde kosarken nice blinddate yaptigini biliyorum.

bunun asli yok diyorsan acikca söyle ki ispat edeyim.

ps. arkadaslar bunun aciklamamin nedeni bu kadin daha önceleri kendini cok edepli ve namuslu göstermeye calisip blinddate yapan kadinlari kötülüyordu. kimin yalanci oldugunu görmeniz icin aciklik getiriyorum.
pps. hayat kadini bile bu kadar yüzsüz olmaz.
Alt 14.04.2013, 13:11
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bende saf saf Zerrecikleri bir bayan Nicki zannettim. Ne bilcen iste Seytanla dans ettigini. Ama hemen anladim Zerrecigin Herrlichkeitin bayan Nicki oldugunu. Er ist wohl schwul, kann man nichts machen.
die ist so dumm dass sie sich selber widerspricht.

manchen menschen kann man nicht helfen.

onmyclown heyecan yapma, sakin ol. cok hatalar yapmaya basladin. bu kadar acik yalanci oldugunu ortaya koyma.

hayat kadini bile bu kadar edepsizlik yapmaz. kendi gercegini saklamaz. sen blinddate yaptigindan utaniyorsan önce düsünüp hic yapmayacaktin. ama bunu yapip baska kadinlari kötülemen ne kadar sahsiyetsiz oldugunu belirtiyor.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche