Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.12.2014, 04:54
Benutzerbild von ghettosexual
ghettosexual ghettosexual ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ve dışarda delikanlı bir bahar, Seviyorum seni, Çıldırasıya.

Ve dışarda delikanlı bir bahar, Seviyorum seni, Çıldırasıya.
Alt 16.12.2014, 09:00
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von ghettosexual Beitrag anzeigen
Ve dışarda delikanlı bir bahar, Seviyorum seni, Çıldırasıya.

hast du die Liebe deines Lebens gefunden?
Alt 16.12.2014, 11:59
CakaBeyy

Standard

Saat'e bakmamamiz gerektiginde ve oturdugumuz yerden herkes sever ancak bütün hafta 8 saat calismamiz gerekiyorsa, hele de bu hafta spätschicht iseniz baharida disariyida sevebileceginizi zannetmiyorum....

Sabah kalktik ibadet, kitap, biraz internet, erteleme imkanimiz olmayan bir isimizi halletmek, biraz spor ( her gün ne mümkün ) ve sonra yemek.. disariyi bahari sevmeye zaman mi kaliyor?

bence o, bir yere gitmek zorunda degilim evdeyim rahatliginin verdigi bir düsünce...veya isten gelince evde birsey yapmak zorunda olmamanin ve sorumluluk almamanin verdigi bir düsünce. calismaya gidince, sorumluluklar alinca o düsünceyi zor bulur insan

yinede calismaya sorumluluklarini yerine getirmeye ragmen kalan az bir zamanini mükemmel degerlendirebilen insanlar var, onlar gibi olmak ister cogu kisi.....
Alt 16.12.2014, 16:14
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von CakaBeyy Beitrag anzeigen
Saat'e bakmamamiz gerektiginde ve oturdugumuz yerden herkes sever ancak bütün hafta 8 saat calismamiz gerekiyorsa, hele de bu hafta spätschicht iseniz baharida disariyida sevebileceginizi zannetmiyorum....

Sabah kalktik ibadet, kitap, biraz internet, erteleme imkanimiz olmayan bir isimizi halletmek, biraz spor ( her gün ne mümkün ) ve sonra yemek.. disariyi bahari sevmeye zaman mi kaliyor?

bence o, bir yere gitmek zorunda degilim evdeyim rahatliginin verdigi bir düsünce...veya isten gelince evde birsey yapmak zorunda olmamanin ve sorumluluk almamanin verdigi bir düsünce. calismaya gidince, sorumluluklar alinca o düsünceyi zor bulur insan

yinede calismaya sorumluluklarini yerine getirmeye ragmen kalan az bir zamanini mükemmel degerlendirebilen insanlar var, onlar gibi olmak ister cogu kisi.....
bir ömür cok hizli geciyor..

Zaman seni beklemez, saatler durmuyor, sen vakit ayirmalisin.. yoksa bir bakmissin ki, Zaman gecmis.

Nolursa olsun, bi iki Saniye dur, dünyaya bak, dogaya bak, ey Allahim ne güzel seyler yaratmissin deyip, gözlerini kapat, ve derin nefes al..
dünyayi hisset..
Alt 17.12.2014, 02:01
Benutzerbild von ghettosexual
ghettosexual ghettosexual ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Ve dışarda delikanlı bir bahar, Seviyorum seni, Çıldırasıya.

Merhale merhale O'na ulaşma. Kimi Leylâ ile, kimi de Leylâ'ya rağmen...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche