Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 31.08.2007, 22:27
unknown

Standard Enseye göre tras...

Kolay yoldan para kazanmayi (hirsizlikla, sahtekarlikla ) hedeflemis bir topluma ancak tayyip gibi abdus gibi liderler yakisir !

Hirsiz hirsiza alkis tutar !

Yoksa izine gittiginizde dinkardesleriniz size karsi cokmu dürüstler !? :-))

hahahahahahahahahahaahahhahaaaaaaaa :-))

Yazdiklarimi bu forumda anlayacak müslümancik cikarmi acaba !? :-))
Alt 01.09.2007, 00:35
airdem

Standard Cevap veren yok, ben vereyim bari...

NICHTS!

Iddia ortaya atiyorlar ama herhalde hic türk medyalarini takip etmiyorlar arkadaslar. 1 yildir medyada AKP yerden yere vuruldugunu ne okumus, nede görmemisler.

Demek ki milletin gözünü böyle boyadilar.
)
Alt 01.09.2007, 00:38
airdem

Standard Gidip oy kullandin mi? o.T.

ohne Text
Alt 01.09.2007, 00:40
airdem

Standard Sen neden ediyorsun? o.T.

ohne Text
Alt 01.09.2007, 01:26
unknown

Standard Neden etmeyeyim !? :-))

Benim inancimda ne hiristiyana ne yahudiye nede baska insanlara düsmanlik yok !
Benim inancim kimseyi lanetlemiyor, onlari öldürün, onlara karsi savasin diye emir etmiyor !
Benim nefret ettigim sadece DINCI YOBAZ CAKAL müslümanciklar var !

Ayrica dünyadaki varliklari sadece parazitlik, pislik yapmak, huzur bozmak, terrör estirmek olan müslümanlara hizmet edecegime yahudiye hiristiyana ederim daha iyi !
Alt 01.09.2007, 01:35
unknown

Standard Öncekiler !?

Öncekiler ne apmismismis...
tayyip ne yapti !?
Türkiyeyi yabancilara satmakdan haric, Türkiyenin disborcunu iki katindan fazlasina, yani 450 milyar dolas disborc, cikararak ne yapti !?

Öncekilerden Ecevit zamaninda birseyler yapmak icin cirpindi, adami icerden sabotaj ettiler !

Yaslandigina ortada adam gibi adam olmadigi icin politikayi birakamadi.
Ecevitinde hatalari olabilir ama hic degilse cevresini zengin etmedi, calmadi, hirsizlikda etmedi !
Türkiyenin menfeatleri dogrultusunda politika yürüttü !
Türküm demesini biliyordu !

Türkiyede akli basinda egitim, medeniyet sahibi caliskan insanlar olsaydi elbetde Ecevit birseyler yapabilirdi ama kazandiginin vergisini vermeyenlerle ne yapacak !?
Adam vatandasi düsünüyor diye fabrikatörler ürünleri kestiler, gida maddelerini kisitladilar, hersey karaborsaya düstü,...
Kim yapti !?
Ecevit !
Vatandas cahil esseklerden olusuyorsa kimse birsey yapamaz !

Vatandas cahil, aptal, ilkel, medeniyetsiz ve kör/sagir dinciyse (dindar demiyorum) tayyipde hayda haya 46.6% oy alir !
Aptal, cahil insanlari en iyi dinle yönlendirirsin !
Onun icinde zaten dinler ortaya cikti 1
Gecmisdeki aptal cahil insanlari koyunlar gibi yönlendirmek icin !
Alt 01.09.2007, 01:42
unknown

Standard öylemiiiii

AKP neden secildi:

1.
Cogu secmenler AKP yi islami bir amaclari olmadigina ikna olduklari icin secmistir. Yani cogu secmenler yaniltildi
AKP’nin Türkiye’de radikal İslam’i empoze etmek istemese de yurt di$indaki radikal İslam’a da düsman olmadigida ortada. Yoksa Fetullah Gülen/ Kaplan ve digerleri, Akp yi desteklemezleri ve bunlari beklentileride var muhakkak!
2.
Ekonomik iyiye digiyor deniliyor ama durum hicde iyi degil. Esnaf kan aglıyor. Para yok piyasada... Bizim icin enflasyon var yine, hayat pahaliligi bitmedi ki. Zengin her zamanki gibi daha zengin, ve fakir yine fakir. Yeni olan sey simdi zenginlerin arasina AKP liler de katildi!
3,
Merkez bankasi (baskan akp li) ve bir cok AKP li firmalar AKP kanzanmasi icin var gücüyle calistilar.
Merkez Bankası yönetimi fiyat istikrarinin saglanması konusunda israrli olmasaydi bugün secimlere yüksek enflasyon ortaminda girebilirdik. Bu da secimden cok farkli bir tablo cikmasina neden olurdu.
4.
AKP mesruiyet saglamak, türban gibi laiklikle ilgili sorunları özgürlükler cercevesinde AB üzerinden cözmek derdinde! AB, amac degil arac! AKP, Türkiye’yi AB’ye sokmak icin degil, rejimle ilgili sorunlarını çözmek için AB’ye muhtac.
5.Erdogan ilk iktidara geldikten sonra Kombassan Jetpa Yimpas gibi firmalar mantar gibi hortlamistir. Bu firmalar cogu dis ülkede yasayan vatandaslarin tüm biriktirdigi paralarindan olmalarina neden olmustur. Bu tür firmalara akan paralar AKP nin bogazina akmistir. Parali ve örümcek agli bir Parti, secim sirasinda her tür pisliklerle iktidara gelmistir.
6.
AKP basini/medyasi sansürlüyor , yoksa ünlü yazarlarimiz ve degerli profösörler neden islerinden edilsin? Tüm gazetelerin baslarina onlarin adamlari gecti veya gecmek üzere!
Benim ailem secim sirasinda sadece AKPliler sandiklarin basinda olduklarini görmüs, CHP kiliginda AKP liler! sonra dogru olarak sandiklardan ne cikti belli degildir!

7.Ben illa CHP ve diger partiler daha iyi demiyorum ama AKP dini alet ederek sistemli/gizli, asiri derece SiNSi calismalari ve yolsuzluk yapmalari beni ürkütüyor. Edogani iyi bulanlar neden iyi bulduklarini bile, bilmiyorlar . Kulaktan dolma övgülerle yetiniyorlar, yazik cok yazik!

8.Erdoganin, Gülün ve digerlerin yalan attigi ispat edildigi halde ve yüksek mahkemede sucluluk dosyalari kalin oldugu halde yüzleri kizarmadan yalana devam ediyorlar. Sonrada namaz kiliyorlar. Allah carpsin onlari ve onun zihniyetinde olanlari!
Alt 01.09.2007, 10:33
unknown

Standard Demek Zaman gecmis Atatürkün

Mustafa Kemal Atatürk kim? Sen bu Sorunun Cevabini ara sonra buraya gel Fikrini savun eminim Atatürkü tanimiyorsun oyüzden Atatürk ün Zamani gectigini savunuyorsun.
Alt 01.09.2007, 20:49
Benutzerbild von chikeo
chikeo chikeo ist offline
Neuer Benutzer

Standard Siz hala hayal dünyanizda yasayin

Böyle düsünmeye devam ederseniz, türkiyenin gelismesi zaten imkansizlasir.
Ben masal okumayi pek sevmem, o yüzden atatürkü edebiatimdan uzak tutum.
Ben sizin görüslerinize saygi duyarim, tabiki herkesin mantigi ayni deyildir. Sizlerden de böyle birsey de beklemem. Eski kafali insanlar la isim olmaz benim.
mfg
Alt 02.09.2007, 01:50
airdem

Standard Aferin sana :) o.T.

ohne Text
Antwort