Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.11.2017, 01:13
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Sevginizi gösterin sevdiklerinize

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=D5NMYRLWbog
Alt 04.11.2017, 01:58
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Sendemi agladin Caka video yu izlediginde ? Agla agla sende agla zaten dünden razisiniz Millet olarak aglamaya.

$imdi bizler Türk Milleti olarak hepimiz klarnet ailesinden geldigimiz icin ali$ik deyiliz tabi böyle Videolara-haberle ilk defa görüyoruz cünki haliyle insan etkileniyor ....

bizim ülkemizde asla böyle ve benzer olaylar ya$anmaz biz tok milletiz hele benim dedim dogdugunda 5 mavi pantalonla beraber dünyaya gözlerini acmi$..bonus olarakda beyaz gömlek cikmis arkasindan biliyorum sizin dedelernizde ayni sekilde pantalon ve ceketleriyle dogup öldüler

sakin aklinizi cali$tirmayin ! Sorgulamayin ! Ne kadar dogruluk payi Ara$tirmayin ! Bu Adam
gercekte kim neyin nesi neyin fesi ögrenmeyin.Ne kadar dogruluk payi var dü$ünmeyin aglayin gitsin...

prpgram sunucularinda suratlarinda 2 kilo boya olsada kafalari sarikliysa reyting icin haber yapmazlar....

Dieci bela susmuyorki bu millette basinda sarigi ayaginda carigi yüzünde de biraz killi olan kim ne veririse yiyor.....

bu hikayeyi anlatan adamin bundan daha acitasyon yaratan hikayeleri var bütün hayati boyunca acitasyonla ekmegini kazanmi$ ,gülerek anlatmaya basladigi olayin dogruluk payi evet kardesi hastaliktan vefat etmi$ ama anlattigi gibi 3,4 ay sonra deyil 4,5 YIL sonra...

KIzina ALLAH $Ifa versin Allah kimseyi evlat acisiyla sinamasin

P.S.

Caka okudugun romanmarin sana cok fazla birseyler katmaycagini daha önceden söylemistim sanirim...

bak bu paylasiminda hakli ciktigimin kanidi....

Geändert von Lara__ (04.11.2017 um 02:05 Uhr).
Alt 04.11.2017, 02:00
eMasculine

Daumen runter Acıların kadını

https://www.youtube.com/watch?v=2nyQcgxVvzQ
Alt 04.11.2017, 02:05
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Sendemi agladin Caka video yu izlediginde ? Agla agla sende agla zaten dünden razisiniz Millet olarak aglamaya.Aglamayanlarida kinayalim daha vijdanli,merhametli oluruz..)))

$imdi bizler Türk Milleti olarak hepimiz klarnet ailesinden geldigimiz icin ali$ik deyiliz tabi böyle Videolara-haberle ilk defa duyuyor ve görüyoruz haliyle insan etkileniyor ....

bizim ülkemizde asla böyle ve benzer olaylar ya$anmaz biz tok milletiz hele benim dedem dogdugunda 5 mavi pantalonla beraber dünyaya gözlerini acmi$..bonus olarakda beyaz gömlek cikmis arkasindan biliyorum sizin dedelernizde ayni sekilde pantalon ve ceketleriyle dogup öldüler.

sakin aklinizi cali$tirmayin ! Sorgulamayin ! Ne kadar dogruluk payi Ara$tirmayin ! Bu Adam
gercekte kim neyin nesi neyin fesi ögrenmeyin.Ne kadar dogruluk payi var dü$ünmeyin aglayin gitsin...

prpgram sunucularinda suratlarinda 2 kilo boya olsada kafalari sarikliysa reyting icin haber yapmazlar,hep beraber inanalim gitsin.....))))) o programi yapan yillik kac trilyon kazanci var bunu biliyormusunuz?

Dinci bela susmuyorki bu millette basinda sarigi ayaginda carigi yüzünde de biraz killi olan kim ne veririse versin bu millet yiyor....

bu hikayeyi anlatan adamin bundan daha acitasyon yaratan hikayeleri var bütün hayati boyunca acitasyonla ekmegini kazanmi$ ,gülerek anlatmaya basladigi olayin dogruluk payi evet kardesi hastaliktan vefat etmi$ ama anlattigi gibi 3,4 ay sonra deyil 4,5 YIL sonra...

gercekten merak ediyorum Tv 'de gördügünüzde annelerinin kucaklarinda karinlari $i$ elleri ayaklari acliktan cekilmi$ o bebekleri gördügünüzde böyle benzer vidoylari yayan kaci agladi????Tv de gördükleriniz o bebeklere acitasyon hikayeler anlatilmiyor dimi?Afrikada zaten herkes ac normal $eyler dimi? onlarin kaderi bu dimi?Yükleyin Allaha cünkü Allah o kadar zalimki isine gelene iyi gelmeye kötü kader ciziyor( tövbe ,tövbe) ...Sizlerin kafa bu kadar calisiyor.

P.S.

Caka okudugun romanlarin sana cok fazla birseyler katmaycagini daha önceden söylemistim sanirim...

bak bu paylasiminda -hakli ciktigimin kanidi....

Geändert von Lara__ (04.11.2017 um 02:34 Uhr).
Alt 04.11.2017, 03:01
eMasculine

Reden üzüm üzüme baka baka Laraninki Sutestisininkinden kara

https://www.youtube.com/watch?v=__BuIpq9x8Q
Alt 04.11.2017, 12:13
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Sendemi agladin Caka video yu izlediginde ? Agla agla sende agla zaten dünden razisiniz Millet olarak aglamaya.

$imdi bizler Türk Milleti olarak hepimiz klarnet ailesinden geldigimiz icin ali$ik deyiliz tabi böyle Videolara-haberle ilk defa görüyoruz cünki haliyle insan etkileniyor ....

bizim ülkemizde asla böyle ve benzer olaylar ya$anmaz biz tok milletiz hele benim dedim dogdugunda 5 mavi pantalonla beraber dünyaya gözlerini acmi$..bonus olarakda beyaz gömlek cikmis arkasindan biliyorum sizin dedelernizde ayni sekilde pantalon ve ceketleriyle dogup öldüler

prpgram sunucularinda suratlarinda 2 kilo boya olsada kafalari sarikliysa reyting icin haber yapmazlar....

Dieci bela susmuyorki bu millette basinda sarigi ayaginda carigi yüzünde de biraz killi olan kim ne veririse yiyor.....

P.S.

Caka okudugun romanmarin sana cok fazla birseyler katmaycagini daha önceden söylemistim sanirim...

bak bu paylasiminda hakli ciktigimin kanidi....

Ben böyle bir yaklasima karsi konuyla alakali cevap vermem. 1,2,3 derken cevap vermeyenler cogalirsa, sen veya aynisini yapan baskasi umarim kendinizi hesaba cekersiniz...burda kastettigim senin görüsündekiler degil, senin karsit görüsündekiler de maalesef ayni yaklasimi sergiliyorlar. sorun görüsle falan degil, yaklasimla alakasi. buda bilinsin lütfen..

Zitat:
Zitat von eMasculine Beitrag anzeigen

yangina körükle, atese benzinle gitmeyelim lütfen.
Alt 04.11.2017, 15:50
Benutzerbild von Zeynep
Zeynep Zeynep ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Binlerce örneklerden bir tanesi.
Güzel bir paylaşım, konunun iceriligini anlayana. Anlamak içinde bu mesaji, insan kendi kabugunu kirip karşısindakinin yerine koya bilmesi..

ve evet, ne yazikki sevgisini gösteremeyen çok sayıda insanlarımız var.

Anne baba , kardeş, abla abi, çocuklarımızi, sevgililerimizi ,eşlerimizi doyasıya koklayıp öpüp sarılalım, sevgimizi gösterelim-söyleyelim.

Ayrılık kapıyı, Zaman ise bir birimizi çalmadan..
Alt 13.11.2017, 19:45
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Idee

[quote=Caka_Bey;2123562]Ben böyle bir yaklasima karsi konuyla alakali cevap vermem. 1,2,3 derken cevap vermeyenler cogalirsa, sen veya aynisini yapan baskasi umarim kendinizi hesaba cekersiniz...burda kastettigim senin görüsündekiler degil, senin karsit görüsündekiler de maalesef ayni yaklasimi sergiliyorlar. sorun görüsle falan degil, yaklasimla alakasi. buda bilinsin lütfen..

$imdi diyorum ki sus Lara suss biraz gecimli ol Lara diyorum güzel bak güzel gör ....gelde sus bunun nesini güzel göreyim? güzel bir yanimi varki güzel göriyim ,olsa görürdüm,gelde sus

SEN ANLADIN BENI..

Ben ve benín kar$it görüsümdekiler ! öylemi????? senin elinde suya sabuna deymeden temiz kalsin....sen kendi fikrini beyan etme her iki taraftan birseyler tut fikir üret ,bak senin gibiler seni zeki bile bulabilir! devam et...

tabiki ben kendi fikrimi söyliyicem kar$i tarafta kendi fikrini söyleyecek ,fikri olan herkes kendi sözünü söylesin ki en güzel sözü bulabilsinler.....
Alt 10.12.2017, 16:18
Benutzerbild von Thosinglone1979
Thosinglone1979 Thosinglone1979 ist offline
Neuer Benutzer

Standard

okay coole sache
Alt 24.02.2018, 20:07
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Zeynep Beitrag anzeigen
Binlerce örneklerden bir tanesi.
Güzel bir paylaşım, konunun iceriligini anlayana. Anlamak içinde bu mesaji, insan kendi kabugunu kirip karşısindakinin yerine koya bilmesi..

ve evet, ne yazikki sevgisini gösteremeyen çok sayıda insanlarımız var.

Anne baba , kardeş, abla abi, çocuklarımızi, sevgililerimizi ,eşlerimizi doyasıya koklayıp öpüp sarılalım, sevgimizi gösterelim-söyleyelim.

Ayrılık kapıyı, Zaman ise bir birimizi çalmadan..
dedikleriniz yapilmasi gereken seyler dogru ama ben cogu kisinin basarabilecegini zannetmiyorum...cahil insanlar kendi hatalarini görmeyeceklerinden, onlarla sevgi iletisimi kurmak zor.. sevgiden anlamayana sevgi göstermeye calismak, sevgiyi hakeden baska birini bekletmek degil midir?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche