Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.01.2015, 01:28
daz

Standard

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Islam baris ve kardeslik dinidir diyenlere,en iyi cevabi yine kendileri veriyor....11 milyondan fazla müslüman catismalar ve savslarda öldürülmüs son 50 yil icinde,bunun yüzde 95 ini müslümanlar yapmis,allahtan baris dini,birde savas dini olsaydi ne olacakti?Irak ve suriyede 100 bini asan cinayetleri ile ünlü Isid aciklama yapmis,allah bize sii lere ve alevilere saldirmak icin görevlendirdi,israil isin icinde yok demis))Kisaca götleri yememis...Son zamanlarda islam dünyasi icinde bile,türklerin müslümanligi ile dalga geciyorlar,Allah ben araplari görevlendirdim,onlar beni yanlis anladi,keske türklere gönderseydim,onlarda okuduklarini anlamadan inandi diye))))))))))))))))))Aptalsiniz aptal,kabul edin..............
Lan düdük sende o inege tapanlardanmisin

Bizler işiti müsluman saymiyoruz ama senin gibi pkk larin kafalarini iyi kesiyorlar...
Show yapmana gerek yok, sirada sanada gelirrr
Alt 02.01.2015, 01:44
Gazman

Standard Çıkın ortaya korkak kürtler çıkında seksenlerden beter edelim sizi..!

Zitat:
Birde;türkce bilsen varya,inan gam yemem)))))))))))))))))))))))
Çıkın ortaya korkak kürtler çıkında seksenlerden beter edelim sizi..!
Alt 02.01.2015, 01:48
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Insan bukadarmi sacmalar..Gercekleri delileriyle gözünüze sokuyoruz
Busefer gözünüzle degil baska yerinizla bakiyorsunuz.Yazdikca batiyorsun.insan haysiyeti bukadar alcalmamali...Cükür seviyesi buna diyorlar herhalde-

Dogru hesap bile yapmaktan acizsin,gelmis karsimda zirvaliyorsun... son bir asirda yaklasik 130 milyon insan gayri müslimlerin silahlariyla vahsice katl edildigi halde, biz hiristiyanlari, ateistleri toptan suclamazken
sen emperyalistlerin oyuncagi ,isid esed vs vs döküntülerin zulmünü Islama yamamaya kalkacak kadar basitsin

sen problemlimisin nesin

hareketlerinde bazi belirtiler siritiyor

eziklik

parapsikolojik sorunlar

ergo kisilik bozuklugu

Kroniklasmis asagilik kompleksi sendromu

=Paramanyak

durumun kötü !!

demedi deme..

Zitat:
Islam baris ve kardeslik dinidir diyenlere,en iyi cevabi yine kendileri veriyor....11 milyondan fazla müslüman catismalar ve savslarda öldürülmüs son 50 yil icinde,bunun yüzde 95 ini müslümanlar yapmis,allahtan baris dini,birde savas dini olsaydi ne olacakti?Irak ve suriyede 100 bini asan cinayetleri ile ünlü Isid aciklama yapmis,allah bize sii lere ve alevilere saldirmak icin görevlendirdi,israil isin icinde yok demis))Kisaca götleri yememis...Son zamanlarda islam dünyasi icinde bile,türklerin müslümanligi ile dalga geciyorlar,Allah ben araplari görevlendirdim,onlar beni yanlis anladi,keske türklere gönderseydim,onlarda okuduklarini anlamadan inandi diye))))))))))))))))))Aptalsiniz aptal,kabul edin..............

Geändert von 1insanol (02.01.2015 um 01:52 Uhr).
Alt 02.01.2015, 09:30
___CENK___

Standard Aptalsiniz............

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Insan bukadarmi sacmalar..Gercekleri delileriyle gözünüze sokuyoruz
Busefer gözünüzle degil baska yerinizla bakiyorsunuz.Yazdikca batiyorsun.insan haysiyeti bukadar alcalmamali...Cükür seviyesi buna diyorlar herhalde-

Dogru hesap bile yapmaktan acizsin,gelmis karsimda zirvaliyorsun... son bir asirda yaklasik 130 milyon insan gayri müslimlerin silahlariyla vahsice katl edildigi halde, biz hiristiyanlari, ateistleri toptan suclamazken
sen emperyalistlerin oyuncagi ,isid esed vs vs döküntülerin zulmünü Islama yamamaya kalkacak kadar basitsin

sen problemlimisin nesin

hareketlerinde bazi belirtiler siritiyor

eziklik

parapsikolojik sorunlar

ergo kisilik bozuklugu

Kroniklasmis asagilik kompleksi sendromu

=Paramanyak

durumun kötü !!

demedi deme..
Benim bütün problemim aptallar ve akabinde koyunlasan gerizekalilar)))))))))))))))))))))))))
Alt 02.01.2015, 16:31
___CENK___

Standard :))))

Zitat:
Benim bütün problemim aptallar ve akabinde koyunlasan gerizekalilar)))))))))))))))))))))))))
Hitler ordularini,kutsamaya giden,Imamlari unutma ama,gazaniz mübarek olsun diyen.....Müslüman türkiyenin tam tekmil desteginide unutma....Bakinca ne ilginc degil mi?Sanki onaylayanla,katleden,gerceklestirenle destek olanin katliamlari degilmis gibi,tipik kaypak osmanli kültüründe kivirin))))))))))))))))Ilginctir;yahudilerin katliamlarini destekleyen Vatikanla ayni kefeye düsmüs,ayni parelelde yol almissiniz......
Dinlerin hepsi ayni yalana basvurur zaten,yalandan kim ölmüs ki,hepside müthis baris dini,sevkat icerir,daha 2 gün önce Pakistanda;kurana hakaret ettigi gerekcesi ile,iki insan diri diri yakildi....Simdi serefsizce yalan söylersiniz,islamiyet baris ve sevkat dini diye....................
Alt 02.01.2015, 17:36
NurBanu

Idee

Zitat:
BEN DINLERIN AFYON OLDUGUNA VE INSANLARI UYUSTURUP ALIKLASTIRDIGINA INANIYORUM...SIZIN GIBI KOYUN VE APTAL OLMAKTANSA,VATAN HAINI OLMAYI TERCIH EDERIM,BIRI HAYVAN GIBI BIRLERININ PESINDE GITMEK,DIGERI ISE INSAN ONURUNA SAHIP CIKMAK.SIZLER INSAN OLAMADIGINIZ ICIN ANLAYAMAZSINIZ,BOSUNADA ANLAMAYA CALISMAYIN...TÜRKLERI BATIRAN ISLAMIYET ZATEN,ISLAMIYETTEN ÖNCE ASIL BIR TOPLULUKTU..........SIMDI ISE APTALLIKTA DÜNYA 1. SI.................
Iki gözüne karsilik dünyayi verseler KABUL EDERMISIN??? - Etmezsin !!!
Peki neden iki gözüne verene secde etmezsin???

Hak ile ugrasmazsan batil seni istila eder. Halen bunun farkina varmaman ve aciz yaratiklarin arkasina sigirinarak (aziz nesin) kendince kaynak göstermen ne kadar aci bir durum.

Keske senin icin elimden daha fazlasi gelse,senin icin bu mübarek günde (mevlid kandili, gül kokulu peygamberimin dogdugu gün) dua edecegim.

Seni uyariyorum ve islam a davet ediyorum ....

Geändert von NurBanu (02.01.2015 um 18:24 Uhr).
Alt 02.01.2015, 17:58
___CENK___

Standard :))))))))))))))))))

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Iki gözüne karsilik dünyayi verseler KABUL EDERMISIN??? - Etmezsin !!!
Peki neden iki gözüne verene secde etmezsin???

Hak ile ugrasmazsan batil seni istila eder. Halen bunun farkinda varmaman ve aciz yaratiklarin arkasina sigirinarak (aziz nesin) kendince kaynak göstermen ne kadar aci bir durum.

Keske senin icin elimden daha fazlasi gelse,senin icin bu mübarek günde (mevlid kandili, gül kokulu peygamberimin dogdugu gün) dua edecegim.

Seni uyariyorum ve islam a davet ediyorum ....
Katliam ve zulümden baska birsey yetistirmeyen tüm dinlerin cani cehenneme.................
Alt 02.01.2015, 23:21
daz

Standard

Zitat:
Katliam ve zulümden baska birsey yetistirmeyen tüm dinlerin cani cehenneme.................
Vay vay simdi kime yag cekiyorsunda böyle diyorsun, 1 ay öncesi dincilik tasliyordun pano da
Lan kivirmayi cook iyi biliyorsun
Karsina kelle kesenler ciksa kurani bile hatim edersin
Anladigim su, tüm pkk yandasi dinsiz oluyorlar

Sana zahmet sen su bi passaportunu bize göstersene, bi bakalim ermeni vatandasimi yoksa israhell vatandasimisin
Alt 02.01.2015, 23:55
___CENK___

Standard

Zitat:
Zitat von daz Beitrag anzeigen
Vay vay simdi kime yag cekiyorsunda böyle diyorsun, 1 ay öncesi dincilik tasliyordun pano da
Lan kivirmayi cook iyi biliyorsun
Karsina kelle kesenler ciksa kurani bile hatim edersin
Anladigim su, tüm pkk yandasi dinsiz oluyorlar

Sana zahmet sen su bi passaportunu bize göstersene, bi bakalim ermeni vatandasimi yoksa israhell vatandasimisin
Seni yalanin yerin dibine batsin,adi yalanci!
Burda herkes benim ataist oldugumu bilir be))))))))))))))))
Öyle bir yalan uydur ki,ayaklari yere degsin)))))))))))))))))))))
Alt 02.01.2015, 23:58
___CENK___

Standard :))))))))))))))

Zitat:
Zitat von daz Beitrag anzeigen
Lan düdük sende o inege tapanlardanmisin

Bizler işiti müsluman saymiyoruz ama senin gibi pkk larin kafalarini iyi kesiyorlar...
Show yapmana gerek yok, sirada sanada gelirrr
Onun icin mi videolarini yayinliyorsun,ya birakin be hepiniz insan müsvettesisiniz,sanki kolonlanip karsimiza koyulmus papagan zümresi,robot bunlar ya)))))))))))))))
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche