Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 17.06.2015, 00:20
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Sana mantıklı bir cevap verim o zaman,onlar hayatlarını savaştan uzuak sürmek isteyen insanlar.Bir kısmıda,akebe nin destekleyip büyüttüğü sözde muhaliflerin aileleri.
Turkiye'deki Irakli ve Suriyeli kurt gocmenler 400 000 - 500 000. Az degilsiniz, az;-)

Turkiye'deki Suriyeli muhalif aileleri + Araplarin sayisi 1.3 milyon

Zitat:
Ayrıca,insanı insan olarak kabuletmediğin müddetçe,seninle tartışma yürütmek imkansızçKadan beygiri gibi tekdüze ve kaba siyaset yürütüyorsun,bazen öyle oluyor ki bu durum,sırf kürtlerden oy alamadığı için akebe,nankör diyorsun.
Turkiye'deki terorizmi besleyen, destekleyen, Apo posteri acan, PKK'yi savunan Turkler degil, kurtler. O yuzden elbette kurtlerden bahsedecegim. Elbette o yaptiklarina nankorluk diyecegim. Suriye'den, Irak'tan gelip bu ulkeye yerlesip kurdistan istiyorum derlerse elbette onlara nankor diyecegim.

amerika, fransa, israil, hangisi 500 000 kurde ev sahipligi yapmis?

Zitat:
Akebe kime ne yapmış? Oy almak için bukelemunu oynayanlar,içindeki kini akıtmak için,nankör diyorlar,sanki bu ülke akebelilerinmiş gibi davranmaktan vazgeçin artık.Bu ülke çeşitli milliyetlerden türkiye halklarının.Ayrıca,yezidilere neden çatıyorsun? Hani dininiz,her dine saygılıydı,ne oldu herkese saygılıyım yalanına?Yemezler,sizlerin ne menem birşey olduğunu gördü bu dünya...
10 yilda guneydogu'ya 32 000 000 000 yatirim yapti, cumhuriyet tarihinde boyle bir yatirim olmadi. Karadeniz'e ise yok denecek kadar az, nankorler kendilerine hicbir yatirim yapmayan HDP'ye oy verdi, yani bir teror partisine. Buna nankorluk deniliyor. Elbette istediklerine oy verebilirler o konuda ozgurler, ama kendilerine yardimci olana degil de Turkiye'yi bolmek isteyenlere oy veriyorlarsa biz de onlara nankor ve bolucu deme hakkina sahibiz.

Muslumanlar nankorlere ve teror sempatizanlarina saygili olmak zorunda degil.

Namus cinayetleri, adam kacirma, zorla evlilik vb. hep guneydogu'da ve kirsal Suriye ve Irak'ta yaygin, oradaki kurtler de YEZIDI. Yani musluman degil. Neden Yezidilikten hic bahsetmiyorsun? Kurt kulturunden, namus cinayetlerinden, tore'den vb?
Alt 17.06.2015, 00:28
__KAAN__

Standard Göçmen

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Turkiye'deki Irakli ve Suriyeli kurt gocmenler 400 000 - 500 000. Az degilsiniz, az;-)

Turkiye'deki terorizmi besleyen, destekleyen, Apo posteri acan, PKK'yi savunan Turkler degil, kurtler. O yuzden elbette kurtlerden bahsedecegim. Elbette o yaptiklarina nankorluk diyecegim. Suriye'den, Irak'tan gelip bu ulkeye yerlesip kurdistan istiyorum derlerse elbette onlara nankor diyecegim.

10 yilda guneydogu'ya 32 000 000 000 yatirim yapti, cumhuriyet tarihinde boyle bir yatirim olmadi. Karadeniz'e ise yok denecek kadar az, nankorler kendilerine hicbir yatirim yapmayan HDP'ye oy verdi, yani bir teror partisine. Buna nankorluk deniliyor. Elbette istediklerine oy verebilirler o konuda ozgurler, ama kendilerine yardimci olana degil de Turkiye'yi bolmek isteyenlere oy veriyorlarsa biz de onlara nankor ve bolucu deme hakkina sahibiz.

Namus cinayetleri, adam kacirma, zorla evlilik vb. hep guneydogu'da ve kirsal Suriye ve Irak'ta yaygin, oradaki kurtler de YEZIDI. Yani musluman degil. Neden Yezidilikten hic bahsetmiyorsun? Kurt kulturunden, namus cinayetlerinden, tore'den vb?
Almanyada 3.5 milyon,fransada 800 bin ve bunudışındaki ülkelerde 7 milyona yakın Türkiyeli yaşıyor,inan ki bunların yüzde 60 a yakını ilticacı..
Görende diyecek ki,oraya gelen bütün mültecilere Akebe bakıyor,halbuki birleşmiş milletler ilticacı fonu var,bir kişi için ilticacı bulunduran ülkeye,1500 dolar ödeniyor ayda,siz anca cahil halkı kandırırsınız,almanlar gibi yaparsınız yüzde 17 dispo faiz anlayışı ile kredi veren alman kredi kuruluşları,almanya kemer sıkmak içn bizim vergilerimiz diyor))Dincilerde çok vergi ödüyordur ya?
Müslümanlık,sen ve senin giblerinin kafasına göre,işine geldiği gibi değişiyorsa o din değilk siyasettir(gerçi dinde bir siyasettir ya neyse)
Alt 17.06.2015, 00:30
__KAAN__

Standard Yatırım

Zitat:

Yatırım yaklaşık 20 yıldır en çok silaha ve polise yapılıyor,bunları yatırım olarak sayarsan,elbette ki kürt bölgeleri çok yatırım alan yerler ))
Alt 17.06.2015, 00:31
Erfahrener Benutzer

Standard

Komedi lan

Bu soyledigin benim soyledigimle ne alaka simdi? Nerede AKP avrupa'daki Turklere ve kurtlere para yatirmis demisim?

Turkiye'de yapilan yatirimdan bahsettim.
Alt 17.06.2015, 00:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yatırım yaklaşık 20 yıldır en çok silaha ve polise yapılıyor,bunları yatırım olarak sayarsan,elbette ki kürt bölgeleri çok yatırım alan yerler ))
Git internette arastir guneydogu'ya neler yapilmis, surekli bir mazlum ayagi, YEZIDI )

PKK bir teror orgutu mudur yoksa degil midir? Net bir soru.

Geändert von Bosphorus_ (17.06.2015 um 00:35 Uhr).
Alt 17.06.2015, 00:42
__KAAN__

Standard Pkk

Zitat:
Git internette arastir guneydogu'ya neler yapilmis, surekli bir mazlum ayagi, YEZIDI )

PKK bir teror orgutu mudur yoksa degil midir? Net bir soru.
Pkk terör örgütü değildir,türkiyede tek terör örgütü Akebe ve lideri Vampir kılıklı Erdoğandır.Bu soruyu defalarca sorup cevap aldığın halde tekrar tekara sormana anlam veremiyorum?Tartışmaları basit zeminlere çekmek senin gibi insanların ruhunda var,Akebe lilere soruyoruz ne yatırmı yapmış,yol köprüden başka cevap yok? Bunları kim yapmış diye sor ona da cevap yok.Çünkü zavallı bu insanlar,robot gibi ne verilirse onu anlatıyorlar.Eğer akabelilerle yapılan tartışma,yol ve köprülere geldise çekilin tartışmadan,şartlanmış pavlov köpekleri misali oluyorlar.
Ben yezidi olmayı,aşağiılık kan emici,pedofil,pezevenk bir müslümanlığa tercih ederim.
Alt 17.06.2015, 01:06
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Pkk terör örgütü değildir,
ISTE BU YUZDEN! Bu yuzden size terorist ve nankor diyoruz insanliktan merhametten demokrasiden bahsedenler gelmis PKK gibi eli kanli teror orgutunu savunuyor.

Zitat:
Bu soruyu defalarca sorup cevap aldığın halde tekrar tekara sormana anlam veremiyorum?
Bu soruyu daha once sana hic sormamistim. _EZEL_ ve _CENK_'e sormustum. Boylelikle o profillerin de sana ait oldugunu kabul etmis oldun.

Zitat:
Tartışmaları basit zeminlere çekmek senin gibi insanların ruhunda var,Akebe lilere soruyoruz ne yatırmı yapmış,yol köprüden başka cevap yok? Bunları kim yapmış diye sor ona da cevap yok.Çünkü zavallı bu insanlar,robot gibi ne verilirse onu anlatıyorlar.Eğer akabelilerle yapılan tartışma,yol ve köprülere geldise çekilin tartışmadan,şartlanmış pavlov köpekleri misali oluyorlar.
Ben yezidi olmayı,aşağiılık kan emici,pedofil,pezevenk bir müslümanlığa tercih ederim.
Onu hic sormadin. Baska baslikta soruldu linklerle anlattim neler yapildigini.

Olay AKP icraatleri bile degil, olay senin maskenin dusmesi, PKK'yi teror orgutu olarak gormemen

Seni gibi kaypak YEZIDI seni bugun de kiz kardesini dovdun mu?

Kadinlarini kizlarini BASLIK PARASI altinda satanlar pezevenktir, bil bakalim onu kimler yapiyor, aaa yine altindan kürtler cikti ne ilginc
Alt 17.06.2015, 01:09
Erfahrener Benutzer

Standard

Vaybee Turklerin kurdugu bir site, bu sitede ne isin var PKK'li bolucu? Kurdolarin sitelerine gidip orada takilmiyorsun hayirdir? Cunku hepsi konusmayi bilmeyen barzolardan olusuyor o yuzden Turklerin arasina girmeye calisiyorsun )
Alt 17.06.2015, 06:55
__KAAN__

Standard

Zitat:
ISTE BU YUZDEN! Bu yuzden size terorist ve nankor diyoruz insanliktan merhametten demokrasiden bahsedenler gelmis PKK gibi eli kanli teror orgutunu savunuyor.

Bu soruyu daha once sana hic sormamistim. _EZEL_ ve _CENK_'e sormustum. Boylelikle o profillerin de sana ait oldugunu kabul etmis oldun.

Onu hic sormadin. Baska baslikta soruldu linklerle anlattim neler yapildigini.

Olay AKP icraatleri bile degil, olay senin maskenin dusmesi, PKK'yi teror orgutu olarak gormemen

Seni gibi kaypak YEZIDI seni bugun de kiz kardesini dovdun mu?

Kadinlarini kizlarini BASLIK PARASI altinda satanlar pezevenktir, bil bakalim onu kimler yapiyor, aaa yine altindan kürtler cikti ne ilginc
Bence sen ya aptalsın,yada aptalları oynuyorsun?Meseleyi getirip nereye bağladın,demogoji sizin gibi fanatik islami ve ırkçı kafaların tamamında var.Bir insan şeref yoksunu olunca,işte senin gibi basit tartışmalarda üste çıkmaya çalışır....Akebe ve baş iblisinin basit politikası,sokak dansı hareketleri bunlar.Yapılanları yazmışmış?Sen anca basit sıradan lümpen insanlar gibi proveke yazar ve hakaret edersin,ırkçı olduğun için,başka ulus ve halkları küçük görür ve onları aşağılamaya çalışıp,kendini tatmin edersin anca....
Benim burda başından beri,Akebe ye terörist dediğimi herkes bilir.Onun uşaklarını her yerde yenilgiye uğratıyor ya kürtler,bu açıdan düşman olmanız normal,doğanızın gereği bu..Beyinsiz değilsen,az birşey düşünme ve okuma kapasitesi varsa eğer;Kadını eşya gibi gören zihniyetin İslamiyet olduğunu anlarsın,pratik ortada,bütün dünya 6 yaşındaki çocuklarla evlilik yaptığınızı ve bunuislamiyete dayandırdığınız biliyor,yani müslğmanlar,kısaca Pedofil.Kadını köle gibi kullanıp,pazarlarda islama gelir getirmek için sattığını biliyor dünya.Sırf düşmanlıkmıdır sence,İşid teröristlerinin,insan organı yemesi?Veya öldürdüğü insanların organlarını uluslar arası organ mafyasına satması?Sana daha fazla yazmıycam,çünkü sen ahlak ve görgü kurallarından yoksun bir öküzsün.Baksana benim gibi bir adama,aile seceresi devlet arşivlerinde olan birine sırf hakaret etmek (Ki ben müslğman olmaktansa,yezidi olmayı tercih ederim)Yezidi diyorsun.Bu kadar basit bir kişiliğe sahipsin,ordan urdan kopya çekerek düşünce belirtiyorsun,kendin iki kelime yazsan,üçüncü kelime hakaret olmaya başlar,çünkü kapasite ona elverişli,vahşi türklerdensin sen,hani işid den önce kelle kesip resim yayınlayanlar varya onlardansın......
Alt 19.06.2015, 07:18
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bence sen ya aptalsın,yada aptalları oynuyorsun?Meseleyi getirip nereye bağladın,demogoji sizin gibi fanatik islami ve ırkçı kafaların tamamında var.Bir insan şeref yoksunu olunca,işte senin gibi basit tartışmalarda üste çıkmaya çalışır....Akebe ve baş iblisinin basit politikası,sokak dansı hareketleri bunlar.Yapılanları yazmışmış?Sen anca basit sıradan lümpen insanlar gibi proveke yazar ve hakaret edersin,ırkçı olduğun için,başka ulus ve halkları küçük görür ve onları aşağılamaya çalışıp,kendini tatmin edersin anca....
Benim burda başından beri,Akebe ye terörist dediğimi herkes bilir.Onun uşaklarını her yerde yenilgiye uğratıyor ya kürtler,bu açıdan düşman olmanız normal,doğanızın gereği bu..Beyinsiz değilsen,az birşey düşünme ve okuma kapasitesi varsa eğer;Kadını eşya gibi gören zihniyetin İslamiyet olduğunu anlarsın,pratik ortada,bütün dünya 6 yaşındaki çocuklarla evlilik yaptığınızı ve bunuislamiyete dayandırdığınız biliyor,yani müslğmanlar,kısaca Pedofil.Kadını köle gibi kullanıp,pazarlarda islama gelir getirmek için sattığını biliyor dünya.Sırf düşmanlıkmıdır sence,İşid teröristlerinin,insan organı yemesi?Veya öldürdüğü insanların organlarını uluslar arası organ mafyasına satması?Sana daha fazla yazmıycam,çünkü sen ahlak ve görgü kurallarından yoksun bir öküzsün.Baksana benim gibi bir adama,aile seceresi devlet arşivlerinde olan birine sırf hakaret etmek (Ki ben müslğman olmaktansa,yezidi olmayı tercih ederim)Yezidi diyorsun.Bu kadar basit bir kişiliğe sahipsin,ordan urdan kopya çekerek düşünce belirtiyorsun,kendin iki kelime yazsan,üçüncü kelime hakaret olmaya başlar,çünkü kapasite ona elverişli,vahşi türklerdensin sen,hani işid den önce kelle kesip resim yayınlayanlar varya onlardansın......
Yezidi kurdoya bak sen nasil da Islam'a saldirmaya calisiyor PKK'ya ozgurluk savascisi diyene terorist dedik diye irkci olduk, bu kurdo Turkiye dusmani diye demokrasi kusu oyle mi? Senin zihniyetini...

Olm biriniz de cikip ''ben kurdum ama PKK teror orgutudur'' diyemiyor, kansizlar. Oyle diyen birine ne zaman laf soyledik.

AKP'ye dua edin AKP'den once Turk ordusu sabah aksam magaralarda kafanizi tokmakliyordu boyle https://www.youtube.com/watch?v=jLoJT6tDBuw

AKP iktidarda olmadan once de PKK vardi, 1978'den beri PKK var ve sen halen o orgute ''teror orgutu degil'' diyorsun dingil. AKP'yi kullanarak PKK'yi ovuyorsun. Bu yuzden TERORISTSIN. Koleligi ortadan kaldran, kadinlara esit hak veren Islam'di, Islam koleligi 600'lu yillarda ortadan kaldirmaya calisti, amerika'da 1800'lu yillara kadar kolelik devam etti kurt hosafi, Islam'a laf atmadan once agzini yika kokusu buraya geliyor. ISID oyle boyle derken bir yandan da PKK gibi teror orgutunu savunursun ikiyuzlu yaratik, hakaret degil dayagi hakediyorsun aslinda.

BASLIK PARASI ve TORE CINAYETLERI ister avrupa'daki kurtler arasinda olsun ister Turkiye'de, ister Suriye Irak'ta, halen kurtler arasinda devam ediyor mu etmiyor mu onu soyle? Turkiye'nin yuzkarasisiniz, o degil avrupa'da da bizi rezil ediyorsunuz avrupa'da bari kimliginizi saklamayin bir pislik yaptiginizda Turk'um demeyin Kurdum deyin.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche