Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.06.2015, 15:31
__KAAN__

Blinzeln Bosp

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Yezidi kurdoya bak sen nasil da Islam'a saldirmaya calisiyor PKK'ya ozgurluk savascisi diyene terorist dedik diye irkci olduk, bu kurdo Turkiye dusmani diye demokrasi kusu oyle mi? Senin zihniyetini...

Olm biriniz de cikip ''ben kurdum ama PKK teror orgutudur'' diyemiyor, kansizlar. Oyle diyen birine ne zaman laf soyledik.

AKP'ye dua edin AKP'den once Turk ordusu sabah aksam magaralarda kafanizi tokmakliyordu boyle https://www.youtube.com/watch?v=jLoJT6tDBuw

AKP iktidarda olmadan once de PKK vardi, 1978'den beri PKK var ve sen halen o orgute ''teror orgutu degil'' diyorsun dingil. AKP'yi kullanarak PKK'yi ovuyorsun. Bu yuzden TERORISTSIN. Koleligi ortadan kaldran, kadinlara esit hak veren Islam'di, Islam koleligi 600'lu yillarda ortadan kaldirmaya calisti, amerika'da 1800'lu yillara kadar kolelik devam etti kurt hosafi, Islam'a laf atmadan once agzini yika kokusu buraya geliyor. ISID oyle boyle derken bir yandan da PKK gibi teror orgutunu savunursun ikiyuzlu yaratik, hakaret degil dayagi hakediyorsun aslinda.

BASLIK PARASI ve TORE CINAYETLERI ister avrupa'daki kurtler arasinda olsun ister Turkiye'de, ister Suriye Irak'ta, halen kurtler arasinda devam ediyor mu etmiyor mu onu soyle? Turkiye'nin yuzkarasisiniz, o degil avrupa'da da bizi rezil ediyorsunuz avrupa'da bari kimliginizi saklamayin bir pislik yaptiginizda Turk'um demeyin Kurdum deyin.
Türkiyede tek terörist örgüt akebe ve onun çocuk katili erdoğandır.Senin gibi,mit jurnalcisi ile vakit öldüremem,bu açıdan seni engel listeme alıyorum,kan emici vampirlere hizmet edenler,yanlız ve yanlız leş kargalarıdır...
Ben fikir beyan eder,pedofil,pezevenk,vatan haini sözde müslümanların maskesinidüşürürüm.Eğer çok merak ediyorsan sempati duyduğum örgütü,Sana anlatim?İbrahim Kaypakkaya nın kurduğu örgüttür,sen iyi bilirsin bunu
Alt 21.06.2015, 00:45
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Türkiyede tek terörist örgüt akebe ve onun çocuk katili erdoğandır.Senin gibi,mit jurnalcisi ile vakit öldüremem,bu açıdan seni engel listeme alıyorum,kan emici vampirlere hizmet edenler,yanlız ve yanlız leş kargalarıdır...
Ben fikir beyan eder,pedofil,pezevenk,vatan haini sözde müslümanların maskesinidüşürürüm.Eğer çok merak ediyorsan sempati duyduğum örgütü,Sana anlatim?İbrahim Kaypakkaya nın kurduğu örgüttür,sen iyi bilirsin bunu
Adamin kafa basmiyor ki, AKP iktidara gelmeden 25 yil oncesinden beri PKK vardi, o zaman da mi PKK terorist degildi? Sana gore Turkiye terorist, Turk ordusu terorist, PKK degil zaten. Bu yuzden sen de TERORISTSIN. Olay AKP degil AKP'ye istedigini soyle, olay senin PKK'lı olman ve PKK'yi savunman. AKP ayagiyla PKK'yi ovuyor savunuyorsun, TERORIST!

Simdi sktr git kuyrugunu kancik kopekler gibi bacaginin arasina sikistirip, baslik parani biriktir koyunden gelin satin al filan. Turklerin actigi sitede ne isin var.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche