Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.12.2005, 23:04
gelincik02

Standard geriye ne kaldiki?

....

bence anlarlar. Her iki cinste hosgörü ve toleransli davransa neden anlamasinlarki birbirlerini. Kadin pskilojisini anlamak cok zordur. Can dündarin güzel bir yazisi vardi "bir kadin nedir aslinda" diye..
Alt 16.12.2005, 10:22
rainbow26m

Standard Artik Sevmeyecegim ben de...

Ne zaman birini sevdiysem acilar çektim, gözyaslari döktüm. Insanlar anlayamiyor sevgiyi, aski... Bazilari küçük maceralar pesinde ve bazilari baska seyler.... ardniyetler , ön yargilar.... her seferinde yeniden yikildi ümitlerim inançlarim... bazen yillarca beklemem gerekti yeniden sevebilmek için, insanlara yeniden güvenebilmek için aska olan inancimi yeniden kazanmak için... Ama olmuyor insanlar anlamiyor, insanlar onlara verdigi degeri sevgiyi haketmiyor...
Belki olmayan birseyi ariyoruz... bir kediyi, köpegi, agaci, dagi, günesi bu kadar sevsek onlar incitmezdi bizi, bu kadar üzmezdi...
yanlis olan bþr sey var... belki de olmayan birseyin pesinden kosuyoruz...
Alt 16.12.2005, 10:30
rainbow26m

Standard Keske söylemeyseydim

Insan en çok sevdigi arkadasina asik olursa bunu asla söylememeliymis bu dert onu yeyip bitirse, günden güne eritse, öldürse bile
;((
Alt 16.12.2005, 11:45
rainbow26m

Standard dediginiz gibiyse

o zaman neden bu ayriliklar neden bu gözyaslari neden bu hayal kirikliklari.... neden neden neden. Neden etrafta bu kada mutsuz insan var neden kalplerimizden kan damliyor... neden birbirimizi bu kadar yikiyoruz birbirimizin ümitlerini hayallerini karartiyoruz......
Yanliis plan bir sey yada bir çok sey var ma ne iste onu ögrenmeliyiz, arastirmaliyiz, bulmaliiyiz.
Bir askta, evlilikte mutluluk sansimiz maximum %50 , kalan %50lik pay da karsimizdakine ait. Bu yüzden hiçbir askin, evliligin garantisi yok.
Alt 16.12.2005, 18:06
gelincik02

Standard garantisi olmadigi dogru..ama

...karamsar olma sende o kadar ;-) Zamani gelince dogru insan seni gelip bulur. Kalp kirmalar filan hic olmasa iyi olurdu ama bazen kirabiliyoruz iste istemeden.
Alt 16.12.2005, 18:13
gelincik02

Standard romantik ve hassas arkadasim ;-)

Dogru insan karsina cikacaktir, sen merak etme.

(ay bir an kendimi Güzin abla gibi hissettim )

ciddiyim ama.
Alt 16.12.2005, 19:20
Benutzerbild von xmellyx
xmellyx xmellyx ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

artik sevmeyecegim bende demissin, yapabilirsin senden rahati olmaz.. haklisin katiliyorum bir insan hak etmiyor sevmeyi, ama denizi günesi dogayi seversez, onlardan zarar gelmez, ama unutmayalim onlarda karsiliksizdir tek taraflidir.
Alt 16.12.2005, 19:25
Benutzerbild von xmellyx
xmellyx xmellyx ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

hersey bir kere ve yürekten kalpten en icten duygularla olduktan sonra sevmek kendiliginden gelir, zor kolay diye tartisilmaz bence, sevilmeye gelince iyi insan olduktan sonra temiz olduktan sonra herkes sevilir.. bazende iyi sanirsin bozuk cikar bunlarda sevilmistir, ama bir kalemde silinmeside bilinir.
Alt 17.12.2005, 11:41
rainbow26m

Standard Denizi, kumsali, günesi seviyorum

Ama deniz beni sevmiyorsa beni bogmaya kalkiyorsa :Ppp
Alt 17.12.2005, 13:39
gelincik02

Standard o.T.

o zamanda seversin inan bana ;-)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche